Jump to content

מחאה - מו, מי , מה?

דורון

Recommended Posts

אני באמת מנסה להבין את הלוגיקה, בלי ציניות בלי עקיצות

מה שאתם טוענים בין השורות זה שהגיע אליכם מידע ששחקנים "מוכרים", אתם הבעתם את מחאתכם המוצדקת (מניח שכל אוהד מכבי היה מזדהה אם היה הוא היה מודע לדבר כזה), ועכשיו השחקנים אומרים צודקים פלטה שלנו עכשיו אנחנו נעשה את האמיתי שלנו?

זה מה שקרה?

ואני בכלל לא מתייחס לעובדה שאתה מצפה מאיתנו להלל מהלך שאתה בעצמך אומר שאנחנו גם לא יודעים את הסיבות שהובילו אליו (!) וגם לא יודעים את התוצאות שהוא השיג (!), וואלה לא בסדר מצידנו

אף אחד לא ביקש שום הילול, אני סה"כ עונה למה שאתם כותבים פה.

ננסה שוב,

יותר מדי דברים יצאו החוצה *ישירות* לאוזניים הלא הנכונות.

לכן נוסה באופן *מאופק* להגיע למצב שהתופעות השונות פוסקות.

כשזה לא קרה, הארגון עבר לדרך יותר *אגרסיבית*

ובכל השבוע שלאחר מכן נוצרה *אינטראקציה* בין כל הצדדים וכולם יישרו קו.

אם זה יעזור? נחייה ונראה.

אם לא היו דברים בגו ודברים לא באמת יצאו מחדר ההלבשה אז כנראה שגו'רדי לא היה נמשתף עם זה פעולה.

אבל אי אפשר לבוא כל פעם ולהנחית מחאה חדשה, תסבירו, תוציאו הודעה, משהו.

זה קרה באשדוד, זה קרה בצ'מפיונס, ואולי קרה עוד כמה פעמים (לא עולה לי כרגע עוד משהו).

ואם כבר החלטתם להנחית מחאה בהפתעה אז אתם יכולים להגיד לחבר'ה שלכם לא לאיים על אוהדים ולהגיד להם שלא יעודדו, אפשר לדרוש מהם לא להגיב לקהל במקום לקלל אותם ולהניף אצבע משולשת לעבר כל מי שכן רוצה לעודד.

גם מחאות צריך לדעת לנהל.

מור, אני באמת לא מבין מה אתה רוצה. אתה מכיר את האנשים פה שנים, אתה מכיר את הפרצופים, ואפילו יש לך את רובם בפייסבוק. במקום לבוא ולזרוע פה רעל מור, יכלת לבוא לשלוח לי הודעה, או לאחרים, מבטיח לך שהיית מקבל את התשובה שאתה כ"כ רוצה.

מסבירים לכם פה שלא תמיד יש את האופציה לספר את הכל מהסיבה שאופירה אסייג כבר יושבת מול המחשב עם חיוך זדוני, לא אנחנו ניתן לה את האופציה לפתוח דברים, או להגיד דברים שיכולים לגרום לנזק גדול יותר משנדמה לך.

אבל אי אפשר לבוא כל פעם ולהנחית מחאה חדשה, תסבירו, תוציאו הודעה, משהו.

זה קרה באשדוד, זה קרה בצ'מפיונס, ואולי קרה עוד כמה פעמים (לא עולה לי כרגע עוד משהו).

ואם כבר החלטתם להנחית מחאה בהפתעה אז אתם יכולים להגיד לחבר'ה שלכם לא לאיים על אוהדים ולהגיד להם שלא יעודדו, אפשר לדרוש מהם לא להגיב לקהל במקום לקלל אותם ולהניף אצבע משולשת לעבר כל מי שכן רוצה לעודד.

גם מחאות צריך לדעת לנהל.

אף אחד לא טען ששער 11 מושלם, אפילו רחוק מזה כרגע.הכל פתיר.

מתן -

לעשות זין לאוהדים אחרי החמצה של מכבי בקטע של מגיע לכם זה גם חלק מניסיון לפתור מצב מסויים?

לאיים עליהם לא לעודד?

להיות עם פרצוף תשעה באב אחרי הגול של יצחקי?

הכי קל זה להגיד שכל מי שמבקר הוא אנטי הארגון ואנטי כל המנטאליות הזאת שלנו, למרות שאני בטוח שאתה יודע שהמהלך האחרון גרר ביקורת חריגה ואיבדתם בו גם הרבה אנשים שהיו בצד שלכם וממש לא ביקרו כל החלטה שלכם ובטח שלא "נטו משנאה"

אז עשו. לא יודע מי, לא יודע למה ובאיזה הקשר. אבל הכללה הזו מוציאה אותי מדעתי. אם כך, כל הערבים מחבלים ורוצחים וכל היהודים חולים על כסף?

אני מבין שהמהלך האחרון לא היה המהלך הכי טהור שיש, אבל זה היה מהלך מתבקש, חשוב, שעובדתית - עזר. היו הרבה מחלוקות, היו הרבה בעיות, מרביתן נפתרו עוד לפני שיצאו החוצה..

אף אחד לא ביקש שום הילול, אני סה"כ עונה למה שאתם כותבים פה.

ננסה שוב,

יותר מדי דברים יצאו החוצה *ישירות* לאוזניים הלא הנכונות.

לכן נוסה באופן *מאופק* להגיע למצב שהתופעות השונות פוסקות.

כשזה לא קרה, הארגון עבר לדרך יותר *אגרסיבית*

ובכל השבוע שלאחר מכן נוצרה *אינטראקציה* בין כל הצדדים וכולם יישרו קו.

אם זה יעזור? נחייה ונראה.

אם לא היו דברים בגו ודברים לא באמת יצאו מחדר ההלבשה אז כנראה שגו'רדי לא היה נמשתף עם זה פעולה.

יודע מה קיבלתי, אני יוצא מנק' הנחה שהמחאה הייתה מוצדקת ואפילו השיגה את התוצאות הרצויות.

עכשיו, בתור אחד האנשים הבכירים בארגון, חשוב לי לשמוע את דעתך לגבי הדרך שהתנהלה המחאה. אני בטוח שאתה מודע לאחריות שיש על הארגון כלפי היציע ועל היציע כלפי הארגון.

הודעה מינימליסטית של 3 שורות, 24 שעות לפני אשדוד, לא הייתה עושה טוב לארגון וליציע בטווח הארוך? אני בטוח שגובה הלהבות היה יורד בחצי ואיתו גם חוסר האמון של שני הצדדים אחד בשני.

אשמח בכנות לשמוע את הרציונל האמיתי סביב ההחלטה לא לשתף את הקהל במחאה הזאת בפרט וכמדיניות בכלל. והאם אותה סיבה חשובה מספיק/מייצרת ערך שעולה בחשיבותו על הקרע בין הקהל לארגון שבא לידי ביטוי בעידוד, תרומות ואלף דברים אחרים.

ואם בא לך לשתף איתנו את דעתך לגבי ההתנהלות פיזית במגרש שציינתי בהתייחסות אל מתן בכלל אני אשמח

עדיף מאוחר מאשר בכלל לא, גם אם המחאה השיגה את שלה חשוב שתהיה הידברות בין הארגון למעטפת התומכת שלו וחשוב שבארגון עצמו תהיה יד אחת.

אתם מקשיבים לעצמכם בכלל?! כולם עסוקים בלפאר את הארגון על השיחה עם השחקנים וקרויף (לטענתם) וכמה שהמחאה שלהם עבדה ובלה בלה בלה ושוכחים איך הבבונים האלה מתנהגים לאוהדים אחרים ביציע, בטח לאחרונה...

הכי טוב ללבן את הדברים עם אנשי הקבוצה, זה קל...עכשיו תנסו להתנהג כמו בני אדם ביציע!

איך קרה שאוהדים הולכים ומדברים עם שחקנים כי לדעתם לא הציגו יכולת מסוימת? זה לא משו שחשבנו שנגמר במכבי?

הם מדברים על חשש לחזור לתקופות שחורות, זה סממן מספר אחד ל"תקופה שחורה"

איך קרה שאוהדים הולכים ומדברים עם שחקנים כי לדעתם לא הציגו יכולת מסוימת? זה לא משו שחשבנו שנגמר במכבי?

זה לא רק לדעתם

זה לדעת כולנו

לא לשים גול מול מקום 13 ו14 אנחנו לא מפגרים

אתם רוצים מתישהו להבין שמי שהיה ביציע במשחק האחרון זה לא. הארגון או שקשה לכם להבין?

כן, הם חברים שלהם. כן, הם חלק מהגוש.

הם לא מהארגון.

ולא, אני לא מהארגון ובטח לא מאותם מושמצים (בצדק)

אתם רוצים מתישהו להבין שמי שהיה ביציע במשחק האחרון זה לא. הארגון או שקשה לכם להבין?

הם לא מהארגון.

מעניין שתמיד זה אף פעם לא הארגון אלא רק חברים שלהם וכל מיני תיאורים כאלה ואחרים...

תגיד, אלה שמוכרים מוצרים של הארגון בהפסקות הם גם לא מהארגון? הם לא דוחפים?מאיימים?מקללים?

הם לא מהארגון.

סבבה אז יש עוד שאלות

כמו למה הגוש עידוד ממשיך להיות קטן בלי ניסיון להגדיל אותו

אנשים פה כתבו מיליון ואחת שאלות

סבבה אז יש עוד שאלות

כמו למה הגוש עידוד ממשיך להיות קטן בלי ניסיון להגדיל אותו

אנשים פה כתבו מיליון ואחת שאלות

לא מהארגון אז לא יכול לענות.

אבל יש לי עיניים (ואני עומד לרוב ליד הגוש).

ומי שלא מחפש בכח לעוף עליהם, יכול להבין שזה לא הם.

הם לא חפים מטעויות, בלשון המעטה.

אבל לא צריך להלביש עליהם משהו לא להם

לא מהארגון אז לא יכול לענות.

אבל יש לי עיניים (ואני עומד לרוב ליד הגוש).

ומי שלא מחפש בכח לעוף עליהם, יכול להבין שזה לא הם.

הם לא חפים מטעויות, בלשון המעטה.

אבל לא צריך להלביש עליהם משהו לא להם

מודה לך שהתעלמת מההודעה שלי וענית לזה שהגיב אחריי, זה רק מחזק את מה שאני אומר.

איבדו את זה לגמרי.

מבין את הרעיון, הדרך שגויה מהיסוד.

לא ככה מתנהל ארגון אוהדים שמטרתו לעודד (!) את הקבוצה.

לשמחתי כל עוד הפנאטיקס ממשיכים בדרך הזו הם מאבדים עוד ועוד תמיכה מהקהל הרחב.

מייחל ליום בו יחול שינוי אמיתי והקהל יתאחד סביב המטרה הפשוטה והמשותפת לכולם: הצלחת מכבי.

מייחל ליום בו יחול שינוי אמיתי והקהל יתאחד סביב המטרה הפשוטה והמשותפת לכולם: הצלחת מכבי.

סתם לידע כללי, פחות או יותר על זה הפנאטיקס הוקמו

עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא, לפחות תחזרו לעודד.

מבחינתי ומבחינת אחרים(שנמנו על מעטפת הארגון) את הנעשה אי אפשר להשיב.

לקלל ולאיים על אוהדים, לא לשמוח בגול של הקבוצה, לבוא למשחק ולקלל את כל שחקני הקבוצה, הארגון הזה מחוק

מודה לך שהתעלמת מההודעה שלי וענית לזה שהגיב אחריי, זה רק מחזק את מה שאני אומר.

כי אני לא מהארגון וכותב רק על מה שאני רואה/יודע?

. עד אז, נמשיך בכל דרך העומדת לרשותנו לדרוש מנכ"ל ויחס הוגן לכל אוהד מכבי. על נושא זה, לא נתפשר."

זו התגובה שלהם מהפייסבוק[/font][/color]

לא רוצה להשמע חצוף , אבל התחלתם עם המשחק הזה אני אמשיך ברשותכם, מי אתם שאתם ״דורשים״ מנכל?

אתם מנהלים את המועדון? משלמים משכורות? בינתיים אתם אחראיים ללא מעט קנסות שהוטלו על הקבוצה לפי מה שאני זוכר.

ולא אני לא רולקס, לא יושב שער 2, אני לגמרי יושב לידכם מעודד תמיד ועד שהתחלתם לאיים על אנשים שרוצים לעודד גם די הייתי בצד שלכם, אבל מישהו נתן לכם את המפתחות כדי לנהל את הקבוצה? אני באמת שואל ומקווה לקבל תשובה עניינית. בעיניי זאת דרישה חצופה ולא מחוברת למציאות.

עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא, לפחות תחזרו לעודד.

מבחינתי ומבחינת אחרים(שנמנו על מעטפת הארגון) את הנעשה אי אפשר להשיב.

לקלל ולאיים על אוהדים, לא לשמוח בגול של הקבוצה, לבוא למשחק ולקלל את כל שחקני הקבוצה, הארגון הזה מחוק

אפשר להשיב הכל טוב,למרות הביזיון האדיר שהיה בזה אני מסכים אתך היה שם קטסטרופה.

ועדיין אולי פעם אחת בחיים הרציניים בארגון יקחו תמושכות ויתחילו קודם כל להפסיק לזרוק זין על הקהל,יפסיקו עם כל מה שמעירים פה כבר חודשים על גבי חודשים ובאמת יצאו לדרך חדשה.

אם מחר נחזור לאותה מתכונת אז באמת עידוד לא עידוד על הזין שלי.

בהצלחה לכולנו מחר ומקווים באמת לצאת לדרך חדשה ביחסים של הארגון עם כלל האוהדים.