Jump to content

ערוצי צ'רלטון - עכשיו בסלקום Tv

gilgil28

Recommended Posts

מתוך ONE:

חובבי הכדורגל יוכלו לחסוך מעכשיו הרבה מאוד כסף כדי לראות את משחקי ליגת העל בכדורגל.

בזכות יוזמה ודחיפה של משרד האוצר בראשות שר האוצר משה כחלון ע”י מאבק ללא פשרות של מנכ”ל משרד האוצר שי באב”ד יחד עם יו”ר ועדת הכלכלה של הכנסת, ח”כ איתן כבל, כעת ניתן להזמין בסלקום tv את ערוצי ספורט 1 HD וספורט 2 HD, בעלות חודשית של 67 שקל וזאת לאחר תשלום למנויי בסיס של 99 שקל בחודש בלבד.

את אחד ההישגים המשמעותיים במסגרת חוק ההסדרים והדיונים שהתקיימו בוועדת הכלכלה, אפשר לזקוף לזכות שי באב”ד מנכ”ל משרד האוצר בראשות כחלון, יחד עם שיתוף פעולה של יו”ר הוועדה ח”כ איתן כבל, שפעלו בוועדת הכלכלה של הכנסת לטובת הוזלת המחירים לצרכן.

שר האוצר כחלון כבר התבטא בעבר על כך שהמטרה שלו לדאוג לישובי הפריפריה ובמהלך הזה מראה שמשרד האוצר ממשיך את הקו להוזלת המחירים לציבור הצרכנים.

מי שהוביל את הלחץ על החברות המסחריות להגיע להסכמות היה מנכ”ל משרד האוצר שי באב”ד. המרוויח הגדול הוא ציבור הצרכנים שיחסוך כעת אלפי שקלים כל שנה.

מנכ”ל משרד האוצר, שי באב”ד: “בעקבות הרפורמה שהובלנו בחוק ההסדרים והלחץ הגדול שהרפורמה הפעילה על השחקנים השונים בשוק, לראשונה הציבור בישראל ייהנה מפלטפורמה חדשה וזולה יותר לכלל שידורי חבילות הספורט. זהו עוד צעד חשוב ומשמעותי שמוביל משרד האוצר בראשות משה כחלון לצמצום הפערים והוזלת יוקר המחיה. אנו שמחים להביא בשורה של הנגשה נוספת זולה יותר של הכדורגל וכלל שידורי הספורט לצרכן הישראלי. אנו במשרד האוצר נמשיך לפעול ולעשות צעדים להורדת יוקר המחיה בישראל”.

“הטבה גדולה לטובת ציבור חובבי הכדורגל”

ח”כ איתן כבל מסר בתגובה על המהפכה: ”אין ספק שלוועדת הכלכלה בראשה אני עומד יש חלק משמעותי בתהליך אותו אני הובלתי, כאשר ניהלנו מלחמה גדולה בעניין וללא ההתערבות המו”מ בין סלקום לצ’רלטון לא היה מסתיים. זו מתן הטבה גדולה לטובת ציבור חובבי הכדורגל שבזכות המהלך הזה יוכל לחסוך הרבה כסף, וכן מי שידו לא הייתה משגת יוכל כעת לראות את משחקי הכדורגל”.

יניב גרינוולד, סמנכ”ל הטלוויזיה בסלקום, ציין: “סלקום tv מעניקה לצופים את הצעת הערך הטובה ביותר בשוק הטלוויזיה בישראל עם הצעת הספורט המושלמת, תוכן עשיר הן ב-VOD והן במגוון הערוצים, וטכנולוגיה מתקדמת”.

חבילת הבסיס שמציעה סלקום tv עולה 99 שקל וכוללת בין השאר את ערוץ 10, ערוץ 2, ערוץ 1, ערוץ 20, ערוץ 9, ערוץ 24, חינוכית 23, ONE HD, SPORT 5, נשיונל ג’אוגרפיק, CNN ועוד.

ערוצי ספורט 1 וספורט 2, שעלותם 67 ש”ח לחודש, משדרים בין השאר את חלק ממשחקי ליגת העל, משחקי הפרמיירליג, הליגות הגרמנית, ההולנדית, האיטלקית, הארגנטינאית, הליגה האירופית, הגביע האנגלי והספרדי וליגת המשנה באנגליה.

בסלקום tv ניתן לצפות גם בערוץ ONE המשדר בין היתר בכל שבוע את עשרת משחקי המחזור של הליגה הספרדית עם מסי ורונאלדו משודרים באיכות HD.

סלקום tv
למעשה, מנויי סלקום tv יצטרכו לשלם על חבילת הבסיס 99 ש”ח ובתוספת של 67 ש”ח על חבילת ערוצי צ’רלטון – 166 ש”ח בלבד לחודש כדי לראות את כל שידורי הספורט במקום 220 ש”ח חבילת בסיס ובתוספת של 67 ש”ח על חבילת ערוצי צ’רלטון וחבילות של ערוצי ילדים/סרטים סה”כ של מעל 300 ש”ח לחודש שהצופים משלמים כיום, כלומר הוזלה משמעותית בתשלום של יותר מ-100 ש”ח בחודש.

סלקום היא חברה שאני אפילו לא מגדיר "בתחילת דרכה" בכל הנוגע לטלוויזיה, התוכן שהם מציעים דל מאוד ויחסית למתחרים נשמע כמו בדיחה.

לדעתי החיסרון הכי גדול הוא שאין כמעט ערוצים, אנשים שבאים ומשלמים כסף עבור טלוויזיה רוצים לזפזפ שהם מגיעים הביתה בסוף היום מאשר להתחיל לשבור את הראש מה בא להם לשים.

ההגדרה שלי לסלקום TV זה סטרימר עם קודי שעולה כסף, באיכות נמוכה יותר ובהיצע דל יותר (ממש דל יותר). כבר עדיף לשלם ל"כן" ו"חם".

עכשיו אחרי שזה נאמר אתייחס ל"חיסכון" שכבוד השר כחלון מעניק לנו, הוא בעצם נותן לנו את האפשרות לשלם 100 שקל על טלוויזיה זוועתית בתוספת 67 שקלים שצ'רלטון גובה מכל החברות ללא הבדל.

לכן ההצעה אחרי כל הבולשיט שהוא מאכיל את הציבור היא: 167 ש"ח בשביל צ'רלטון.

גם כן יו"ר איגוד התחמנים העולמי.

שידורים מחו"ל אפשר למצוא באיכויות מצוינות, שידורים מהארץ תמיד יש וגם האיכות משתפרת עם הזמן אמנם לא כמו שידורים מחו"ל.

קצת להרחיב אופקים, ללמוד לתפעל סטרימר עם קודי ולמצוא שידורים ברשת, לא כזה עניין, זה ממש לא "אלטרנטיבה", זה הרבה יותר טוב מכל מה שיש לYES ולHOT להציע ביחד(!) אחרת הייתי מבין אנשים שנשארים בחברות הטלוויזיה,

התנתקות מהחברות הללו זאת צרכנות נבונה, טלוויזיה טובה בימינו לא צריכה לעלות כ"כ הרבה, בנוסף חיסכון של 170 ש"ח בחודש זה המון כסף (לשנה זה סוגר לכם כרטיס טיסה למשחק הבא של מכבי באירופה),

אנשים בוכים פה על יוקר המחיה אבל נותנים לחברות הטלוויזיה לקרוע להם את הכיס, לדעתי זה ממש לא רק בטלוויזיה אבל זה לא הנושא.

סלקום היא חברה שאני אפילו לא מגדיר "בתחילת דרכה" בכל הנוגע לטלוויזיה, התוכן שהם מציעים דל מאוד ויחסית למתחרים נשמע כמו בדיחה.

לדעתי החיסרון הכי גדול הוא שאין כמעט ערוצים, אנשים שבאים ומשלמים כסף עבור טלוויזיה רוצים לזפזפ שהם מגיעים הביתה בסוף היום מאשר להתחיל לשבור את הראש מה בא להם לשים.

ההגדרה שלי לסלקום TV זה סטרימר עם קודי שעולה כסף, באיכות נמוכה יותר ובהיצע דל יותר (ממש דל יותר). כבר עדיף לשלם ל"כן" ו"חם".

עכשיו אחרי שזה נאמר אתייחס ל"חיסכון" שכבוד השר כחלון מעניק לנו, הוא בעצם נותן לנו את האפשרות לשלם 100 שקל על טלוויזיה זוועתית בתוספת 67 שקלים שצ'רלטון גובה מכל החברות ללא הבדל.

לכן ההצעה אחרי כל הבולשיט שהוא מאכיל את הציבור היא: 167 ש"ח בשביל צ'רלטון.

גם כן יו"ר איגוד התחמנים העולמי.

שידורים מחו"ל אפשר למצוא באיכויות מצוינות, שידורים מהארץ תמיד יש וגם האיכות משתפרת עם הזמן אמנם לא כמו שידורים מחו"ל.

קצת להרחיב אופקים, ללמוד לתפעל סטרימר עם קודי ולמצוא שידורים ברשת, לא כזה עניין, זה ממש לא "אלטרנטיבה", זה הרבה יותר טוב מכל מה שיש לYES ולHOT להציע ביחד(!) אחרת הייתי מבין אנשים שנשארים בחברות הטלוויזיה,

התנתקות מהחברות הללו זאת צרכנות נבונה, טלוויזיה טובה בימינו לא צריכה לעלות כ"כ הרבה, בנוסף חיסכון של 170 ש"ח בחודש זה המון כסף (לשנה זה סוגר לכם כרטיס טיסה למשחק הבא של מכבי באירופה),

אנשים בוכים פה על יוקר המחיה אבל נותנים לחברות הטלוויזיה לקרוע להם את הכיס, לדעתי זה ממש לא רק בטלוויזיה אבל זה לא הנושא.

אתה מנותק.

לרוב האנשים אין זמן להתעסק בקודי וסטרימר וסלקום טיוי זה פתרון מצויין עבורם. יש את כל הערוצים הרלוונטים, יש ספריית VOD גדולה, יש גם פלייליסטים ורדיו למי שסתם בא לו לשמוע מוזיקה. ועכשיו בנוסף, יש גם את ערוצי ספורט1 וספורט2, לחובבי הספורט שרוצים גם הם לחסוך מעל ל 100 שקל לחודש וממש לא מעניין אותם אלג'זירה ו VH1.

יש גם את כל ערוצי ספורט 5 פתוחים. ככה שלחובבי הספורט זה מאוד משתלם.

כחלון לא הבעלים של סלקום טיוי או צ'רלטון, הוא לא העניק לך כלום והוא לא קובע מחירים. הוא דחף לתחרות בנושא של ערוצי ספורט1 ככה שחוקי הכלכלה יביאו להוזלת מחירים לצרכן.

avi atias - לא אוהב טלויזית אינטרנט בגלל סיבה אחת עיקרית: גם ב100 מגה מהירות כל כמה זמן פתאום המודם מזייף, אתה צריך לנתק אותו מהחשמל לשעה, לפעמים לכמה שעות, לפעמים יש תקלה בתשתית ואז כלום לא יעזור לך מלבד לחכות הרבה זמן (וזה קורה בתדירות גבוהה יותר מאשר תקלות מוחלטות בטלויזיה שמשביתות לך את הממיר לגמרי),

ואז אתה מגיע למצב שגם אין לך טלויזיה וגם אין לך אינטרנט ביחד, אשכרה יום כיפור.

אם היו משדרים את כל הערוצים האלו (עזוב VOD, את הערוצים עצמם) בשיטה של עידן+ , דרך האוויר, אפילו אם זה מחייב אותך לרכוש ממיר ומנוי, זה היה משהו אחר לגמרי. לא סומך על טלויזיה באינטרנט.

למרות שבוודאות אני הולך להתנתק עכשיו מYES על הקטע המסריח עם המשחק כדורסל (האשמה היא בעקרון על ספורט 5, אבל אם הוט וסלקום יכלו לספוג את ההפסד ולפתוח למינויים שלהם את ערוץ HD כדי שיראו את המשחק לפחות, אז גם YES יכלו. בוודאי ובוודאי שהם היקרים יותר מבין השלושה כשמדובר על טלויזיה נטו),

זה מה שמונע ממני לעבור לסלקום TV ולכן אני כנראה אלך על הוט.

avi atias - לא אוהב טלויזית אינטרנט בגלל סיבה אחת עיקרית: גם ב100 מגה מהירות כל כמה זמן פתאום המודם מזייף, אתה צריך לנתק אותו מהחשמל לשעה, לפעמים לכמה שעות, לפעמים יש תקלה בתשתית ואז כלום לא יעזור לך מלבד לחכות הרבה זמן (וזה קורה בתדירות גבוהה יותר מאשר תקלות מוחלטות בטלויזיה שמשביתות לך את הממיר לגמרי),
ואז אתה מגיע למצב שגם אין לך טלויזיה וגם אין לך אינטרנט ביחד, אשכרה יום כיפור.
אם היו משדרים את כל הערוצים האלו (עזוב VOD, את הערוצים עצמם) בשיטה של עידן+ , דרך האוויר, אפילו אם זה מחייב אותך לרכוש ממיר ומנוי, זה היה משהו אחר לגמרי. לא סומך על טלויזיה באינטרנט.
למרות שבוודאות אני הולך להתנתק עכשיו מYES על הקטע המסריח עם המשחק כדורסל (האשמה היא בעקרון על ספורט 5, אבל אם הוט וסלקום יכלו לספוג את ההפסד ולפתוח למינויים שלהם את ערוץ HD כדי שיראו את המשחק לפחות, אז גם YES יכלו. בוודאי ובוודאי שהם היקרים יותר מבין השלושה כשמדובר על טלויזיה נטו),
זה מה שמונע ממני לעבור לסלקום TV ולכן אני כנראה אלך על הוט.

סלקום טיוי מגיע עם עידן פלוס בנוסף. זה כולל את הערוצים הבסיסיים.

אני כבר מעל לשנה בסלקום טיוי ואף פעם לא היתה לי בעיה לצפות בטלויזיה. הכל עובד חלק.

בשבילי, הוט ויס הם בדיחה עצובה.

סלקום טיוי מגיע עם עידן פלוס בנוסף. זה כולל את הערוצים הבסיסיים.

אני כבר מעל לשנה בסלקום טיוי ואף פעם לא היתה לי בעיה לצפות בטלויזיה. הכל עובד חלק.

בשבילי, הוט ויס הם בדיחה עצובה.

אתה ממליץ על זה בסה"כ?

כי אני בYES לא נשאר אחרי מה שקרה היום (שוב, אפילו שדווקא הפעם עיקר האשמה היא לא עליהם, אבל על החלק שלהם, אני פשוט מסוגל לעבור לסדר היום).

היום אני בYES,משלם 220 ש"ח עבור כל הערוצים למעט ערוצי ספורט פרימיום (1+2, גולד,HD) ופורנו,

כאשר ממיר אחד הוא רגיל והשני הוא קוואטרו החדש (מקליט), אני לא יודע עד כמה ההפרש בכלל משמעותי במחיר,

יש להם איזה ערך מוסף מלבד המחיר?

אתה ממליץ על זה בסה"כ?

כי אני בYES לא נשאר אחרי מה שקרה היום (שוב, אפילו שדווקא הפעם עיקר האשמה היא לא עליהם, אבל על החלק שלהם, אני פשוט מסוגל לעבור לסדר היום).

היום אני בYES,משלם 220 ש"ח עבור כל הערוצים למעט ערוצי ספורט פרימיום (1+2, גולד,HD) ופורנו,

כאשר ממיר אחד הוא רגיל והשני הוא קוואטרו החדש (מקליט), אני לא יודע עד כמה ההפרש בכלל משמעותי במחיר,

יש להם איזה ערך מוסף מלבד המחיר?

כל ערוצי הספורט פתוחים כרגע. 5, 5+, 5gold, 5HD

יש סיפריית VOD גדולה בחינם.

אני משלם 177 לחודש כולל אינטרנט 100 מגה (תשתית וספק). אני חושד שהראוטר שלהם לא טוב, האלחוטי מתנתק הרבה, אז הזמנתי ראוטר של שיאומי באינטרנט. אני אדווח שבוע הבא אם יש שיפור ניכר באינטרנט האלחוטי.

כל ערוצי הספורט פתוחים כרגע. 5, 5+, 5gold, 5HD

יש סיפריית VOD גדולה בחינם.

אני משלם 177 לחודש כולל אינטרנט 100 מגה (תשתית וספק). אני חושד שהראוטר שלהם לא טוב, האלחוטי מתנתק הרבה, אז הזמנתי ראוטר של שיאומי באינטרנט. אני אדווח שבוע הבא אם יש שיפור ניכר באינטרנט האלחוטי.

תודה רבה,

אתה עם ממיר אחד בעצם? משלם 100 בסיס+ 77 על האינטרנט דרכם?

לא הצלחתי למצוא באתר שלהם רשימת ערוצים אלא רק "הילייטס" כאלו של תוכניות שהם מתגאים בהם, אתה יודע אם יש שם בית+, ערוץ ההסטוריה, דיסקברי?

סליחה על החפירה וניצול הנושא!

אני משלם 90 בחודש (ספק+תשתית ) על 100 מגה של הוט והראוטר שלהם (הוט בוקס 2) דווקא בסדר, אז שווה לי להשאיר את האינטרנט אצלם ולקחת מסלקום רק טלויזיה אם כך,

מה גם שאני אוהב "להפריד רשויות" ולא להתפתות לכל מיני מבצעי קומבינה כמו הטריפל שכובלים אותך לכמה שירותים ביחד ואז מחזיקים אותך מהביצים כשאתה רוצה להתנתק או להוריד עלויות של אחד מהשירותים האלו, ברגע שכל ספק נותן שלך שירות אחר יש לך יותר כוח מיקוח.

כל מי שמתחת לגיל 40 חייב לפחות לנסות במקביל לhot וyes להחזיק סטרימר.(ומי שעם מעט חוש טכני גם מעל)

אחרי ניסיון אמיתי מבחינתי לא מוכן לחזור לכבלים גם בעד 100 שקל בחודש.

הם ממש לא יכולים להתחרות במה שיש לקודי להציע.

אז אולי אני גנב אבל אני גנב קטן והם גנבים גדולים.

כל מי שמתחת לגיל 40 חייב לפחות לנסות במקביל לhot וyes להחזיק סטרימר.(ומי שעם מעט חוש טכני גם מעל)

אחרי ניסיון אמיתי מבחינתי לא מוכן לחזור לכבלים גם בעד 100 שקל בחודש.

הם ממש לא יכולים להתחרות במה שיש לקודי להציע.

אז אולי אני גנב אבל אני גנב קטן והם גנבים גדולים.

כל כמה זמן אתה מעדכן את הקודי? אני התייאשתי ממש מהר.

גם אם הקודי משמש רק כספריית vod חינמית לסדרות וסרטים זה כבר שווה.

רוב הדברים נמצאים על עדכון אוטומאטי, מחובר לכמה קבוצות בפייסבוק תמיד מישהו פולט (לפני שהמנהלים של הקבוצות הקונבנציונאליות מוחקים לו את ההודעות) על כל מיני אפשרויות ״מחתרתיות״ ואם יש דיבור על משהו חדש בודק בהתאם.

זה לא יותר מדי התעסקות, יש התקנות בקליק שכל ההרחבות המומלצות כבר מובנות ברגע ההתקנה והם מעדכנים אוטומאטית את הקודי יש להם קבוצות פייסבוק וכל שאלה קטנה מקבלת מענה , אני אוהב את ההתעסקות בזה אבל יכול לא לגעת בכלום חודשים והכל יעבוד מצוין

הייתי חצי שנה שליח של סלקום והייתי מביא את הממירים וכמובן גם מחזיר את אלה שהתנתקו ...

כמעט כל בן אדם שני שהייתי מביא לי ממיר לא יותר משבוע עד שהיה מתנתק וכמבון שמביא צרור קללות בדרך.

אתה מנותק.

לרוב האנשים אין זמן להתעסק בקודי וסטרימר וסלקום טיוי זה פתרון מצויין עבורם. יש את כל הערוצים הרלוונטים, יש ספריית VOD גדולה, יש גם פלייליסטים ורדיו למי שסתם בא לו לשמוע מוזיקה. ועכשיו בנוסף, יש גם את ערוצי ספורט1 וספורט2, לחובבי הספורט שרוצים גם הם לחסוך מעל ל 100 שקל לחודש וממש לא מעניין אותם אלג'זירה ו VH1.

יש גם את כל ערוצי ספורט 5 פתוחים. ככה שלחובבי הספורט זה מאוד משתלם.

כחלון לא הבעלים של סלקום טיוי או צ'רלטון, הוא לא העניק לך כלום והוא לא קובע מחירים. הוא דחף לתחרות בנושא של ערוצי ספורט1 ככה שחוקי הכלכלה יביאו להוזלת מחירים לצרכן.

לא הבנתי איך קבעת שאני מנותק? אני אדם שלומד ועובד.

אין לי ממש זמן להתעסק בקודי וסטרימר-כי לא צריך זמן! נורא פשוט, הולכים ליו טיוב יש שם אחלה סרטונים (במיוחד של "גידי שחר") תוך שעה וחצי אם אני מגזים יש לך קודי עובד, עם הזמן שאתה משתמש בזה אתה גם צובר עוד ניסיון.

סלקום TV זה לא פתרון לאף אחד, זאת גניבת דעת, יש לי חברים שכמוך לא מוכנים לפתוח את הראש ויש לגם סלקום TV הם קוראים לזה "כלום BOX". הספרייה עלובה מאוד ואין שום היצע,

אתה ממש לא יכול לבוא לכאן ולטעון שיש להם ספרייה גדולה לא בהשוואה ליס והוט ובטח שלא בהשוואה לקודי שיש שם הכל והכל זה לא כדי להגזים, פשוט יש שם הכל.

כחלון רוצה להעלות את השם שלו חזרה, זה מה שמעניין אותו בראש ובראשונה, אם הוא היה טורח ובאמת רוצה לעזור הוא היה צריך להכניס לסלקום עוד ערוצים ותוכן ושזה עדיין לא יעבור 100 ש"ח.

בנוסף אין פה הרבה תחרות, סלקום עם כל מה שיש להם לדעתי לא מתחרה רצינית של החברות הגדולות, ביום שייכנסו עוד חברות ויהיו יותר ערוצים ותכנים באותו סכום זה יהפוך להיות משתלם.

אני לא אשאר בקודי אם תהיה לי אפשרות טובה, שיהיה בשוק תנאים מתאימים ושחברות ימכרו טלוויזיה עשירה בתכנים עם ערוצים טובים במחיר משתלם אני אהיה מוכן לשלם.

בכל אופן בנוגע לצ'רלטון ספציפי, 67 ש"ח זה הרבה כסף מבחינתי, אם פעם זה יכל לעלות 20 ש"ח לחודש אין סיבה שזה לא יקרה גם היום.

אני לא מנותק, ההפך ידידי, אני מאוד מודע, מי שבוחר לשלם 167 ש"ח מנותק, מי שבוכה שהוא כל היום לא יכול לעשות כלום ולא יכול לפתוח סרטון מסכן ביו טיוב כדי לחסוך 2000 ש"ח בשנה הוא מנותק.

אנשים פועלים לפי עקרונות, אבא שלי לא רוצה אפילו לנסות, חבל, אני לא מבין מה הבעיה לנסות? אם ניסית ולא בא לך זה משהו אחר, אם ניסית ולא הצלחת לתפעל את זה זה מובן, אבל המינימום זה לנסות לתת לזה הזדמנות.

לא הבנתי איך קבעת שאני מנותק? אני אדם שלומד ועובד.

אין לי ממש זמן להתעסק בקודי וסטרימר-כי לא צריך זמן! נורא פשוט, הולכים ליו טיוב יש שם אחלה סרטונים (במיוחד של "גידי שחר") תוך שעה וחצי אם אני מגזים יש לך קודי עובד, עם הזמן שאתה משתמש בזה אתה גם צובר עוד ניסיון.

סלקום TV זה לא פתרון לאף אחד, זאת גניבת דעת, יש לי חברים שכמוך לא מוכנים לפתוח את הראש ויש לגם סלקום TV הם קוראים לזה "כלום BOX". הספרייה עלובה מאוד ואין שום היצע,

אתה ממש לא יכול לבוא לכאן ולטעון שיש להם ספרייה גדולה לא בהשוואה ליס והוט ובטח שלא בהשוואה לקודי שיש שם הכל והכל זה לא כדי להגזים, פשוט יש שם הכל.

כחלון רוצה להעלות את השם שלו חזרה, זה מה שמעניין אותו בראש ובראשונה, אם הוא היה טורח ובאמת רוצה לעזור הוא היה צריך להכניס לסלקום עוד ערוצים ותוכן ושזה עדיין לא יעבור 100 ש"ח.

בנוסף אין פה הרבה תחרות, סלקום עם כל מה שיש להם לדעתי לא מתחרה רצינית של החברות הגדולות, ביום שייכנסו עוד חברות ויהיו יותר ערוצים ותכנים באותו סכום זה יהפוך להיות משתלם.

אני לא אשאר בקודי אם תהיה לי אפשרות טובה, שיהיה בשוק תנאים מתאימים ושחברות ימכרו טלוויזיה עשירה בתכנים עם ערוצים טובים במחיר משתלם אני אהיה מוכן לשלם.

בכל אופן בנוגע לצ'רלטון ספציפי, 67 ש"ח זה הרבה כסף מבחינתי, אם פעם זה יכל לעלות 20 ש"ח לחודש אין סיבה שזה לא יקרה גם היום.

אני לא מנותק, ההפך ידידי, אני מאוד מודע, מי שבוחר לשלם 167 ש"ח מנותק, מי שבוכה שהוא כל היום לא יכול לעשות כלום ולא יכול לפתוח סרטון מסכן ביו טיוב כדי לחסוך 2000 ש"ח בשנה הוא מנותק.

אנשים פועלים לפי עקרונות, אבא שלי לא רוצה אפילו לנסות, חבל, אני לא מבין מה הבעיה לנסות? אם ניסית ולא בא לך זה משהו אחר, אם ניסית ולא הצלחת לתפעל את זה זה מובן, אבל המינימום זה לנסות לתת לזה הזדמנות.

בסופו של יום אף אחד לא רוצה להתעסק עם טלוויזיה, גם לא בצפיה של 30 שניות הדרכה ביוטיוב.

אנחנו חיים בתקופה שמוצרי חשמל בכלל וטלוויזיה בפרט צריכים לספק מקסימום תמורה במינימום מאמץ. רובנו רוצים להגיע לכל ערוץ קיים בשלוש-ארבע לחיצות גג על השלט. מעבר לזה זה התעסקות.

מובן שאנשים מבוגרים לא יהיו מעונינים בקודי כי זו התעסקות ומורכבות גבוהה ביחס למה שהם מכירים היום. אותו דבר לגבי שאר הטכנופוביים.

מי שבוחר לשלם את הסכום הזה בוחר בשקט נפשי, אין קשר לניתוק.

אפשר להתווכח עד מחר אם הסכומים יקרים או זולים. שכל אחד יעשה חשבון לעצמו.

שבלול אתה עובד באחת מחברות הטלויזיה?

בתקופה שאנחנו חיים?

תגיד לאנשים שהם יכולים לחסוך 5000 שקלים בשנה והרבה מהם יתעניינו וינסו, יש לפחות 100k איש שנשענים רק על קודי והמספרים רק עולים, אין אחד שהיה אצלי וראה מה הקודי יכול לתת ולא ניסה

תכלס סבבה שיש שחושבים כמוך ככה החברות האלה ממשיכות לספק תוכן, אבל ככל שיעזבו אותן יותר הם יחשבו אולי סוף סוף על המחיר המופקע, עד אז כמו שאמרת שכל אחד יעשה מה שמתאים לו אבל לפחות שידעו מה האופציות

אני עם שבלול.

גם בסופו של דבר פערי המחיר הם לא כמו שאתם מציגים כי לכולם יש אינטרנט בבית.

בסופו של דבר, הדבר היחיד שקריטי לי לצרוך בטלוויזיה זה כדורגל ולמרות שאיכות השידורים משתפרת זה התעסקות כל משחק מחדש, דיליי, תקיעות, ורפרשים.

נשים בצד את זה שבסופו של דבר זה גם גזל שמשפיע על איכות המוצר (הכדורגל) בקצה.

אם סלקום TV יעבוד חלק אני אשקול לעבור אליו בשביל לחסוך 70-80 שקל בחודש.

התשתית בארץ לא מתאימה לטלויזיה באינטרנט, בטח שלא בכל המקומות בארץ.

אז יכולים לספר לכם סיפורים והיום עד מחר על מחירים, אבל כל עוד אין תשתית מתאימה באיזור שלכם זה לא מעניין.

יש היום ערכות של התקנה פשוטה לקודי שדורשת אפס מאמץ מהמשתמשים (המומלצת היא של אבקסיס שדרום צהוב שם את הלינק כמה הודעות למעלה). כמה לחיצות והכל מותקן ומתוחזק מרחוק עם עידכונים בתדירות גבוהה. זה ממש לא סיפור כמו שאתם עושים מזה.

זה לא כזה משתלם אם הוט מציעים חבילת טריפל כולל צ'ארלטון ב-100 שקלים יותר.

אין יותר מדי הבדל בין סלקום לבין להשתמש בתוכנה כמו קודי (אולי רק העניין ששידורי ערוצים ישראלים יהיו יותר יציבים ונוחים).

אז לשלם 100 שקל על קודי נראה לי מטופש (במיוחד כשאין שם אפילו עשירית מהמבחר שיש בקודי).

מי שרוצה צ'ארלטון עדיף לו כבר ללכת על חבילות של יס/הוט ולהינות כבר מטלוויזיה נורמלית (תמיד אפשר להחזיק קודי בצד).

חוץ מזה שהדבר הכי גרוע בטלוויזיה של סלקום זה שהיא מבוססת אינטרנט ואני אף פעם לא אוהב לשים את כל הביצים בסל אחד, אם אין אינטרנט אז גם אין טלוויזיה וברור שזה חוק מרפי שתמיד הכל ייפול בסופ"ש כשאי אפשר לשלוח טכנאי במהירות.

עכשיו סלקום TV מציעים את הסטרימר של אפלTV במקום הממיר הרגיל שלהם.

זו אופציה אש לדעתי כי זה סטרימר מצוין שגם לו יש המון תוכן נוסף, בלי קשר לסלקום.

הם גם מגדילים כל הזמן את ספריית ה-VOD שלהם, ככה שזה נראה לי נחמד מאוד.

עדיין קצת יקר לי, כי במקביל יש את נטפליקס (שההיצע שלה הוא כבר עכשיו כנראה הכי גדול בארץ) בזיל הזול, ורוב שאר התוכן הישראלי (ערוץ 10, 22, 11) נמצא באתרים שלהם.

למעשה, הסיבה היחידה להעדיף את סלקום על פני נטפליקס היא ערוצי הספורט והיכולת לזפזפ בין הערוצים המסחריים.

מישהו יודע להגיד אם אני מתחבר לאפליקציה של סלקום בלבד (40 שקל בחודש), יש שידורי ספורט במובייל/מחשב?

חלקכם קצת מפספסים את הפואנטה.
היום, חלק לא קטן של לקוחות יס והוט, הם לקוחות שבויים שאוהבים ספורט וזאת הדרך היחידה לצרוך ספורט 1 ו-2.
חכם יעשו צ'רלטון אם יציעו את הערוצים שלהם כחבילה בתשלום סטייל נטפליקס, ברשת.