Jump to content

לגליזציה/אי הפללה

הנדון

Recommended Posts

איזה פיתרון אתם מציעים לכך שאנשים לא ינהגו מסטולים? מה עושים במדינות אחרות שיש בהן לגליזציה?

אני לא שמעתי על פיתרון לבעיית עייפות בזמן נהיגה לדוגמה. יש בעיות שאי אפשר להתמודד איתן באמת, אז צריך להחזיק ידיים ולהתפלל שהכל יהיה בסדר.

עד כמה לבן אדם בסטלה של החיים יש באמת כוח לקום ולנהוג? ובמקרה שהוא כן עולה על ההגה, במה הנהיגה שלו שונה מאדם בן 80 שנוהג על 20?

איזה פיתרון אתם מציעים לכך שאנשים לא ינהגו מסטולים? מה עושים במדינות אחרות שיש בהן לגליזציה?

לא חסר אבל שניה עוד לפני זה

גם אם אין שום פתרון אחר וזה או שיעשו מה בזין שלהם או כל מי שעישן בשבועיים האחרונים לא יכול לעלות על ההגה..

די ברור מה אני מעדיף ומה יותר הגיוני.

אני לא שמעתי על פיתרון לבעיית עייפות בזמן נהיגה לדוגמה. יש בעיות שאי אפשר להתמודד איתן באמת, אז צריך להחזיק ידיים ולהתפלל שהכל יהיה בסדר.

עד כמה לבן אדם בסטלה של החיים יש באמת כוח לקום ולנהוג? ובמקרה שהוא כן עולה על ההגה, במה הנהיגה שלו שונה מאדם בן 80 שנוהג על 20?

לא יודע טוני, אל תבין אותי לא נכון, גם אני מעשן, פשוט יודע על עצמי שלפעמים לא סבבה לי לנהוג כשאני מסטול. לא הבנתי את הקשר לעייפות, שכמובן באמת אין דרך לאכוף.

אין לי דעה מגובשת בעניין הזה, סתם תוהה לעצמי.

אין בעיה עם האיסור לנהוג תחת השפעת סמים.

סבבה, מבין לגיטימי לגמרי.

אבל אתה באמת חושב שהגיוני שמיליון וחצי(פלוס מינוס לא רלוונטי כרגע המספר המדויק, רק להדגיש שזה מספר עצום ואחוזים נכבדים מהאוכלוסיה) יהיו בסכנת שלילה למרות שהם ל-א נוהגים תחת השפעת סם אלא לקחו 2 שאכטות לפני שבוע עם הבירה אחרי יום עבודה?

באמת שאני לא מבין את זה, אבל אני כבר הספקתי לחפש היגיון

אין בעיה עם האיסור לנהוג תחת השפעת סמים.

סבבה, מבין לגיטימי לגמרי.

אבל אתה באמת חושב שהגיוני שמיליון וחצי(פלוס מינוס לא רלוונטי כרגע המספר המדויק, רק להדגיש שזה מספר עצום ואחוזים נכבדים מהאוכלוסיה) יהיו בסכנת שלילה למרות שהם ל-א נוהגים תחת השפעת סם אלא לקחו 2 שאכטות לפני שבוע עם הבירה אחרי יום עבודה?

באמת שאני לא מבין את זה, אבל אני כבר הספקתי לחפש היגיון

נו ברור שאני לא חושב שזה הגיוני יא מצחיק

אני רק תוהה מה כן הגיוני, כי אני לא בטוח שהאופציה של לא לאכוף היא סבבה

המשטרה בשפל אמון מבחינת הרוב המחולט של הציבור בארץ בכל המגזרים.

אלשיך הזה מסיים חתיכת קדנציה הזויה. כל דבר בו נוראי, החל צריך שהוא נראה. ליצן.

המשטרה בשפל אמון מבחינת הרוב המחולט של הציבור בארץ בכל המגזרים.

המגזר שחשוב באמת הוא המגזר החילוני כי רק הוא משתף פעולה עם הגוף הזה בכל מקרה.

הוא נראה כמו דמות מצוירת.

המגזר שחשוב באמת הוא המגזר החילוני כי רק הוא משתף פעולה עם הגוף הזה בכל מקרה.

תגדיר מגזר חילוני?

אתיופים, ציבור מעשנים, אוהדי כדורגל, מפגינים שנגד אסדת הקידוח, חקלאים, סתם אנשים שפורצים להם הביתה או מרימים להם דברים. העיקר שהם יתפסו איזו חממת גידול ויעשו צילום סלפי בשביל כותרת כאילו תפסו את פאבלו אסקובר ביחד עם אל צ'אפו.

תגדיר מגזר חילוני?

אתיופים, ציבור מעשנים, מפגינים שנגד אסדת הקידוח, חקלאים, סתם אנשים שפורצים להם הביתה או מרימים להם דברים.

יש ערבים מוסלמים שמעשנים? דתיים שמעשנים? אז ציבור המעשנים לא נכנס למשוואה.

אבל ברצינות, אני מדבר על הציבור שמשלם מיסים, עושה כל מה שמבקשים ממנו, ואם עוצרת מאחוריו ניידת משטרה הוא מתחיל להילחץ למרות שיש לו ביטוח וטסט והוא לא עשה משהו לא בסדר.

תחפשו בגוגל אחד מהשרים בקולורדו דיבר על הלגילזציה שלהם ותראו איזה נתונים מדהים על ירידה בעישון של בני נוער והפחתת תאונות דרכים

כשחושבים על זה, בו זמנית היה לנו מפכ"ל ורמטכ"ל שאיך נאמר בעדינות, לא היו בדיוק בעלי מראה של אנשי בטחון קלאסיים

כשחושבים על זה, בו זמנית היה לנו מפכ"ל ורמטכ"ל שאיך נאמר בעדינות, לא היו בדיוק בעלי מראה של אנשי בטחון קלאסיים

אייזנקוט עוד בעל מראה בולדוגי, שמן אבל מוצק כזה. אלשיך רופס ושמן בהגזמה, ועם השפם הזה בכלל.

הכי חשוב זה הגנב דעת והעוזר הפרלמנטרי של ביבי - גלעד ארדן.

מאחל לו את מה שאני מאחל לסלים טועמה ומושיק תאומים. אותן המחלות.

אפס דמגוג. כולם הולכים קדימה בכל נושא שיטור ואכיפה ורק אנחנו הולכים אחורה.

מתנכל משמעותית למעשני קנאביס שפאקינג האלוהים שהם מאמינים בו ייצר, הכל טבעי. בו זמנית מנסה למנות למפכ"ל איש כושל מלא באינטרסים בשביל שחבריו יוכלו להמשיך להשחית באין מפריע. לפני שאני מאחל להפועל לרדת ליגה פעם נוספת, אאחל לגלעד ארדן את המחלות הכי ארורות שיש.

גנב.