Jump to content

לגליזציה/אי הפללה

הנדון

Recommended Posts

אפשר לחשוב מה הוא כבר יודיע

הוא יוצא נגד לגליזציה בכל פורום אפשרי

לגליזציה עדיין לא הייתה על הפרק באף שלב.

אי הפללה כן. נחכה ונראה.

קנס ללא רישום פלילי בעישון בציבור.

על עבירה ראשונה, אח"כ אתה מתחרבן.

חוץ מזה שעכשיו השוטרים יחפשו אותנו הרבה יותר בשביל קנסות.

היי חברים מעשנים. בזכות הליכודניקים החדשים, שהכניסו את שרן השכל לכנסת, אם יתפסו אתכם עם שאכטה, לא יפתחו לכם תיק פלילי, אלא תקבלו קנס חפיף. תתחדשו. אין צורך להודות לנו, פשוט, אם עוד לא התפקדתם, תתפקדו היום.

*עד הניצחון

**יש למישהו במבה?

16265807_10155641841703765_1158068862541

על עבירה ראשונה, אח"כ אתה מתחרבן.

חוץ מזה שעכשיו השוטרים יחפשו אותנו הרבה יותר בשביל קנסות.

עד כמה שהבנתי רק במקרה שנתפסת מעשן בציבור יותר משלוש פעמים יישקל להגיש נגדך כתב אישום, בפועל אני חושב שמה שיקרה זה ששוטרים די יזרקו על זה זין (כמו בתל אביב).

הוא אמר שהכסף מהקנסות לא יילך למדינה אלא למטרות הסברה נגד סמים וכאלה (לא יודע מה יהיה בפועל).

צעד ביניים קטן, אבל משמעותי להמשך. זה לא ייעצר כאן.

עד כמה שהבנתי רק במקרה שנתפסת מעשן בציבור יותר משלוש פעמים יישקל להגיש נגדך כתב אישום, בפועל אני חושב שמה שיקרה זה ששוטרים די יזרקו על זה זין (כמו בתל אביב).

הוא אמר שהכסף מהקנסות לא יילך למדינה אלא למטרות הסברה נגד סמים וכאלה (לא יודע מה יהיה בפועל).

צעד ביניים קטן, אבל משמעותי להמשך. זה לא ייעצר כאן.

במידה ואחרי שיעבור את הכנסת מדובר לא על צעד קטן אלא צעד ענק!!! אני לא חושב שאנשים מבינים לעומק את ההבדל: תרגישו חופשי להסתובב עם עד 15גר' רק לא לעשן במקומות ציבוריים (מקובל כמו סגריות דרך אגב), לא ייכנסו יותר לפשיטות בבתים ותוכלו לעשן אצלכם או אצל חברים בכיף שלכם והכי חשוב זה שגם במידה ונתפסתם עוברים על החוקים הנ"ל כולה תקבלו קנס על סך 1000 ש"ח במקום פאקינג תיק פלילי (!!) שהורס לבן אדם תחיים.

מקווה שזה צעד ראשון עד ללגיליזציה

במידה ואחרי שיעבור את הכנסת מדובר לא על צעד קטן אלא צעד ענק!!! אני לא חושב שאנשים מבינים לעומק את ההבדל: תרגישו חופשי להסתובב עם עד 15גר' רק לא לעשן במקומות ציבוריים (מקובל כמו סגריות דרך אגב), לא ייכנסו יותר לפשיטות בבתים ותוכלו לעשן אצלכם או אצל חברים בכיף שלכם והכי חשוב זה שגם במידה ונתפסתם עוברים על החוקים הנ"ל כולה תקבלו קנס על סך 1000 ש"ח במקום פאקינג תיק פלילי (!!) שהורס לבן אדם תחיים.

מקווה שזה צעד ראשון עד ללגיליזציה

זה בדיוק מה שחיפשתי.

בוודאות מותר להחזיק בלי בעיה? רק העישון בציבור אסור?

היי חברים מעשנים. בזכות הליכודניקים החדשים, שהכניסו את שרן השכל לכנסת, אם יתפסו אתכם עם שאכטה, לא יפתחו לכם תיק פלילי, אלא תקבלו קנס חפיף. תתחדשו. אין צורך להודות לנו, פשוט, אם עוד לא התפקדתם, תתפקדו היום.

*עד הניצחון

**יש למישהו במבה?

16265807_10155641841703765_1158068862541

משעשע אותי שראיתי כבר 4 קבוצות מתפקדים שונות לוקחות קרדיט...

קנאביס חוקי במרחב הפרטי

לא יודע איך הסקת את זה.

קנאביס לא חוקי לא במרחב הפרטי ולא הציבורי.

מדובר רק על שינוי בענישה, לא בחוקיות.

הסבירות שיתפסו אותך בבית אפסית (כי למה לשוטר להכנס אליך הביתה), אבל במידה ויתפסו, הענישה תחול.

זה בדיוק מה שחיפשתי.

בוודאות מותר להחזיק בלי בעיה? רק העישון בציבור אסור?

לא.

הבחור מעוות את המציאות בקטע פלילי.

קנאביס עדיין לא חוקי במדינת ישראל, ככה שאין הבדל בין צריכה להחזקה.

ולא, זה לא ששוטר יתפוס עליך 14 גרם ירוק ויגיד לך, אההההה, זה בכיס שלך? סבבה, המשך יום נעים.

הוא יקנוס אותך.

נאמר בבירור: "תהיה מדיניות אי הפללה במרחב הפרטי"

אפשט לך את זה, כמו סיגריות שבמקומות ציבוריים יש ענישה בצורת קנס- אז ככה. במרחב פרטי לא תהיה אכיפה של החוק.

מקווה שזה יותר ברור

עמוס צודק, התועמלן מצד הליכודניקים החדשים טועה. יכול להיות שתהיה פחות אכיפה על הקנסות האלה, או משמעותית פחות אכיפה, אבל הסיפור עדיין לא חוקי, פשוט יגרור סנקציה שאינה פלילית בשני המקרים הראשונים.

נאמר בבירור: "תהיה מדיניות אי הפללה במרחב הפרטי"

אפשט לך את זה, כמו סיגריות שבמקומות ציבוריים יש ענישה בצורת קנס- אז ככה. במרחב פרטי לא תהיה אכיפה של החוק.

מקווה שזה יותר ברור

חמוד, כאחד שמתעסק בפוליטיקה, אתה קצת לא בקיא בחומר, מה שכן, כמו פוליטיקאי טוב, אתה מסלף את האמת.

״אי הפללה״ משמעה שלא יפתחו תיק פלילי על עבירה של החזקה / צריכה (בפעם הרביעית, כן), לא שאין ענישה בכלל.

מקווה שזה יותר ברור.

חמוד, כאחד שמתעסק בפוליטיקה, אתה קצת לא בקיא בחומר, מה שכן, כמו פוליטיקאי טוב, אתה מסלף את האמת.

״אי הפללה״ משמעה שלא יפתחו תיק פלילי על עבירה של החזקה / צריכה (בפעם הרביעית, כן), לא שאין ענישה בכלל.

מקווה שזה יותר ברור.

החמוד המתנשא שלך לא עושה עלי רושם אבאל'ה, בכל מקרה כולם מוזמנים לבדוק מה קורה במדינות של אי הפללה ולחזור אלי אם אני צודק או טועה. ואתה יודע מה גם אם אני טועה, אני לא מאמין שיש מישהו שחושב שאין הבדל בין מדיניות של לשלוח מישהו לפאקינג מעצר ולפתוח לו תיק פלילי שיכול לדפוק אותו בלא מעט מקרים לעומת קנס? אני באמת חושב שאתה פשוט לא מבין את גודל השינוי.

השינוי הוא מזערי מכיוון שעכשיו השוטרים יחפשו יותר משתמשים ע"מ לקנוס משתמשים (זה הרי יותר קל מלהביא אותם עכשיו לתחנה וגם יש סיכוי שהכספים ילכו למקומות אחרים בנוסף למטרות חינוכיות..) וכמו כן הם יוכלו אחרי פעמיים להטיל עליך סנקציות כמו שלילת רישיון ובפעם הרביעית הם יכולים לפתוח בהליכים פלילים.

כמו כן השוטרים עדיין יוכלו להיכנס אליך הביתה אם יש סיבה מיוחדת כמו עכשיו, רק מה שארדן טוען שהוא מאמין שהשוטרים לא יתעסקו בכך.

בקיצור חצי חרטא אבל אולי זאת התחלה כי במדינה הזאת הכל עובד לאט.

*ארדן יעשה הכל כדי לא להראות כתומך נלהב באי הפללה אבל כמו שאנחנו יודעים הוא נכנס לפינה שקשה לצאת ממנה ולכן הוא עשה שינוי מזערי כדי שירדו ממנו.

החמוד המתנשא שלך לא עושה עלי רושם אבאל'ה, בכל מקרה כולם מוזמנים לבדוק מה קורה במדינות של אי הפללה ולחזור אלי אם אני צודק או טועה. ואתה יודע מה גם אם אני טועה, אני לא מאמין שיש מישהו שחושב שאין הבדל בין מדיניות של לשלוח מישהו לפאקינג מעצר ולפתוח לו תיק פלילי שיכול לדפוק אותו בלא מעט מקרים לעומת קנס? אני באמת חושב שאתה פשוט לא מבין את גודל השינוי.

מלמדים אותכם יפה יפה איך לקחת דיון על עובדות ולהסיט אותו לבולשיט לא רלוונטי.

אף אחד לא פקפק בגודל ה״הישג״ (שהוא אגב, ממש לא שלך, אבל תרוויח אחי) או בחיוניות שלו.

דיברתי איתך על עובדות שאתה קובע משום מה שאין להן שום אחיזה במציאות.

ובדקתי, אתה טועה.

בלי קשר, אני חושב שהניסיון להציג את עצמך ואת החברים שלך לתנועה המגוחכת הזאת שלכם כ״פוליטיקה חדשה״ היא בולשיט שאין מאחוריו שום אג׳נדה אמיתית או כוונה אמיתית לשינוי, סיים שיט, דיפרנט ניים.

בהצלחה בהמשך.

מלמדים אותכם יפה יפה איך לקחת דיון על עובדות ולהסיט אותו לבולשיט לא רלוונטי.

אף אחד לא פקפק בגודל ה״הישג״ (שהוא אגב, ממש לא שלך, אבל תרוויח אחי) או בחיוניות שלו.

דיברתי איתך על עובדות שאתה קובע משום מה שאין להן שום אחיזה במציאות.

ובדקתי, אתה טועה.

בלי קשר, אני חושב שהניסיון להציג את עצמך ואת החברים שלך לתנועה המגוחכת הזאת שלכם כ״פוליטיקה חדשה״ היא בולשיט שאין מאחוריו שום אג׳נדה אמיתית או כוונה אמיתית לשינוי, סיים שיט, דיפרנט ניים.

בהצלחה בהמשך.

אתה יודע מה אני אוהב בשקרנים חרטטנים כמוך, שאין לך מושג בכלום ובגלל זה אין לך משהו חכם ונכון לרשום אז אתה מנסה להוציא אותי קטן.

הכל בסדר אתה מעניין לי תביצה, אבל בשביל אחרים שאולי עדיין סקפטיים (ואולי בצדק כי עד שהחוק לא מאושר אז עדיין יש לא מעט עבודה ולחץ על מקבלי ההחלטות) להלן רשימה חלקית של מדינות שיש בהן אי הפללה: ארגנטינה, אוסטרליה, צ'ילה, צ'כיה, גרמניה, ג'מייקה, הולנד, פורטוגל וכו'... אני מתאר לעצמי שמי שהיה באחת המדינות הנ"ל יודע שהשימוש העצמי במריחואנה הוא חופשי/כמעט חופשי ולשם אני מקווה שאנחנו הולכים.

מי שרוצה מוזמן להתלהב מי שלא גם בסדר אבל אין צורך להקטין הישג מאוד משמעותי שבסוף בסוף שהושג לא ע"י 40 אלף בוחרי עלה ירוק אלא בזכות כמה אלפי מתפקדי ליכוד + לחץ תקשורתי.

udisea אתה מעיק וטרחן.

תספיק עם התעמולה הרקובה שלך, אם זה היה תלוי אך ורק בחברי הליכוד לא הייתה פה שום אי הפללה ובטח שלא לגליזציה.

אז די לבלבל תמוח על הליכודניקים החדשים שלך, אף אחד לא קונה את זה, עדיין מדובר במפלגה עם חבריי כנסת בזיוניים ושום שירן השכל לא תשנה את זה.

אתה יודע מה אני אוהב בשקרנים חרטטנים כמוך, שאין לך מושג בכלום ובגלל זה אין לך משהו חכם ונכון לרשום אז אתה מנסה להוציא אותי קטן.

udisea אתה מעיק וטרחן.

תספיק עם התעמולה הרקובה שלך, אם זה היה תלוי אך ורק בחברי הליכוד לא הייתה פה שום אי הפללה ובטח שלא לגליזציה.

אז די לבלבל תמוח על הליכודניקים החדשים שלך, אף אחד לא קונה את זה, עדיין מדובר במפלגה עם חבריי כנסת בזיוניים ושום שירן השכל לא תשנה את זה.

אני מעיק וטרחן אז אתה מוזמן להתעלם, בכל מקרה המטרה שלנו זה להוציא את החברי כנסת הביזיוניים מהכנסת ולהחליפם בחברי כנסת טובים. ושרן השכל היא רק דוגמא למה כח פוליטי יכול לעשות (בבחירות האחרונות היו פחות מ 2000 מהליכודניקים החדשים).

אז אם לנסות ולשנות את העתיד לטובה זו טרחנות מבחינתך... אין לי מה להגיד.