Jump to content

סיכום התיקו מול כפ"ס בלויטה אחריי צפייה בש.ח | כמה נמוך עוד נגיע?

Sawyer

Recommended Posts

ההגרלה מזמנת לנו עוד משחק נוח, עוד הזדמנות לייצר מומנטום אחריי שני נצחונות רצופים אל מול כפ"ס החלשה במגרש קטן וקשה, אבל עדיין רק שלוש נקודות מתקבלות.

שוטא העלה הרכב מעניין כשההפתעה הייתה ברק יצחקי מקבל הזדמנות ב11 הפותחים.

המשחק נפתח עם בליץ של המארחת, חצי דקה לפתיחת המשחק כשמאוויס צ'יבוטה מצליח לעבור ברחבה ומוצא את עצמו מול ראייקו אבל הסרבי מקדים אותו והוא מתחזה ולא מקבל פנדל. דקה 6 אלבז מיישר כדור מצד ימין לצ'יבוטה שמ4 מטר בועט רע החוצה. דקה 14 ובניגוד גמור למהלך המשחק מתפרצת של הצהובים עם יצחקי שלא מתפתה למסור לוידאר לנבדל ומעביר נהדר לטל שנכנס לרחבה ומזווית קשה בועט חזק לאמצע, קדוש הודף את הכדור אבל ברק עט על הריבאונד ומגלגל ממטר לרשת חשופה, 1-0 מכבי ת"א. הגול הכניס את הצהובים למוטיבציה ובדקות אלו השליטה עברה אליהם עם מתפרצות של הירוקים, דקה 29 הרמה מקרית עוברת את כל הגנת מכבי ת"א ומגיעה לאיציק כהן שמ10 מטרים מוציאה בעיטה חלשה לידיים של ראייקו. דקה 36 עוד מתפרצת ירוקה הפעם בחסות מדו ששולח את אלבז לריצה שהוא מסיים בבעיטה מ20 מטרים שפוגעת בראש של של בן הרוש מטעה את ראייקו וחודר לרשת, 1-1. דקה 43 עוד התקפה מסוכנת של כפ"ס נעצרת בשניה האחרונה אצל טיבי אבל חוזרת עד מטוביץ' שבועט מ16 מטר טיל שעולה גבוה מעל השער. דקה 45 משהו שמזכיר התקפה של מכבי הסתיים בבעיטה של מדו מ20 מטר גבוה מעל השער של קדוש.

מחצית שניה נפתחת שוב עם כפ"ס, דקה 49 קרן של כפ"ס עולה לראש של איציק כהן שנוגח טוב אבל ראייקו מוציא לעוד קרן שעוברת את הגנת מכבי ומגיעה לסימוביץ' שמ10 מטרים בועט רע מאוד מעל השער. אחריי 15 דקות שיש רק קבוצה אחת על המגרש גם הצהובים עושים קולות של כדורגל, דקה 67 מיכה מתנהל עם הכדור כ20 מטרים מהשער ומחליט לשחרר בעיטה שהולכת חלש והחוצה. דקה 71 נסיון של הירוקים עם מאטוביץ' שבועט מזווית קשה כדור קופץ שהולך החוצה. דקה 78 התקפה מגומגמת של מכבי ת"א עם כדורים מטיילים בלב רחבת כפ"ס עד שסקאריונה בועט ונהדף לבן בסט שמ8 מטר משחרר בעיטה איטית שהולכת לגוף של קדוש, החמצה גדולה לעדן. הצהובים מתעוררים מאוחר ומנסים להכריע את המשחק, דקה 82 סקאריונה מנסה להפתיע את קדוש מ18 מטר אבל הבעיטה שלו לא הולכת לכיוון המסגרת. דקה 85 המוח עושה מוח קלאסי עם צהוב שני ואדום מיותר. דקה 86 דסה חוטף כדור ברחבת כפ"ס ומוציא כדור נהדר לבניון שבועט מהאוויר כדור שנהדף בדרך לשער. דקה 90 טיבי משתלט על כדור שוער של ראייקו על סף הרחבה ומשחרר בעיטה מצויינת מ16 מטר אבל קדוש הודף מצויין לקרן. דקה 93 גולסה מוצא את עצמו פנוי על סף הרחבה והוא משחרר בעיטה שהולכת כמו כל המשחק הזה לשום מקום.

שופט: רע (בלתי נסבל, עדין איתם בצהובים, לא רואה בעיינים כשזה מגיע למכבי, כל הגבוליות שלהם בנוהל, פנדלים גבוליים הוא בטח לא יתן. בן זונה רגיל. הרע ניהיה ממוצע בליגה)

שחקנים:

ראייקו - לא אשם בגול, עשה את העבודה בשאר המקרים באופן טוב.

דסה - ממשיך לרוץ הרבה ולרצות (אני בכוח מחפש את החיובי), פרווה בהגנה, פרווה בהתקפה. מרים כדורים טובים רק כשאין שחקנים באזורים שצריך. אין, לא שם.

טבח - למרות המאמצים סיים בתואר הטבח השני הכי טיפש על המגרש, משחק רע של טל עם הרבה טעויות.

טיבי - רע מאוד, לא יודע מה עובר עליו. נראה שהוא לא מתעניין בכלל בכדורגל

בן הרוש - זוועה כרגיל, לא מתואם עם כלום, כדורים עוברים לו מכל הצדדים. מזל שהוא בועט דקה 43 כל משחק לשומקום.

גולסה - אם היינו מנצחים אולי הייתי קורא לו נקודת אור, בעיקר במחצית הראשונה עשה המון עבודה, הרוויח כדורים והלך לעומק. אבל זה רחוק מלהיות מספיק.

מדו - רע מאוד, נתן להם גול. וזה לא רק זה. רע מאוד.

מיכה - חשבנו שמצאנו לו את המקום באמצע, אולי טעינו. משחק פושר לכל היותר לדור מיכה שפשוט לא מספיק בכלום. לא מספיק.

יצחקי - מהלך גדול בגול וגם היה שם במקום כדי לדחוק את הכדור פנימה, חוצמזה הוא מנסה המון בעיקר בכוח, מצד אחד זה על הפנים כי זה לא עובד מצד שני אין כלום למכבי גם ככה, אז שיהיה.

טבח - לא בא לי להתחיל להסביר על מה עשה טוב ומה לא כשהוא מסיים ככה, טיפש, חסר אחריות - הוא לא ילמד לעולם.

וידאר - חלש. אין לי יותר מה להגיד. מאמין לחלוטין שהוא יכול לתת את מה שצריך. אבל כרגע זה פשוט לא.

פיקנטריה:

- התורים בקופות ובכניסה

- המשחק נדחה ב10 דק בגלל הסעיף הנ"ל

- מאז הדרבי הפועל צברה 4 נקודות יותר מאיתנו

- כפ"ס מוכיח את עצמו בתור המגרש הקר בהיסטוריה

- Legealize it

קהל:

קודם כל המשחק היה סולד אאוט, שזה טוב וזה.

חוצמזה הכל זוועה. הפנאטיקס מחליטים לעבור מקום 10 דק לשריקת הפתיחה למקום שגם בו אין מקום מה שהורג את הגוש ואת העידוד שכנראה גם ככה לא היה ממריא לשומקום.

תתעודדו, גם המשחק הבא בשבת. לפחות זה.

סמים זה מגניב, המשך ערב טוב.

כל עוד גולדהאר פה, בטווח הארוך יהיה בסדר.

ז"א יהיו שנה- שנתיים רעות אבל כל עוד ישאר פה, נעבור גם את זה.

מהעונה הזאת צריך להוציא מקום באירופה ולנסות להביא בינואר לפחות 4-3 שחקנים בתקווה שיוכיחו את עצמם לעונה הבאה (ועל הדרך יעזרו לנו להגיע לכרטיס לאירופה), כך שלא נצטרך להתחיל מאפס בקיץ.

איך אתה אוהב להיות עדין:

דאסה - אין מגן ימני גרוע ממנו בליגה השנה, חד וחלק, הוא כל כך רע שזה לא יאמן ששילמו עליו 6 מליון שקל , מה שמצטרף לעוד סכומים הזויים שג'ורדי הסכים לשלם. פשוט לא מסוגל להרים כדור כמו שצריך לרחבה, בועט כדורים ממטר על שחקנים שלהם, פשוט נמאס , איך יכול להיות שהוא לא יושב על הספסל אפילו משחק אחד.

טיבי - נוראי השנה, אין מה להוסיף

בן הרוש - אלוהים כמה שהוא טיפש, כמה חורים, כל התקפה מהצד שלו מגיע לחמש. נוראי, אפס תרומה בהתקפה

בן חיים - הכי טוב בהגנה ועדיין בכוח מחפש עימותים לתת אוכל לשופט המסריח הזה.

מדו - הכי חלש שלו השנה ובישול לגול שלהם, לדעתי אלברמן היה חייב להחליף אותו דקה 50 גג.

מיכה - לא יעזור כלום, אני לא מחזיק ממנו, אפס פיזיות, אפס בעיטה. לא יאמן כמה כדורים הוא מאבד, זה שחקן שאסור לו להיות קפטן במכבי והוא לא צריך לשחק יותר מ-30 דקות כמחליף, שום בישול שלו לא ישנה את הדיעה שלי.

טב"ח - אם אני מנהל את מכבי, הוא הראשון שמשוחרר בינואר, פייר נמאס ממנו. כזה טיפש, כזה חסר אחריות ומצד שני אפס לקיחת אחריות במשחק. כל המשחק עומד מולו מגן "סופה" כמו ליאור לוי ובפעם היחידה במשחק שהוא לקח אותו לטיול הבקענו גול ומאז? כל המשחק הוא מרים כדורים סתמיים לרחבה. לדעתי אין לו חשק, לא יודע אם זה מצב הקבוצה, המאמן או איזה הצעה עתידית, אבל הוא די נמאס.

וידאר - אולי הוא חלוץ טוב, אבל 3 מליון יורו הוא בטח לא שווה. הוא לא עוצר כדורים, לא מוביל כדור והצד שהכי מאכזב אותי אצלו זה החוסר פיזיות, חשבתי חלוץ סקנדינבי ישר משווים לפריצה, אבל זה? כל שניה נופל.

סקריונה - אומנם רק חזר מחודש בחוץ, אבל אני לא מסוגל מתי הוא עבר שחקן בדריבל העונה.

בכלל חוסר הפיזיות של הסגל של מכבי גובל בשערוריה, אין שחקן שמסוגל לקחת שחקן כתף אל כתף ולטרוק אותו לרצפה.

מאמן וג'ורדי - הזחיחות של גו'רדי גמרה לנו את העונה עוד בתחילתה, כשכל האופטימיסטים כאן אמרו שנהיה מעולים, אבל הוא נרדם בעמידה ולא חיזק כמו שהיה צריך, לא שיחרר את כל המחלות ועכשיו הוא מוסיף חטא על פשע ולא משחרר את העגל שיש לנו על הקווים. אפס שיטה, שום התקדמות, שום תבנית משחק ,הכל שבלוני, איטי, מגעיל.

כל עוד גולדהאר פה, בטווח הארוך יהיה בסדר.

צר לי להגיד, אבל גולדהאר הוא חלק מהבעיה.

לא רוצה שילך חס וחלילה, אבל יהיה נחמד אם יתעורר קצת.

איך אתה אוהב להיות עדין:

דאסה - אין מגן ימני גרוע ממנו בליגה השנה, חד וחלק, הוא כל כך רע שזה לא יאמן ששילמו עליו 6 מליון שקל , מה שמצטרף לעוד סכומים הזויים שג'ורדי הסכים לשלם. פשוט לא מסוגל להרים כדור כמו שצריך לרחבה, בועט כדורים ממטר על שחקנים שלהם, פשוט נמאס , איך יכול להיות שהוא לא יושב על הספסל אפילו משחק אחד.

טיבי - נוראי השנה, אין מה להוסיף

בן הרוש - אלוהים כמה שהוא טיפש, כמה חורים, כל התקפה מהצד שלו מגיע לחמש. נוראי, אפס תרומה בהתקפה

בן חיים - הכי טוב בהגנה ועדיין בכוח מחפש עימותים לתת אוכל לשופט המסריח הזה.

מדו - הכי חלש שלו השנה ובישול לגול שלהם, לדעתי אלברמן היה חייב להחליף אותו דקה 50 גג.

מיכה - לא יעזור כלום, אני לא מחזיק ממנו, אפס פיזיות, אפס בעיטה. לא יאמן כמה כדורים הוא מאבד, זה שחקן שאסור לו להיות קפטן במכבי והוא לא צריך לשחק יותר מ-30 דקות כמחליף, שום בישול שלו לא ישנה את הדיעה שלי.

טב"ח - אם אני מנהל את מכבי, הוא הראשון שמשוחרר בינואר, פייר נמאס ממנו. כזה טיפש, כזה חסר אחריות ומצד שני אפס לקיחת אחריות במשחק. כל המשחק עומד מולו מגן "סופה" כמו ליאור לוי ובפעם היחידה במשחק שהוא לקח אותו לטיול הבקענו גול ומאז? כל המשחק הוא מרים כדורים סתמיים לרחבה. לדעתי אין לו חשק, לא יודע אם זה מצב הקבוצה, המאמן או איזה הצעה עתידית, אבל הוא די נמאס.

וידאר - אולי הוא חלוץ טוב, אבל 3 מליון יורו הוא בטח לא שווה. הוא לא עוצר כדורים, לא מוביל כדור והצד שהכי מאכזב אותי אצלו זה החוסר פיזיות, חשבתי חלוץ סקנדינבי ישר משווים לפריצה, אבל זה? כל שניה נופל.

סקריונה - אומנם רק חזר מחודש בחוץ, אבל אני לא מסוגל מתי הוא עבר שחקן בדריבל העונה.

בכלל חוסר הפיזיות של הסגל של מכבי גובל בשערוריה, אין שחקן שמסוגל לקחת שחקן כתף אל כתף ולטרוק אותו לרצפה.

מאמן וג'ורדי - הזחיחות של גו'רדי גמרה לנו את העונה עוד בתחילתה, כשכל האופטימיסטים כאן אמרו שנהיה מעולים, אבל הוא נרדם בעמידה ולא חיזק כמו שהיה צריך, לא שיחרר את כל המחלות ועכשיו הוא מוסיף חטא על פשע ולא משחרר את העגל שיש לנו על הקווים. אפס שיטה, שום התקדמות, שום תבנית משחק ,הכל שבלוני, איטי, מגעיל.

הרבה יותר משקף.

מצב בלתי נסבל קשה לחשוב שתצטרך להתמודד עם החרא הזה כל שבוע עד הסוף...כבר עברו לי מחשבות פשוט להפסיק לבוא למשחקים/להפסיק לראות חלק,כרגע אין הרבה מה לעשות רק לקוות שקבוצות חזקות יתנו פייט לב''ש עד ינואר ומשם או לפני זה פיטורים של הגולם על הקווים וחיזוק מרשים של שניים שלוש שכל אחד באמת יתפוצץ פה ברצינות

שחקנים עדיין נמצאים בסרט שהם אלופים ושהם גדולים על כל הליגה ואז מגיע הלחץ ועם זה מגיע הכישלון הגדול.. לא מדבר על הברור מאליו (יצחקי,בן בסט,אייגבור) גם עמב''ה/טב''ח הבלם/פיליפנקה כל מאמן שחושב שאלה שחקנים לקבוצה שרוצה לזכות באליפות כל שנה ולטפס גבוה יותר באירופה דמו בראשו... שניים כמו אייגבור ובן בסט אם אני היום בעלים של נתניה בלאומית לא בטוח שאני לוקח אותם חיזוק כדי לעלות ליגה אולי אחרי שאני בודק טוב טוב מה האופציות,אלברמן עם כמה שאני אוהב ת'שחקן הזה צריך לעשות ת'ירידה לספסל באופן קבוע ולהשתמש בו רק חצי מהזמן,טב''ח לא יכול חלוץ בכיר במכבי מקסימום כינור שני אפילו שלישי תלוי מי התחרות שתהיה לו אם זה שני זרים תותחים עם מספרים הוא בבעיה גדולה,גם באירופה שנה הבאה יש חלק שלפי דעתי כן צריכים לשחק וחלק לא חלק צריך להיות מותאם לאירופה וחלק רק לליגה...לדוגמא על טב''ח וקיארטנסון לא הייתי בונה למשחקים גדולים באירופה יותר לליגה ואת מה שיצליחו (אם יצליחו להביא) ברמה יותר גבוהה למשחקים האלה

כולם צריכים להרגע כי זה לא קבוצה לאליפות ואם כן היינו עולים בסוף בבתים לא יודע כמה הייתי שמח כי זה רק השפלות,צריך לנצל ת'זמן הזה כדי לעשות את כל השינויים שצריך ולהבין בכל שבוע שבאים לשחק שזאת כבר לא מכבי הגדולה ושכל משחק הוא משחק עונה ואנחנו לא ביתרון יותר על יותר מחצי ליגה,חיים בהכחשה כמו ההנהלה במכבי כדורסל שאחרי כל הפסד לצסקא/פנאתינייקוס/ריאל/ברצלונה מחשיבים את העונה לכישלון....כאילו שהם באותה ליגה.

מצד אחד מעריך ברמת ה "תנו לו להדליק משואה" את סוייר על ההתמדה בפינה השבועית שלו, מצד שני, שוקל לסדר לו מפגש עם פסיכיאטר בכיר בגין "מזוכיזם מוגזם" על צפיית השידורים החוזרים של כל המשחקים הללו......

נוסא.

בתפקיד שלו (לא קשר התקפי\חלוץ של שוטא) הוא מהטופ 2 בליגה.

צריכים למצוא שחקן תואם עם מנטליות חזקה יותר.

מצד אחד מעריך ברמת ה "תנו לו להדליק משואה" את סוייר על ההתמדה בפינה השבועית שלו, מצד שני, שוקל לסדר לו מפגש עם פסיכיאטר בכיר בגין "מזוכיזם מוגזם" על צפיית השידורים החוזרים של כל המשחקים הללו......

פסיכיאטר בבקשה.

טוב אני לא זוכר את עצמי ככה עצבני מהקבוצה

אני מתבייש בזה אבל אלי דסה מביא אותי פעם ראשונה בחיי להיות גזען במגרש כדורגל

ועומרי בן הרוש מביא אותי למצב של אי שפיות

עצוב מאוד. הקבוצה, האוהדים, הכל.

דווקא בתקופה כזאת אין מה לבוא לאוהדים בטענות כאשר יש סולד אווט בכפר סבא.

לא מצפה שאנשים יעודדו בטירוף כשהשחקנים הולכים על המגרש.

דווקא בתקופה כזאת אין מה לבוא לאוהדים בטענות כאשר יש סולד אווט.

לא מצפה שאנשים יעודדו בטירוף כשהשחקנים הולכים על המגרש.

מה עוזר סולד אאוט עם זו האווירה באיצטדיון? וזה עוד משחק חוץ, ואלו אנשים שאמורים להיות שם בשביל הקבוצה

אבל עזוב, זה לא הנושא ושאלו יהיו הצרות שלנו (כמו ממש לא מזמן למרות שזה נראה כ"כ מזמן)