Jump to content

מכבי ת"א - ה. חיפה | 20:15 סמי עופר

Meron's

Recommended Posts

אף אחד לא באמת רוצה לאבד נקודות. יש לנו פשוט

משאלת לב פנימית לראות מאמן טוב יותר על הקווים, כי זה די ברור

לכולם שעם שוטא לכל היותר נעמוד במקום.

הוא לא עמד בכל כך הרבה מבחנים העונה שזה כבר הפך

להיות לא רציונלי להמשיך לתלות בו תקווה. החבר ההולנדי

ילך איתו באש ובמים ולכן נוצר סוג של אי אמון מקצועי במערכת.

אני מאוד מקווה שיש מנהל מקצועי איכותי על הכוונת שלנו, מאוד

מקווה שעובדים ימים ולילות כדי לאתר אחד כזה. מקום שני

נשיג כאן גם בלי מאמן.

סקאריונה שיחק אצלו והבנתי שהוא לחץ להחתים אותו, קיארטנסון הוא חלוץ כמו שוטא והגיוני שבהחתמה הבולטת ביותר בקיץ הוא היה מאוד מעורב ושגיב יחזקאל הבנתי ששוטא לחץ להחתים אותו אחרי שראה אותו בדרבי בגביע הטוטו.

חוץ מזה הייתה סאגה מתישה משדווח שהוא (שוטא) יחתום עד שחתם, מניח שבין היתר רצה להבטיח לעצמו סמכויות ברכש וגם בלי קשר הידידות עם ג'ורדי שרדף אחריו בוודאי נותנת לו מעורבות גדולה יותר.

נניח ואני איתך , נותנים לך להחליף עכשיו בינואר 5 שחקנים ... ( עזוב עלויות בצד ) את מי אתה מחליף ?

ציטוט שלי שהגבתי מקודם למישהו על מהפכת ינואר:

לא רואה שום סיבה לשחרר בכזאת נחרצות מישהו שהוא לא נוסא או יצחקי.

את שפונגין אפשר רק ואך ורק בתנאי ששרן מגיע.

את עב"ב אפשר בתנאי ששוינפלד/דמארי מגיע.

את פיליפנקה אפשר בתנאי שבירנבאום/בלם זר מגיע.

מה יעזור לך בחיים לשחרר את אלי דסה? נשבע שאנשים פה השתגעו.

לא מעוניין בקלטינס או פלקושצ'נקו. די להסתכל רק על הדשא של השכן. יש לנו צעירים טובים ומוכשרים מפלקושצ'נקו וחבל סתם להוציא כסף על רכש ממועדון אחר. קלטינס כנ"ל. ובעמדה שלו גם לא צריכים רכש מסוגו בכלל.

השאלה של דור פרץ אני בעד, לא מחזיק ממנו. אין סיבה להשאיל את אליאל.

עריכה: רק אוסיף על זה - את ה"מהפכה" האמיתית ברשותך אני אשמור לקיץ. והיא תהיה פחות גדולה ממה שאנשים פה היו רוצים לעשות. הבעיה היא המאמן ולא רק הסגל.

ציטוט שלי שהגבתי מקודם למישהו על מהפכת ינואר:

עריכה: רק אוסיף על זה - את ה"מהפכה" האמיתית ברשותך אני אשמור לקיץ. והיא תהיה פחות גדולה ממה שאנשים פה היו רוצים לעשות. הבעיה היא המאמן ולא רק הסגל.

מסכים שאת המהפכה צריך לעשות בסוף העונה , השאלה מה עושים בינואר ? מה המטרות העונה ? למה למיץ׳ להוציא עוד כסף כאשר האליפות בסבירות גבוהה כבר אדומה ? בשביל סגנות וגביע אפשר להשאר עם הסגל הקיים ( החלפה נקודתית בחוד בלבד ) ולשחרר את המתוסכלים .

נניח ואני איתך , נותנים לך להחליף עכשיו בינואר 5 שחקנים ... ( עזוב עלויות בצד ) את מי אתה מחליף ?

אפשר גם לשחק במשחק הזה?

בן הרוש

יצחקי

בן בסט

נוסא

פיליפנקה

מסכים שאת המהפכה צריך לעשות בסוף העונה , השאלה מה עושים בינואר ? מה המטרות העונה ? למה למיץ׳ להוציא עוד כסף כאשר האליפות בסבירות גבוהה כבר אדומה ? בשביל סגנות וגביע אפשר להשאר עם הסגל הקיים ( החלפה נקודתית בחוד בלבד ) ולשחרר את המתוסכלים .

מבחינתי אני קודם כל מחליף את המאמן, ואז בודק אם האופציה של בירנבאום ריאלית, ועוקב אחר ההתפתחויות בגזרת שוינפלד ודמארי כדי להחתים אחד מהם במקום יצחקי/עב"ב. אלה פעולות לא רק לעונה הזאת אלא גם לשנים הבאות.

לנוסא אני מחפש קבוצה באירופה.

יהיה עוד מקום לשני זרים, אחד מהם שמור למגן שמאלי, והמקום השני? אם בירנבאום איכשהו מגיע אז בלם זר ירד מהפרק, ואז תלוי האם טב"ח עוזב? אם כן אני ככל הנראה מחתים קיצוני זר.

אם לא, אעשה את השיקולים שלי בחודש ינואר אבל סביר להניח שאחתים קשר זר (או בלם זר אם בירנבאום לא יגיע, והוא כנראה לא יגיע).

משחק ״ חובה ". עבור הקבוצה , עזבו עכשיו שוטה ועניינים ...

זה משחק ששלוש נקודות בו שוות הרבה יותר מאשר במשחק רגיל .

מה יותר חשוב בו מבמשחק רגיל ? מה זה משחק מוך באר שבע או מול היריבות שלנו למקום השני ? עד סוף העונה יש 2 מטרות מקום 2 וגביע ואין משחקים חשובים יותר בליגה מלבד ההתמודדויות הישירות מול המתחרות שלנו למקום 2, אם יהיו כאלו.

לא חושב שמותר לעלות עם 12 שחקנים, גם לא במצבינו :)

מניח שחשבת שאליאל זה שחקן אחד, ופרץ זה השני, באינסטינקט ראשוני זה קרץ גם לי........

מניח שחשבת שאליאל זה שחקן אחד, ופרץ זה השני, באינסטינקט ראשוני זה קרץ גם לי........

מודה באשמה.

יש הרכב:

רייקו

דסה

טבח

טיבי

מיכה

נוסא

ריקן

גולסה

וידאר

יחזקאל

טבח

בא לי לראות את מיכה כמין שחקן חופשי באמצע, שכל פעם הוא זז מצד ימין לשמאל ומשתף פעולה עם טב"ח ויחזקאל. כי מהמגנים שלנו לא תבוא הישועה.

נראה לי קיבלת

הרכב התאבדות מול אחת הקבוצות היחידות שיודעות לצאת למתפרצת. יהיה כיף.

מה התאבדות? שני קשרי אמצע פיזים, ורביעייה התקפית..הגיע הזמן לצאת מהשבלונות של ההנעת כדור.