Jump to content

מכבי ת"א לדין בגין שירים בעלי אופי גזעני ומיני

העטלף

Recommended Posts

אולי עמותת האדומים תירגמה להם? כמו ששנה שעברה הם פירסמו הודעה בשדים לבוא להלשין עלינו שאנחנו שירים "מי שלא קופץ עכשיו אוהד הפועל חיזבאללה" אחרי הדרבי בית.

א. תפסיקו להסתכל מסביב.

ב. השירים האלה לא תורמים בכלום.

ג. מה הבעייה לשנות כמה מילים בשירים ולגמור את הסאגה הזאת.

זה לא תורם כלום לאף אחד.

זה לגבי הניקח לכם את הבנות.

לגבי טועמה זה כבר עניין בפני עצמו שלדעתי אין מה לשיר עליו בכלל הוא שונא את הפועל כרגע בדיוק כמונו. על זה שהחסירו ממנו כסף.

אותי מעצבן שעדיין מזכירים אותו כל משחק .

טועמה מחבל זה לא קריאה גזענית, זה בהחלט בגבולות חופש הביטוי.

אם הייתה תלונה עניינית רק על השיר השני ניחא, אבל יש כאן ניסיון סתימת פיות לאוהדים, ואם זה המטרה אז אני לא מוכן לשחק את המשחק הזה.

נו באמת. ״לא מוכן לשחק את המשחק הזה״ אתה לא משחק עם אף אחד חביבי. לא משחקים איתך, נותנים לך עונשים לתוך הפרצוף ומדכאים לך בעלים שגם ככה מטפטפים פה שהוא כבר מדוכא לא מעט. אז יאללה, תמשיך במאבק. בנות שאוהבות להשתולל עלק. יא חבורה של ״גברים פאנטים מטורפים בראש״. גועל נפש.

קהל של כלבים, הפכתם אותנו לבית"ר ב'

שתישרפו בשער 4 עם כל הפועל. רק בגללכם אנחנו סובלים ואוכלים חרא מכל כיוון.

כל עונה מוצאים שחקן להוציא לו את החשק לחיות ועכשיו אתם מוציאים לאנשים את החשק לבוא לראות את הקבוצה.

ילדים פח אפשה מיץ של זבל כמה אפשר לסבול את המיץ שלכם כבר? לכו ליציע המזרחי ותתפוצצו שם.

הורסים כל דבר טוב שיש במועדון הזה.

לעיתים מאד רחוקות, יש לי חשק שמיטש יזרוק את הזוהמה הזאת לכל הרוחות. אנחנו (קהל כמכלול) פשוט לא ראויים לו.

ואז יהיה מעניין להכנס לנושאי העברות או טקטיקות או מאמנים. יהיה נהדר לחזות בעולב הזה.

מגיע לכם מאנה. לא אירופה, לא ניקוד ולא יורדי. מאנה!!!

קהל של כלבים, הפכתם אותנו לבית"ר ב'

שתישרפו בשער 4 עם כל הפועל. רק בגללכם אנחנו סובלים ואוכלים חרא מכל כיוון.

כל עונה מוצאים שחקן להוציא לו את החשק לחיות ועכשיו אתם מוציאים לאנשים את החשק לבוא לראות את הקבוצה.

ילדים פח אפשה מיץ של זבל כמה אפשר לסבול את המיץ שלכם כבר? לכו ליציע המזרחי ותתפוצצו שם.

הורסים כל דבר טוב שיש במועדון הזה.

לא רוצה להתייחס לעניין "שיר האונס" וה"גזענות" אבל מוצאים שחקן ומוציאים לו את החשק לחיות? לך תשאל את נוסא ובן הרוש באיזה צד של המגרש הם מעדיפים לשחק.

לא רוצה להתייחס לעניין "שיר האונס" וה"גזענות" אבל מוצאים שחקן ומוציאים לו את החשק לחיות? לך תשאל את נוסא ובן הרוש באיזה צד של המגרש הם מעדיפים לשחק.

ההיית במשחק בחמישי האחרון?

ראית מה קרה במזרחי עליון כשנוסא הוחלף ?? (ולא אני לא אומר שזה קשור לאירגון אבל ברגע שהאירגון פעם אחת יצעק עליהם שקט אותם אנשים כבר לא יפתחו את הפה

כמו שבאחד המשחקים באירופה קבוצה אחת באה לשיר את שיר האונס והאיש גדר השתגע עליהם והם סתמו)

הבעיות עם השירים האלה הם אחרות לחלוטין ( מעבר לעובדה שאם זה פוגע במכבי אז צריך להפסיק)

א. קהל שלם של אוהדי מכבי צועקים הפועל הפועל זה פשוט הזוי ודוחה לשמוע את זה ביציע לדעתי.

ב. לשיר על שחקנים לא פעילים זה דיי מגוחך... לא מקניט אף אחד ולא מפריע לאף שחקן רלוונטי.

ג. הזוי שאותנו יעמידו לדין כשבמקרים אחרים עם קריאות אנטישמיות וכו לא היו העמדות לדין.

א. תפסיקו להסתכל מסביב.

ב. השירים האלה לא תורמים בכלום.

ג. מה הבעייה לשנות כמה מילים בשירים ולגמור את הסאגה הזאת.

זה לא תורם כלום לאף אחד.

זה לגבי הניקח לכם את הבנות.

לגבי טועמה זה כבר עניין בפני עצמו שלדעתי אין מה לשיר עליו בכלל הוא שונא את הפועל כרגע בדיוק כמונו. על זה שהחסירו ממנו כסף.

אותי מעצבן שעדיין מזכירים אותו כל משחק .

הטיעונים שלך לא תקפים. זה בכלל לא מעניין את הארגון אם זה פוגע במכבי או לא, אם זה תורם או לא, אם יש פה פגיעה בחופש הביטוי או לא. אלה ויכוחי סרק וטיעוני סרק. יש פה רק דבר אחד: תאווה לכח וכבוד. שיכירו בהם ובעצמתם. פונקציה של כבוד ושליטה. שום דבר מעבר. אין מה לדבר על רציונל. זו אידיאולגיה של, סליחה על ההשוואה, ארגון טרור. לא באלימות פיזית כמובן, אלא בסוג הדיון והדיאלוג שאפשר לנהל איתם. גם לאיש חיזבאללה יהיו אין ספור הסברים מדוע יש צורך באלפי רקטות מכוונות לאזרחים ומדוע זה בעצם לטובת האוכלוסיה בהם הם פועלים, גם לחיזבאללה יש הרבה תומכים. גם שם תומכיו הם בדרך כלל צעירים קלים להשפעה. גם לחיזבאללה לא איכפת שבעצם הם פוגעים באוכלוסיה מתוכה הם פועלים. יש להם את האג'נדה שלהם, שעיקרה הוא שימור כוחו של הארגון (מצחיק לא? אפילו ההתייחסות לארגון כ-"הארגון", דומה), ותו לא.

ההיית במשחק בחמישי האחרון?

ראית מה קרה במזרחי עליון כשנוסא הוחלף ?? (ולא אני לא אומר שזה קשור לאירגון אבל ברגע שהאירגון פעם אחת יצעק עליהם שקט אותם אנשים כבר לא יפתחו את הפה

כמו שבאחד המשחקים באירופה קבוצה אחת באה לשיר את שיר האונס והאיש גדר השתגע עליהם והם סתמו)

ישבתי ליד הארגון, ממש במושב ליד החוט הלבן... בחימום כל הקללות לנוסא היו מאנשי הארגון ובעיקר אחד מאנשי הגדר.....

גם אם לא אוהבים אותנו, למה לקלל ככה שחקן שלובש צהוב?!?

נו באמת. ״לא מוכן לשחק את המשחק הזה״ אתה לא משחק עם אף אחד חביבי. לא משחקים איתך, נותנים לך עונשים לתוך הפרצוף ומדכאים לך בעלים שגם ככה מטפטפים פה שהוא כבר מדוכא לא מעט. אז יאללה, תמשיך במאבק. בנות שאוהבות להשתולל עלק. יא חבורה של ״גברים פאנטים מטורפים בראש״. גועל נפש.

אתה מתפרץ לדלת פתוחה וסתם מתלהם.

יש לי שאלה, הקהל עד היום קיבל עונש על שיר הבנות?

ישבתי ליד הארגון, ממש במושב ליד החוט הלבן... בחימום כל הקללות לנוסא היו מאנשי הארגון ובעיקר אחד מאנשי הגדר.....

וואלה?

סורי את זה לא ראיתי

ישבתי יחסית למעלה ביציע

רק בחילוף של נוסא ראיתי קללות מצד כמה חבורות ביציע ואני ועוד כמה שואלים אותם למה לקלל למה זה טוב

הטיעונים שלך לא תקפים. זה בכלל לא מעניין את הארגון אם זה פוגע במכבי או לא, אם זה תורם או לא, אם יש פה פגיעה בחופש הביטוי או לא. אלה ויכוחי סרק וטיעוני סרק. יש פה רק דבר אחד: תאווה לכח וכבוד. שיכירו בהם ובעצמתם. פונקציה של כבוד ושליטה. שום דבר מעבר. אין מה לדבר על רציונל. זו אידיאולגיה של, סליחה על ההשוואה, ארגון טרור. לא באלימות פיזית כמובן, אלא בסוג הדיון והדיאלוג שאפשר לנהל איתם. גם לאיש חיזבאללה יהיו אין ספור הסברים מדוע יש צורך באלפי רקטות מכוונות לאזרחים ומדוע זה בעצם לטובת האוכלוסיה בהם הם פועלים, גם לחיזבאללה יש הרבה תומכים. גם שם תומכיו הם בדרך כלל צעירים קלים להשפעה. גם לחיזבאללה לא איכפת שבעצם הם פוגעים באוכלוסיה מתוכה הם פועלים. יש להם את האג'נדה שלהם, שעיקרה הוא שימור כוחו של הארגון (מצחיק לא? אפילו ההתייחסות לארגון כ-"הארגון", דומה), ותו לא.

איזה טיעונים אחי?

אני ממש לא בעד זה ואני משורקי הבוז.

רוצה לשמוע בדיחה טובה.

אשתי הייתה איתי 4 שנים רצופות ב 80 אחוז ממשחקי החוץ ו קצת מהבית אם היה כרטיס נוסף לבלומפילד. היא עדה לקרוב ל 40 נצחונות ואולי 3 הפסדים קטנים ואיזה תיקו.

ובכלל השיר המגוחך של האונס אני מתבייש שהיא תשמע את זה.

אתה מתפרץ לדלת פתוחה וסתם מתלהם.

יש לי שאלה, הקהל עד היום קיבל עונש על שיר הבנות?

אתה צריך עונש כדי להבין ששיר על אונס בחורות הוא לא בסדר?באמת?אז הנה לך. תקבל עונש ואז תבין. על טועמה קיבלת אינספור, אז אין לי מושג לאן אתה חותר עם הטענה ההזויה שלך. ״לא משחק את המשחק הזה״ עלק.

איזה טיעונים אחי?

אני ממש לא בעד זה ואני משורקי הבוז.

רוצה לשמוע בדיחה טובה.

אשתי הייתה איתי 4 שנים רצופות ב 80 אחוז ממשחקי החוץ ו קצת מהבית אם היה כרטיס נוסף לבלומפילד. היא עדה לקרוב ל 40 נצחונות ואולי 3 הפסדים קטנים ואיזה תיקו.

ובכלל השיר המגוחך של האונס אני מתבייש שהיא תשמע את זה.

לא הבנת אותי. אני בדעתך, בגדול, פשוט אין הרבה טעם בעיני לנסות להסביר ולשכנע. זה מיותר.

פעם בעידן התמים יותר הם נקראו אוהדים שרופים, כי כביכול הם שרופים מאהבה על הקבוצה ולכן מובילים את העידוד.

היום להיות אולטראס זה אומר שאתה מאוהב בסרטוני יוטיוב מוורשה, בלגראד וקזבלנקה

ומחקה כל מיני פרסטיז'ות מגוחות, קודים של התנהגות ולבוש שמנותקים מהמועדון שאתה אוהב ומה שהוא מייצג

לקלל שחקן שפתח את הפה על האוהדים זה אחד מאותם קודים. לפני כמה שנים היו באים אליו יום אחרי לאימון עם פרחים ועושים סולחה

אבל למה לעשות את זה שאפשר להיות כמו האולטראס של אינטר?

ואני בטיפשותי עוד האמנתי להודעה שלהם מלפני שבועיים שהפעם זה יהיה אחרת

תזכרו את זה לפעם הבאה שתבקשו תמיכה מהקהל הרחב

לקבוצה שלך אין מספיק צרות שאתה מטייל פה להנאתך?

בואו לא נתחיל מי מסכים או לא מסכים עם השירים, אני חושב שהדבר שהכי מעצבן פה זה שאין טעם לשיר על הפועל כשלא משחקים מולם (או לפני שמשחקים מולם).

בואו לא נתחיל מי מסכים או לא מסכים עם השירים, אני חושב שהדבר שהכי מעצבן פה זה שאין טעם לשיר על הפועל כשלא משחקים מולם (או לפני שמשחקים מולם).

אתה צריך עונש כדי להבין ששיר על אונס בחורות הוא לא בסדר?באמת?אז הנה לך. תקבל עונש ואז תבין. על טועמה קיבלת אינספור, אז אין לי מושג לאן אתה חותר עם הטענה ההזויה שלך. ״לא משחק את המשחק הזה״ עלק.

אני יותר דוגל באסכולה של "איני מסכים לשום דבר שאתה אומר, אך אני מוכן למות כדי להגן על זכותך לומר את הדברים". בכל אופן זה נראה לי נושא טעון מידיי כרגע, ידעתי שאסור לי להיכנס לדיון הזה מלכתחילה.

ברמת העיקרון אם הקבוצה מגיעה למצב שהיא נענשת אז ברור מי פה לא בסדר, לא צריך להכביר יותר מידי במילים. הדיון תם מבחינתי.

בלי קשר לדעתי על השירים, מכבי יכולה לערער עדיין ויש לה קייס די טוב אפילו. אם הם יחליטו לערער.

טועמה מחבל זה לא שיר גזעני, ולהעמיד לדין על שיר ששרים במגרשי הכדורגל בגלל שהוא על אופן מיני כשחצי מהשירים בעולם זה "אנחנו נזיין אותכם" או "לכו תזדיינו" או כל דומה דבר אחר זה פשוט מגוחך.

״הטרדה מינית״? הכי מגוחך ששמעתי עד עכשיו.

על אותו עיקרון צריך להעמיד לדין על בן זונה, אתה קורא לאמא של מישהו זונה וזה הרי בעל אופי מיני.

פשוט מטומטם.