Jump to content

שחזור Whatsapp

Michael Scofield

Recommended Posts

אהלן,

גיביתי את ה-Whatsapp על ה-iCloud והפעלתי את האייפון החדש שלי, משום מה זה לא מוצא לי הגיבוי במכשיר החדש, למרות שמופיע לי ב-iCloud שיש את כל הגיבוי של ה-Whatsapp.

איך אני משחזר את הכל במכשיר החדש?

אם לא אותו מספר כנס להגדרות ותשנה את המספר.

וזה אמור לשחזר...

אם הוא ישנה את המספר הוא יצטרך לאשר עם הקוד שישלח למספר הקודם שלו (זה שהוא לא משתמש בו)

פייר ניסיתי הרבה דרכים לאנדרואיד עם ענן וגיבוי וכלום לא עבד.... חוץ מידני לעשות גיבוי על המכשיר להעביר את הקובץ לכרטיס זכרון להעביר את הכרטיס זכרון למכשיר החדש ושם ידני להחליף את הקובץ בגיבוי (כמובן שלא חייב כרטיס זכרון ואפשר דרך המחשב) לא בטוח אם זה עובד גם באייפון

מנצל את הנושא... יש אפשרות שהווטסאפ לא ישמור תמונות וסרטונים בפלאפון באופן אוטומטי?

כל יום עשרות תמונות מפגרות מקבוצות שונות וחופרות.

אהלן,

גיביתי את ה-Whatsapp על ה-iCloud והפעלתי את האייפון החדש שלי, משום מה זה לא מוצא לי הגיבוי במכשיר החדש, למרות שמופיע לי ב-iCloud שיש את כל הגיבוי של ה-Whatsapp.

איך אני משחזר את הכל במכשיר החדש?

סורי גם אני מכירה רק את הדרך שכתבו בהודעות מעלי - מחיקת האפליקציה והתקנה מחדש. כשאתה מכניס שוב את המספר שלך זה אמור לזהות שיש לך גיבוי בicloud (לפני זה תבדוק בהגדרות של ה-whatsapp עצמו שיש לך גיבוי של השיחות בicloud)

מנצל את הנושא... יש אפשרות שהווטסאפ לא ישמור תמונות וסרטונים בפלאפון באופן אוטומטי?

כל יום עשרות תמונות מפגרות מקבוצות שונות וחופרות.

כן, תכנס לwhatsapp -> הגדרות -> צ'אטים -> ביטול "שמור מידה נכנסת"