Jump to content

הפועל

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא מבין איך שוינפלד לא טס לארהב, בשביל מה לו כל הכאב ראש הזה. הם עוד ישימו לו צו עיכוב יציאה מהארץ המשוגעים האלה.

אני לא מבין, אתם חושבים שאם הוא טס לארה"ב החוזה נעלם? שקבוצות ימהרו להחתים שחקן תחת חוזה שבית משפט במדינה שהוא אזרח שלה קבע שתקף?

עזבו את זה שמסכים שהיה ראוי שבית משפט ישחרר אותו מהחוזה. הוא לא עשה את זה. שוינפלד לא יכול עכשיו לעשות דין לעצמו.

בגלל שהשופט אפשר להם מלכתחילה את המתווה הזיה-לא-קיים-בשום-מקום-בעולם-אף-פעם-מה-לעזאזל-המצאת-פה-יא-שיכור הזה שבו הם בוחרים את החוזים הקיימים לאמץ ואת השאר זורקים למפרק.

בכלל נוצרו פה שני מימדים, באחד הישות המפורקת, ובשניה הישות החדשה שבכלל עוד לא עברה בועדה, אבל בפועל מחתימה שחקנים ומעלה אותם לשחק. שתי הישויות מתקשרות זו עם זו באמצעות מראה שנמצאת בחדר ארונות של ניסנוב. כאשר הוא יכול לזרוק כל דבר אל עבר תהום הנשיה בישות המפורקת ולקחת ממנה דברים אליו כאוות נפשו.

זה בגדול הטיעון המשפטי.

כי אשכרה מה שקרה פה הוא שנמחקו חובות של 100 מיליון שקל והדבר היחידי שהפועל שילמה הוא 9 נקודות. זהו. זה הכל. הדבר הזה שנקרא חוב שבגללו קבוצות ענק בעולם נמחקו, לא הצליח לנצח את הפועל..

עריכה:

זה עוד יותר מדהים מזה. כי מעבר לזה שנמחקו החובות, שחקנים שהפועל אשכרה לא שילמה עליהם(!!!!!!!!!!!!) ולהם(!!!!!!!!!!!!!) הם רכושה וכפופים לה תחת חוזה, תחת המתווה ההזוי הזה שנוצר פה. זה מטורף מטורף מטורף והזוי...

עוד לא ראיתי פניה של שחקן לבית דין לעבודה או ערעור על החלטה של הנשיא אורנשטיין.

עוד לא ראיתי פניה של שחקן לבית דין לעבודה או ערעור על החלטה של הנשיא אורנשטיין.

לגבי הערעור על ההחלטה של אורנשטיין, היחידים שעוד יש הגיון שיערערו אלה קבוצות הכדורגל האחרות או משהו על היתרון הבלתי ספורטיבי שניתן להפועל, או באיזושהי קונסטלציה הנושים אבל זה עוד מוקדם כי עוד לא ברור מה יקבלו או לא..

לגבי השחקנים, כן זה הזיה. אני לא מבין בזה כלום אבל זה נראה לי חתיכת המצאה המתווה של החוזים.. מי יכול לחייב מישהו לעבוד אצל מי שהלין לו שכר? יש חוק

לגבי הערעור על ההחלטה של אורנשטיין, היחידים שעוד יש הגיון שיערערו אלה קבוצות הכדורגל האחרות או משהו על היתרון הבלתי ספורטיבי שניתן להפועל, או באיזושהי קונסטלציה הנושים אבל זה עוד מוקדם כי עוד לא ברור מה יקבלו או לא..

לגבי השחקנים, כן זה הזיה. אני לא מבין בזה כלום אבל זה נראה לי חתיכת המצאה המתווה של החוזים.. מי יכול לחייב מישהו לעבוד אצל מי שהלין לו שכר? יש חוק

אמרתי כבר מספר פעמים ואני אומר שוב: הנושים לא התאגדו, לא השמיעו את קולם ולא נלחמו על זכויותיהם. אם הם היו עושים את זה התוצאות היו אחרות. ועדיין יש להם את האפשרות הסבירה של בג"צ. אם הפועל חייבת לי 200-300 אלף שקל ואני קורא בעיתון על כך ששופט מנוול מחק את החוב והעביר את מעט הנכסים שעוד היו לחברה (הכנסות ממכירת זהבי, המותג של הפועל וכו') לידי בעלי המניות הקודמים אני פשוט פונה לבג"צ.

אמרתי כבר מספר פעמים ואני אומר שוב: הנושים לא התאגדו, לא השמיעו את קולם ולא נלחמו על זכויותיהם. אם הם היו עושים את זה התוצאות היו אחרות. ועדיין יש להם את האפשרות הסבירה של בג"צ. אם הפועל חייבת לי 200-300 אלף שקל ואני קורא בעיתון על כך ששופט מנוול מחק את החוב והעביר את מעט הנכסים שעוד היו לחברה (הכנסות ממכירת זהבי, המותג של הפועל וכו') לידי בעלי המניות הקודמים אני פשוט פונה לבג"צ.

הם לא יכולים לפנות לבג"צ. הם צריכים לפנות לאורנשטיין כדי לקבל זכות עמידה/טיעון בתור נושים.
אני לא מבין למה השחקנים לא לחצו על הפועל לקבל שחרור. היה להם קלף חזק מאוד ויש להם טיעונים מעולם דיני העבודה (כגון הלנת שכר ושאר סוגיות שתקנון ההתאחדות לא אמור לגבור לגביהן).
הדבר הכי הזוי בעיניי הוא שאישרו להפועל להחתים שחקנים. לא רק בהשאלה אלא גם לרכוש (נניח ברשצקי מהפועל רמת-גן). זה נוגד את כל חוקי ההיגיון.

הדבר הכי הזוי בעיניי הוא שאישרו להפועל להחתים שחקנים. לא רק בהשאלה אלא גם לרכוש (נניח ברשצקי מהפועל רמת-גן). זה נוגד את כל חוקי ההיגיון.

גם אני. לא מבין את זה. הרצחת וגם ירשת וגם קיבלת אישור להמשיך לרצוח.

שאלה למומחים

למישהו יש קישור לנושא בשדים עם המשרוקית?

כמו כן אם אתם המומחים כבר קןראים את זה אשמח לטופ 3 מהשדים. (בשבילי טחד מהם ללס הוא המשרוקית). תודה :)

יש נושא משרוקית חדש מהסופש.

כנס לשדים זה בעמוד הראשון.

אני לא מאמין שיש אנשים שמשהו עוד יכול להפתיע אותם.

הכל אפשרי במדינת החפלפ.

נושים לא תמיד מתאגדים וזה לא משרת את האינטרס שלהם.

להפועל יש הלוואות לבנק והבנק לא הודיע שהוא מוחק את החוב.

בנוסף יש חובות למס הכנסה שגם לא ישתוק והשאר זה ספקים קטנים או קבוצות ושחקנים. מעבר יש את החשיפה לתביעות בחו״ל.

בית המשפט לא קבע שהחובות נמחקו

הוא קבע שיש הקפאת הליכים, אז כרגע אין לאותם נושים מה לעשות מעבר לתביעות ודרישות שהם כבר העלו.

הנאמן ובית המשפט מטפלים בעניין וזה בכלל לא סוף פסוק. יש כספים שניסנוב העביר כדי לקבל בעלות, ויש ערבויות שמומשו מכבירי ווייצמן, אלו כספים שמיועדים להסדר מול הנושים שבחלק מן התביעות חשופים באופן אישי.

אני מתקשה להבין את זה

100 מיליון חובות >>>> נמחקים בדרך כלשהי מסתורית >>>> אין כסף לתפעל את הקבוצה>>>> מגיעים שתי ליצנים>>>> מעיפים שחקן אחד>>>>מביאים חמש שחקנים חדשים>>>> ממשיכים לא לשלם>>>> כולם שמחים וכל הסיפור הזה כביכול לא היה ולא נברא.

לא מאמין שנותנים לפשע הזה להמשיך להתקיים. במדינה נורמלית בתור עונש מורידים אותם ליגה אוטומטית

נושים לא תמיד מתאגדים וזה לא משרת את האינטרס שלהם.

להפועל יש הלוואות לבנק והבנק לא הודיע שהוא מוחק את החוב.

בנוסף יש חובות למס הכנסה שגם לא ישתוק והשאר זה ספקים קטנים או קבוצות ושחקנים. מעבר יש את החשיפה לתביעות בחו״ל.

בית המשפט לא קבע שהחובות נמחקו

הוא קבע שיש הקפאת הליכים, אז כרגע אין לאותם נושים מה לעשות מעבר לתביעות ודרישות שהם כבר העלו.

הנאמן ובית המשפט מטפלים בעניין וזה בכלל לא סוף פסוק. יש כספים שניסנוב העביר כדי לקבל בעלות, ויש ערבויות שמומשו מכבירי ווייצמן, אלו כספים שמיועדים להסדר מול הנושים שבחלק מן התביעות חשופים באופן אישי.

אם אינני טועה קראתי משהו על זה שהבנק הפריש לחובות מסופקים אבל לא סגור על זה. אם כן אז הם יודעים שזה חוב אבוד והם לא יראו שקל.

מס הכנסה בהחלט ישתוק במובן של יקח מה שיש לקחת מהגווייה של הראל אחזקות (שזה כמעט שום דבר) ופה יסתיימו דרישותיו.

שאר החובות, וזה לפחות 20 מיליון שקל לעשרות נותני שירות וספקים הלך פייפן. כל מי שאין לו ערבות אישית כלשהי לא יראה אגורה מהראל אחזקות וזה בגלל שאורנשטיין החליט להעביר את מעט הנכסים שהיו במאזן של חברה מפורקת לידי החברה החדשה שהוקמה. המשמעות היא מחיקה של כל החובות דה פקטו.

יש נושא משרוקית חדש מהסופש.

כנס לשדים זה בעמוד הראשון.

אני לא מאמין שיש אנשים שמשהו עוד יכול להפתיע אותם.

הכל אפשרי במדינת החפלפ.

חחחחחח לא מאמין לך. תודה.

אבל הוא די בתולי, מחפש את המקור.

אני מתקשה להבין את זה

100 מיליון חובות >>>> נמחקים בדרך כלשהי מסתורית >>>> אין כסף לתפעל את הקבוצה>>>> מגיעים שתי ליצנים>>>> מעיפים שחקן אחד>>>>מביאים חמש שחקנים חדשים>>>> ממשיכים לא לשלם>>>> כולם שמחים וכל הסיפור הזה כביכול לא היה ולא נברא.

לא מאמין שנותנים לפשע הזה להמשיך להתקיים. במדינה נורמלית בתור עונש מורידים אותם ליגה אוטומטית

אנסה להסביר מה קרה לפי לפי מה שאני מבין על בסיס מה שקראתי, ומבלי לקרוא את הפרוטוקולים של בית המשפט או לתת חוות דעה משפטית.
הפועל תל אביב היא נכס בבעלות הראל אחזקות בע"מ.
הישות המשפטית בלב הדיונים היא הראל אחזקות ולא הפועל תל אביב, אפילו שהפועל זה הנכס היחיד (למיטב ידיעתי) של הראל אחזקות.
בית המשפט שלח את הראל אחזקות לפירוק והעביר את הנכס - הפועל תל אביב - לישות החדשה, בתמורה להתחייבויות שונות כלפי הנושים של הראל אחזקות (להפריש אחוז מסויים מהכנסות מסוימות לטובת הנושים, להמשיך בניסיונות לגבות ולתבוע חובות של אנשים כמו רמון וטביב להראל אחזקות ועוד).
בית המשפט אישר הסדר זמני, על מנת לאפשר יותר זמן להעריך את החובות והתביעות האפשריות, ולנסות למצוא רוכש להפועל תל אביב (כלומר, כדי לאפשר למקסם את הערך שניתן לקבל על הנכס לטובת הנושים).
ההסדר הזה שונה מרכישה, כי רוכש היה צריך לפרוע את כל או רוב החובות, או לחילופין להיכנס להסדר חוב (ברמה העקרונית/קונספטואלית, זה דומה נניח לתספורות שעושים לאג"חים).
במובן מסוים, זה לדחות את הקץ.
לכן, מבחינת בית המשפט, אני לא חושב שיש בעיה עם החתמת שחקנים, כי כל התחייבות חדשה של קבוצת התפעול הזמנית בראשות ניסנוב היא עליהם ולא על הראל אחזקות, אבל כל הזכויות יישארו בהפועל תל אביב (ויועברו לרוכש עתידי).
כל התחייבות כזאת אמורה להתבצע (לדעתי) בתיאום עם הנאמנים ובהתאם להסדר הזמני שמאפשר את המשך התפעול של הפועל עד סוף העונה.
זה נשמע לא הגיוני, אבל מבחינה משפטית זה מסתדר.
אם לא יימצא רוכש או הסדר קבוע עד סוף העונה, אז לא יהיה מנוס מלפרק את הפועל תל אביב.
אם מישהו מבין את המצב אחרת, אשמח לשמוע.

תודה רבה! והרוכש שאמור להמצא להפועל עד סוף העונה רוכש אותם נקיים מחובות נכון?

אני בספק אם בית המשפט יאפשר רכישה נקייה מחובות, כלומר זה לא אפשרי מבחינת החוק. רכישה אמורה לאפשר לנושים לקבל חלק מהחובות שלהם (או ליתר דיוק, יותר ממה שהם היו מקבלים בתרחיש של פירוק או הפעלה זמנית).
החובות הקיימים לא יימחקו (למעט במקרה של פירוק, כשגם בפירוק הנושים אמורים לקבל חלק ממה שיתקבל ממכירת הנכסים) אלא יקוצצו (ע"ע תספורת).
רוכש אמור לקחת את ההתחייבויות והחובות, בהסדר מסוים (נניח יקצה X אחוזים מהכנסות מסוימות לטובת קופת הנושים, בנוסף לתשלום Y ותשלום Z לחובות קיימים שזוכים לעדיפות).
בעסקה רגילה, רוכש של נכס משלם תמורה (בכסף או במניות). במקרה הזה, התמורה היא ההתחייבות לקחת על עצמו חובות עבר.
תיאורטית, יכול להיות מצב בו יגיע רוכש חדש ויקנה את הפועל תמורת התחייבות לפרוע חובות בסך כולל של 20 מיליון ש"ח. סביר להניח שזה לא יקרה בגלל החובות לפיפ"א.

ואז מה ההשלכות?

בדרך כלל בפירוק עושים כינוס נכסים ומנסים למכור אותם ביחד או לחוד. ינסו להוציא מה שאפשר על השחקנים ומתביעות נגד בעלים קודמים (טביב, רמון וכו') וכל זה יילך לקופת הנושים, לפי סדר עדיפות (נושים מובטחים כמו מס הכנסה למשל קודמים לנושים לא מובטחים כמו ספקים שאין להם ערבות).
בקיצור, אם אני ספק שהפועל חייבים לו כסף, אני מכריז על זה כחוב אבוד כי אין סיכוי שייראו מזה אפילו אגורה על כל שקל שחייבים להם. ספקים כאלה יהיו בתחתית של התחתית של סדר הנשייה.

ואז מה ההשלכות?

for Hapoel the team/club? nothing.

its all on Harel. now Hapoel is owned by Nisanovs, and all local debts are wiped clean.

Harel needs to pay those local debts if the NE'Eman can get some money out of low suites

Hapoel today will need to come to terms with Uefa for their international debts. thats it.

if they will fail with that Uefa will delegate them like Rangers, Fiorentina and other clubs around the world.

מה גרם לך להגיע למסקנה הזאת?

שתי סיבות:
1. ניסנוב ושות' לא התחייבו לקחת על עצמם את החובות לאופ"א, אלא רק להפעלה "רזה" עד סיום העונה. לא ברור לי אם יש להם מנדט מבית המשפט מעבר לעונה הזאת.
2. אם לא יימצא רוכש, אני לא רואה איך בדיוק הם יצליחו לפרוע את החובות שלהם, ובמצב כזה בית המשפט ייתן צו פירוק.
שוב, זה לפי מה שאני מבין. אם הייתי עובר על הפרוטוקול בו אושרה ההעברה הזמנית לניסנוב ושות' הייתי יכול לתת תשובה מקיפה יותר.

שתי סיבות:

1. ניסנוב ושות' לא התחייבו לקחת על עצמם את החובות לאופ"א, אלא רק להפעלה "רזה" עד סיום העונה. לא ברור לי אם יש להם מנדט מבית המשפט מעבר לעונה הזאת.

2. אם לא יימצא רוכש, אני לא רואה איך בדיוק הם יצליחו לפרוע את החובות שלהם, ובמצב כזה בית המשפט ייתן צו פירוק.

שוב, זה לפי מה שאני מבין. אם הייתי עובר על הפרוטוקול בו אושרה ההעברה הזמנית לניסנוב ושות' הייתי יכול לתת תשובה מקיפה יותר.

לפי כל הפרסומים בתקשורת שנחשפתי להם זה ממש לא מה שנקבע.

לפי כל הפרסומים בתקשורת שנחשפתי להם זה ממש לא מה שנקבע.

התקשורת לא מבינה בדיני פירוקים (גם אני לא, אגב) אבל בטח ובטח שאף כתב ספורט לא טורח בכלל לקרוא את הפרוטוקולים.