Jump to content

הפועל

Sawyerdroid

Recommended Posts

אם הם מפסידים מחר לדעתי הסיפור שלהם נגמר , פער של 12 זה משוגע. ועוד לעקוף 2 קבוצות

אם מאוד גדול.

סיכוי הרבה יותר גבוה שינצחו.

בעיקר כי ראינו במחזור האחרון את יחס השופטים להפועל מול יחס השופטים לאשקלון במחזור שלפני

חייבים שביתר תהיה בפלייאוף תחתון

אם ייצא שיהיה משחק שטביב הוא זה שמוריד אותם ליגה אז כבר לא יהיו מילים לתאר את הסבל שלהם

שגם ימחק להם סופית את אסון טדי אבל בית"ר לוזרים לא סומך עליהם במצב כזה.

אם ייצא שיהיה משחק שטביב הוא זה שמוריד אותם ליגה אז כבר לא יהיו מילים לתאר את הסבל שלהם

הרגע גרמת לי להשתעשע ברעיון ששתיהן יורדות באותה עונה. וואו.

ואם אפשר במחזור האחרון בטדי מגול בדקה ה-92 אחרי ריבאונד מהדיפה של הרוש

המועדון מעל כולם

מיד לאחר המשחק היתה בחדר הלבשה אסיפה סוערת, שכדוגמתה לא זכורה מזה שנים. השחקנים ננזפו קשות על ידי ההנהלה, והשחקן דודי תירם, הושעה מהמועדון עד להודעה חדשה על ניהול מו"מ עם הפועל תל אביב פחות מ24 שעות לפני משחק כה חשוב.

יו"ר המועדון, עינב חזנולד: "הפועל רמת גן גבעתיים לא תהיה ברירת מחדל לאף שחקן. הבהרתי לשחקנים כי מדובר במועדון גדול, מכובד, עם מסורת ועם קהל רב ואיכותי העומד מאחוריו. שחקן שיבזה או לא יתאים לרוח המועדון - לא יהיה כאן. המועדון מנוהל על ידי בעלים והנהלה שהינם אוהדים מושבעים לא פחות מאף אוהד אחר, גם אנו מוטרדים מהמצב והמשבר הארוך אליו נקלעה הקבוצה, ונדע לעשות את כל הפעולות הנדרשות בכדי לצאת מהמצב הקשה."

המועדון מעל כולם

מיד לאחר המשחק היתה בחדר הלבשה אסיפה סוערת, שכדוגמתה לא זכורה מזה שנים. השחקנים ננזפו קשות על ידי ההנהלה, והשחקן דודי תירם, הושעה מהמועדון עד להודעה חדשה על ניהול מו"מ עם הפועל תל אביב פחות מ24 שעות לפני משחק כה חשוב.

יו"ר המועדון, עינב חזנולד: "הפועל רמת גן גבעתיים לא תהיה ברירת מחדל לאף שחקן. הבהרתי לשחקנים כי מדובר במועדון גדול, מכובד, עם מסורת ועם קהל רב ואיכותי העומד מאחוריו. שחקן שיבזה או לא יתאים לרוח המועדון - לא יהיה כאן. המועדון מנוהל על ידי בעלים והנהלה שהינם אוהדים מושבעים לא פחות מאף אוהד אחר, גם אנו מוטרדים מהמצב והמשבר הארוך אליו נקלעה הקבוצה, ונדע לעשות את כל הפעולות הנדרשות בכדי לצאת מהמצב הקשה."

לא הבנתי מה הציטוט הזה קשור להפועל ומי זה דודי תירם (הוא אפילו לא שחקן בולט בהפועל רמת גן).
*גילוי נאות: אני מכיר אישית את עינב היו"ר של הפועל רמת גן והלוואי על כל קבוצה בסדר הגודל של הפועל רמת גן יו"ר כזה. כל ההנהלה והצוות המקצועי שלהם מורכב מאנשים שהם אוהדים שרופים אבל גם אנשים ישרים והגונים.

הפועל פנו לתירם (בלם) ולחלוץ שלהם כדי שיעברו אליהם.

משחק עונה מחר, אשקלון חייבת לנצח.

המשחק הכי חשוב העונה, אבל אני בספק אם אשקלון על שלושת המורחקים שלה, תצליח לנצח את הפועל, איגוד השופטים, ההתאחדות, המנהלת ובעלי קבוצות אחרות שעושים הכל כדי לעזור להם.

לצערי אני קונה תיקו אבל בע"ה תהיה הפתעה.

שאלה למומחים

למישהו יש קישור לנושא בשדים עם המשרוקית?

כמו כן אם אתם המומחים כבר קןראים את זה אשמח לטופ 3 מהשדים. (בשבילי טחד מהם ללס הוא המשרוקית). תודה :)

אחד הנושאים הטובים שם היה נושא הדו שיח בינינו לבינם כשהם כתבו לנו ואנחנו להם.

היה נושא כזה עם בוז'אן ("יא סאחים שרואים פמילי גאי, יא קוני דילים בחוליו") אבל הוא לא המקורי שהיה באמת מצחיק.

המשחק הכי חשוב העונה, אבל אני בספק אם אשקלון על שלושת המורחקים שלה, תצליח לנצח את הפועל, איגוד השופטים, ההתאחדות, המנהלת ובעלי קבוצות אחרות שעושים הכל כדי לעזור להם.

לצערי אני קונה תיקו אבל בע"ה תהיה הפתעה.

הפועל בלי אף חלוץ. שוינפלד פצוע והקציצה עוד לא נרשם. בכל זאת בדוק שייתנו להם איזה פנדל ויפנקו אותם עם איזה אדום לאשקלון.

ואם לא נפגוש אותם בפלייאוף העליון זה גם יהיה מאוד נחמד

הפועל בלי אף חלוץ. שוינפלד פצוע והקציצה עוד לא נרשם. בכל זאת בדוק שייתנו להם איזה פנדל ויפנקו אותם עם איזה אדום לאשקלון.

אדום ופנדל שלא היה באותו מהלך קל. אי אפשר לנצח ריקבון כזה

הרגע גרמת לי להשתעשע ברעיון ששתיהן יורדות באותה עונה. וואו.

עכשיו תחשוב שזה קרה אמנם לא באותה עונה אבל בפרק זמן של שנתיים בין הירידה של הפועל לירידה של בית"ר (שמי שהורידה אותה באופן מעשי הייתה הפועל י-ם בדרבי בימק"א!)

עכשיו תחשוב שזה קרה אמנם לא באותה עונה אבל בפרק זמן של שנתיים בין הירידה של הפועל לירידה של בית"ר (שמי שהורידה אותה באופן מעשי הייתה הפועל י-ם בדרבי בימק"א!)

שכחת להוסיף שזה הדרבי האחרון שהפועל ירושלים ניצחה עד היום :)

אבל באותה תקופה הפועל ובית"ר היו הפועל ובית"ר? תקן אותי אם אני טועה, אבל באותם ימים התל-אביבית השנואה על בית"ר היתה מכבי, ואת אף אחת מהתל-אביביות בית"ר לא עניינה יותר מדי.

בכלל, באיזה שלב התחילו להחשיב את בית"ר כ"מועדון גדול"? הרי "ארבע הגדולות" זה מונח שנוצר בתחילת שנות האלפיים כנגזרת של "שש הגדולות" של סוף שנות התשעים, מינוס הפועל פתח-תקווה והפועל חיפה. מישהו פה פעם טען שהסיבה שיש אוהדים של בית"ר במרכז עד היום זאת העונה שאירחו בבלומפילד והצליחו בה, שבכנות זה נשמע לי ההסבר הכי הגיוני לזה שמועדון קטן נחשב לגדול, פשוט כי יש לו הרבה אוהדים, אבל איך מלכתחילה נוצר מצב שיש לו אוהדים פתאום במרכז? התיאוריה הזאת היא היחידה שמסבירה.

אבל באותה תקופה הפועל ובית"ר היו הפועל ובית"ר? תקן אותי אם אני טועה, אבל באותם ימים התל-אביבית השנואה על בית"ר היתה מכבי, ואת אף אחת מהתל-אביביות בית"ר לא עניינה יותר מדי.

בכלל, באיזה שלב התחילו להחשיב את בית"ר כ"מועדון גדול"? הרי "ארבע הגדולות" זה מונח שנוצר בתחילת שנות האלפיים כנגזרת של "שש הגדולות" של סוף שנות התשעים, מינוס הפועל פתח-תקווה והפועל חיפה. מישהו פה פעם טען שהסיבה שיש אוהדים של בית"ר במרכז עד היום זאת העונה שאירחו בבלומפילד והצליחו בה, שבכנות זה נשמע לי ההסבר הכי הגיוני לזה שמועדון קטן נחשב לגדול, פשוט כי יש לו הרבה אוהדים, אבל איך מלכתחילה נוצר מצב שיש לו אוהדים פתאום במרכז? התיאוריה הזאת היא היחידה שמסבירה.

בית"ר שנאו את הפועל רצח גם אז. רבאק, 8 שנים לפני זה הם השתוללו בבלומפילד כמו מטורפים אחרי שחטפו שער בגביע מהפועל. אז גם השיוך הפוליטי עם ההסתדרות עוד היה קיים והיה מבחינת בית"ר חתיכת סדין אדום.

לגביי בית"ר, תמיד היו לה הרבה אוהדים, גם עוד לפני אותה עונה של 87. הם היו קבוצת צמרת כל אמצע שנות השמונים ובסוף שנות השבעים (סגנים ב-76, 78,79, 84, 85). מה שכן, בימק"א היה אפשר להכניס בערך רק 7000-8000 איש , בניגוד למגרשים של מכבי , הפועל, וחיפה שהיו הרבה יותר גדולים (בלומפילד 20000-22000, קרית אליעזר 17000-19000, ר"ג 46000-50000).

אגב, בית"ר ארחו עונה מלאה אחת בבלומפילד, אבל 3 עונות לפני ארחו חצי עונה בבלומפילד כי קיבלו רדיוס עם קהל לחצי עונה....

בית"ר שנאו את הפועל רצח גם אז. רבאק, 8 שנים לפני זה הם השתוללו בבלומפילד כמו מטורפים אחרי שחטפו שער בגביע מהפועל. אז גם השיוך הפוליטי עם ההסתדרות עוד היה קיים והיה מבחינת בית"ר חתיכת סדין אדום.

רואה אדום נהיה כמו שור

פוסטים אפשריים של הפועל תל אביב

החלוץ טוטו תמוז, סיכם הבוקר בקבוצה עד לסיום העונה.

החתימה מותנית בבדיקה רפואית שתקבע האם טוטו שוקל פחות ממאמן הקבוצה, מנחם קורצקי.

לבית"ר יש הרבה אוהדים כי זה ירושלים. בגלל זה תמיד יהיו רלוונטים.

מבחינתי יש 4 מועדונים גדולים בארץ, וזה נטו מבוסס על כמות אוהדים שזאת התכונה המרכזית כשמודדים גודל מועדון.

ברור שבכל תקופה שקבוצה אחת מצליחה היא "תקלוט" יותר אוהדים מכל הארץ, הילדים שלא קיבלו קבוצה מהבית וזה הרגע שהם צריכים לבחור, אבל לדעתי דמוגרפיה היא הסיבה המרכזית.

איך שאני רואה את זה יש לך את 2 התל אביביות שרוב גוש דן אוהד אחת מהן (כפי שכתבתי למעלה, השליטה של חיפה בליגה בעשור הקודם גרמה לה "לקלוט" הרבה אוהדים מהמרכז, אבל אם תבחן כמה אוהדי חיפה מעל גיל 30-35 יש במרכז תגלה מספר נמוך).

איזור הצפון זה מכבי חיפה (פעם הפועל חיפה, אבל עבר מספיק זמן כדי שמרבית הצפוניים יבחרו במכבי חיפה).

איזור ירושלים ואנשים שאוהבים את ירושלים מטעמי יהדות/ציונות וכו'- בית"ר.

זאת הסיבה גם שלדעתי 5-6 שנים טובות של ב"ש עכשיו (מקומות 1-3) והיא תהיה הגדולה החמישית.

הם הקבוצה היחידה הרלוונטית באיזור הדרום, יש להם בעלים וראש עיר שנרתמים לעניין, איצטדיון חדש ואת כל התשתית כדי להיכנס לרשימה.

ואני לא מדבר על הצלחה מקצועית, נטו רלוונטיות של מועדון. אפשר לצחוק עליהם עכשיו, אבל עוד כמה עונות כאלו כבר יהיה שם גרעין מספיק חזק כדי להישאר גם בתקופות הלא טובות.

לק"ש למשל לא היה אף אחד מהמרכיבים הללו ולכן גם כמה שנים טובות בצמרת כולל אליפות וגביע עדיין השאיר אותם מועדון דרג ג'. ביום שאיזי יעזוב לא יהיה הבדל בינם לבין הפועל אשקלון או רמת גן.

מישהו מנוי ויכול להעתיק את הכתבה המלאה?

http://www.haaretz.co.il/sport/opinions/yellowblog/.premium-1.3424688

אפשר להירשם עם מייל פיקטיבי ולקבל 10 כתבות בחינם בחודש.

פותח אשכול חדש על הטור המעולה הזה.