Jump to content

הפועל

Sawyerdroid

Recommended Posts

מדהימה התגובה של הנאמן על הבוררויות של שוינפלד וגוטליב, הזוי. אין כבר מילים.

"אלו חובות עבר שחל עליהם עיכוב הליכים". מה לעזאזל?!?!

אם ישנם חובות לשחקנים פעילים עם חוזה במועדון, שהבעלים מתכחש להם כי הם "מהעבר" אז למה לעזאזל לא כל החוזה הוא "מהעבר"?!? אם חלק ממנו "בפירוק" אז גם החלק שאומר שהשחקנים הם שחקני הפועל שייך לעבר והם שחקנים חופשיים. זו בדיוק הטענה שלהם. תכבדו את החוזה או תשחררו אותנו. הזוי שהוא מתייחס אליהם כאל עבדים, מצפצף על החוזה שלהם ומהצד השני מצפה מהם לכבד אותו. אם זה עובר את אורנשטיין, הם חייבים לפנות עם זה לבג"ץ. גועל נפש.

פשוט מאוד אני במקום שוינפלד ודומיו עושה שביתה איטלקית, יודע מה ? יותר מזה, מחרב להם תמשחק בכוונה, מאבד כדורים ליריב, הורס התקפות .

עד שהם יהיו מתים רק לשחרר אותם.

עם כאלה יצורים רק ככה צריך להתנהג !

בסה״כ עוד כמה ימי חסד.

שום סיכוי בעולם שפיפ״א תסיר תביעות.

בניגוד למה שקורה בארץ, פיפ״א אשכרה מחוייבת לשמירה על החוקים והגנה על שחקנים / מאמנים.

למיטב זכרוני כשריינג׳רס פורקה הם עדיין חויבו להגיע להסדר עם קבוצות זרות, למרות שהחובות בבריטניה כמובן נמחקו.

אם להפועל היה שכל הם היו אולי מתחילים לפחות לנסות להגיע להסדרים כאלה, מניח שמה שמונע את זה הוא שהניסנובים אומרים שלא מתכוונים להמשיך להחזיק בהפועל.

מדהימה התגובה של הנאמן על הבוררויות של שוינפלד וגוטליב, הזוי. אין כבר מילים.

כל מה שקורה בהפועל זה מדע-בדיוני כבר בעיניי. איך דבר כזה עובר בשקט? 100 מיליון שקל חובות נעלמים בלי השלכות ממשיות, אנשים נרתמים בעל כורחם להציל את המועדון הזה, הפועל מוצגת בתור הקורבן בכל הסיפור, ומעל הכל - אני לא מבין איך נותנים להם בכלל להחתים שחקנים. גם אם זה על חוזה של 10 שקל.

למיטב זכרוני כשריינג׳רס פורקה הם עדיין חויבו להגיע להסדר עם קבוצות זרות, למרות שהחובות בבריטניה כמובן נמחקו.

אם להפועל היה שכל הם היו אולי מתחילים לפחות לנסות להגיע להסדרים כאלה, מניח שמה שמונע את זה הוא שהניסנובים אומרים שלא מתכוונים להמשיך להחזיק בהפועל.

אני משער שהם בודקים כרגע אם אפשרי מבחינת פיפא לקזז להם מהחובות שנקבעו בפסקי דין בעקבות זה שכבר חלו עליהם כמה סנקציות כמו ה 9 נקודות.

גם אם לא אז יש פה גם עניין טקטי מצידם. אם במחזור 30 הם מימלא ייראו שהם יורדים ליגה אז הם יגידו לכל הסנטוס דה סילבה וקייזרסלאוטרן למינהם שיקפצו להם

שהם חדלי פרעון. פיפא תוריד אותם ליגה שהם מימלא יירדו. או לחלופין אותם בעלי חוב יבינו שעדיף להם לקבל אולי 20% מהחוב (או פחות) כי המועדון מימלא מאיים לפרק את עצמו

ושכאשר בעלי החוב ייראו שהפועל אכן על סף ירידת ליגה אז הם יסכימו להסדר. ככה שהחובות מתביעות פיפא ואופ"א יהפכו לכסף קטן.

חדשות מהאתר של הפועל:

• הכתבות לא עודכנו מאז הידיעה על כניסה להקפאת הליכים לפני חודש וחצי
  • תוצאות המשחקים מאז סוף נובמבר לא עודכנו
  • הדרבי של ה-5:0? עדיין לא התקיים

אני לא מבין, אם אלה חובות עבר... אדון קוטלר לא אחראי עליהם? אני לא מבין איך הוא מתנער מהם... הוא המפרק של "חובות העבר" של הראל אחזקות.

הביאו מפרק שעושה הכל כדי להחזיק את הפועל חיה וקיימת ובמקום להיות הפה של הנושים הוא פשוט תופס צד הזוי של החברה שנכנסה לצרות האלה..

הזוי ברמה שלא תיאמן.

חדשות מהאתר של הפועל:

• הכתבות לא עודכנו מאז הידיעה על כניסה להקפאת הליכים לפני חודש וחצי
  • תוצאות המשחקים מאז סוף נובמבר לא עודכנו
  • הדרבי של ה-5:0? עדיין לא התקיים

אם הם רוצים אני מוכן להיות עורך תוכן שלהם רק שייקחו בחשבון שיהיה להם צהוב באתר.

איך עובד הקטע הזה שקבוצה נמצאת בהליך פירוק ויש לה נושים שהיא חייבת להם כסף ולמרות הכל היא כבר עומדת על רכש של 5(!) שחקנים חדשים (הסכומים אולי נמוכים אבל עדיין מדובר ברכישות חדשות).
משהו בכלל מפקח על הנושא הזה?

ככה זה פירוק

עכשיו כאילו כלום לא קרה

אני לא מבין גדול בתחום אבל לפחות עד כמה שידוע לי (וגם ע"פ ההגיון הבריא) אמורות לחול עליה לא מעט הגבלות.

לפירוק צריך להיות מחיר (ו-9 הנקודות שירדו הם סנקציה של המנהלת ולא של בית המשפט).

דסקל טוען שלהפועל אין (שוב) ערבויות בבקרה לחוזים של השחקנים. פשוט אין גבול לעזות ולסרחון הישראלי..

למה אין גוף שמבקר את ההתאחדות לכדורגל? איפה הטוטו ודומיו, איך הם רוצים להיות ספונסר של הדבר הרקוב הזה?

למה אין גוף שמבקר את ההתאחדות לכדורגל? איפה הטוטו ודומיו, איך הם רוצים להיות ספונסר של הדבר הרקוב הזה?

עזוב אחי לא יעזור כלום.. גם הגוף שיקימו לגוף יהיה מושחת ! ככה זה כשכולם מושחתים.

אתה מודע לכך שמני ויצמן, זה שמושך בחוטים מאחורי כל מה שקורה בהפועל לרבות הניסנובים והכבירים למיניהם הוא חבר קרוב מאוד של עופר עיני ? קיצר לא יעשו להם כלום.

עזוב אחי לא יעזור כלום.. גם הגוף שיקימו לגוף יהיה מושחת ! ככה זה כשכולם מושחתים.

אתה מודע לכך שמני ויצמן, זה שמושך בחוטים מאחורי כל מה שקורה בהפועל לרבות הניסנובים והכבירים למיניהם הוא חבר קרוב מאוד של עופר עיני ? קיצר לא יעשו להם כלום.

ועוד אין לאוהדים שלהם בושה לחשוב שכולם נגדם, התאחדות של מכבי ועוד חארטות.

איך עובד הקטע הזה שקבוצה נמצאת בהליך פירוק ויש לה נושים שהיא חייבת להם כסף ולמרות הכל היא כבר עומדת על רכש של 5(!) שחקנים חדשים (הסכומים אולי נמוכים אבל עדיין מדובר ברכישות חדשות).

משהו בכלל מפקח על הנושא הזה?

הקבוצה לא נמצאת בהליך פירוק. הראל אחזקות נמצאת בהליך פירוק, הפועל שייכת היום לקבוצת ניסנוב. זה לא קשור לעולם הספורט, זה דיני חברות, והראל אחזקות היא לא החברה הראשונה שמתפרקת ומוחקת חובות.