Jump to content

הפועל

Sawyerdroid

Recommended Posts

ותמוז הוא גם שחקן יקר

קסום

אם הבנתי נכון תמוז חתם על חוזה ממש קטן עם סעיף שאם הוא נפצע לזמן מסוים ומעלה, החוזה שלו מתבטל או משהו בסגנון...

הרכישות האלו בעיקר רכישות לרוחב, אז יש להם קישור עם ידין-רייכרט-אבו זייד-פשכצקי-ניקוליץ אולי ...בלי שוינפלד אלטמן וגטליב (שנחשב סקורר לא רע לבלם) הם בבעיה

אני אופטימי כי בני יהודה נראים לי חזקים מספיק,מאמין שכפ"ס יתחזקו ב 2 שחקנים נוספים וסומך על סילבס שישאיר את רעננה

מה שיפה זה שצ'ובקה היה יקר להפועל חיפה, אז חתם בהפועל

ותמוז הוא גם שחקן יקר

קסום

לפי מה שהבנתי תמוז ירוויח אצלם תשע אלף בחודש לפני עמלת קיצוץ.

הרכישות האלו בעיקר רכישות לרוחב, אז יש להם קישור עם ידין-רייכרט-אבו זייד-פשכצקי-ניקוליץ אולי ...בלי שוינפלד אלטמן וגטליב (שנחשב סקורר לא רע לבלם) הם בבעיה

אני אופטימי כי בני יהודה נראים לי חזקים מספיק,מאמין שכפ"ס יתחזקו ב 2 שחקנים נוספים וסומך על סילבס שישאיר את רעננה

בני יהודה נשארים

הבעיה היא דווקא כפר סבא, מדובר על קבוצה שהבעלים שלה מודה שהוא אוהד הפועל ורוצה לעבור לשם.

זה לא ממש מעודד וגם המצב שם התחרבש מאוד מאז שהוא יצא בהצהרות האלה.

יש לו פיתות שווארמה חופשי חופשי בהסכם, סיכוי סביר שעד מאי הם פושטים את הרגל שוב.

בני יהודה נשארים

הבעיה היא דווקא כפר סבא, מדובר על קבוצה שהבעלים שלה מודה שהוא אוהד הפועל ורוצה לעבור לשם.

זה לא ממש מעודד וגם המצב שם התחרבש מאוד מאז שהוא יצא בהצהרות האלה.

אין בנאדם שרוצה שכפ"ס תשאר יותר משחם.

הם החתימו עם אלי כהן שזה גם מהלך טוב. הם רק צריכים חיזוק להגנה.

מה זה? טוטו יותר שמן מקורצקי.

המנהלת הודיעה שבמהלך שידורי המשחקים של הפועל היא תספור לו שריפת קלוריות במקום כמה ק"מ רץ. אבל לא הכל ורוד מבחינתו, איגוד השופטים הודיע שאם הוא יוריד חולצה אחרי גול הוא יקבל אדום ישיר כדי להגן על הצופים בבית.

טוטו חתם על 50 אלף דולר עד סוף העונה

מה זה? טוטו יותר שמן מקורצקי.

איך אמר סלבה על רונאלדו המקורי באיזה משחק הוקרה "פעם ראשונה שאני רואה כדור משחק עם כדור".

חחחחח קריקטורה.

היה יום בחלון הזה שהם לא החתימו שחקן ? מאיימים לשבור את השיא משנה שעברה ..

הם יצטרכו לעבוד קשה כדי שבור את השיא, אבל הם בדרך הנכונה.

חחחחח קריקטורה.

היה יום בחלון הזה שהם לא החתימו שחקן ? מאיימים לשבור את השיא משנה שעברה ..

הם עושים שטויות בקצב, קודם כל הביאו את קורצקי ועכשיו מליון שחקנים, עד שהם ילמדו איך קוראים אחד לשני ובאיזה עמדות הם משחקים יעבור חודש וחצי. למזלם יש את כפר סבא שהביאה את המאמן הגרוע בעולם לגילו ואת אשקלון שירדו במקומם.

אייל משומר קרוב לסיכום בהפועל ת"א

פוטנציאל קומי מטורף.

שחקן רכש 11 החלון אבל מי סופר.

מישהו יכול להסביר לי איך הגיוני שהם לא מסוגלים לכבד חוזים קיימים אבל למרבה האירוניה חותמים על חוזים נוספים?

הפועל והגיון זה לא ממש הולך ביחד.

מישהו יכול להסביר לי איך הגיוני שהם לא מסוגלים לכבד חוזים קיימים אבל למרבה האירוניה חותמים על חוזים נוספים?

איזה חוזים קיימים הם לא מסוגלים לכבד?

הם יכלו לבחור לא לכבד חוזים מסוימים בחלק מהסכם הרכישה, ואותם שחקנים שוחררו בחינם.

איזה חוזים קיימים הם לא מסוגלים לכבד?

אלטמן ממתין למענק, כך גם גוטליב, שוינפלד ועזרא שלבסוף שוחרר.

בעלת חובות דה פקטו לקבוצות מעבר לים, מאמן לשעבר, שחקנים לשעבר, ספקים ושחקנים בפועל.

בעלי הקבוצה, או האחראי ל"הפעלה רזה" הוא בעל מניות לשעבר בחברה שפורקה(הראל אחזקות).

היגיון והפעלה "רזה" אין כאן, הם מוזמנים להתחיל לשלם את חובותיהם. חבל שהפסיקה הקיימת לא נפגשת בערכאה גבוהה יותר או שעובדים/שחקנים/מאמנים לא מביאים את חברת הניהול הקיימת ליומם בבית הדין לעבודה.

אלטמן ממתין למענק, כך גם גוטליב, שוינפלד ועזרא שלבסוף שוחרר.

בעלת חובות דה פקטו לקבוצות מעבר לים, מאמן לשעבר, שחקנים לשעבר, ספקים ושחקנים בפועל.

בעלי הקבוצה, או האחראי ל"הפעלה רזה" הוא בעל מניות לשעבר בחברה שפורקה(הראל אחזקות).

אבל מה לעשות שצריך לעשות פה הפרדה בין הבעלים הקודמים של הפועל לבין הבעלים הנוכחי. המענקים הם חובות של הראל קשקושים בע״מ, לא של הניסנובים, כנ״ל שאר החובות שציינת.

אפשר וצריך לתהות איך אישרו כזה הסכם רכישה (במיוחד בהנתן המשפט האחרון שכתבת). אבל כיוון שההסכם אושר, לקבוצת ניסנוב אין קשר לחובות המצוינים פה (מלבד חובות פיפא).