Jump to content

הפועל

Sawyerdroid

Recommended Posts

אגב קראתי באחת מקבוצות הוואטסאפ שההתאחדות מתכוונת לקחת על עצמה חלק מהחובות הבין לאומיים של הפועל על חשבון ההקצבה של הקבוצות לעונה הבאה. לא יודע כמה הדיווח אמין.

לא מאמין זיוותרו להם על הורדת הנקודות. פשוט לא מאמין.

זה לא שהם התחילו כבר להחזיר חובות, כן? הם רק מצאו מישהו שישאיר אותם עם הראש מעל המים לעוד כמה חודשים.

אם לא יורידו נקודות, אחרי תקדים נתניה, יהיה באלגן.

לדעתי - יורידו נקודות ויתנו להם ארכה למציאת רוכש עד סוף העונה הזו או הבאה. מה שכן, זה יהיה ביזיון לא נורמלי אם השופט לא יחייב אותם להתחיל ולמכור את כל הנכסים שלהם כמה שיותר מהר כדי שיתחיל להיכנס כזף לקןפת הנאמן.

נמתין ונראה גם מה אופ"א תגיד על כל הקומבינה. יש להם עד ה 16.1 להגיב לאופ"א.

לא מאמין זיוותרו להם על הורדת הנקודות. פשוט לא מאמין.

זה לא שהם התחילו כבר להחזיר חובות, כן? הם רק מצאו מישהו שישאיר אותם עם הראש מעל המים לעוד כמה חודשים.

אם לא יורידו נקודות, אחרי תקדים נתניה, יהיה באלגן.

לדעתי - יורידו נקודות ויתנו להם ארכה למציאת רוכש עד סוף העונה הזו או הבאה. מה שכן, זה יהיה ביזיון לא נורמלי אם השופט לא יחייב אותם להתחיל ולמכור את כל הנכסים שלהם כמה שיותר מהר כדי שיתחיל להיכנס כזף לקןפת הנאמן.

נמתין ונראה גם מה אופ"א תגיד על כל הקומבינה. יש להם עד ה 16.1 להגיב לאופ"א.

תרבות החפלפ.

וולקאם טו יזראל

אבל כן יש רשימה כזאת מפיפא, ופרסמו את זה כאן באחד העמודים לפני כמה ימים

העניין הוא שהנאמן ושאר האנשים בהפועל מדחיקים, ורוצים לצמצם את החובות האלה עם קומבינות ישראליות. לבוא אל כל התובעים (שזכו בתביעות כבר) ולומר להם "או שתסכימו לקבל 10-30 אחוז מהסכום, או שאנחנו נלך לליגה ג', נפתח קבוצה חדשה ואז לא תראו כלום".

הכל פה זה קומבינות ושום דבר מקצועי. כמו שהם חושבים עדיין שלמנדיונדו לא מגיע ה 2.5 מיליון יורו, למרות שלא מדובר בתביעה שהוא מגיש אלא בתביעה שהוא הגיש לקאס וזכה בה (אם כי יש לציין שאולי יש הבדל בין פיפא לקאס, לא בטוח בזה).

ההתנהלות הדוחה הזאת לא נמצאת רק בכדורגל הישראלי.

היא פשוט ישראלית.

נתקלתי בזה במקום עבודה "שפשט את הרגל" והבעלים הקים חברה חדשה חצי שנה לאחר מכן ועד היום אני בתביעות מולו ומול ביטוח לאומי עבור פיצויים והלנות שכר.

ובוא לא נלך רחוק מדי - לבכירי המשק פה מוחקים חובות עצומים לבנקים אחרי שבמשך שנים לא הפסיקו למשוך דיבידנדים ולקחו בונוסים עצומים.

השיטה הישראלית. מזל שיש את פיפ"א לפחות.

בעניין הנקודות משדים:

צריכים, אבל יש מגוון אפשרויות גם בעניין הזה. אפשר פחות נקודות להוריד. אפשר לשלב עם העונה הבאה. לא רק מול הפועל פתאום כולם צריכים להתנהג כמו גרמנים.

תמיד הם יהיו רדופים.

פסיכיאטר.

בא לי להפסיק לבוא למשחקים

כמה גועל ובחילה יש לי מכל העניין הזה

יצא החשק מהכדורגל כאן

קראתי בוואלה שההתאחדות תחייב את הקבוצות הגדולות להשאיל שחקנים להפועל- wtf

איזה שטויות איך אפשר לחייב קבוצה להביא שחקנים לקבוצה אחרת.

לא מבין איך נתניה וכפר סבא עוד לא תבעו את ההתאחדות על מיליונים.

בעניין הנקודות משדים:

תמיד הם יהיו רדופים.

פסיכיאטר.

צודק למה להוריד 9 נקודות התאחדות של חזירים לא יקרה כלום אם יעשו מתווה שבתשע העונות הבאות כל עונה תורד להם נקודה והם יוכלו לקבל שליש על התנהגות טובה.

צנצי מדווח שהקסקט מתכוון לחלק מתנות להפועל(השחקנים המשוחררים).

גם אנחנו עשינו את זה

איזה שטויות איך אפשר לחייב קבוצה להביא שחקנים לקבוצה אחרת.

לא מבין איך נתניה וכפר סבא עוד לא תבעו את ההתאחדות על מיליונים.

משאיל היום ללא תמורה את בן בסט ובן הרוש.

להקיא מההתנהלות הזאת של הדיונים. לקחו 100 מיליון שקל שלא שלהם!! של אנשים אחרים. ואז הם עוד מתווכחים על להוריד להם 9 נק או לא, צריך לבעוט אותם מכל המדרגות לפרק את הקבוצה

מה שבאמת מעצבן עכשיו זה שכל הסיפור עם הפועל יימשך כל החודש הזה עם החלון העברות

ואז בקיץ זה ייפתח שוב מחדש

רק בגלל זה הייתי מעיף אותם כבר למטה ושיתחילו לעשות סדר אצלם

מישהו יודע מה קורה עכשיו?

למה ספורט 5 עשו דקה אחרי דקה מהדיונים הקודמים והיום יש דממת אלחוט?

הקטע הזה שיכול להיות שהשופט יאשר לאנשים שכל הזמן הזה היו חלק מניהול המועדון ל"רכוש" אותו ולא להטיל עליהם סנקציות מחרפן אותי...

רמאות ועושק כשיטה. בדרבי מפוצץ, בהתאחדות, בהסתדרות,במשק.

אם המועדון שלי היה חייב לאנשים 50 מליון ומלין שכר ותשלום על עבודה כשיטה הייתי גומר איתו ועם כדורגל ישראלי.

הצביעות, החזירות ואפס ערכים מוסריים מדהימים.

הלנת שכר מפרקת משפחות ודופקת פסיכולוגית אנשים וילדים. "מכבי חזירים" הא...

מישהו יודע מה קורה עכשיו?

למה ספורט 5 עשו דקה אחרי דקה מהדיונים הקודמים והיום יש דממת אלחוט?

הקטע הזה שיכול להיות שהשופט יאשר לאנשים שכל הזמן הזה היו חלק מניהול המועדון ל"רכוש" אותו ולא להטיל עליהם סנקציות מחרפן אותי...

היה דיון בדלתיים סגורות. ב-10:00 אמור להתחיל דיון נוסף, משם כבר יהיו דיווחים חיים אני מאמין.

9:12 מכבי נתניה היא הקבוצה האחרונה לה הורדו תשע נקודות. במועדון לא יישבו לשבת בחיבוק ידיים אם יוחלט שלהפועל תל אביב לא יופחתו הנקודות. בכוונת אנשי המועדון לפנות לערכאות משפטיות ולפעול בכל דרך חוקית על מנת למנוע את ההטבה שדורשים של אנשי העסקים שמתכוונים לרכוש את האדומים. גורם במכבי נתניה אמר לוואלה! ספורט: "אנחנו בהלם מכל מה שקורה. זו פארסה אחת גדולה לה שותפים ההתאחדות, המנהלת וארגון השחקנים. השאלה היא האם להפועל כפר סבא או לאשקלון היו מסייעים בצורה הזאת. עובדה שלנתניה אף אחד לא סייע, ומדובר במועדון לא פחות מפואר מהפועל תל אביב".

מוואלה

מילא שמעצבנים את קבוצות התחתית, הם יהיו חייבים להחזיר לנתניה את הנקודות, ואז יעצבנו את כל הלאומית.

אגב בסקוטלנד מה שקרה זה שההתאחדות ניסתה בכוח לדחוף את ריינג'רס לליגה הראשונה, ואז לשנייה, בשני המקרים זה נפל בגלל התנגדות של המועדונים - הרבה בגלל לחץ מהקהל להצביע נגד. חלק מהמועדונים רצו להסכים בגלל העניין הכלכלי, בסוף אף אחד לא העז - בעיקר ברגע שהובן שההצעה לא תעבור, אף מועדון לא רצה שיזהו אותו כמי שהיה שותף ליזמה הזאת.

מילא שמעצבנים את קבוצות התחתית, הם יהיו חייבים להחזיר לנתניה את הנקודות, ואז יעצבנו את כל הלאומית.

נתניה תעלה גם אם יורידו לה עוד 9 נקודות, זה יעבור יחסית בשקט.

כבר מזמן למדנו שהכל כשר בשכונה שלנו.