Jump to content

הפועל

Sawyerdroid

Recommended Posts

חשבתי על זה, במקרה והפועל תתפרק בטח אוהדי חיפה יגידו לנו שאין לנו דרבי ושהיריבות העירונית שלהם גדולה יותר חחח

היריבות שלנו עם בני יהודה יותר גדולה מהיריבות שלהם עם הפועל חיפה.

אני בספק אם אתה אוהד אמיתי או טרול של קבוצה אחרת, אבל אתה ממש לא אוהד מכבי.

ברגע שאתה מעדיף דרבי על פני אליפות אתה לא אוהד.

אתה צוחק עליי? מוריו ...?
מי אמר שאני מעדיף דרבי על אליפות? חחח איך הגעת לזה? קרא היטב!
נטען למעלה שיש כאלה שמעדיפים שהפועל תתפרק על אליפות (שזה טיעון אחר לחלוטין, בכלל לא התייחסתי אליו).
עוד נטען (על ידך) שיש כאלה מעדיפים שהפועל תשאר בגלל היריבות, ואחריך נטען ע"י רמוס4גרסיה שאדם כזה איננו אוהד מכבי.- לטיעון הזה התייחסתי.
אחזור: אני מעדיף שיהיה דרבי כל שנה.

שחררו את מנגה... אין להם זרים כבר לא?

רדו ליגה,

יא מאנייק!

רדו ליגה יא מנאייק!!!!!!

אני!

אני מעדיף דרבי כל שנה.

אין שמחה גדולה יותר מניצחון בדרבי.

אין התרגשות גדולה יותר מהתרגשות לפני דרבי.

אין זיכרונות חזקים יותר מזיכרונות הדרבים לאורך השנים.

המשחקים מול באר שבע לעולם לא יגיעו לרמת ההתרגשות הזו.

אז אתם קובעים שאני לא אוהד מכבי? תפסתם בעלות על הגדרת האהדה. :-)

אני מבין שאני בדעת מיעוט פה, אבל מאז ה-3-2 ועד ה-5-0 לא חושב שבאמת היה דרבי שניצחנו ושימח אותי יותר מניצחון נגד מכבי פ"ת. כולה ניצחונות דחוקים נגד קבוצת תחתית מעפנה. אני בעיקר התעצבנתי על האימפוטנציה של מכבי במשחקים האלה.

דווקא הניצחונות על חיפה היו הרבה יותר כיפיים בשנים האחרונות.

(אגב גם ה-5-0 לא קרוב להשתוות לדעתי ל-4-0. הדרבי זה מזמן כבר לא זה, אלא כמו בכדורסל, גג נחמד, אבל לא יותר)

אז שיילכו ולא יחזרו, לא אתגעגע אליהם. אני אוהב להתעסק בהם כי זה מצחיק, אבל אפשר לעשות את זה גם בלי דרבי (המשחק הכי מיותר בשנה, יש רק מה להפסיד בו), ואפילו יש פוטנציאל קומי גדול יותר.

אני מבין שאני בדעת מיעוט פה, אבל מאז ה-3-2 ועד ה-5-0 לא חושב שבאמת היה דרבי שניצחנו ושימח אותי יותר מניצחון נגד מכבי פ"ת. כולה ניצחונות דחוקים נגד קבוצת תחתית מעפנה. אני בעיקר התעצבנתי על האימפוטנציה של מכבי במשחקים האלה.

(אגב גם ה-5-0 לא קרוב להשתוות לדעתי ל-4-0. הדרבי זה מזמן כבר לא זה, המשחק אמנם ייכנס להיסטוריה אבל במבט אחורה זה מרגיש די סתמי. התעללות קלה מדי בגופה)

לפני כמה שנים לא ניצחנו דרבי 4 שנים אני זוכר שלא הייתה להם בעיה להתעלל בגופה שלנו

פתאום זה הפך עבורך לסתמי

לפני כמה שנים לא ניצחנו דרבי 4 שנים אני זוכר שלא הייתה להם בעיה להתעלל בגופה שלנו

פתאום זה הפך עבורך לסתמי

מה אכפת לי מה היה להם? ולא אמרתי שיש לי בעיה להתעלל בגופה שלהם, להיפך, זה מה שאנחנו אמורים לעשות והגיע הזמן שנעשה את זה סוף סוף. אני רק אומר שמי ישמע איזה הישג זה. עשינו את המינימום שהיינו צריכים לעשות בשנים האחרונות. אם הם היו יורדים לפני זה אולי הייתי מרגיש פספוס, אבל עכשיו זה בסדר, הם יכולים להיעלם.

הם אגב לא התעללו בך בשום משחק חוץ מה-4-2, וגם זה רק בחצי השעה הראשונה. בכל ה-4 שנים האלה מתי הם ניצחו ביותר מ-2 שערים?

המציאות היא שדרבי לא יכול להמשיך לעניין כשאת היריבה שלך בקושי מעניין לנצח משחקי כדורגל, אלא להיות מרגשים. כשאתה מנצח זה מובן מאליו. אולי בגלל זה אני כבר מתחיל להעדיף את המשחקים מול חיפה. בניגוד לאחרים פה אני לא מרגיש שהיריבות עם הפועל הכרחית לי - מה אירוני נוכח זה שאני מתעסק בהם הכי הרבה פה. אבל אם לא היה אותם אז הייתי מתעסק בחיפה, אין לי איזה attachment מיוחד ליריבות איתם. סה"כ מועדון דרג ב'-ג' שבמקרה בעיר שלנו.

בכל העולם משחקי דרבי מאבדים מהיוקרה שלהם לטובת יריבויות אחרות כשאחת הקבוצות יורדת/נעלמת, זה טבעי. מבטיח לכם שחיפה תמלא לכם את החלל יופי אם הפועל אכן תירקב בליגות הנמוכות.

(אגב גם ה-5-0 לא קרוב להשתוות לדעתי ל-4-0. הדרבי זה מזמן כבר לא זה, אלא כמו בכדורסל, גג נחמד, אבל לא יותר)

אז שיילכו ולא יחזרו, לא אתגעגע אליהם. אני אוהב להתעסק בהם כי זה מצחיק, אבל אפשר לעשות את זה גם בלי דרבי (המשחק הכי מיותר בשנה, יש רק מה להפסיד בו), ואפילו יש פוטנציאל קומי גדול יותר.

אתה לא היחיד

אנדר/אובר יומיים העסקה נופלת כי האוהדים מוחים שהלוגו של יוחננוף צהוב?

יש שמועה ב"שדים" שהוא מוכר בננות צהובות, זה דיל ברקר, לגרש את המניאק.

אנדר/אובר יומיים העסקה נופלת כי האוהדים מוחים שהלוגו של יוחננוף צהוב?

רציתי להמר על 10 שקל, אבל החלטתי לתת אותם לקוטלר ולהכריח אותו למכור לי את הרוש.

אז כל עוד יש מו"מ ויוחננוף עדיין ספונסרים של האיגוד, את הפועל ישפטו אנשים שממומנים ע"י גוף שיש לו אינטרס שהפועל תנצח? וואו, בכלל אין כאן שום בעיה אתית.