Jump to content

הפועל

Sawyerdroid

Recommended Posts

שמע, בהמ״ש נותן חותמת על תחילת הליכי פירוק בדיון שיתקיים בשבוע הבא? ע״פ מה שאני יודע (לומד תנושא בתואר כעת):

א. -9

ב. כל החוזים מבוטלים

ג. הקבוצה צריכה למכור את נכסיה שלא משועבדים באופן ספציפי לנושה מסוים (להפועל כמעט ואין שעבוד ספציפי) ומהכסף שיכנס לקופתה היא צריכה להחזיר חובות על פי כל מיני סדרי קדימיות של נושים.

בבקשה להקפאה הם אמרו שיש להם 11 מיליון שווי נכסים שהרוב של זה = שחקנים, ביום של פירוק גם זה אין להם.

אם נגיד אני לא רוצה לרכוש אותם אבל מוכן לסייע להם ב-x כסף שדרוש להם להתקיים עם הסגל הנוכחי או נגיד 70% ממנו עד לסוף העונה, האם זה תופס ? זו השאלה שלי.

סתיו שחם היה הכי רציני והם גם ניסו למצוא פתרון לתקופת הצינון.

אם אני אוהד הפועל כפ"ס אני שורף לו את הבית.

הקבוצה תימחק רק אם תיכנס לפירוק ולא יהיה לה רוכש בתחילת העונה הבאה.

ואם היא תיכנס להליך פירוק ויגיע רוכש? הוא יקבל הפועל נקיה מחובות?! לא נשמע לי הגיוני. הרי יגיעו להסדר על חלק מהחובות, מהיכן הכסף יגיע? גם מהנכסים שיש היום להפועל שימכרו וגם מההכנסות השוטפות. אז הרוכש שיקח אותם, יקבל קבוצה עם תשלןמים שוטפים בגין הסדרי חוב.

הרי אם לאדם פרטי יש חוב, עיקול ואחר כך הוא מגיע להסדר חוב, בית משפט מאפשר לו הכנסה חודשית שנקראת "רובד מוגן" (בדר"כ 20% מהשכר הממוצע במשק) ומעבר לכך, כל שקל שהוא מכניס הולך לכיסוי החובות. לא יודע מה קורה עם קבוצה/חברה אבל לא נשמע לי הגיוני שהקבוצה לא תתפרק ובד בבד החובות יעלמו. וזה לפני שדיבקנו על חוב שטריבונל בינלאומי קבע.

הפועל לא תמחק, גם עכשיו היו לא מעט קיקיוניים שהתעניינו בקבוצה ונרתעו מהחוב.

בטוח יהיה מישהו שייקח אותה בחינם.

זה מה שאני חושב שיקרה.

יכנסו לפירוק, יורידו להם נקודות, שחקנים יעזבו, יעלו עם נוער מחוזק בכמה פראיירים שיחתמו על חוזה חדש בתנאים של התנדבות, ירדו ליגה.

בינתיים יעשו לנושים תספורת יתנו להם מה שיכנס לקופה ממכירת נכסים והכנסות כאלו ואחרות(אולי ינסו למכור שחקן לפני הפירוק למרות שפראיירית מי שתשים שקל על שחקן שבעוד שבוע הוא חופשי).

יבוא מישהו יקח אותם בלאומית ויבנה סגל סטייל מכבי נתניה כדי לחזור תוך עונה.

אשמח אם מישהו שמבין יענה לי על כמה שאלות:

יש מצב שהפועל תפסיק לשחק העונה ואז היא אוטומטית יורדת ללאומית(או ליגה אחרת?)? ואז גם כל המשחקים של הפועל מתבטלים(וכך אנחנו מאבדים 3 נק')?

אם יבוא רוכש עוד שנה בדיוק אז הפועל לא תרד לליגה ג? כלומר עד סוף 17/18 הפועל משחקים כרגיל?

ואם היא תיכנס להליך פירוק ויגיע רוכש? הוא יקבל הפועל נקיה מחובות?! לא נשמע לי הגיוני. הרי יגיעו להסדר על חלק מהחובות, מהיכן הכסף יגיע? גם מהנכסים שיש היום להפועל שימכרו וגם מההכנסות השוטפות. אז הרוכש שיקח אותם, יקבל קבוצה עם תשלןמים שוטפים בגין הסדרי חוב.

הרי אם לאדם פרטי יש חוב, עיקול ואחר כך הוא מגיע להסדר חוב, בית משפט מאפשר לו הכנסה חודשית שנקראת "רובד מוגן" (בדר"כ 20% מהשכר הממוצע במשק) ומעבר לכך, כל שקל שהוא מכניס הולך לכיסוי החובות. לא יודע מה קורה עם קבוצה/חברה אבל לא נשמע לי הגיוני שהקבוצה לא תתפרק ובד בבד החובות יעלמו. וזה לפני שדיבקנו על חוב שטריבונל בינלאומי קבע.

למה שרוכש יגיע באמצע הפירוק לפני שזיינו את הנושים? הוא מקבל קבוצה ב-9 עם חובות, היה עדיף לקחת בהקפאת הליכים.

אם הפירוק מסתיים לצורך העניין עד הקיץ, משמע הוסדרו החובןת בתספורת מן הסתפ, ומישהו מגיע, הוא לוקח תקבוצה נקייה.

אכן, הנאמן הוציא הערב דו"ח בו כתב שהחובות לפיפ"א ולקאס הם 10 מיליון ש"ח.

לא מדויק. הנאמן כתב בבקשה שלו לבית המשפט שהם ביקשו לגדר את החובות לפיפ"א ולקאס ל-10 מיליון ש"ח. כלומר, רוכש לא יחויב לשאת בתשלום חובות שעולה על 10 מיליון ש"ח, כאשר אם החובות יהיו פחות מכך הסכום יילך לנושים.

דו"ח הנאמן, אגב, די מדהים.
סתיו שחם יצא שקרן ומניפולטיבי. לא ברור איך הוא יכול לנהל את כפר סבא ולעשות דבר כזה במקביל (אהה רגע טביב, בקיצור חוקי הצינון של ההתאחדות הם פארטייה). איזה מזל שבבית המשפט הכל גלוי וחשוף.
הגירעון של הפועל מרהיב. חוסר האונים של הבקרה התקציבית מרהיב לא פחות. איך אף אחד בבקרה לא דרש ערבויות ראויות? איך אף אחד בבקרה לא בדק מה התקציב הדרוש כדי להפעיל את המועדון? איך הבקרה התקציבית אישרה רכישות וחוזים חדשים העונה? איך מעל לעשור אף אחד לא יודע מה היקף החובות בעקבות פסקי דין בין-לאומיים של פיפ"א (קאיזרסלאורטן) וקאס? לא ייתכן שאף אחד מהבעלים שעברו במועדון לא לקח על זה אחריות.
אני לא מבין כלום בדיני פירוק אבל נראה לי שהנאמן והמפרק היה צריך לרדוף אחרי כל מיני בעלים לשעבר כמו רמון וטביב עד שהיה מגיע לזהות של מי שאמור לשאת בחלק מהחובות. תחושה שלי? כבירי לקח את כל הדברים האלה על עצמו (בידיעה או בלי ידיעה).
איזה כדורגל שכונה יש לנו. כל פעם מחדש מזעזע מחדש.
תודה לאל שיש לנו את מיטשענק. תודה לאל שגם בימים השחורים שלנו ניהל אותנו אדם הגון וישר כמו לוני.

גדודים גדודים בדרכם למשחקי עונה בערד ובכרמיאל

רדו ליגה יא מנייאק

אין להם כסף לשלם ל"וי" הזה של - "סע בדרכי עפר".

יהיה להם דרבי המגזר כמעט כל שבוע... תענוג.

תודה לאל שיש לנו את מיטשענק. תודה לאל שגם בימים השחורים שלנו ניהל אותנו אדם הגון וישר כמו לוני.

ממש!

לוני היה במצב קשה ודומה להראל(מבחינת נזילות) ועדיין ביטל את ההסכם עם מאנה.השני, הכניס את טביב בלי למצמץ.

זה בדיוק ההבדל בין מכבי להפועל.

efrat frid @efratfrid

העונה הזו נראית כמו התסריטים האלה שמציעים לאוהד מכבי- "קבל אחי, נצחון 5-0 בדרבי, הפועל הולכת לפירוק, אבללל ב"ש אלופה כבר בינואר". קנה.

אם נגיד אני לא רוצה לרכוש אותם אבל מוכן לסייע להם ב-x כסף שדרוש להם להתקיים עם הסגל הנוכחי או נגיד 70% ממנו עד לסוף העונה, האם זה תופס ? זו השאלה שלי.

אז ככה, קודם כל הם נמצאים כרגע בהליכי הקפאת הליכים שהם במקסימום (למעט מקרים מאוד מאוד מאוד נדירים) יכולים להימשך גג 9 חודשים.

מהרגע שהם קיבלו צו הקפאה הם בידי הנאמן שמונה ע"י בהמ"ש. הצו ניתן לחודש שנגמר היום נדמה לי או משהו כזה.

בכדי שבהמ"ש יאריך את ההקפאה הנאמן צריך לבוא ולהגיד לבהמ"ש יש אור בקצה המנהרה, יש תהליך הבראה.

בחברות רגילות יש הכנסות, מפטרים עובדים, מקצצים, בקבוצת כדורגל המצב שונה.

את המנויים הם כבר מכרו, כרטיסים זה כסף קטן לעומת החובות שלהם.

כלל בסיסי בהקפאת הליכים זה שההליכים הקיימים נגדם בבהמ"ש מוקפאים ולא ניתן להגיש הליכים חדשים, וכמו כן שלא יווצרו חובות נוספים.

לכן הנאמן חייב תקציב לתקופת הצו שבמקרה שלהם ניתן קודם כל לחודש, אחרת לא היה ניתן צו הקפאה.

עלות התפעול של הפועל בחודש היא בערך 2 מיליון, 1.2 ההתאחדות\מנהלת נתנה, השאר לא יודע מאיפה.

כרגע אין להם כסף לממן תחודש הבא, נאמן שיוצר גרעונות חדשים חשוף לכך שזה יפול על כיסו האישי.

בוא נגיד עד סוף העונה יש 5 חודשי עבודה זה 10 מיליון. אם מישהו בא ושם 7 מיליון ככה לעזור להם נגיד שהנאמן ישתמש בסמכות שלו ויפטר עובדים כדי לקצץ בעלויות החודשיות כך ש7 מיליון יספיקו.

העניין הוא כזה, בהמ"ש לא מתעניין בזה שהפועל תשחק עד סוף העונה כמו שהוא מתעניין בזה שלא ישרפו לו זמן הקפאת הליכים לריק.

בשביל לאשר להם הקפאה עד סוף העונה הם צריכים להביא כסף לתפעול שוטף + להראות שיש גורם שהציע הצעה לרכוש אותם \ מימון מאסיבי שנפל מהירח בכדי להתחיל לדבר על הסדר נושים, נגיד 40 מיליון שקל מתוך 100 חובות, שיהיה אפשר לדבר על תספורת.

ברגע שינתן צו פירוק זה אומר שהחוזים מבוטלים, ויש מינוס 9.

רוכש שיגיע באמצע הליכי הפירוק - קשה לי להאמין, כי הוא יוצא דביל, הרי היה עדיף לקחת בהקפאה בלי -9.

לדעתי יש אנשים שרוצים את הפועל אבל לא מוכנים לשים שקל על חובות עבר (לא מדבר על ה10% מבה"ד של פיפא).

לדעתי כבירי לא סתם התחיל את המהלך לפני חודש, הוא ידע שזה יגיע לפירוק ובֵֵ5 חודשים עד סוף העונה הם ימכרו את מה שיש להם שזה כלום, הנושים יקבלו זין, ויגמר הסיפור.

במישור המקצועי הם יירדו ללאומית בגלל ה-9 (קשה לי להאמין שהם יגיעו למצב שהם לא יבואו למשחקים, מישהו יממן אוטובוס לשחקני נוער שיקבלו 5 כל משחק רק לא להגיע למצב שהם מורשעים באי הגעה למשחק).

ברגע שהם יהיו בלאומית נקיים מחובות יבוא הרוכש.

בפירוק החברה מוכרת את נכסיה (אין לה שחקנים ביד במצב הזה) ורק מזה הנושים יכולים להיפרע , כל השאר תספורת.

זה לא מדוייק

המועדון שלעצמו עם מחלקת נוער קיימת ו 0 שחקנים בוגרים חתומים עדיין שווה כסף

א. בגלל השם שלו

ב. בגלל שהוא מועדון שרשום לשחק בליגה (כנראה לאומית) ומכאן הוא זכאי להכנסות

בפירוק לא בידיוק באים לנושים ואומרים להם "הזדיינתם". קיימת הסדרה מסויימת, צריך לזכור שמטרת התהליך הוא גם לסיים את נושא החובות במקום לגלגל אותו למשך עוד שנים

ועוד פריסות. הסנקציה זה ה 9 נקודות, אבל זה ממש לא פטור מתשלום החוב. כמובן שבמקרה כזה גם הנושים מבינים שעדיף להם להסתפר, כי אין שום הסדרים ופריסות כבר.

אז הפועל כנראה תמכור כמה שחקנים, או תחסוך חוזים של כמה שחקנים ולהגיע בסוף העונה לפלוס 3-4 מיליון שקל. אלוהים יודע איזה מלחמת עולם אמורה להיות מי מהנושים אמור לקבל

את זה, אבל גם אחרי כל התספורות יהיה סכום מסוים, שהשערות מדברות על בערך 20 מיליון שקל. זה הסכום חובות שיישאר שהנאמן יצטרך לדרוש ממי שרוצה לרכוש את המועדון.

אם לא יבוא רוכש הפועל תתפרק. כלומר ליגה ג'. אני אופטימי.

זה לא מדוייק

המועדון שלעצמו עם מחלקת נוער קיימת ו 0 שחקנים בוגרים חתומים עדיין שווה כסף

א. בגלל השם שלו

ב. בגלל שהוא מועדון שרשום לשחק בליגה (כנראה לאומית) ומכאן הוא זכאי להכנסות

בפירוק לא בידיוק באים לנושים ואומרים להם "הזדיינתם". קיימת הסדרה מסויימת, צריך לזכור שמטרת התהליך הוא גם לסיים את נושא החובות במקום לגלגל אותו למשך עוד שנים

ועוד פריסות. הסנקציה זה ה 9 נקודות, אבל זה ממש לא פטור מתשלום החוב. כמובן שבמקרה כזה גם הנושים מבינים שעדיף להם להסתפר, כי אין שום הסדרים ופריסות כבר.

אז הפועל כנראה תמכור כמה שחקנים, או תחסוך חוזים של כמה שחקנים ולהגיע בסוף העונה לפלוס 3-4 מיליון שקל. אלוהים יודע איזה מלחמת עולם אמורה להיות מי מהנושים אמור לקבל

את זה, אבל גם אחרי כל התספורות יהיה סכום מסוים, שהשערות מדברות על בערך 20 מיליון שקל. זה הסכום חובות שיישאר שהנאמן יצטרך לדרוש ממי שרוצה לרכוש את המועדון.

אם לא יבוא רוכש הפועל תתפרק. כלומר ליגה ג'. אני אופטימי.

בהקפאת הליכים המטרה להגיע להסדר נושים, הפועל אומרת יש לנו X כסף (משקיע, מכירת שחקנים), זה ההסדר שאנחנו יכולים להציע לכם, רוצים תאשרו לא רוצים אל תאשרו.

מאשרים? הכל טוב ויפה.

הפועל הגיעו למצב שאין להם אופציה לדבר על סכום כי אף אחד לא שם שקל, והבעיה בקבוצת כדורגל (לפחות במקרה של הפועל) בשונה מחברה עסקית היא שהנכסים שלה זה העובדים שלה.

הפועל אמרו יש לנו 11 מיליון נכסים, נגיד שהם ימכרו הכל, ישאר בלי אף שחקן, צריך הסדר על 11 מיליון בזמן שיש 100 מיליון חובות.

בקיצור אין להם אופציה להבראה, רק פירוק.

בפירוק החוזים מבוטלים, הם לא יכולים למכור אף שחקן כי הוא הופך לשחקן חופשי.

בפירוק יש -9.

רונאלדו, תודה על ההסבר המפורט. עדיין יחד עם זאת, כמו שהנה כבר בזמן שאני מדבר צץ לו איזה נתי מאיר שמציע לממן אותם עד סוף העונה. אז יבואו אדם או שניים ויגידו שהם שמים 30-40 מליון שקל עד סוף העונה ורוצים לראות שאם הכל בסדר הם ירכשו. הרי ברור שזה מה שיקרה. זה אולי לא חכם כלכלית אבל אנשים שרוצים להתפרסם ולהיתפס כמשיחים ישימו את הכסף. וזה האור בקצה המנהרה שיהיה להם, אתה מדבר על נוקשות של בית המשפט שחשוב לו שלא יבזבזו לו זמן הקפאה וחשוב לו לראות תהליך הבראה, אני בטוח שבמצב הנוכחי ועם הלך הרוח הכללי כאן של להציל את הפועל, הכללים והמחליטים יתגמשו קצת. קצת הרבה.

ובגלל זה חברים, אל תפתחו את השמפניות. אם כבר אפשר להעביר מהארון למקרר. גם בלחץ.

וכמובן אסור לשכוח את שניידר שהעביר למיטש מועדון נקי מחובות