Jump to content

טבח מוח - "קפטן" ...

daniel1

Recommended Posts

תרחם עליו והחצי מיליון יורו שהוא אוסף בשנה.

זו הגישה?

יש יותר שחקנים שאתה חיבבת\מחבב שאפשר להגיד את זה עליהם.

מה זה קשור בכלל?

אני בטוח שבושידו והקצירות שהוא קיבל שם לא היו משנות פסיק בסיכום המשחק שלו או של מכבי אם לא היו קורות או נשרקות.

לא מבין למה סקאריונה לא שיחק היום, איזה אפס, אז מה אם הוא פצוע, מליון יורו שכר.

זו הגישה?

יש יותר שחקנים שאתה חיבבת\מחבב שאפשר להגיד את זה עליהם.

מה זה קשור בכלל?

אני בטוח שבושידו והקצירות שהוא קיבל שם לא היו משנות פסיק בסיכום המשחק שלו או של מכבי אם לא היו קורות או נשרקות.

לא מבין למה סקאריונה לא שיחק היום, איזה אפס, אז מה אם הוא פצוע, מליון יורו שכר.

כמו מי ?

מעולם לא ״ריחמתי״ על שחקן במכבי.

כמו מי ?

מעולם לא ״ריחמתי״ על שחקן במכבי.

לפחות הפסקתם לספור אחוזים לקשר אמצע הכי לא מועיל שהגיע לכאן בתקופת ג'ורדי.

אין מה לבוא בטענות לשחקן כזה או אחר, כולם הביתה.

הוא כל כך מרתיח כשצועק על שופטים ומזמין את הצהובים שיודע שיקבל. ברור לך שאתה לא מקבל כבוד מהשופטים, אתה לא זהבי שפעם בכמה משחקים יצעק על השופט ויחליקו לו את זה. בכלל, נראה לפעמים שממש מחפש את הצהוב השני, ואין מנהיג בקבוצה שירגיע אותו.

לא ברור לי איך הוא עונד את הסרט.

וכל כך הרבה יותר מדי פעמים אני מוצא את עצמי צורח עליו בעצבים מהיציע שיקום כבר אחרי הצגות. אתה מרוויח הון, אתה פאקינג קפטן מכבי תל-אביב משום מה, תשחק כדורגל. מילא שמתרכז בהצגות, אבל לא קיבלת שריקה? קום ושחק!

שחקן בלי מוח

כל כך הרבה טיפשים בקבוצה אחת

קפטן של מכבי שלי הוא לא יכול להיות

במקסימום הוא יכול להיות הקפטן של קבוצת הטיפשים

דסה בן הרוש יחזקאל ונוסא

מאכזב כבר חודשיים. למעט המשחק בזניט ששם באמת נתן את התחת, לא זוכר משחק טוב שלו חוץ מתחילת העונה.

הוא לא בנוי להיות לידר, הוא שחקן שצריך מישהו עם אופי דומיננטי מעליו בהתקפה, כמו זהבי.

העניין הוא שידענו תמיד מה האופי שלו. אז למה הוא עם הסרט? עזבו את הביזיון עם הקהל ובניון, לא ידעו שלפני שהוא מקבל את הסרט עדיפים טב"ח המקורי, טיבי, אפילו מדו? גם כשהיה טוב, הוא פשוט לא קפטן.

מנטליות ששואפת לאפס. אין לו סיכוי להצליח באירופה - אם ערן זהבי לא הצליח, חבל על הנסיון שלו. הוא הביך אותי היום עם ההתנהגות המגעילה הזאת. שופט נורמלי מעיף אותו עם אדום.

מנטליות ששואפת לאפס. אין לו סיכוי להצליח באירופה - אם ערן זהבי לא הצליח, חבל על הנסיון שלו. הוא הביך אותי היום עם ההתנהגות המגעילה הזאת. שופט נורמלי מעיף אותו עם אדום.

בהחלט התנהגות מגעילה אבל גרינפלד שבר גם אותי. בא אליו עם צהוב מהבית, ולא שרק עליו למרות שהוא כוסח כל המשחק.

"ג'ורדי קרויף העדיף שלא לצאת לרכבו דרכם, כשבחר לצאת דרך שער אחר ונאסף על ידי עוזרו, דומינגו מרין. כמוהו, גם טל בן חיים החלוץ העדיף לצאת דרך שער אחר ולא להיתקל בקהל הזועם."

ראשון השחקנים לברוח מזירת הפשע. כמה סמלי.

מה זה קשור בכלל?

אני בטוח שבושידו והקצירות שהוא קיבל שם לא היו משנות פסיק בסיכום המשחק שלו או של מכבי אם לא היו קורות או נשרקות

תסכים איתי שמגנים בליגה כבר למדו אותו על-גבי ארבע שעות נסיון ויודעים איך להוציא אותו מהמשחק - קצת נגיעות, קצת דיבורים והוא רץ לעשות שטויות ומוציא את עצמו (!!) מהמשחק ובנוסף לזה השופט (ע״ע אתמול) מסמן אותו והעניין גמור.

קח את זה שלב אחד אחורה; קבוצות הליגה למדו את שיטת המשחק של מכבי ובונות סכר, אין מילה אחרת נגדך על השלושים מטר. רמת כשרון נערים ג׳ ליגת הצפון והעמקים.

• מנהלים ראשיים

בהחלט התנהגות מגעילה אבל גרינפלד שבר גם אותי. בא אליו עם צהוב מהבית, ולא שרק עליו למרות שהוא כוסח כל המשחק.

לא כוסח ולא נעליים, כל הזמן רץ על המגן כדי ליצור פרובוקציה, ראינו שהוא מתרכז רק בכדורגל ולא בשטויות כמו בתחילת העונה אז הכל טוב אצלו