Jump to content

יתר מחזור 12

cirrusandforego

Recommended Posts

התכוונתי ככ חלשה מסביב לזהבי. תחשוב כמה גרוע אתה צריך להיות בשביל להפסיד אליפות עם שחקן של 35 שערים.

או, עכשיו זה כבר משהו אחר.

אני לא חושב שהיא הייתה כ"כ חלשה גם מסביב לזהבי. היא הייתה מאוד לא מאוזנת התקפית, אבל הגנתית ובקישור למשל היא בטח לא הייתה אסון (מספרית חטפת כמו ב"ש בערך בסיכום העונה , למשל, וזה לא שהיו לב"ש משחקי גארבז' בסוף שהיא חטפה שם גולים בצרורות כמו שקורה לעיתים לאלופות אחרי שמבטיחות את התואר). בסופו של דבר, לא לקחת אליפות עונה שעברה מ-2 גורמים שמשתלבים:

א- חוסר איזון התקפי (למשל, עוד חלוץ אחד יעיל בסגנון פריצה ' 13 ואתה אלוף).

ב- יריבה שהשיגה אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. כמו שכתבתי בפורום כמה פעמים בעבר, גם עם הבעיות של עונה שעברה בלא מעט עונות הקבוצה ההיא שווה אליפות מבחינת הדומיננטיות שהפגינה בליגה מבחינת אחוזי הצלחה.

יותר מעצבן שהעליונות שלה צמחה בגלל הזחיחות של ג'ורדי שנתן לזה לקרות ועכשיו הכל מתפוצץ לנו בפנים.

מה קשורה הזחיחות של ג׳ורדי ? אז הוא שחרר את ראדי לבאר שבע ... נו ?

אוי כמה שלא התגעגעתי לסיים עונות בסיבוב הראשון ולדבר על ה״עונה הבאה״.

איך חזרנו למצב הזה איך?

כ״כ עצוב, כאילו חזרנו בזמן 5 שנים אחורה בדיוק. היה ברור שהגלגל יסתובב עלינו שוב, רק לא חשבתי שזה יקרה כ״כ מהר במיוחד שמיץ'וג'ורדי עוד כאן.

זה בדיוק מה שאמרתי היום לאבא שלי. ומעבר לתחושה אישית, אם זאת היתה חיפה או הפועל מפלס הלחץ במערכת היה מרקיע שחקים. היו שורפים פחים בקרית שלום ברגע זה. המזל שלנו שזאת באר שבע.

אין בי שום פחד מהצלחה של בש. לאורך זמן, זאת תיהיה רק חיפה שתאיים בדומננטיות משמעותית. זאת מעולם לא היתה ביתר או הפועל וזאת גם לא תיהיה בש.

מה קשורה הזחיחות של ג׳ורדי ? אז הוא שחרר את ראדי לבאר שבע ... נו ?

זה בכלל לא קשור רק למקרה ראדי ואין לי כוח לרשום שוב אז אני אצטט את עצמי

הוא כן אחראי על זה שנתן להם לצמוח ואפילו לא ניסה להילחם איתם על אף שחקן, מנג'ר צריך גם לראות איומים ולסכל אותם לפני שהם הופכים לבלתי עצירים.

אם הייתי רואה שהיה נלחם איתם על שחקנים ומפסיד לא הייתי בא אליו בטענות אבל הוא בכלל לא ניסה ונתן להם לקחת את כל מי שרצו ובמחיר מצחיק ביחס אלינו מבלי שהיה להם כל מאבק.

לפעמים צריך להיות שמעון מזרחי ולקחת לאחרים רק בשביל שלשאר לא יהיה ובמקרה הזה האחרים האלו גם היו יכולים לתרום לנו הרבה.

הוא כן אחראי על זה שנתן להם לצמוח ואפילו לא ניסה להילחם איתם על אף שחקן, מנג'ר צריך גם לראות איומים ולסכל אותם לפני שהם הופכים לבלתי עצירים.

אם הייתי רואה שהיה נלחם איתם על שחקנים ומפסיד לא הייתי בא אליו בטענות אבל הוא בכלל לא ניסה ונתן להם לקחת את כל מי שרצו ובמחיר מצחיק ביחס אלינו מבלי שהיה להם כל מאבק.

לפעמים צריך להיות שמעון מזרחי ולקחת לאחרים רק בשביל שלשאר לא יהיה ובמקרה הזה האחרים האלו גם היו יכולים לתרום לנו הרבה.

קודם כל, לא נראה לי יש לך ולי אפשרות לדעת מה הוא ניסה, אם זה לא יצא לפועל.

חוץ מזה, גם אם לדוגמא היה לוקח את וואקמה (תסכים איתי שלא היה לוקח את וואקמה, צדק, ויטור, שהר. זה פשוט לא ריאלי.)- אתה באמת חושב שזה מה שהיה גורם להם לא להיות כמו שהם היום? לא היה וואקמה, היה תותח אחר. אתה לא יכול לייחס את השינוי שחל בהם לאוסף העברות נקודתיות. זה משהו הרבה יותר גדול מזה, שהגיע מלמעלה, ועם זה לגורדי לא היה מה לעשות.

לא הגיוני לייחס לו כ"כ הרבה.

הבעיה מבחינתי זה שלא הבחין באיום מבחינתם ולא גרם לנו להיות יותר טובים מהם.

כ״כ עצוב, כאילו חזרנו בזמן 5 שנים אחורה בדיוק. היה ברור שהגלגל יסתובב עלינו שוב, רק לא חשבתי שזה יקרה כ״כ מהר במיוחד שמיץ'וג'ורדי עוד כאן.

זה שגלגל מסתובב אין לי בעיה. דברים מתחלפים וקבוצות משתנות, גם באר שבע לא תצליח לעד, בטח אחריי שכולם שם יתחילו לעזוב. אבל רבאק להתבטל כמו שמכבי מתבטלים זה פשוט נותן הרגשה של חוסר אונים.

מאז הדרבי כמעט ולא כבשנו, בשום מסגרת. היינו במרחק של 8 פאקינג נקודות מעל באר שבע עם משחק חסר, ועכשיו אנחנו בפיגור של 10 אחריי פאקינגגגגג חודש וחצי.

זה בכלל לא קשור רק למקרה ראדי ואין לי כוח לרשום שוב אז אני אצטט את עצמי

שטויות , אז היית לוקח שחקן כזה או אחר וזה לא היה מונע מהם כלום .

היית לוקח את וואקמה ? עדיין יש את בוזגלו ברדה שהר ואחרים ..

לוקח את צדק ? הביאו את ויטור ..... ואגב כאן זה לא מכבי כדורסל שחקנים לא יבואו רק כינזה מכבי , בכדורגל הפערים לא קיימים כשיש את באר שבע חיפה וכ...

קודם כל, לא נראה לי יש לך ולי אפשרות לדעת מה הוא ניסה, אם זה לא יצא לפועל.

חוץ מזה, גם אם לדוגמא היה לוקח את וואקמה (תסכים איתי שלא היה לוקח את וואקמה, צדק, ויטור, שהר. זה פשוט לא ריאלי.)- אתה באמת חושב שזה מה שהיה גורם להם לא להיות כמו שהם היום? לא היה וואקמה, היה תותח אחר. אתה לא יכול לייחס את השינוי שחל בהם לאוסף העברות נקודתיות. זה משהו הרבה יותר גדול מזה, שהגיע מלמעלה, ועם זה לגורדי לא היה מה לעשות.

לא הגיוני לייחס לו כ"כ הרבה.

הבעיה מבחינתי זה שלא הבחין באיום מבחינתם ולא גרם לנו להיות יותר טובים מהם.

ברור שאי אפשר להילחם על כל שחקן ושחקן אבל בתחילת דרכו המנטרה שלו הייתה שצריך את כל הישראלים הכי טובים אצלך וכרגע הם לא אצלך משמע הוא לא הצליח לשמור על המנטרה שהוא עצמו שם לו.

וגם אני לא אחזור שוב על הדיון של נאווקמה כי כבר טחנו מים אבל במחיר שהם הביאו אותו הוא בהחלט היה יכול להיות פה ולא שם.

שיש מולך מתחרה עם כסף (אמנם לא כמונו אבל יש הרבה) גם שמעון מזרחי מתקשה לקחת את כל מי שאפשר ולהחליש את הריבות (לדוגמה בשנים האחרונות).
מבחינת הצמיחה של ב״ש גורדי טעה נקודתית עם נוואקמה וראדי, שיר צדק בכל מקרה היה הולך עם ברק בכר. אי אפשר לעשות מה ששמעון היה עושה לליגה פעם, זה עידן אחר.

ברור שאי אפשר להילחם על כל שחקן ושחקן אבל בתחילת דרכו המנטרה שלו הייתה שצריך את כל הישראלים הכי טובים אצלך וכרגע הם לא אצלך משמע הוא לא הצליח לשמור על המנטרה שהוא עצמו שם לו.

וגם אני לא אחזור שוב על הדיון של נאווקמה כי כבר טחנו מים אבל במחיר שהם הביאו אותו הוא בהחלט היה יכול להיות פה ולא שם.

מי ציפה שבוזגלו ושהר יהיו ביכולת כזאת מעולה? העניין הוא שכשהולך אז הכל הולך. כשהקבוצה ככה רצה אפילו גאדיר נותן מספרים. מבחינתי הישראלים היחידים הבאמת טובים אצלם זה צדק ומליקסון. אלה השניים שבאמת טובים, לא טובים כי בש טובה. ושניהם לא היו מגיעים למכבי כמעט בשום מצב (צדק התחתן עם בכר, מליקסון חזר לקבוצה בה פרח).

לכל מי שבטוח שב"ש לא יהיו יריבה לשנים, אלי ברקת ושותפיו דפקו השבוע אקזיט על החסכונות והפנסיות שלנו\שלכם ומכרו את "דש" לקרן סינית

לכל מי שבטוח שב"ש לא יהיו יריבה לשנים, אלי ברקת ושותפיו דפקו השבוע אקזיט על החסכונות והפנסיות שלנו\שלכם ומכרו את "דש" לקרן סינית

עזוב תן להם להמשיך עם המנטרה של ״הם לא מדאיגים והם יחזרו לימים האפורים״.

בסוף יקלטו שזו לא עוד קרית שמונה. מדובר פה על מועדון עם קהל ופוטנציאל שהצטרף כבר למועדון הגדולות.

לא רואה במה הם שונים משאר הגדולות ברלוונטיות לעתיד? זה שהם הפועל באר שבע והיו במדבר 40 שנה? זה כבר נגמר עבר.

יש להם תקציב גדול, אצטדיון הכי ביתי בארץ, שחקנים כבר לא אומרים להם לא.

הם כבר לא יחזרו להיות ב״ש של וסרמיל בליגה הלאומית עם 300 צופים, צאו מזה.

אין בי שום פחד מהצלחה של בש. לאורך זמן, זאת תיהיה רק חיפה שתאיים בדומננטיות משמעותית. זאת מעולם לא היתה ביתר או הפועל וזאת גם לא תיהיה בש.

יש לב"ש פוטנציאל מסויים לדעתי. הם הקבוצה של הדרום. עדיין, בצפון יש יותר אנשים ויותר פוטנציאל. אין לי ספק שחיפה המועדון השני הכי גדול, לא הפועל. בית"ר? נו באמת... בלי הניסיון המגוחך של גאידמק להתחמק ממאסר (הפסיק להשקיע בהם כשהבין שלא הצליח לקנות את הקול של הירושלמים בבחירות), הם עד היום עם 3 אליפויות וחצי (אני לא מחשיב את השרוכים כאליפות מלאה). בעונה ממוצעת הם בתחתית. אני עדיין לא מבין מה עושה אותם קבוצה גדולה חוץ מזה שיש להם הרבה אוהדים, כי הם מגנט לערסים. אנחנו מדברים כאן על קבוצה שאפילו בשנים האחרונות חגגה מקום 3. איך הם יכולים להיות מקום גדול? אתם יכולים לדמיין את הפועל, מכבי או חיפה חוגגים דבר כזה?

יש לב"ש פוטנציאל מסויים לדעתי. הם הקבוצה של הדרום. עדיין, בצפון יש יותר אנשים ויותר פוטנציאל. אין לי ספק שחיפה המועדון השני הכי גדול, לא הפועל. בית"ר? נו באמת... בלי הניסיון המגוחך של גאידמק להתחמק ממאסר (הפסיק להשקיע בהם כשהבין שלא הצליח לקנות את הקול של הירושלמים בבחירות), הם עד היום עם 3 אליפויות וחצי (אני לא מחשיב את השרוכים כאליפות מלאה). בעונה ממוצעת הם בתחתית. אני עדיין לא מבין מה עושה אותם קבוצה גדולה חוץ מזה שיש להם הרבה אוהדים, כי הם מגנט לערסים. אנחנו מדברים כאן על קבוצה שאפילו בשנים האחרונות חגגה מקום 3. איך הם יכולים להיות מקום גדול? אתם יכולים לדמיין את הפועל, מכבי או חיפה חוגגים דבר כזה?

ביתר או הפועל אין ממש הבדל. אין בדנא שלהם דומיננטיות לשנים. הפועל בהחלט חוגגת סגנויות. זה הפרמטר היחידי שבו היא אלופה. אין ממש הבדל באמת בניהן.

בש סבבה לגמרי אבל תקרת זכוכית ידועה(איצטדיון למשל).

ביתר או הפועל אין ממש הבדל.

בול! הם בדיוק אותו הדבר ועם כמעט אותן בעיות ואני לא רואה רוכש רציני שירצה לקחת על עצמו את הצרות האלו. ב"ש כרגע עם עתיד פוטנציאלי הרבה יותר גדול מהם.

עזוב תן להם להמשיך עם המנטרה של ״הם לא מדאיגים והם יחזרו לימים האפורים״.

בסוף יקלטו שזו לא עוד קרית שמונה. מדובר פה על מועדון עם קהל ופוטנציאל שהצטרף כבר למועדון הגדולות.

לא רואה במה הם שונים משאר הגדולות ברלוונטיות לעתיד? זה שהם הפועל באר שבע והיו במדבר 40 שנה? זה כבר נגמר עבר.

יש להם תקציב גדול, אצטדיון הכי ביתי בארץ, שחקנים כבר לא אומרים להם לא.

הם כבר לא יחזרו להיות ב״ש של וסרמיל בליגה הלאומית עם 300 צופים, צאו מזה.

אני חושש שאתה צודק.

אני מניח שב-1984 ו-1985 היו אנשים שאמרו על חיפה שזו הבלחה והם יחזרו תוך כמה עונות לנאיביות ולסתמיות שאיפיינה אותם לפני ששרף הגיע לשם והפך אותם לגמריי.

הלו הלו הפועל עם 13 אליפיות ו16!!גביעים יש לחיפה קצת הרבה להגיע לקצה של הפועל,עשור מעולה של חיפה לא עושה אותם מקום 2 בליגה

אתם רציני שאתה עדיין מתרגש מאליפויות בתקופת המשטרה הבריטית ? מכבי חיפה זה המועדון טוב ביותר הישראל ב 25-30 שנים האחרונות בפער ....

אתם רציני שאתה עדיין מתרגש מאליפויות בתקופת המשטרה הבריטית ? מכבי חיפה זה המועדון טוב ביותר הישראל ב 25-30 שנים האחרונות בפער ....

רואים שאתה טרול

זדיין חזרה לחיפה

אני חושש שאתה צודק.

אני מניח שב-1984 ו-1985 היו אנשים שאמרו על חיפה שזו הבלחה והם יחזרו תוך כמה עונות לנאיביות ולסתמיות שאיפיינה אותם לפני ששרף הגיע לשם והפך אותם לגמריי.

ואני מניח שגם ב2006/7 אמרו על ביתר שהם בלתי ניתנים לעצירה והפועל תא? מי חשב שיהיו שנים בתחתית.

אז פעפ ב....יהיו צודקים

בש זה משהו זמני פשוט הזכרוןמשלכם נורא קצר רגילים לזה.

נדבר פה עוד חמש שנים ונראה אם הייתה המשכיות או מנגד אעזה קגוצת טרנד חדשה תאיים על הכדורגל הישראלי

ואני מניח שגם ב2006/7 אמרו על ביתר שהם בלתי ניתנים לעצירה והפועל תא? מי חשב שיהיו שנים בתחתית.

אז פעפ ב....יהיו צודקים

בש זה משהו זמני פשוט הזכרוןמשלכם נורא קצר רגילים לזה.

נדבר פה עוד חמש שנים ונראה אם הייתה המשכיות או מנגד אעזה קגוצת טרנד חדשה תאיים על הכדורגל הישראלי

אולי, ואולי לא. להיות קבוצה גדולה זה לא משהו שרשום בטאבו ע"ש מכבי, חיפה, בית"ר והפועל בלבד.

לב"ש יש בסיס כלכלי וניהולי טוב (מה שקרס לחלוטין בהפועל ת"א ובבית"ר פוסט גאידמק), בסיס קהל שצמח מאוד בשנתיים האחרונות.

אני ממש לא רואה אותם הופכים כ"כ מהר לבית"ר . זה כמובן יכול לקרות, אבל בוודאי שלא הייתי נחרץ כמוך. שוב פעם, מה הייתה מכבי חיפה לפני 1984? סתם קבוצה סימפטית מהצפון עם הרבה קהל. היה להם את הניהול הנכון בשביל לשרוד את סוף השושלת של האליפויות של שלמה ואח"כ שוב פעם לחזור, ושוב פעם לחזור וכו'. לא פוסל שזה יקרה לב"ש עם הבסיס שלהם.

אולי, ואולי לא. להיות קבוצה גדולה זה לא משהו שרשום בטאבו ע"ש מכבי, חיפה, בית"ר והפועל בלבד.

לב"ש יש בסיס כלכלי וניהולי טוב (מה שקרס לחלוטין בהפועל ת"א ובבית"ר פוסט גאידמק), בסיס קהל שצמח מאוד בשנתיים האחרונות.

אני ממש לא רואה אותם הופכים כ"כ מהר לבית"ר . זה כמובן יכול לקרות, אבל בוודאי שלא הייתי נחרץ כמוך. שוב פעם, מה הייתה מכבי חיפה לפני 1984? סתם קבוצה סימפטית מהצפון עם הרבה קהל. היה להם את הניהול הנכון בשביל לשרוד את סוף השושלת של האליפויות של שלמה ואח"כ שוב פעם לחזור, ושוב פעם לחזור וכו'. לא פוסל שזה יקרה לב"ש עם הבסיס שלהם.

לחיפה היו שנים שהם העמידו תקציב מספר 1 בליגה,בש גם בתקופה הזוהרת תקציב שלישי בליגה, עד עכשיו עם אליפות 1 בלבד והם עם אותם פגיעות בשחקנים שהביא להם תתואר שנה שעברה.

אני רוצה לראות בנפילה הראשונה שלהם איך הם יתמודדו איתה קדימה ויצליחו לייצר אותה קבוצה איכותית עם תקציב שלישי בליגה ככה שהשוואה לחיפה לא נכונה.