Jump to content

יתר מחזור 12

cirrusandforego

Recommended Posts

אנחנו עם נקודה משש נגד שתי האחרונות בטבלה. צריך שיקרה לא פחות מנס בשביל שנחזור למסלול.

וכל השחקנים שלקחו חלק בבושה הזאת אשמים לא פחות משוטא.

הם קבוצה מפלצת,איצטדיון זה תירוץ

ביתר שהיו טובים טדי היה הכי ביתי בארץ

חיפה אותו סיפור בקריית אליעזר

מגרש זה טוב ויפה אם אתה איכותי סוף פסוק,הרי איך הם מנצחים גם בחוץ כל משחק על האפס?

לא מסכים אחי. נגד כפ״ס בלויטה הם התקשו עד דקה 70.

טרנר זה בלומפילד של העונות האחרונות, כמו שהפאנטיקס רשמו היום בפוסט שקבוצות בקיבוץ גלויות היו כבר עם פיפי ו2-0.

הם מנצחים גם בחוץ נכון כי הם קבוצה טובה. הכוונה שלי היא שבטנר שה הרבה יותר קליל גם בגלל הביתיות ביחס לוסרמיל וגם בגלל איך שהיריבות באות כבר. די מוותרות מראש.

ומי שמתבכיין על בונקר נגדנו באמת בושה. תקציב כזה ולא שמים גול לאשקלון? למה מה זה אתלטיקו של סימאונה? גם נגד ב״ש באים ככה רק שהם גומרים את המשחק זה ברוב הפעמים כבר בפתיחה.

לא מסכים אחי. נגד כפ״ס בלויטה הם התקשו עד דקה 70.

טרנר זה בלומפילד של העונות האחרונות, כמו שהפאנטיקס רשמו היום בפוסט שקבוצות בקיבוץ גלויות היו כבר עם פיפי ו2-0.

הם מנצחים גם בחוץ נכון כי הם קבוצה טובה. הכוונה שלי היא שבטנר שה הרבה יותר קליל גם בגלל הביתיות ביחס לוסרמיל וגם בגלל איך שהיריבות באות כבר. די מוותרות מראש.

ומי שמתבכיין על בונקר נגדנו באמת בושה. תקציב כזה ולא שמים גול לאשקלון? למה מה זה אתלטיקו של סימאונה? גם נגד ב״ש באים ככה רק שהם גומרים את המשחק זה ברוב הפעמים כבר בפתיחה.

דבר איתי עוד 4 5 שנים שבש יפלו לאיזה עונות לא טובות ונראה כמה טרנר מגרש קשוח..

הם טובים מאוד וכמובן שהמגרש מוסיף אבל לא סאופן דרמטי כמו שאתם מנסים לעשות.

יש להם ב4 שנים אחרונות אולי 7 הפסדים בבית אולייי

עוד פנדל............................ שלא הגיע להם לא יאמן

הוא בא לכדור

בושהההההה

פנדל שני שהם מקבלים כל כלום!!!!!!!

ומכבי לא קיבלה פנדל ברור נו באמת

בינתיים ראדי השחקן הכי טוב בליגה.

איזה שטויות עשה ג׳ורדי... איך הוא חירבן את כל מה שהוא בנה פה.

עצוב המצב, 10 הפרש ואנחנו בדצמבר.

אם כבר הפורום באווירת הגדרות -

היבריסיוונית, ὕβρις) במובנו המודרני הוא רגש של גאווה וגבהות־לב מוגזמים, הגוררים בעקבותיהם עונש ותבוסה. ביוון העתיקה היה מובנו של המושג שונה מעט, והתייחס לפגיעה בוטה בזכויות הזולת, אשר מביאה להשפלתו[1].

אפילו בתקופה של סוזה אני לא זוכר שהיינו כאלה טובים.

הגיוון שלהם מדהים. בעונה שכלום לא הולך לנו, אולי דווקא העליונות הזו של ב"ש תעורר

את מיץ'. ההצלחה של באר שבע גורמת לי ממש לכעוס על ג'ורדי שכבר שנתיים מזיין לנו

בשכל על מקומנו באירופה. שיראה שגם בתקציב קטן כמו שלהם אפשר להראות ככה.

הגענו למצב שצריך להיות מוטרד ממה שחיפה עושה בטבלה, כי אם לא ניקח אליפות, לפחות לסיים מעל היריבות.

אלוהים ישמור כמה שלא התגעגעתי למצב שבו זה מה שחשוב.

חלאס עם כל המתייפיפים פה שאומרים שלא אכפת להם מבש.

אין לי מושג מה איתכם, מטריף אותי שיש בישראל קבוצה כזאת טובה שהיא לא אנחנו. מטריף אותי.

אין לי מושג מה איתכם, מטריף אותי שיש בישראל קבוצה כזאת טובה שהיא לא אנחנו. מטריף אותי.

לא מטריף אותי בכלל. כבר אחרי חלון הקיץ בקדנציה השנייה של אוסקר

הבנתי שמשהו בג'ורדי נשחק, והיהירות שלו עלתה לו לראש כשבזכות עליונות

של שחקן אחד היסטורי (היום זה מורגש מתמיד) הבאנו תוצאות, אם כי

דרך כבר לא היתה.

היינו בתהליך של התקדמות, של שבירת מוסכמויות, של פריצת דרך, וכבר

שנתיים אני מרגיש שאנחנו מתנהלים על אדי דלק. הגיע הזמן לחזור להיות

מועדון פורץ הדרך שהיינו עד לפני שנתיים (בלי שום קשר לתוצאות), ואם מה שיעורר

את מיץ' זה הצלחה של באר שבע בחצי תקציב, דיינו.

לא אכפת לי, מצטער. שיהיה להם לבריאות. אכפת לי רק שאנחנו לא שם. מרגע שאנחנו לא שם, הם לא מעניינים אותי. יכול מאוד להיות שאם הייתי צעיר יותר הייתי מדבר אחרת, או שאנשים שגדלים על השנים הנוכחיות ישנאו אותם כשיהיו בגילי. אבל כמו שאני שונא את חיפה ומבוגרים ממני לא, ככה אני לא שונא את באר שבע. אולי אשנא בעתיד, מבחינתי כרגע הם עוד מועדון בליגה. ובניגוד לאחרים תמיד חשבתי שיש להם פוטנציאל אדיר להיות "חיפה של הדרום". אבל מה לעשות, אני לא מתרגש מהם מעבר לאיום המקצועי כרגע. אם אנחנו לא אלופים, יותר חשוב לי שהפועל וחיפה גם יעשו בושות מאשר מה באר שבע עושה.

דבר איתי עוד 4 5 שנים שבש יפלו לאיזה עונות לא טובות ונראה כמה טרנר מגרש קשוח..

הם טובים מאוד וכמובן שהמגרש מוסיף אבל לא סאופן דרמטי כמו שאתם מנסים לעשות.

יש להם ב4 שנים אחרונות אולי 7 הפסדים בבית אולייי

בינתיים עובדות בשטח, 2 עונות בטרנר 2 אליפויות. אז כנראה ששה כן הוסיף באופן דרמטי אבל לא ניכנס לזה עכשיו.

לא חוכמה להגיד בוא נחכה לעונה פח שלהם ואז תראה, הגיוני שמתישהו זה ייעצר כמו שקרה גם לנו. ברור שצריכה להיות קבוצה טובה. אבל ההרתעה שמגרש ביתי עושה שווה הרבה הרבה מאוד.

אשדוד לא בעטו לשער פעם אחת...

לא מטריף אותי בכלל. כבר אחרי חלון הקיץ בקדנציה השנייה של אוסקר

הבנתי שמשהו בג'ורדי נשחק, והיהירות שלו עלתה לו לראש כשבזכות עליונות

של שחקן אחד היסטורי (היום זה מורגש מתמיד) הבאנו תוצאות, אם כי

דרך כבר לא היתה.

ממש אין לי כח לדון בנושא הזה, שכבר נחפר ונטחן מכל הכיוונים אבל מעניין אותי לדעת-

אם הייתי כל כך חכם להבין את זה כבר כשאוסקר ברח, מה אמרת על הטרבל באותה עונה? מה אמרת כשעברנו את פלזן? את באזל? כשהעפלנו לצמפיונס?

ולא,אני ממש לא קונה את הטענה שזה רק זהבי. שחקן אחד לא יכול לגרום לכל הנ"ל, גם אם הוא ערן זהבי וגם אם הוא הסגן של אלוהים. במיוחד אם לטענתך חוץ ממנו הכל היה כ"כ גרוע.

לא אכפת לי, מצטער. שיהיה להם לבריאות. אכפת לי רק שאנחנו לא שם. מרגע שאנחנו לא שם, הם לא מעניינים אותי. יכול מאוד להיות שאם הייתי צעיר יותר הייתי מדבר אחרת, או שאנשים שגדלים על השנים הנוכחיות ישנאו אותם כשיהיו בגילי. אבל כמו שאני שונא את חיפה ומבוגרים ממני לא, ככה אני לא שונא את באר שבע. אולי אשנא בעתיד, מבחינתי כרגע הם עוד מועדון בליגה. ובניגוד לאחרים תמיד חשבתי שיש להם פוטנציאל אדיר להיות "חיפה של הדרום". אבל מה לעשות, אני לא מתרגש מהם מעבר לאיום המקצועי כרגע. אם אנחנו לא אלופים, יותר חשוב לי שהפועל וחיפה גם יעשו בושות מאשר מה באר שבע עושה.

זה ממש לא שנאה. אין לי טיפת שנאה אליהם. הם לא עשו שום דבר כדי להרוויח את זה ממני. השנאה שלי שמורה להפועל.

מעצבן אותי שיש פה כזאת קבוצה טובה, אבל זה לא אנחנו.

לגמרי. יותר מזה, עדיף שזה יהיה בש.

מעצבן אותי שאנחנו לא במירוץ לאליפות. זה לא ישנה עכשיו אם באר שבע מעולה ודורסת או בינונית שמנצחת עם ניצחונות דחוקים.

לגמרי. יותר מזה, עדיף שזה יהיה בש.

זה בדיוק מה שאמרתי היום לאבא שלי. ומעבר לתחושה אישית, אם זאת היתה חיפה או הפועל מפלס הלחץ במערכת היה מרקיע שחקים. היו שורפים פחים בקרית שלום ברגע זה. המזל שלנו שזאת באר שבע.

התגובות האחרונות הם מבוא לעונות ״רק תביאו תדרבי״ הבאות עלינו לרעה.

אני לא מתנבא לשלילה, אבל אין ספק שזה מצב נוראי. גם כתבתי את זה. ממש לא מתגעגע לימים שבהם מה ששינה זה להיות מעל הפועל וחיפה.

מעצבן אותי שאנחנו לא במירוץ לאליפות. זה לא ישנה עכשיו אם באר שבע מעולה ודורסת או בינונית שמנצחת עם ניצחונות דחוקים.

זה צריך לעניין אותך, לפחות קצת.

מכמה סיבות בעיניי, אבל העיקרית והמהותית מבינהן, היא שהמשמעות של ב״ש מעולה ודורסת היא שאתה

תצטרך לעשות הרבה כדי להתעלות עליה בעונה הבאה.