Jump to content

הפנאטיקס פרסמו הודעה לפני המשחק היום

Krishi

Recommended Posts

אם מה שהיה היום זה אחדות מבחינתם אז לא צריך את האחדות הזאת (לא כל הארגון, אבל חלק נכבד ממנו היה שותף לכך). בכלל אני רוצה להגיד שהתביישתי בקהל שלנו היום. אני מבין את התסכול והעצבים אבל עם קללות לשחקנים וצעקות תתפטר למאמן (מה אנחנו בית"ר??), גרוע ככל שיהיה, לא נגיע לשום מקום. הקבוצה צריכה אותנו תומכים ומעודדים.

הקבוצה לא צריכה אותך מעודד ותומך כדי להגיע ליותר מחצי מצב ב90 דקות נגד אשקלון .

הכול בשביל מכבי? לעולם לא תצעדי לבד?

אתם באמת מאמינים במה שאתם שרים?

מצחיק שתקופה קצת רעה ואתם מקללים את כל העולם.

בדיוק כמו חיפה שלפני עשור, גם הקבוצה וגם הקהל.

בושה מה שהלך אחרי המשחק, חבל שיש אנשים שרוצים להחזיר את מכבי אחורה...

ללכת לאוטובוס של השחקנים ולקבל אותם???

חבורה של מטומטמים, אני מאוד מקווה שזה לא חברי הארגון... מצפה מהם ליותר.

הכול בשביל מכבי? לעולם לא תצעדי לבד?

אתם באמת מאמינים במה שאתם שרים?

מצחיק שתקופה קצת רעה ואתם מקללים את כל העולם.

בדיוק כמו חיפה שלפני עשור, גם הקבוצה וגם הקהל.

שהקבוצה תתבזה על כר הדשא והקהל ימשיך לקפוץ ולעודד? לא בצד הזה של הכביש.

לשחקנים צריך להיות ברור שהם לא יכולים להראות ככה ואני ממש לא בעד קללות ושריקות בוז.

ההודעה לעצמה מבורכת ונכונה, שאפו גדול אמרתי לפני המשחק.

חבל שפועל קיבלנו חוסר עידוד לשחקנים לפני המשחק, הפסקת עידוד דקה 80 ושריקות בוז מאנשים מובילם מהארגון על הבמה של האנשי גדר..

מביו את הזעם, מבין את התסכול. גם לי קשה וכואב עם המצב אבל מה עם "ברע בטוב"?

זה יפה שתוך יום מההודעה של הארגון ואחרי משחק אחד בודד כבר יש כאלה שמרננים על "האחדות" וממשיכים בביקורת והרחבת הקרע. לאורך השנתיים וחצי האחרונות לא חסכתי את שבטי מהארגון כשהיה צריך. אבל אם באמת רוצים להתחיל משהו חדש צריך לתת לזה צ'אנס. אין לי מושג מה או מי הוביל למהלך ומה הצעדים האופרטיבים שכל צד מתכן לעשות אבל אם לא נתן לזה הזדמנות אמיתית ונתחיל לשפוט את המהלך אחרי כל משחק\תקרית לא נגיע לשום מקום. זה ברור לכולם שהקרע וחוסר האמון גדול ולא יהיה קל לאחות את זה, אבל חייבים לנסות,במיוחד בתקופה מקצועית לא קלה כמו שאנחנו חווים עכשיו.

אם יש איזושהי דרך לעזור בזה,אני מוכן לקחת חלק בזה במעט הזמן הפנוי שיש לי.

הכל בשביל מכבי.

זה יפה שתוך יום מההודעה של הארגון ואחרי משחק אחד בודד כבר יש כאלה שמרננים על "האחדות" וממשיכים בביקורת והרחבת הקרע. לאורך השנתיים וחצי האחרונות לא חסכתי את שבטי מהארגון כשהיה צריך. אבל אם באמת רוצים להתחיל משהו חדש צריך לתת לזה צ'אנס. אין לי מושג מה או מי הוביל למהלך ומה הצעדים האופרטיבים שכל צד מתכן לעשות אבל אם לא נתן לזה הזדמנות אמיתי ונתחיל לשפוט את המהלך אחרי כל משחק\תקרית לא נגיע לשום מקום. זה ברור לכולם שהקרע וחוסר האמון גדול ולא יהיה קל לאחות את זה, אבל חייבים לנסות,במיוחד בתקופה מקצועית לא קלה כמו שאנחנו חווים עכשיו.

אם יש איזושהי דרך לעזור בזה,אני מוכן לקחת חלק בזה במעט הזמן הפנוי שיש לי.

הכל בשביל מכבי.

אמת יהודה תגובה מבורכת,צריך לתת זמן עצם ההבנה של כולנו שחייב להגיע לעמק השווה זה כבר נותן מבחינתי המון נקודות לארגון

מובן... מובן הכול... כמה חרא אפשר לאכול.. אנחנו בני אדם ולא רובוטים של עידוד... עד עכשיו כעסתי על הקהל שקילל את כולם והבוז... אבל אני גם מבין שהגיע הזמן להגיד להם מה שחושבים... נשבר לי הזיןןןןןןןןן מהחוסר אכפתיות ואדישות של הקבוצה!!!!

מובן... מובן הכול... כמה חרא אפשר לאכול.. אנחנו בני אדם ולא רובוטים של עידוד... עד עכשיו כעסתי על הקהל שקילל את כולם והבוז... אבל אני גם מבין שהגיע הזמן להגיד להם מה שחושבים... נשבר לי הזיןןןןןןןןן מהחוסר אכפתיות ואדישות של הקבוצה!!!!

עוד לא עברו כמה חודשים מהתקופה הגדולה שלנו וכבר נשבר לך הזין?

אולי כי אתה אוהד סוג ז

סטייק קטן

בגלל אוהדים כמוך היה ריק אתמול

בגלל אוהדים כמוך כל הפיד שלי מלא בתמונות של היציע שלנו אל מול קבוצות אחרות

איך אני אוהב את אלה שמשחקים אותה ״עד המוות הפועל״, יש פה זריקת זין של השחקנים ומי שלא רואה את זה עיוור, אני גם לא שרקתי בוז אבל אי אפשר להמשיך לעודד כאילו הכל טוב, יש גבול, צריך לזעזע פה משהו.

אולי כי אתה אוהד סוג ז

סטייק קטן

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לי????? לי??????? אתה קורא סטייק????? לי???? שאלה פשוטה חבוב... איפה היית ביום רביעי בקרית שמונה??? לא היית נכון??? אז גזגז ותברר לפני שאתה קורא לי סטייק...

נ.ב. אני גר ברמת הגולן ומנוי 10 שנים למכבי....just say

אולי כי אתה אוהד סוג ז

סטייק קטן

שים לב מה אתה רושם,כל הפיד שלך אוי אוי אוי,אתם אוהדי מדיה ומה יגידו עלינו בפיסבוק זה נוראי.

מי יגיד עלינו משהו קהל ההצלחות הכץגדול בעולם של ביתר ים? בש שיש להם 10 אלף טרימפיסטים כל משחק שהם בעצמם קוראים להם אוהדי טוטו טרנר? או אוהדי מכבי "סמי עופר" חיפה,ראינו אותם אחרי שלוש אלפייות רצוף הביאו חקרייה 5 אלף אוהדים בלחץ.

אנחהו לא משחקים בבית ככה שכל כמות מעל 4 אלף זה יפה מבחינתי למשחק חוץ בנתניה

אני נגד שריקות הבוז, אבל אתמול זה היה מאוד מוצדק מבחינתי. השחקנים אתמול נראו כמו חבורה של חסרי חשק, לא היה להם אכפת מכלום, עלו פשוט בלי רצון לנצח- ממש ככה זה היה נראה.

אז כן הגיוני שיהיו שריקות בוז וטוב מאוד שהקהל שרק בוז, השחקנים צריכים להבין שהם לא יכולים לעשות מה שבא להם והכל יתקבל כרגיל

אולי כי אתה אוהד סוג ז

סטייק קטן

כל מי שלא הגיע אתמול אך ורק בגלל היכולת של הקבוצה (ובזה אני מוציא מהמשוואה שומרי שבת, אנשים עם מחויבות כלשהי וכולי) הוא בושה וחרפה. זה קודם כל.

אבל באמת אכפת לך מה כל מיני יצורי פייסבוק אומרים? הרי משהו טוב זה אף פעם לא יהיה גם אם היית בוקה.

אוהדי הפועל? אלה שמתחננים לקהל שלהם למלא את שער 8 ו 13 בדרבי ובסוף מקבלים חצי יציע של אוהדי מכבי.

חיפה? מראות של 5000 ו 6000 איש אני עוד זוכר, פתאום האצטדיון ההצגה הכי טובה בעיקר והם הארדקור חחח, שרו שמה "אליפות בלי מאמן" פעם וזרקו מוטות על ההוא מהפינת ליטוף.

בית"ר? אין מה לדבר בכלל.

ולקינוח, ב"ש? אין יצור אומלל מאוהדי ב"ש באינטרנט, כאלה שיש להם fck tlv בשם (ויש כאלה), לרוב מדובר בילדים בני 12 שהצטרפו לטרנד הלוהט של העיר ואין להם מושג איך וסרמיל נראה, העיקר הם משחקים אותם שועלי קרבות ותיקים וכמובן יכחישו את היותם אוהדי הצלחות ויספרו סיפורי אלף לילה ולילה על לפני 40 שנה למרות שאז ההורים האחים שלהם עוד לא נפגשו בכלל.

קיצור כל אוהדי המדיה מרטיטים לי את השמאלית, שיגיעו מה שהם רוצים הרי רק שמה הם שווים משהו, אין יותר גרוע מבנאדם שאין לי טיפת רגש אליו למרות שהוא מתאמץ כל כך לגרום לי לשנוא אותו.

אולי כי אתה אוהד סוג ז

סטייק קטן

כל מי שלא הגיע אתמול אך ורק בגלל היכולת של הקבוצה (ובזה אני מוציא מהמשוואה שומרי שבת, אנשים עם מחויבות כלשהי וכולי) הוא בושה וחרפה. זה קודם כל.

אבל באמת אכפת לך מה כל מיני יצורי פייסבוק אומרים? הרי משהו טוב זה אף פעם לא יהיה גם אם היית בוקה.

אוהדי הפועל? אלה שמתחננים לקהל שלהם למלא את שער 8 ו 13 בדרבי ובסוף מקבלים חצי יציע של אוהדי מכבי.

חיפה? מראות של 5000 ו 6000 איש אני עוד זוכר, פתאום האצטדיון ההצגה הכי טובה בעיקר והם הארדקור חחח, שרו שמה "אליפות בלי מאמן" פעם וזרקו מוטות על ההוא מהפינת ליטוף.

בית"ר? אין מה לדבר בכלל.

ולקינוח, ב"ש? אין יצור אומלל מאוהדי ב"ש באינטרנט, כאלה שיש להם fck tlv בשם (ויש כאלה), לרוב מדובר בילדים בני 12 שהצטרפו לטרנד הלוהט של העיר ואין להם מושג איך וסרמיל נראה, העיקר הם משחקים אותם שועלי קרבות ותיקים וכמובן יכחישו את היותם אוהדי הצלחות ויספרו סיפורי אלף לילה ולילה על לפני 40 שנה למרות שאז ההורים האחים שלהם עוד לא נפגשו בכלל.

קיצור כל אוהדי המדיה מרטיטים לי את השמאלית, שיגיעו מה שהם רוצים הרי רק שמה הם שווים משהו, אין יותר גרוע מבנאדם שאין לי טיפת רגש אליו למרות שהוא מתאמץ כל כך לגרום לי לשנוא אותו.

קשה לי קצת שמוציאים הודעה כזאת ואז אתה נכנס לאיצטדיון ורואה חברים באירגון מקללים את נוסא. גם אם הם עושים את זה כפרטים, או שיש מישהו שמכתיב מדיניות או שיש פה מישהו שלא אכפת לו מה מי שנמצא באירגון ומייצג, עושה.

ואז מדברים איתך על אחדות ברגעי משבר ובדקה 80 מפסיקים לעודד או מחכים לשחקנים בחוץ כמו בתקופות הכי חשוכות וממטירים קללות על כל מי שעובר. באסה.

ואז נכנסים אותם מכתיבי מדיניות ליציע ומשתיקים אותם. או שתספר סיפור מלא או שלא תספר בכלל

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.