Jump to content

טוב המצב חרבנה אז מה הקהל רוצה לחזור 5 שנים אחורה?

סהר_בכר

Recommended Posts

הבנו השנה על הפנים פתיחה גרוע מאמן שלא מוציא את המיטב מהסגל.
קבוצה בלי מנהיג ועוד.

עכשיו שכבר הבנו שהשנה אנחנו קבוצה פחות טובה מבאר שבע.

זה הזמן להראות שהקהל שלנו השתנה, ולא לזיין את כל המערכת על הלחץ קללות וכו'

נקווה שהמצב יסתדר לבוא לעודד את השחקנים בלי לצור לחץ על המערכת

לפני 3 שנים היה לך תקציב הרבה יותר גבוה ואבי נימני קנה את צקול.

הסגל שלנו טוב ועדין חזק. רק להחזיר את הביטחון לשחקנים ולקוות שיחליפו מאמן בהקדם כדי לרעננן את הקבוצה.

חצי סגל לא שם זין , חלק מדליפים , חלק ממציאים פציעות כאילו זה זיוף גימלים

אבל מה , לא לשרוק להם בוז , חחחח פתטיים

הדיונים על הקהל בפורום מזכירים את הדיונים על התקשורת ביציע ובתוכניות הרדיו.

מדי פעם יוצא להם לעשות עם עצמם סוג של חשבון נפש. זה הולך פחות או יותר ככה:

1. מאשימים את כולם.

2. מזכירים את העובדה שיש כאלה שטוענים שגם להם יש אשמה תורמת.

3. שואלים בקול רפה האם גם להם יש חלק.

4. מיד יש הסכמה גורפת שבשום פנים ואופן לא ומניעיהם טהורים.

5. חוזרים להאשים את כולם.

הקהל שלנו לא השתנה, הקהל שלנו הוא קהל ישראלי טיפוסי בדיוק כמו כל קהלי הקבוצות בארץ.

אין מה לעשות, אם הקבוצה תנצח הקהל יעודד, אם הקבוצה תפסיק הקהל לא יעודד כמו שצריך.

*שאני אומר שהקהל יעודד אז אני מתכוון לכל הקהל, לא רק הגוש.

אגב, אם מכבי לא תשחק טוב נגד אשקלון אני בטוח שנשמע בוז במחצית וסיום המשחק ואפילו קריאות "תתפטר"..

הקהל שלנו לא מסוגל להשתנות. הלוואי ואני טועה!

הקהל שלנו לא השתנה, הקהל שלנו הוא קהל ישראלי טיפוסי בדיוק כמו כל קהלי הקבוצות בארץ.

אין מה לעשות, אם הקבוצה תנצח הקהל יעודד, אם הקבוצה תפסיק הקהל לא יעודד כמו שצריך.

אגב, אם מכבי לא תשחק טוב נגד אשקלון אני בטוח שנשמע בוז במחצית וסיום המשחק ואפילו קריאות "תתפטר"..

אם אתה שואל אותי? אם המשחק נגד אשקלון יתפתח כמו נגד בני יהודה ובדרך להיות עוד משחק 0-0 אם אין שריקות בוז זה מחדל.

לא ביקשתי שינצחו כל משחק, תקופות כאלה קורות. אבל מה שמרתיח אותי זה החוסר רצון שלהם והם פשוט שמים עלינו זין.

אם היו רואים מלחמה כל משחק והיינו לא מנצחים כמה משחקים ברצף תאמין לי שהכל היה טוב כי זה קורה גם לברצלונה אבל זה לא המצב.

די עם המלחמה הזו!

אני לא רוצה שחקנים ממגלן, אני רוצה שחקני כדורגל שרואים קבוצה מתגוננת עם 10 שחקנים ויודעים לעשות דאבל פס לשבור את ההגנה, לא למסור אחורה ולהתמסר בין הבלמים, לא ללכת לאלי דסה שינסה להגביה או לטבח/יחזקאל שינסה לעבור 3 שחקנים.

לשבור צפיפות, רבאק בכל ליגה יש קבוצות שמצופפות, נגדנו צופפו ועדיין ניצחנו וכבשנו

די עם המלחמה הזו!

אני לא רוצה שחקנים ממגלן, אני רוצה שחקני כדורגל שרואים קבוצה מתגוננת עם 10 שחקנים ויודעים לעשות דאבל פס לשבור את ההגנה, לא למסור אחורה ולהתמסר בין הבלמים, לא ללכת לאלי דסה שינסה להגביה או לטבח/יחזקאל שינסה לעבור 3 שחקנים.

לשבור צפיפות, רבאק בכל ליגה יש קבוצות שמצופפות, נגדנו צופפו ועדיין ניצחנו וכבשנו

ורמוט למשל?

מה קשור האפס הזה שמסתובב סביב עצמו?

איך אתה לא מתבייש ללכלך ככה על שחקן עבר במועדון שלקח טרבל ועלה איתנו לצמפיונס?

אני מצטער לבשר לך את זה,אבל המשפט האחרון מראה שאתה חתיכת מטומטם או פשוט סתם עיוור

למה הקהל צריך להשתנות?

הקבוצה משחקת בצורה הכי גרועה שלנו ב-5 שנים האחרונות, אין תקווה באופק ובינתיים אפילו חיפה מתחילה להראות סימנים של התאוששות ואם מיץ' לא יעשה משהו עוד פעם תחזור לקבל תבוסות מהם

אסור להניח לג'ורדי לנהל בצורה כזאת בזיונית את הקבוצה ולתת לו להשקיע יותר מדי באבא שלו, עם כל הכבוד זה ג'וב עם המון כסף

והביזיון היותר גדול,זה שהמאמן האפס מאופס שלך מקבל פאקינג מיליון דולר לעונה

אני רוצה לראות אותך מנהל עסק שבו עובד שמקבל מיליון דולר בשנה יהרוס לך את המכירות... אם אתה לא מעיף אותו על טיל אתה באמת מטומטם

אם אתה לא תשרוק בוז מול אשקלון,אתה בעצם אומר לג'ורדי חזק וברוך על כל הפעולות המפגרות שהוא עשה בקיץ האחרון

אני מצטער לבשר לך את זה,אבל המשפט האחרון מראה שאתה חתיכת מטומטם או פשוט סתם עיוור

למה הקהל צריך להשתנות?

הקבוצה משחקת בצורה הכי גרועה שלנו ב-5 שנים האחרונות, אין תקווה באופק ובינתיים אפילו חיפה מתחילה להראות סימנים של התאוששות ואם מיץ' לא יעשה משהו עוד פעם תחזור לקבל תבוסות מהם

אסור להניח לג'ורדי לנהל בצורה כזאת בזיונית את הקבוצה ולתת לו להשקיע יותר מדי באבא שלו, עם כל הכבוד זה ג'וב עם המון כסף

אני רוצה לראות אותך מנהל עסק שבו עובד שמקבל מיליון דולר בשנה יהרוס לך את המכירות... אם אתה לא מעיף אותו על טיל אתה באמת מטומטם

אם אתה לא תשרוק בוז מול אשקלון,אתה בעצם אומר לג'ורדי חזק וברוך על כל הפעולות המפגרות שהוא עשה בקיץ האחרון

אז אתה מציע לשרוק בוז כשהשחקנים יעלו לדשא?

למה הקהל צריך להשתנות?

אני לא מנהל עסק, אני לא הבעלים של מכבי.

אני סהכ אוהד.

בא לעודד ולראות את הקבוצה. לטוב ולרע.

בחיים לא אשרוק בוז, ראיתי תקופות חמורות יותר.

יש תקופות לא טובות, עכשיו זה תקופה כזאת

אני לא מנהל עסק, אני לא הבעלים של מכבי.

אני סהכ אוהד.

בא לעודד ולראות את הקבוצה. לטוב ולרע.

בחיים לא אשרוק בוז, ראיתי תקופות חמורות יותר.

יש תקופות לא טובות, עכשיו זה תקופה כזאת

לך טרול לך !

תהנה בבש רק תניח לנו!

לך טרול לך !

תהנה בבש רק תניח לנו!

אני טרול?

חתיכת אפס. אתה מעודד פה שריקות בוז וקללות לשחקנים ולמאמן ואני אלך לבאר שבע?

אלוהים.... איך יצרת אנשים חסרי שכללללללללל והגיון??????

שארז אלדשטיין(מאמן מצוין ) פוטר, כולם הרימו גבה והאשימו את ההנהלה, למרות שהקבוצה פתחה לא טוב.

מאז הקבוצה התרוממה משמעותית וניצחה לא מעט משחקים.

לפעמים זעזוע כלשהו במערכת יכול להגיד הכל, אם המאמן ילך הביתה, זה יגיד משהו גם לגבי השחקנים שהם יבינו שעכשיו כל טעות זה עליהם.

אין מה לעשות, לא מאשים את שוטה, אבל לפעמים מאמן וקבוצה לא מתאימים.