Jump to content

יש פה מישהו שהשתמש בתחנת רכבת של ספיר?

Kenji.09

Recommended Posts

הזמנתי כרטיס למשחק שבוע הבא נגד האירים ואני שוקל לבוא ברכבת,זה כדאי?
אני לא נייד ואני יודע שיש פקקים מטורפים בכניסה לאצטדיון,אז רציתי לדעת מה המרחק מהרכבת לאצטדיון עצמו..

אז לרדת ברכבת של נתניה ולא בתחנה שליד האצטדיון?

כן.

תכנס לאתר הזה: http://www.trans-reform.org.il -- תראה כמה עולה לך חופשי יומי, אם אתה משתמש גם באוטובוסים אני ממליץ לך לקנות חופשי יומי שיהיה לך מעבר גם ברכבת וגם באוטובוסים, זה חוסך כסף.

שאטל 13 ש"ח קנייה מוקדמת ואתה מסודר :)

** תבדוק לפני שיש שאטלים למשחק, לפי מה שהבנתי ממכבי הם אמרו שיהיה שאטלים לכל משחקי הליגה ואירופה. אני מניח שנדע ביום שני-שלישי לגבי השאטלים למשחק.

חבל על הכסף של השאטלים

תרדו בספיר ותלכו ברגל זה ממש לא נורא. ואם לא יהיה גשמים ותלכו בדרך עפר זה גם ממש קצר

בעיקר במשחקים של יום חמישי העדיפות לרכבת צריכה להיות מוחלטת

עוד לא יצא לי ללכת מספיר, אבל לא ממליץ בכלל ללכת בדרך עפר איפה שנוסעים השאטלים, הליכה ארוכה ומבאסת.

שווה להשקיע 6.5 שקל לצד

או שהתכוונת לדרך עפר מתחנת ספיר..צריכים לבדוק תעניין

הוא התכוון לדרך עפר מתחנת ספיר,לא הגיוני שמהתחנה השנייה בנתניה כי זה חתיכת מרחק..
נראה לי הכי בטוח שאני אקח שאטל מסודר וזהו.
אני אבדוק שבוע הבא איך זה עובד וככה אני אדע לתכנן את הזמן יציאה מהבית והגעה לרכבת בלי יותר מדי פספוסים בדרך..

34 שקל לכרטיס רכבת עם שטאל הלוך חזור זה סבבה לגמרי,לא?

אם אתה גר ליד הרכבת אז כן, אם אתה משתמש בתחבורה ציבורית בשביל להגיע לתחנת רכבת(אוטובוס) אז ממליץ לך לעשות חופשי יומי גוש דן + צפון, זה עולה 22.5, הכרטיס מקנה נסיעה חופשית באוטובוסים ורכבות. לגבי השאטל אפשר לקנות בנפרד ב-13 ש"ח

האמת שאני לא גר ליד הרכבת והכרטיס של הרכבת עם השאטל זה רק לתחנות בתל אביב עצמן :\
אם היה אפשרי לעשות את זה מתחנה בפ"ת,זה היה נחמד.
אבל כנראה שמצאתי טרמפ הלוך חזור עם בחור שגר בפ"ת תמורת תשלום על הנסיעה,אז זה יותר נוח מתחבורה ציבורית אבל החיסרון זה הפקקים המטורפים שיהיו בכביש החוף..

האמת שאני לא גר ליד הרכבת והכרטיס של הרכבת עם השאטל זה רק לתחנות בתל אביב עצמן :\

אם היה אפשרי לעשות את זה מתחנה בפ"ת,זה היה נחמד.

אבל כנראה שמצאתי טרמפ הלוך חזור עם בחור שגר בפ"ת תמורת תשלום על הנסיעה,אז זה יותר נוח מתחבורה ציבורית אבל החיסרון זה הפקקים המטורפים שיהיו בכביש החוף..

וואלה גם אני מפ"ת, זה זיון רצח..כל פעם יותר מ50 שקל רק על נסיעות