Jump to content

אין לנו מה למכור העונה...

Dr Hopmann

Recommended Posts

בוקר טוב לכולם, אין לנו מה למכור העונה. ביג סופרייז. בואו נמשיך עם רוטציה מוזרה שלא לומר הזויה, כשעדן פותח בזניט ואז לא מתלבש מול בני יהודה, כששגיב לא מתלבש חצי עונה ואז פתאום נכנס להושיע מול זניט. כשפתאום פיליפנקה עולה ב11 כשהוא לא משחק מעל חמישה משחקים. תענוג. זו בדיוק הדרך להכניס שחקנים לכושר.

תוסיף גם את יוסי שהיה נהדר בתחילת העונה ונעלם. גולסה שלא ברור מה איתוץ אליאל פרץ. ואת נשק יום הדין. ועוד ועוד.

אין שיטה ואין סדר ואין כלום. בעיקר אין התלהבות ורצון.

היום אני מרגיש איך אוהדי ב"ש הרגישו בעונה שסוזה היה אצלינו ואלישע אצלהם. בוא נכניס שבע מאות שחקני התקפה, נבעט כדורים קדימה ונקווה לטוב.

1. הוא בדרך החוצה בכל מקרה לא הקהל ולא הבעלים מסתדרים איתו

2. בשלב הזה של העונה יכול לחזור למכבי לחוזה עד תום העונה ומשם לצאת לדרך חדשה.. אם יצליח להפתיע ולסיים מקום 1 יהיה בליגת האלופות. סה"כ יכול להיות win win לשני הצדדים.

הוא יסיים שם את העונה לדעתי.

אין סיכוי בחיים שהוא חוזר לפה, הוא לא הסתכל לכיוון שלנו בכלל.

חאריס משלים 90 דקות במשחק כזה זה בגדר שכונה.

אם אמרו ששגיב יחזקאל ילמד את המתכונת או הפורמט ויכנס לכושר ואז ישחק - אז אמרו. בפועל ראיתי את שגיב יחזקאל של הפועל פשוט במדי מכבי.

אין לי כוח לנתח שחקן שחקן כי כולם חלשים יותר מבעבר אבל מה ששיגע אותי זה חאריס. פשוט סרח על המגרש.

ודור מיכה האהוב שלכם ושלי - מה נסגר? מה לא ישחרר פעם בעיטה אחת למסגרת? אז מצטער עד שהוא לא עושה את זה שישב על הספסל...אי אפשר לעלות עם חצי שחקן שמאיים על השער..ולא כל החיים יהיה לו זהבי שיסיים הכל ברשת.

המון חוסר אכפתיות במשחק של השחקנים היום, גובל בחוצפה.

שוטא או סילבס? סילבס.

כרגע ברור שהשילוב הזה לא עובד ושוטא לא מסוגל להוציא את העגלה מהבוץ. נכון להיום כל מאמן בעולם פחות או יותר עדיף עליו...

1. הוא בדרך החוצה בכל מקרה לא הקהל ולא הבעלים מסתדרים איתו

2. בשלב הזה של העונה יכול לחזור למכבי לחוזה עד תום העונה ומשם לצאת לדרך חדשה.. אם יצליח להפתיע ולסיים מקום 1 יהיה בליגת האלופות. סה"כ יכול להיות win win לשני הצדדים.

לצערי הוא לא במקום הזה בקריירה שלו אלא אם נשים לו 2 מיליון יורו

• מנהלים ראשיים

הוא יסיים שם את העונה לדעתי.

אין סיכוי בחיים שהוא חוזר לפה, הוא לא הסתכל לכיוון שלנו בכלל.

זה סיכוי קלוש אני מסכים אבל דווקא עכשיו אפשרי לגמרי.

אם יעזוב מחר או שבוע הבא ישב על הגדר לחכות לקבוצה ויצטרך להתפשר.

מעבר לזה שיקח סיכון לא הצליח במועדון הבא שלו, במכבי לא יקרה כלום גם אם לא יקח אליפות.

זה סיכוי קלוש אני מסכים אבל דווקא עכשיו אפשרי לגמרי.

אם יעזוב מחר או שבוע הבא ישב על הגדר לחכות לקבוצה ויצטרך להתפשר.

מעבר לזה שיקח סיכון לא הצליח במועדון הבא שלו, במכבי לא יקרה כלום גם אם לא יקח אליפות.

לא יקרה, אין לי מושג מי יגיע אם שוטא יעזוב.

מוכן להפסיד משחק אם כל המשחק אנחנו שוכבים על השער של היריבה.. אז וואלה לא היו לי שום טענות.. ניסינו ולא הלך...

אבל כאן כבר כמה משחקים רואים צורת משחק שבלונית, כדורי רוחב בלי סוף.. אין חיתוכים לאגפים רק הרמות סתמיות. מכבי גם עוד שבועיים לאצהייתה מבקיעה במשחק הזה..

שוטא תודה רבה על הליגה האירופית אבל נכשלת בגדול.

זמנך עבר, ועוד הייתי מאחרוני החסידים שלך ונותני הקרדיט. נגמר הקרדיט שלום ולא להתראות.

• מנהלים ראשיים

לא יקרה, אין לי מושג מי יגיע אם שוטא יעזוב.

מניח שזה הסיבה היחידה באמת שלא שוחרר עד עכשיו..

לא יפתיע אותי אם יקרה ואם לא יקרה.

האדון מרביץ לכלב עם מקל והכלב נובח על המקלדת

אתם זה הכלב

הכלב נובח על המקלדת והחתול מילל על המקלדת אתה זה החתול, מה אתה רוצה? שיצאו לשרוף את קרית שלום?

הכלב נובח על המקלדת והחתול מילל על המקלדת אתה זה החתול, מה אתה רוצה? שיצאו לשרוף את קרית שלום?

התכוונתי מקל לא מקלדת האוטוקורקט...

הכוונה שהבעיה במכבי הרבה יותר גדולה מאשר שוטא ואם תביא את סוזה לכאן לא פתרת כלום

למה שישחקן יותר נועז אם גם עם 9 שחקני הגנה שמים לנו כל משחק גול

מסכים כמובן,כי זה מה שקורה בפועל,אבל לעניות דעתי,קבוצה שתבוא ותשחק כדורגל "פחות פחדני" תגרום לנו לאפילו יותר צרות...כל אלו שאומרים שרק בגלל הבונקר של היריבות,אנו נראים כמו שנראים,עושים יותר מדי הנחות לשחקנים,לצוות המקצועי,ולעומדים בראש המועדון....

צריך להבין שמכבי בסוג של עונת מעבר ואי אפשר לצפות שזה יהיה כמו בשנים המוצלחות שהכל הלך חלק בטח שיש את באר שבע,עדיין זה לא מוריד מהתחושה שהעבודה לא נעשתה כמו שצריך מבחינת גורדי ושיש לנו מאמן שנראה שזה גדול עליו

תוסיף גם את יוסי שהיה נהדר בתחילת העונה ונעלם. גולסה שלא ברור מה איתוץ אליאל פרץ. ואת נשק יום הדין. ועוד ועוד.

אין שיטה ואין סדר ואין כלום. בעיקר אין התלהבות ורצון.

היום אני מרגיש איך אוהדי ב"ש הרגישו בעונה שסוזה היה אצלינו ואלישע אצלהם. בוא נכניס שבע מאות שחקני התקפה, נבעט כדורים קדימה ונקווה לטוב.

הכי מורגש זה חוסר שיטה, תוסיף לזה חילופים מהבית ושחקנים שלא מתאימים למערך שאתה משחק ותקבל קבוצה תקועה שמשחקת לרוחב בלי עומק ובלי כלום

במצב של היום במקום להרים כדורים לרחבה (בן הרוש ודסה מרימים ממש יופי) לדעתי לפחות היינו צריכים להניע כדור ולשחרר קשר שיודע לבעוט, מספיק שני טיווחים למסגרת, בפעם הבאה כבר גם הבלם יצא לסגור מה שישחרר כדור עומק פנימה, אבל מה הקטע לא מדו לא אלברמן לא פרץ ולא איגיבור מנסים לבעוט, כאילו שוטא שם להם pass into the box בהגדרות

מכבי לא מפסיקה להניע כדור כי זה הדבר הכי קל וחסר אחריות לעשות. צריך לבעוט לשער? עדיף להניע כדור. צריך לעשות דאבל פס? עדיף למסור לאחור כי יש שם שחקן פנוי יותר וכך נוכל להניע כדור.

אנשים פה מאשימים את שוטה וג'ורדי. אז נכון הם אשמים ושוטה הוא מאמן מקובע חסר כל יכולת הפתעה, אבל יש פה שחקנים שלקחו אליפויות, שעמדו במצבי לחץ, שפיצחו הגנות, ששיחקו מהר ויעיל. אותם שחקנים היום מעדיפים להניע כדור, לא לקחת אחריות, לא לרוץ כמו משוגעים עם ובלי כדור. שדור מיכה מרשה לעצמו פעם אחר פעם לבעוט כדור על היריב במקום לתת הרמה טובה, שמאדוניאנין פעם אחר פעם לא מצליח לעבור את השחקן הראשון בקרן, שהמעבר במתפרצות לוקח בממוצע 15 דקות כי עדיף למסור בטוח אחורה עוד פעם ועוד פעם, זאת אשמת השחקנים קודם כל. מישהו צריך לעורר אותם ולהסביר להם שאם הם ימשיכו לשחק בלי כל התלהבות, לאט ובפחדנות בלי לקחת שום אחריות, הם ימצאו את עצמם עם סיפרה אחת פחות במשכורת. אולי רק ככה ילמדו.

הכי מורגש זה חוסר שיטה, תוסיף לזה חילופים מהבית ושחקנים שלא מתאימים למערך שאתה משחק ותקבל קבוצה תקועה שמשחקת לרוחב בלי עומק ובלי כלום

במצב של היום במקום להרים כדורים לרחבה (בן הרוש ודסה מרימים ממש יופי) לדעתי לפחות היינו צריכים להניע כדור ולשחרר קשר שיודע לבעוט, מספיק שני טיווחים למסגרת, בפעם הבאה כבר גם הבלם יצא לסגור מה שישחרר כדור עומק פנימה, אבל מה הקטע לא מדו לא אלברמן לא פרץ ולא איגיבור מנסים לבעוט, כאילו שוטא שם להם pass into the box בהגדרות

המשחק הזה היה נקודת השיא של מה שרבים מאיתנו ראו כבר מזמן. מכבי נראית ככה בזכות הסגל ולא למרות הסגל.

ג'ורדי עשה המון המון טעויות, ועדיין הרכיב פה 4 שנים את הסגל הכי טוב בליגה. שנה אחרי שנה. ואם לא הכי טוב, אז מקסימום לא רחוק מהראשון. כך גם השנה. מאמן נורמלי אולי לא היה מוביל את הליגה. אבל היה נמצא מרחק 2-4 נקודות מב"ש ובנוסף מבטיח כבר העפלה לשלב הבא בליגה האירופית.

אם לשוטה היה סגל כמו של מולנסטיין היינו היום בין מרכז טבלה לתחתית.

אנחנו אחרי 20+ משחקים רשמיים ואין תבנית ואין שיטה ואין כלום ושומדבר. זה מגיע לפני הבקעת שערים ויכולת אישית.

קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה יכולה לסיים בלי אף איום אמיתי לשער ועדיין להראות כמו קבוצת כדורגל (ע"ע בוס).

מכבי לא מפסיקה להניע כדור כי זה הדבר הכי קל וחסר אחריות לעשות. צריך לבעוט לשער? עדיף להניע כדור. צריך לעשות דאבל פס? עדיף למסור לאחור כי יש שם שחקן פנוי יותר וכך נוכל להניע כדור.

אנשים פה מאשימים את שוטה וג'ורדי. אז נכון הם אשמים ושוטה הוא מאמן מקובע חסר כל יכולת הפתעה, אבל יש פה שחקנים שלקחו אליפויות, שעמדו במצבי לחץ, שפיצחו הגנות, ששיחקו מהר ויעיל. אותם שחקנים היום מעדיפים להניע כדור, לא לקחת אחריות, לא לרוץ כמו משוגעים עם ובלי כדור. שדור מיכה מרשה לעצמו פעם אחר פעם לבעוט כדור על היריב במקום לתת הרמה טובה, שמאדוניאנין פעם אחר פעם לא מצליח לעבור את השחקן הראשון בקרן, שהמעבר במתפרצות לוקח בממוצע 15 דקות כי עדיף למסור בטוח אחורה עוד פעם ועוד פעם, זאת אשמת השחקנים קודם כל. מישהו צריך לעורר אותם ולהסביר להם שאם הם ימשיכו לשחק בלי כל התלהבות, לאט ובפחדנות בלי לקחת שום אחריות, הם ימצאו את עצמם עם סיפרה אחת פחות במשכורת. אולי רק ככה ילמדו.

כל מילה על השיטה המטומטמת נכונה, רק שאם הבעיה היא בשיטה אז האשם הוא המאמן, כי הוא מנחה את השחקנים איך לפעול. יש לי הרבה מה להגיד על היכולת האישית המזעזעת של השחקנים ועל חוסר התשוקה והמחוייבות, אבל לדעתי המסירות חסרות התכלית העיקר- להחזיק-כדור-ולא-לאבד-אותו זה שיטת משחק של מאמן.

אני אחזק את מה שקוסמיק כתב פה לא פעם, מיכה ומדוניאנין זה שילוב רע מאוד, תוסיפו לזה את אלברמן עם עונה חלשה ואליאל פרץ הבוסרי ותקבלו קישור חלש ביותר ולא מאיים.