Jump to content

מכבי כדוריד עונת 16/17

itan17

Recommended Posts

אני אוהב שהם מעלים מדי פעם קטעים ממשחקי ילדים בפייסבוק

בכללי, מכבי משקיעה די הרבה במחלקת הנוער של המועדון, הכי הרבה בארץ.

לא רק בגלל המאזן אבל באמת נראים הכי טוב בשנים האחרונות.
שני שוערים יוצאים מן הכלל, זנגה חזר טוב מאוד.
נובאק רמה מעל הליגה וגם השתפר הגנתית ויותר מחויב.
ניבו לוי הוסיף הרבה פיזיות ואיום מבחוץ, עדיין נראה קצת חלוד אבל אין ספק שיוסיף עוד הרבה.
סגל ארוך וטוב מקווה שזה יספיק לאירופה ולגביע בחודש הקרוב.

הבתים:

http://www.flashscore.com/standings/8GCrjDs8/xKjcGtha/#table;overall

מתוך וואלה ספורט:

כדוריד: מכבי תל אביב מתכוננת לשלב הבתים בגביע האיגוד. פומרנץ: "כיף גדול"

מכבי תל אביב ערכה מסיבת עיתונאים לפתיחת הקמפיין בשלב הבתים של גביע האיגוד האירופי,

המאמן דראגן ג'וקיץ': "הבטחתי לשחקנים של שנהנה". דבדה: "יש התרגשות בפנים שזה סוף סוף מגיע"

הקבוצה תפתח את משחקיה ביום רביעי הקרוב ב-21:30 שעון ישראל בהונגריה מול טטבאניה, כאשר המשחקים הביתיים יתקיימו בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב (אולם הדרייב-אין). בשבת, 18 בפברואר, ב-13:45 יתקיים משחק הבית הראשון מול קולדינג קופנהאגן ושבועיים לאחר מכן, ב-4 במארס, תגיע לישראל מגדבורג, לשעבר אלופת אירופה ואחת הקבוצות החזקות ביבשת. במכבי תל אביב משקיעים מאמץ רב בגיוס הקהל למשחקים, כאשר כרטיסים נמכרים במשרד הכרטיסים "לאן". המועדון הזמין מחלקות נוער מקבוצות בפריפריה, בצפון הארץ ובדרומה ויארח אותם במשחקי הבית.

יו"ר מכבי תל אביב, אייל פרולינגר, אמר: "ההשתתפות באירופה היא עוד שלב בשרשרת ההתפתחות שלנו כמועדון.
השלב הראשון היה להשתלב בצמרת ולקחת את כל התארים, הצלחנו בו ואנחנו עדיין ממשיכים במטרה הזאת".

מאמן מכבי תל אביב, הסרבי דראגן ג'וקיץ', הוא בעל ניסיון רב באירופה ושמח עבור חובבי הכדוריד בארץ שהמפעל הזה מגיע לישראל: "הבטחתי לשחקנים שלי שנהנה במשחקים כי זה מגיע לנו, עשינו משהו היסטורי לכדוריד הישראלי. בששת המשחקים הקרובים באירופה נוכל להראות מי אנחנו ושאפשר לשחק ברמה הזאת באירופה".

על טטבאניה, היריבה הקרובה, אמר המאמן: "לפני כמה שנים אימנתי בהונגריה, והמאמן של טטאבניה היה שחקן שלי שהבאתי מסרביה. יש להם שאיפות גבוהות מאוד, הם החתימו עשרה שחקנים חדשים, ששלושה מהם שיחקו באליפות העולם שהסתיימה עכשיו בצרפת. הם מדורגים כעת במקום השלישי בליגה, זו יריבה רצינית ואנחנו אנדרדוג מול הקבוצה הזאת. יש הבדל עצום בין הכדוריד ההונגרי לישראלי, התקציבים והשחקנים שלהם הרבה יותר משמעותיים מאשר אצלנו. אולי נוכל עם סגנון משחק שונה להפתיע אותם. אירופה מכירה את מכבי ת"א ומעריכה את ההישג שלנו".

על הקבוצה החזקה בבית אמר ג'וקיץ': "מגדבורג זו הקצפת של הבית שלנו. אלופת אירופה לשעבר, 7-8 שחקנים ששיחקו באליפות העולם האחרונה. יש להם כ"כ הרבה שחקנים איכותיים. הם לא רק פייבוריטים בבית שלנו אלא בכל התחרות".

הקפטן עומר דבדה: "יש התרגשות בפנים שזה סוף סוף מגיע. עבדנו כ"כ קשה מתחילת העונה הזאת כדי להיות כאן. חשוב לי לקרוא לכל אוהדי הכדוריד בארץ שיבואו להיכל קבוצת שלמה וייהנו מקבוצות שהם טופ עולמי. מהצד שלנו, השחקנים והצוות המקצועי, ההכנה שלנו תהיה מקסימלית. נעשה הכול ולא נבוא לשמש תפאורה. נלחם וננסה להציג את הכדוריד הכי טוב שאנחנו יכולים. הרצון שלנו הוא להראות שמכבי ת"א היא חלק מאירופה".

חן פומרנץ, ששיחק תשע עונות באירופה, שבע בבונדסליגה ושנתיים בשוויץ והגיע לפיינל פור של המפעל זה: "עשינו דרך יפה מאוד העונה גם בליגה הישראלית וגם במפעל האירופי, עברנו תהליך של מעבר למקצוענות וזה מתבטא בהישגים בכל הגזרות. כיף גדול להיות חלק מהמהלך הזה, להביא את התחרות האירופית השנייה בחשיבותה לתל אביב זה הישג גדול לספורט הישראלי. אנחנו צריכים לשמור על הביתיות שלנו בשלושת המשחקים ואח"כ להסתכל הלאה. כל העיניים של אירופה נשואות למשחקים האלה, את זה אני יכול להגיד מהניסיון שלי".

הפסד להונגרים 27 24, חבל היה תיקו 8 דקות לסוף כל הכבוד לשחקנים, ולפי מה שקראתי ההונגרים נחשבים לפייבוריטים לזכות במפעל האם זה נכון?, איך יכול להיות שיד ועף נותנות עונה טובה באירופה ורגל וסל עונה פח באירופה

הופעת בכורה מכובדת ביותר. ההונגרים ממש לא מועמדים לזכות במפעל. זאת פעם ראשונה גם עבורם בשלב הבתים של המפעל. הקבוצה הגרמנית בבית שלנו, מגדבורג, מועמדת לזכות במפעל.

הקבוצה הדנית (קולדינג) שאנחנו נארח בשבת הבאה (18.2) גם קבוצה חזקה אבל לפי מה שהם הבנתי הם פשטו את הרגל אז לא ברור מה מצב הסגל שלהם (גם בליגה שלהם הם מדורגים במקום השמיני או התשיעי).

אני מקווה שנצליח לגנוב ניצחון או שניים בבית. זה יהיה הישג אדיר.

• 2 weeks later...

היום חצי גמר גביע המדינה בדרייב-אין.
במשחק המוקדם אסא הפועל ראשון, אח״כ אנחנו מול מכבי ראשון. אסור לזלזל גם ברצף השיא של האליפות הקודמת הפסדנו להם משום מקום בגמר אחרי יום אדיר של סאראט בשער.

חוץ מההפסד בתחילת העונה בגביע השופטים(?) אנחנו ב18-0 בליגה+גביע בארץ. קשה מאוד לשמור על עונה כזו... נקווה שיהיה בסדר היום

ניצחון ענק במגרש שהפסדנו בו לא מעט בשנים האחרונות. המקום הראשון הובטח.

ענקיים.

מתי מתחיל הפלייאוף שבסוף פברואר כבר הבטחנו מקום ראשון (כאילו כמה מחזורים נשארו)?

• 3 weeks later...

מכבי עולה ל20-0 בליגה עם 31:24 על אשדוד בתיכונט

מכבי ראשל"צ ניצחה את הפועל ראשל"צ (מולה נשחק ביום שלישי בגמר הגביע) 30:29

אחים לסמל

10 hrs ·

צהוב מול אדום, תואר מונח על כף המאזניים.
לא צריך יותר מזה כדי להגיע, נכון?

יודעים מה? קחו יותר מזה, זו ההודעה שקיבלנו מאבי רש היקר, מאמן הקבוצה בעבר והמנהל המקצועי כיום, אשר אביו ז"ל הקים את הקבוצה והיה המאמן הראשון (והאחרון, עד יום שלישי הקרוב) שזכה בגביע עם המועדון:

"הגביע הזה חשוב לי במיוחד, יש לי סגירת פינה אחת שלא הספקתי לעשות עם אבא שלי בעודו בחיים וכל כך חשוב לי שזה יקרה עכשיו!!!!"

בואו נעשה את זה בשביל מכבי, בואו נעשה את זה בשביל אבי!

יום שלישי 21.3.17 באולם הדרייב אין.

כרטיסים מוזלים (20 ש"ח למבוגר, 10 שקלים בלבד לנוער וחיילים) ניתן להזמין אצל נדב בטלפון 052-448-6104

דקסטר אתה לוקח על עצמך לפתוח נושא על הגמר בפורום הראשי? חשוב.

אחרי הנפילה הגדולה שלי ב'יתר המחזור' הקודם?

מעיין תבוא לפההה

אחרי הנפילה הגדולה שלי ב'יתר המחזור' הקודם?

מעיין תבוא לפההה

מעיין מצפים לנושא על חשיבות גמר הגביע בפורום הראשי.

יש לי אפס ניצחונות ממיליארד נושאים על משחקים חשובים בערך (כולל את גמר הגביע בכדורעף שדפקתי לחלוטין). אני מוכן לפתוח נושא אם אף אחד אחר לא מתנדב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.