Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

קבוצות לקחו פה אליפויות עם דוידזאדה, בן הרוש, אבו סיאם ופאקינג חיים מגרלשוילי בתור מגנים שמאליים בכירים.

עם כל ההערכה ליואב ( :wubyellow3: ) זיו. זה שהוא לקח 4 אליפויות כמגן שמאלי בכיר היא הוכחה ניצחת בעיניי שלא צריך "לבזבז" על העמדה הזאת זר. תנו לי קיצוני זר שישפיל את הליגה ואני אסתדר עם ריקן/דוידזאדה/טוואטחה גנריים.

אם כבר נימני, טועמה אמר בראיון שנימני הציע לו חוזה במכבי בזמן שאבי היה מנהל מקצועי

כנראה ג'ורדי לא היחיד עם פטיש לאקסים של הפועל

מעניין איך מעבר של טועמה אלינו היה מתקבל, הימור שלי, לא היה מתקבל

אם כבר נימני, טועמה אמר בראיון שנימני הציע לו חוזה במכבי בזמן שאבי היה מנהל מקצועי

נשמע הזוי ובוודאי שלא היה מתקבל

• 2 weeks later...

לא ידעתי איפה להגיב על זה, מישהו פרסם אתמול רשימה מאוד מעניינת של השחקנים היהודים שמשחקים ברחבי העולם. יש שם כמה שמות מאוד מעניינים שיכולים בוודאות להצליח במכבי אם היה אפשר להביא אותם.

לתשומת ליבו של ג'ורדי:

http://hazavit.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%A0%D7%99-%D7%9B%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%9C-%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A8/

אני חושב שלא היה מתקבל מהסיבה הפשוטה שגם הוא לא איזה שחקן ששווה להעביר אותו אלינו,בשונה ממה שג'ורדי לקח מהפועל

אפילו רייכרט בשעתו שהוא היה במכבי היה נחשב יותר טוב מטועמה(זה שהוא ילד מטומטם בשילוב האימון הלקוי בהפועל הרס אותו זה משהו אחר)

טועמה שחקן גרזן די סתמי לדעתי..

לא ידעתי איפה להגיב על זה, מישהו פרסם אתמול רשימה מאוד מעניינת של השחקנים היהודים שמשחקים ברחבי העולם. יש שם כמה שמות מאוד מעניינים שיכולים בוודאות להצליח במכבי אם היה אפשר להביא אותם.

לתשומת ליבו של ג'ורדי:

http://hazavit.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%A0%D7%99-%D7%9B%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%9C-%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A8/

עצרו הכל !

יש מגן שמאלי !

אוקראינה: אדוארד סובול (זוריה לוהנסק, אוקראינה, 21, מגן שמאלי) שחקן נבחרת אוקראינה מושאל משחטאר דונצק וככל הנראה יחזור לקבוצת האם שלו בעונה הבאה בשל היכולת הגבוהה. היה מועמד למכבי תל אביב בשנת 2015.

עצרו הכל !

יש מגן שמאלי !

אוקראינה: אדוארד סובול (זוריה לוהנסק, אוקראינה, 21, מגן שמאלי) שחקן נבחרת אוקראינה מושאל משחטאר דונצק וככל הנראה יחזור לקבוצת האם שלו בעונה הבאה בשל היכולת הגבוהה. היה מועמד למכבי תל אביב בשנת 2015.

לא ממש

http://sports.walla.co.il/item/2914803

אני חושב שלא היה מתקבל מהסיבה הפשוטה שגם הוא לא איזה שחקן ששווה להעביר אותו אלינו,בשונה ממה שג'ורדי לקח מהפועל

אפילו רייכרט בשעתו שהוא היה במכבי היה נחשב יותר טוב מטועמה(זה שהוא ילד מטומטם בשילוב האימון הלקוי בהפועל הרס אותו זה משהו אחר)

טועמה שחקן גרזן די סתמי לדעתי..

איזה שטויות. טועמה היה מעולה בכל העשור הראשון.

אם זה נפל בגלל כסף אפשר להציע יותר, לא מכיר תשחקן אבל אם הוא באמת טוב שווה לשים עליו גם 3 מיליון.

זו עמדה בעייתית מאוד אצלינו בפרט ובישראל בכלל,

עם שחקן יהודי צעיר אתה סוגר תפינה הזו שנים קדימה..

אם זה נפל בגלל כסף אפשר להציע יותר, לא מכיר תשחקן אבל אם הוא באמת טוב שווה לשים עליו גם 3 מיליון.

זו עמדה בעייתית מאוד אצלינו בפרט ובישראל בכלל,

עם שחקן יהודי צעיר אתה סוגר תפינה הזו שנים קדימה..

תראה, זה לא שאני לא מסכים עם מה שאתה אומר, פשוט הוא כנראה פרוספקט גדול אם הוא בן 21 וכבר שחקן נבחרת אוקראינה.

לא חושב שצריך לשים עליו 3 מיליון יורו וגם בכנות אני לא חושב שהוא ירצה לבוא, כי הוא יכול להשתלב בקבוצות חזקות יותר ככל הנראה.

בנתיים קלנטיס מאריך את החוזה לשלוש וחצי שנים בבית"ר

עוד צעד בדרך אלינו

זה לא משנה כי הוא שחקן בית של בית"ר ויש דמי השבחה. גם אם החוזה היה נגמר הוא עבד של בית"ר.

התאחדות מפגרת.