Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

מרגיש שיהיה לא בריא לשני הצדדים אם הוא ישאר.

הוא מקצוען. הוא שחקן איכותי. הןא מרוויח שכר יפה. יש לו מה להרוויח אם יתן חצי שנה טובנ בקיץ הוא יקבל הצעות יפות באירופה, אם יסריח את הדשא יש סיכוי שבקיץ כבר לא ירצו לשלם עליו את סעיף השחרור. לא רואה אותו עושה דווקא.

מסכים שזו סיטואציה סופר בעייתית להשאיר אותו עכשיו אבל סומך על מיץ'.

בקיץ היה את ההוא מזניט שהיה סגור ביובה. בסוף הוא נשאר בזניט. זה קרה ויקרה.

הלכתי לראות פרק של הסמויה מקווה שאני חוזר טב"ח יהיה בדרך לארץ השוקולדים.

אתה יודע שעם השוקולדים האלה הם מפתים ילדים קטנים

לא מבין מה הבעיה להביא שחקן קו צעיר בנוסף לחמישה זרים שיש פה , סקריואהב גם ככה לא בקו הכישירות. מקסימום מוריד את אחד מהברזילאים תמורת ישראלי בקישור או בהגנה.

אני מבין מאיפה ג'ורדי בא, וזה מאוד מכביסטי לא לוותר על העונה הזאת, אבל רבאק 4.7 מיליון יורו על שחקן בן 28 שכולנו יודעים שהוא מוכשר אבל לא הכי יציב? take the money and run. תחזירו את חוזז, תנו לאשקלון את פיליפנקה למאבקי הירידה, ובקיץ לשים את 3-4 מיליון על דאבור.

קשה לי להאמין למה שמפורסם כאילו המו"מ נמשך סביב סכום השחרור. כאילו מה שמונע ממכבי לשחרר אותו זה עוד מאתיים אלף יורו לכאן או לכאן.

מאמין שאם מכבי היתה מחליטה למכור זה כבר היה נסגר

מצד

קשה לי להאמין למה שמפורסם כאילו המו"מ נמשך סביב סכום השחרור. כאילו מה שמונע ממכבי לשחרר אותו זה עוד מאתיים אלף יורו לכאן או לכאן.
מאמין שאם מכבי היתה מחליטה למכור זה כבר היה נסגר

מצד שני, קשה לי להאמין שג'ורדי ומיץ' אשכרה יוותרו על 2 מיליון יורו בשביל ארבעה חודשים שהוא ישחק. בן חיים הוא אס, אבל רק לאירופה ולהגנה זה לא רלוונטי, ממילא העונה האירופית הסתיימה. מאמין שהעסקה תיסגר, כשמכבי מנסה להרוויח את המקסימום

צנצי: ‏עדכון: ברוז העלתה הצעתה לחמישה מיליוני יורו.. מיץ גולדהאר צריך להחזיר תשובה בתוך כשעה.. פשוט מטורף

הם משוגעים שם בבלגיה