Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

אני חושב שאתם טועים בגדול בפרשנות שלכם לפיצוץ הזה.

המניע כאן הוא לא עוד כסף. למכבי אין זמן למצוא מחליף לטבח ובלי מחליף לטבח אפשר לשכוח מהעונה הזו לגמרי.

כנראה שבמקביל למו"מ על טבח היה מו"מ עם מחליף אופציונלי שלא עלה יפה ולכן מכבי נסוגה ממכירת טבח.

ככה אני רואה את הדברים.

סיפור הזוי, לא ברור לי מה הצורך של הבלגים להילחם ככה על מישהו שבקיץ המחיר שלו יורד משמעותית, הם רואים בו כמי שישדרג אותם לאליפות בטווח המיידי?

כולנו פה בוגרי סאגת זהבי. איך אתם עדיין מתרגשים מדיווחים לא סופיים כאלה ואחרים? אצל זהבי הוא נשאר והלך איזה 20 פעם בארבע שעות.

חכו ותראו.

לא אבכה אם יילך, לא אבכה אם יישאר.

המניע כאן הוא לא עוד כסף. למכבי אין זמן למצוא מחליף לטבח ובלי מחליף לטבח אפשר לשכוח מהעונה הזו לגמרי.

כנראה שבמקביל למו"מ על טבח היה מו"מ עם מחליף אופציונלי שלא עלה יפה ולכן מכבי נסוגה ממכירת טבח.

ככה אני רואה את הדברים.

לא שאני רוצה לראות אותו במכבי, אבל אפילו עאבד יהיה יותר טוב מטב"ח של אחרי הפיצוץ.

לתת להם, למצוא מישהו סביר ולהשתמש בכסף כמו שצריך בקיץ

ככה אני רואה את הדברים.

נדע רק בסגירת החלון אם זה היה טריק במו"מ או פיצוץ אמיתי...

לא שאני רוצה לראות אותו במכבי, אבל אפילו עאבד יהיה יותר טוב מטב"ח של אחרי הפיצוץ.

לתת להם, למצוא מישהו סביר ולהשתמש בכסף כמו שצריך בקיץ

בול, או שעכשיו לשחק אותה ולהביא איזה ג׳וקר רציני.

היית קונה את צ'יבוטה כזר שישי במקום מגן שמאלי תותח? (בתקווה שעוד אפשר להביא אחד כזה),

אישית הייתי מעדיף איזה שוינפלד ג'נרי, בלאו הכי תפקידו יהיה לתת מנוחה לוידאר ולא להתחיל להוביל אותנו, ולנצל זר כדי לסגור את החור המטורף בהגנה.

אפילו שזה אומר שמרסלו (בגלל העמדה שלו, יש לנו את ייני ואלברמן שיכולים להחליף אותו) מידי פעם כשסקאריונה כשיר יצטרך לשלם את המחיר ולפתוח בספסל.

באמת לא יודע. אין לי מושג אם יש מגן שמאלי על הכוונת כרגע. אבל במקום חלוץ מחליף כן.

כל חלון אותן שאלות אבל סורי , אחרי שנסגר החלון באירופה אפשר עדין לקנות שחקן מקבוצה אירופית כל עוד החלון אצלנו פתוח?

חלון ההעברות הוא בעצם הזדדמנות לקבוצות לרשום שחקנים חדשים בהתאחדות המקומית

כל התאחדות קובעת מתי הוא נפתח ונסגר על דעת עצמה

מצד שני כל קבוצה בעולם יכולה לשחרר שחקן בכל שלב בעונה שהיא רוצה

ככה שמותר לנו לקנות שחקן מקבוצה אירופית עד יום חמישי אם הבנתי נכון

לא הבנתי למה צריך לשלם על שחקן שלנו. מודיע לשחם שאו שהוא מחזיר את צ'יבוטה (ומקבל פיצוי יפה עם איזה שחקן מהנוער עד סוף העונה) או שהוא יכול לחלום על לשאול מאיתנו שחקנים בחינם בשנים הקרובות.

שמעו הסכומים שמציעים (קבוצה אירופית) למכבי על טב"ח, לא נראו פה וגם עוד שנים לא נראה מספרים כאלה. למכבי יש עוד יומיים למצוא מחליף. הרי טב"ח ומקצוענות לא תמיד הולכים יד ביד, אני די חושש שנקבל פה שחקן ממורמר ומתוסכל. לשחרר כמה שיותר מהר!

לא הבנתי למה צריך לשלם על שחקן שלנו. מודיע לשחם שאו שהוא מחזיר את צ'יבוטה (ומקבל פיצוי יפה עם איזה שחקן מהנוער עד סוף העונה) או שהוא יכול לחלום על לשאול מאיתנו שחקנים בחינם בשנים הקרובות.

אני רואה את זה כסוג של פיצוי במצב שנוצר. סתם זרקתי סכום.

מרגיש שיהיה לא בריא לשני הצדדים אם הוא ישאר.

לדעתי? צריך להציע חוזה לעוד שנה וחצי,משודרג עם אופציה ליציאה ב- 3.2

ככה גם יישאר מחויב וגם האופציה לחו"ל שהוא כל כך רוצה תשמר.

אם לא אני לא רואה אותו משפר את היכולת שלו.

לדעתי? צריך להציע חוזה לעוד שנה וחצי,משודרג עם אופציה ליציאה ב- 3.2

ככה גם יישאר מחויב וגם האופציה לחו"ל שהוא כל כך רוצה תשמר.

אם לא אני לא רואה אותו משפר את היכולת שלו.

לא מגיע לו חוזה משודרג, גם ככה הוא מקבל 600 אלף אם אני לא טועה.

מה, אף אחד לא רוצה להציע את אצילי? מיצינו? :doh:

אתה ציני כן?

לא מגיע לו חוזה משודרג, גם ככה הוא מקבל 600 אלף אם אני לא טועה.

אז עדיף לך שחקן חסר חשק? בשביל עוד 100-200 אלף יורו? ג'ורדי יחזיר את זה בסעיף היציאה,זו הסיבה שאמרתי שגם יעלה במעט סעיף היציאה.

זו האופציה היחידה שעולה לי לראש מכל הסיפור הזה וכן זה סיפור מהתחת,איך שלא תהפכו את זה הסיפור הזה יגרום נזק כזה או אחר.