Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

הצד החיובי בהישארות של המוח זה שלא נצטרך לשמוע שוב את השמות של עטר ועאבד לפחות עד הקיץ.

יש מקום לזר שישי וחסר לנו חלוץ מחליף ומגן שמאלי.

מעניין מה יהיה..

אין לצנציפח שום מושג, העיסוק שלו זה הסקת מסקנות ומשאלות לב שפוגעות אחת לעשרים, מצטט ציטוטים מרחשי ליבו, שואל ועונה לעצמו, זה שיש קשיים כתבו בכמה אתרים הוא כרגיל לוקח את זה כמה קילומטרים קדימה ובונה סיפור, זה אותו אחד שהמציא שיחה עם אניימה שהגשים חלום לשחק בפרמיירליג

אם מכבי לא תסגור איתם זה לא בגלל שיש או אין מחליף כרגע, זו סיבה מפגרת אחרת לא היו נכנסים למו״מ ואומרים הוא לא למכירה נקודה, טבחבמצב שהוא נשאר עד סוף העונה יועיל פחות משחקן ישראלי כלשהו

הכל משחקי מו"מ, לא הייתי מתרגש יותר מידי, בין אם אתם רוצים שישאר או שיעזוב.

כל צד עכשיו מפעיל את הכתבלבים שלו בהתאם לאינטרסים שלו.

איזה צד אחי ? נראלך הבלגים נלחצים מכתבה של ווינט או וואן ? חלאס תם הטקס

איזה צד אחי ? נראלך הבלגים נלחצים מכתבה של ווינט או וואן ? חלאס תם הטקס

מקווה שלא כי: א. אני חושב שמגיע לו לצאת לאירופה ולהגשים את עצמו, הבנאדם בן 28 אוטוטו ואפילו שהוא תחת חוזה, אפשר ללכת לקראתו. אומנם לאחרונה הוא לא בתקופה טובה אבל אי אפשר לקחת ממנו את הקרדיט על דברים טובים שעשה פה בתקופה הזאת, מה גם שההצעה יפה מאוד ואין הגיון כלכלי לא לשחרר אותו. ומקצועית נטו? בלאו הכי רוב הסיכויים שלא ניקח אליפות העונה, מקום שני די משוריין לנו, בוודאי אם יביאו זר נוסף לעמדת המגן השמאלי או קשר, אפשר לשחרר אותו הכל בסדר.

(מה גם שהמשחק הכי טוב שלנו העונה מול סכנין היה בלעדיו. עכשיו לפני שיקפצו ויגידו "מי זאת סכנין שתהיה מדד?" חוץ מב"ש כל הליגה ברמה של סכנין ומטה, כך שזה כן יכול להיות מדד לזה שאנחנו משחקים נפלא גם בלעדיו.

ב. אני די בטוח שהוא לא יצליח לחזור לריכוז ולמוטיבציה אחרי זה, אם כי כבר הופתעתי פעם אחת עם ברק יצחקי שהיה עם רגל וחצי בבית"ר, לא שחררו אותו ופתאום הוא נכנס לתקופה יפה מאוד.

אין משא ומתן שלא אומרים שהשחקן נשאר ואחר כך כולם חותמים.

זה פק"ל במו"מ של הדקה ה90. מאמין שבאמצע הלילה יתחילו לצוץ שמועות ובבוקר נתעורר לפוש רשמי.

כמובן שעכשיו שאמרתי את זה יקרה בדיוק ההפך ויצוטטו אותי בבוקר ואני אצא מטומטם.

שג'ורדי יתן לכפ"ס איזה חצי מיליון יורו וישאיל את מאוויס בחזרה לתקופה קצרה. זה לא פתרון טוב אבל טל כבר לא איתנו יותר מחודשיים.

שג'ורדי יתן לכפ"ס חצי מיליון יורו וישאיל את מאוויס. זה לא פתרון טוב אבל טל כבר לא איתנו יותר מחודשיים.

היית קונה את צ'יבוטה כזר שישי במקום מגן שמאלי תותח? (בתקווה שעוד אפשר להביא אחד כזה),

אישית הייתי מעדיף איזה שוינפלד ג'נרי, בלאו הכי תפקידו יהיה לתת מנוחה לוידאר ולא להתחיל להוביל אותנו, ולנצל זר כדי לסגור את החור המטורף בהגנה.

אפילו שזה אומר שמרסלו (בגלל העמדה שלו, יש לנו את ייני ואלברמן שיכולים להחליף אותו) מידי פעם כשסקאריונה כשיר יצטרך לשלם את המחיר ולפתוח בספסל.

ספורט 5 מדווחים שברוז' שידרגה ל 4.65 מ' כהצעה אחרונה

אך סיכויים נמוכים שהעסקה תיסגר כי מכבי לא מצאו מחליף.

לדעתי זה היה מטומטם מלכתחילה להיכנס למרות מו"מ רציני כשאין מחליף על סף סגירה. אנחנו בנקודה שממנה יהיה קשה מאוד לחזור, מזכיר את סאגת יצחקי אלא שכאן מדובר ביציאה לאירופה.

לאורך כל הדרך העדפתי שהוא ישאר כי לא ראיתי את מכבי מוצאת מחליף ראוי אבל בנקודת הזמן הזאת?! עכשיו לחזור אחורה?" אני מקווה שטל יהיה מקצוען ויתן הכל בזמן שנשאר.

מה האינטרס להוציא הודעה שהמומ פוצץ?

לסחוט עוד כסף?

משכורת, עוד כסף ככה זה ב95% מכל המו"מ המורכבים. אתה זוכר מו"מ מורכב שלא היו ידיעות על "פיצוץ" ברגע האחרון?

מה האינטרס להוציא הודעה שהמומ פוצץ?

לסחוט עוד כסף?

אני לא יודע אם עצם ההוצאה של ההודעה נועדה ללחוץ על משהו או שבאמת שני הצדדים סבורים שהעסקה עומדת לקראת פיצוץ, ככל הנראה בגלל הצד המוכר שרוצה לסחוט עוד כמה לירות ולהגיד :" לא איכפת לי לא למכור אותו, בלאו הכי אין לי מחליף. אם אתם רוצים אותו, תשלמו בהתאם".

לפחות לפי ההרגשה שלי, אני לא יושב במו"מ כדי להדליף מידע מהימן.

משכורת, עוד כסף ככה זה ב95% מכל המו"מ המורכבים. אתה זוכר מו"מ מורכב שלא היו ידיעות על "פיצוץ" ברגע האחרון?

כשאתה אומר משכורת אתה מתכוון שטבח רוצה משכורת גבוהה יותר?