Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

אחלה שחקן לדעתי

הדבר האחרון שמכבי צריכה עכשיו, זה שחקנים לא מוכחים. זה שהוא נותן הבלחה של עונה אחת, בליגת הפח שלנו זה לא מדד לכלום!

הדבר האחרון שמכבי צריכה עכשיו, זה שחקנים לא מוכחים. זה שהוא נותן הבלחה של עונה אחת, בליגת הפח שלנו זה לא מדד לכלום!

כנוש אבל בבוטום ליין טבח כנראה בחוץ ותחת ההנחה שמרסלו יכנס להרכב במקום אלברמן קיימות האפשרויות הבאות:

1. סקאריונה זר שישי. ווינגר זר לאגף, כנראה גארת' בייל עם הכסף שיכנס.

2. סקאריונה לא זר שישי, צריך ישראלי לאגף.

תחת אפשרות 2, מי אתה יכול להביא לאגף? או שאתה בונה על מיכה+יחזקאל+בניון(מלך)+יצחקי לשתי העמדות באגפים?

תלוי באיזה משבצת.

אם הוא בא במקום טב"ח אתה צודק, צריך מישהו מוכח.

אבל אל תשכח שגם שחררנו את עדן וכרגע אין לנו גם חלוץ מחליף.

לעמדת החלוץ המחליף אני מעדיף שחקן צעיר ורעב שיגיד תודה על כל דקה שיקבל מאשר שחקן שבא עם אגו ויתמרמר לשבת על הספסל (וידאר לא הולך לצאת מההרכב בקרוב).

נוסא איגייבור חתם ל-4 שנים בריזספור הטורקית

פרסום ראשון: הקשר הניגרי, ש"נעלם" למכבי תל אביב לפני המשחק נגד מכבי חיפה, טס בחשאי לטורקיה וחתם בקבוצה שמדורגת במקום ה-14 בליגה המקומית

http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,3,0/285539.html?ref=hp

אליפות!

כנוש אבל בבוטום ליין טבח כנראה בחוץ ותחת ההנחה שמרסלו יכנס להרכב במקום אלברמן קיימות האפשרויות הבאות:

1. סקאריונה זר שישי. ווינגר זר לאגף, כנראה גארת' בייל עם הכסף שיכנס.

2. סקאריונה לא זר שישי, צריך ישראלי לאגף.

תחת אפשרות 2, מי אתה יכול להביא לאגף? או שאתה בונה על מיכה+יחזקאל+בניון(מלך)+יצחקי לשתי העמדות באגפים?

לא הבנתי מה הכוונה שלך בx זר שישי.

החוק הוא שלא יכולים להיות 6 זרים על המגרש.

צריך להביא בכל מקרה זר טוב לאגף שמאל.

כשזה יקרה וכשסקאריונה יהיה כשיר יותר מ2 משחקים רצוף נוכל לדבר על "כאב ראש חיובי".

לא הבנתי מה הכוונה שלך בx זר שישי.

החוק הוא שלא יכולים להיות 6 זרים על המגרש.

צריך להביא בכל מקרה זר טוב לאגף שמאל.

כשזה יקרה וכשסקאריונה יהיה כשיר יותר מ2 משחקים רצוף נוכל לדבר על "כאב ראש חיובי".

כשאני אומר זר שישי הכוונה לזר שישב על הספסל כשזר טוב יותר ישחק לפניו בחמישיה.

כלומר, לא רואה באמת שיהיו שישה זרים ברמת הרכב ותהיה ביניהם רוטציה. אבל כנראה שכמו בד"כ אני טועה.

בכל אופן, לא יודע אם שכר יהיה הפתרון לאגף, אבל אני מאוד מחזיק ממנו בכל אופן...

כשאני אומר זר שישי הכוונה לזר שישב על הספסל כשזר טוב יותר ישחק לפניו בחמישיה.

כלומר, לא רואה באמת שיהיו שישה זרים ברמת הרכב ותהיה ביניהם רוטציה. אבל כנראה שכמו בד"כ אני טועה.

בכל אופן, לא יודע אם שכר יהיה הפתרון לאגף, אבל אני מאוד מחזיק ממנו בכל אופן...

לדעתי להביא זר "שישי" זאת גישה לא נכונה.

צריך להביא מפלץ במקום טבח לאגף שמאל.

כרגע אי אפשר לסמוך על הכשירות של סקאריונה והאגפים שלנו עם שניים מתוך יצחקי/בניון/מיכה/יחזקאל לא ברמה.

תביא את השחקן הכי טוב שאתה יכול להביא. את הרוטציות כאשר כל השישה כשירים תשאיר למאמן.

יש פה עכברי לאומית?

איך עדיין אף קבוצה בליגת העל לא לקחה את ג'ורדן פושה?

זה בגלל החמדנות של שיימן?

בן 26/27, מבקשים עליו מחיר הזוי לשחק מהלאומית, כבר היו מקרים ששחקנים חוררו את הלאומית ולא עשו כלום בליגת העל, אז מילא לקחת את הסיכון הזה עם סכום סביר אבל שיימן דורש סכומים של שחקן ליגת העל מוכח.

מה גם שהוא זר, אז זה מוריד מהאטרקטיביות, אם היה ישראלי הוא היה על תקן שוינפלד ואני מניח שהיו הרבה קופצים עליו לסגל הרחב, במחיר סביר.

מעניין מה יקרה אם נחתים בחינם את בוזגלו לעונה הבאה, הרי ב"ש תדע על זה ואז מה הם יעשו עם מאור? לא יתנו לו לשחק חצי שנה? זה מעולה, זה יפגע בהם משמעותית.

ממש מקווה שלא הולכים על רוקביצה.

שמע הוא לא מציאה אבל הוא בטח שווה הרבה יותר ממה שהוא מראה בחיפה, וכשהאופציות האחרות זה עטר ועאבד ב2 מיליון יורו אז רוקאביצה ב400 אלף זה בהחלט שווה..

שמע הוא לא מציאה אבל הוא בטח שווה הרבה יותר ממה שהוא מראה בחיפה, וכשהאופציות האחרות זה עטר ועאבד ב2 מיליון יורו אז רוקאביצה ב400 אלף זה בהחלט שווה..

הוא שווה בעיקר לקבוצות שמשחקות על שטח, ממש לא מתאים למכבי.