Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

לדעתי מכבי באותו ברוך כמו עם זהבי - ראשי הקבוצה לא רוצים לשחרר אבל המחיר פשוט מוגזם. לדעתי מאז ערן הם הבינו שכסף זה לא הכול ושמו להם לעיקרון שאת השחקן הכי טוב בקבוצה (לדעתם) לא משחררים באמצע עונה.

הפרדוקס הוא שהגישה הזו מאד טוב למו"מ וככה הם מקבלים הצעה יותר ויותר גבוה.

זה רק צנציפיר כן? לא בטוח שיש לו מושג אבל... אם יש בזה אמת, לדעתי מיץ' ישחרר אותו.

לכל דבר יש מחיר. לזהבי היה. גם לבטח יש. אם זה 5 מליון יורו - זה צריך להיסגר.

לא מבין איך לא מביאים איזה שחקן זר ברגע האחרון בגרושים.

עדיף להפסיד 200-300 אלף יורו על ניסיון להביא זר, מאשר להישאר עם 5 זרים.

ליגה שנייה בגרמניה, ליגה שנייה בספרד, שלישית באנגליה, ברזיל, MLS, המון מציאות יש בליגות האלה.

תחטוף לנו איזה ניגרי שירוץ באגף שמאל ג'ורדי.

עם יד על הלב, אם ההצעה היא בתחילת החלון או כמו שאבא שלו אמר שזה כבר חודשיים של שיחות, ויש לי זמן למצוא מחליף, אני מוכר אותו גם ב1.7 מיליון

וואלה: בן חיים לא כועס על מכבי

ספורט 5: בן חיים לא כועס על מכבי

וואן: בן חיים לא כועס על מכבי

צנציפר: בן חיים לא רוצה להשאר, בן חיים שונא את מכבי, "הם יהרסו לי את החלום, אני כאן לא נשאר, מישהו פה התבלבל, אני אצטרף לדאעש", בן חיים רוצה הפועל הלב אומר הפועל.

צנציפר: בן חיים לא רוצה להשאר, בן חיים שונא את מכבי, "הם יהרסו לי את החלום, אני כאן לא נשאר, מישהו פה התבלבל, אני אצטרף לדאעש", בן חיים רוצה הפועל הלב אומר הפועל.

חחחח חזק

נורא מצחיק בעיני שכולם כאן נכנסו לסחרור של צנציפר.

הוא פרסם בערך 5 הצעות שונות במהלך היום, כולן בשביל קליק-בייטים קלים על אוהדים לחוצים.

בשורה התחתונה, המו״מ לא עובד בצורה הזאת. משער שהיום הייתה הצעה נוספת ושההחלטה כבר התקבלה, רק שכלום לא יוצא לתקשורת בינתיים.

לדעתי מכבי באותו ברוך כמו עם זהבי - ראשי הקבוצה לא רוצים לשחרר אבל המחיר פשוט מוגזם. לדעתי מאז ערן הם הבינו שכסף זה לא הכול ושמו להם לעיקרון שאת השחקן הכי טוב בקבוצה (לדעתם) לא משחררים באמצע עונה.

הפרדוקס הוא שהגישה הזו מאד טוב למו"מ וככה הם מקבלים הצעה יותר ויותר גבוה.

תכלס זה האמת...הוא רחוק מלהיות הכי טוב אפילו בקבוצה כזאת שהיא קבוצה בינונית היום אבל לשחרר אותו כרגע זה לשים זין על ה"מאבק" של השחקנים גם אם אין באמת מאבק אמיתי כרגע מבחינה פסיכולוגית זה מערער את השחקנים ולא נראה טוב...עם זהבי זה היה סכומים פסיכים שבאמת היו הזוים והיה לפני שפותחים עונה,זה כמו קורבן חדש שנופל ברשת של הפועל שמציעים לו חוזה נוצץ של מיליון דולר לשנתיים מיליון לכל שנה והוא רואה ת'כסף רק אחרי שנתיים של בוררות... לא תהנה מהכסף הזה

אם ימכר לא נבכה עליו אבל כל עוד אין מחליף לא כדי

חגיגות בן חיים לא כועס על מכבי

היום הראשון

5 מליון אירו זה כמו טרייד וידאר+1.5 מליון אירו תמורת טל בן חיים, מי המטורף שלא היה מקבל טרייד כזה?

כמו לתת את המוח רייכרט ואיגבור תמורת זהבי

מצד שני אם ג'ורדי מצליח לסחוט ת'בלגים וזה יהיה סכום של 5 מיליון+אקסטרות על הצלחה עתידית אז זה מפתה מאוד

די מטריד אבל שקבוצה בגודל של קלאב ברוז' תלויה בטב''ח ואין לה קלף יותר רציני ביד..

מצד שני אם ג'ורדי מצליח לסחוט ת'בלגים וזה יהיה סכום של 5 מיליון+אקסטרות על הצלחה עתידית אז זה מפתה מאוד

5 מליון זה כבר הרבה מעל השווי.