Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

למה נראה לכם שמדוניאנין יקבל אזרחות אם יתחתן עם ישראלית?

צ'יבוטה נמצא כאן מגיל 16 ונשוי לישראלית ועדיין לא קיבל אזרחות.

תפסיקו כבר עם הפנטזיות ההזויות האלה, פשוט מדרדרים את הרמה.

למה נראה לכם שמדוניאנין יקבל אזרחות אם יתחתן עם ישראלית?

צ'יבוטה נמצא כאן מגיל 16 ונשוי לישראלית ועדיין לא קיבל אזרחות.

תפסיקו כבר עם הפנטזיות ההזויות האלה, פשוט מדרדרים את הרמה.

למה הם גם חושבים שכל דייט שלישי של שחקן זר עם בחורה ישראלית מוביל לחתונה, אזרחות וכבר בודקים אם יכול לשחק בנבחרת (ומעדיפים שלא, כדי שלא יפצע שם, שב"ש ישלחו שחקנים)?

אני חושב שגם בתור ישראלי עם כל האהבה למדו אין לו מקום אצלנו , הוא פשוט תוקע לנו את המשחק , שונה 180 מעלות מהשחקן של שנה שעברה ותחילת העונה.

לא הייתי ממהר להגיד שהוא לא טוב, בפתיחת העונה הוא היה השחקן הטוב בליגה לדעת רבים (לא רק אצלנו בקהל),

אבל כן, כרגע יותר חשוב מגן שמאלי זר מאשר עוד קשר זר.

השאלה רק אם מה קורה עם סקאריונה, אם יש מצב שהוא יעדר חודשיים עכשיו אז מה כבר ישאר שהוא יחזור? אולי עדיף להקפיא אותו מאשר לשחרר את מדוניאנין וכך להביא מגן שמאלי. כמובן רק בתנאי שבאמת הפציעה שלו חמורה ואני מקווה מאוד שלא, כי אנחנו צריכים את היכולת שלו מול השער.

האריס זה כנראה השחקן היחידי בעולם שעושה את המינימום גם בשנת חוזה. מדהים.

אפילו ברק יצחקי עובד בשביל החוזה הבא.

על האיכויות המסויימות שלו אין עוררין. אבל זה חץלא מספיק טוב בשביל מכבי לטעמי.

פתח את העונה נפלא, שחקו אותו בלי הפסקה ואז התדרדר משמעותית ביכולת כמו כל הקבוצה תחת שוטא.

אני מסכים איתך שצריך לשחרר אותו,אבל רק כי צריך את עמדת הזר שלו לטובת מגן שמאלי כי עייפנו כבר מהגול הקבוע של בן הרוש.

הייתי משחרר את מדוניאנין ומביא שחקן התקפה זר לאגף.

יחד עם שרן ומרסלו נהיה מכוסים באמצע ונתחזק בעמדה שזקוקה לרענון דחוף.

רק מראה את עומק הבעיה בסגל שלנו השנה, כי כל אחד אומר לחזק עמדה אחרת "דחוף" וכולם צודקים...

עם זאת, אני עדיין טוען שמגן שמאלי להרכב זה הדבר הכי חשוב וחלוץ נוסף לסגל זה הדבר השני הכי חשוב.

שחקני אגף להתקפה זה משהו שיהיו חייבים לתקן בעונה הבאה, בוודאי אם טב"ח לא יהיה פה.

פתח את העונה נפלא, שחקו אותו בלי הפסקה ואז התדרדר משמעותית ביכולת כמו כל הקבוצה תחת שוטא.

אני מסכים איתך שצריך לשחרר אותו,אבל רק כי צריך את עמדת הזר שלו לטובת מגן שמאלי כי עייפנו כבר מהגול הקבוע של בן הרוש.

אני מאד מחזיק מהאריס ומאוכזב.

לא סתם שחקן בכישרון שלו מבלה בליגה הישראלית. ברוב המקרים זה בונוס מטורף, אצלו זה פתאום מתהפך לשלילי.

יכול לחיות עם מגן ישראלי כדי לחזק את השילדה- שוער- בלם-קשר- חלוץ וכנראה גם קיצוני.

רק מראה את עומק הבעיה בסגל שלנו השנה, כי כל אחד אומר לחזק עמדה אחרת "דחוף" וכולם צודקים...

עם זאת, אני עדיין טוען שמגן שמאלי להרכב זה הדבר הכי חשוב וחלוץ נוסף לסגל זה הדבר השני הכי חשוב.

שחקני אגף להתקפה זה משהו שיהיו חייבים לתקן בעונה הבאה, בוודאי אם טב"ח לא יהיה פה.

אפשר לחיות עם ריקן.

קח לדוגמא את קורהוט של באר שבע, לא בטוח אם עדיף על ריקן.

חסר לנו כח אש איכותי בחלק הקדמי.

אפשר לחיות עם ריקן.

קח לדוגמא את קורהוט של באר שבע, לא בטוח אם עדיף על ריקן.

חסר לנו כח אש איכותי בחלק הקדמי.

תלוי מול איזה קבוצות.

הוא לא מפיק טוב הגנתית, אפילו פחות טוב מבן הרוש.

הוא שיחק מחודש יולי (!!) יותר משחקים מאשר הוא שיחק בכל עונה בקריירה אני חושב, לא הייתי שולל שיש פה עניין פיזי.

קל , אם הדיווח על הברזילאי ההוא באמת נכון אז זה מה שגורדי רוצה גם , הלוואי.

הוא שיחק מחודש יולי (!!) יותר משחקים מאשר הוא שיחק בכל עונה בקריירה אני חושב, לא הייתי שולל שיש פה עניין פיזי.

אתה מחפש לתת הסברים רציונליים ובאמת כל הכבוד. אבל אף אחד לא רוצה להקשיב לעובדות.

גם כשהגיע לכאן אמרו שהוא לא רץ ואז נתוני הג׳י פי אס הראו שהוא מכסה יותר שטח מכולם. אתמול הוא היחיד שהעביר כדורים מסודרים מהגנה להתקפה וסידר מצבים לשער לשחקני ההתקפה אז שמו אותו באותו מקום כמו שגיב יחזקאל, עומרי בן הרוש ודור פרץ.

חבל לתת להם עובדות שרק מבלבלות אותם.

אולי.

אני אחיה איתו בשלום עד סוף העונה כי לאיש יש איכויות.

מול בש הוא אצלי בהרכב עם גל וגולסה. בסך הכל אני מדבר מתיסכול רב. יש לו יותר ממה שנראה לעין.

אבל.. הוא משחק בליגה האסייתית הזאת. לא במקרה.

והגי פי אס שלו לא מעניין כאשר האיש לא מחלץ כדור גם אם חייו תלויים בזה.

חייבים חלוץ ושחקן אגף, הסגל מאוד מאוד חסר, בצורה מגוחכת, גם אם טבח נשאר. כרגע אנחנו עם 7 שחקנים על ארבע עמדות קדמיות, 7! כשאחד מהם זה סקריונה, ועוד אחד זה יחזקאל.

מוכן להתפשר על אזולאים ועאבדים עד סוף העונה, רק כי כרגע פשוט אין מספיק שחקני התקפה בסגל.

זה משהו שגם אני חשבתי עליו (כבר כמה חודשים שאני אומר שהוא פשוט לא טוב), אבל כשאני רואה את מצבת הזרים (בוא נניח רגע שנוסא יעוזב) שלנו:

ראיקוביץ', ראמון, מרסלו, מדוניאנין, סקאריונה, קיארטנסון

מותר רק 5 זרים בכל זמן נתון על הדשא, וכרגע מתוך ה 6 הללו אם כולם כשירים יש לך את מדוניאנין שיהיה על הספסל.

תוסיף עכשיו זר נוסף לאגף במקום האריס ותקבל מצב שכל השישה צריכים לפתוח בהרכב, וזה מצב בעייתי. מדוניאנין פותר את זה בכך שהוא בין העמדות של מרסלו וסקאריונה, כך שמאפשר גם גמישות טקטית עם חילופים תוך כדי המשחק.

אז אם מקודם חשבתי שצריכים להשאיר את טב"ח אלא אם כן מגיע שחקן זר לעמדה שלו כדי למלא את החסר, עכשיו המצב בעייתי יותר. אם היה אפשר למכור אותו ולהביא את דאבור עם הכסף הזה זה היה אידיאלי לדעתי, אבל לא רואה את זה קורה.