Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

אולי חיפה לשוינפלד, את גוטליב חיפה בטח לא צריכה אחרי הרכש (לא שחררה שום בלם) וגם ב״ש מחזירה את סוארס והביאה את זריהן.

גם לחיפה אין מה לעשות עם שוינפלד, בטח לא אחרי שהביאו את דמארי.

האמת שלא חסרים שחקנים באזור הגיל שלו שנראים טוב.

קלטינס, לביא, שמיר, תאמבי, ג'אבר ואני חושב שלא מעט פה ישימו את גלזר לפניו.

כולם משחקים על בסיס קבוע, הוא לא.

איך אפשר לצפות ממנו ליכולת טובה כשהוא משחק פעם בשלושה חודשים?

האמת שלא חסרים שחקנים באזור הגיל שלו שנראים טוב.

קלטינס, לביא, שמיר, תאמבי, ג'אבר ואני חושב שלא מעט פה ישימו את גלזר לפניו.

קלטינס ולביא מקבלים פי 10 יותר דקות מפרץ בקבוצות שלהם, זה יוצר תחושה מסויימת לגביהם. אצל דור כרגע רב הנסתר על הגלוי.

שוינפלד כ"כ אוברייטד ומתכון לכישלון בטוח במכבי.

בכלל אני חושב שהפועל אכלו איתו זרנוק כי חוץ מאיתנו אף קבוצה בליגה שיכולה לשלם עליו לא באמת צריכה אותו.

מאוד מקווה שג'ורדי לא יחליט לעזור להם ולהחתים אותו, הוא לא יצליח פה והוא לא השחקן שאנחנו צריכים (אם יגיע חינם בתור מחליף לוידאר זה אחלה, מעבר לזה וכל העסקה מיותרת).

אנחנו צריכים אותו.

אנחנו צריכים חלוץ ישראלי, בטח אחרי שעדן עזב ובטח לאור זה שיצחקי מסיים חוזה.

יש אפשרות שיגיע חינם אחרי בוררות אבל הפועל אלופה בלמשוך זמן, לאור זה שברור שם ששני הצדדים רוצים להיפרד ושאין עליו הצעות נוספות שם עליו חצי מיליון יורו וסוגר את פינת החלוץ הישראלי לשנים הקרובות.

אם הוא ישחק בתור מחליף לוידאר או במקום יצחקי זה פחות קריטי.

אני דווקא חושב שוידאר פורח מאז שיצחקי משחק לידו ולאור זה ששויפלד הוא שחקן שיודע לרוץ קדימה עם הכדור עם משחק ראש טוב ויודע לשחק קיר (כל מה שוידאר פחות) הוא משלים את וידאר בצורה טובה לטעמי.

קלטינס ולביא מקבלים פי 10 יותר דקות מפרץ בקבוצות שלהם, זה יוצר תחושה מסויימת לגביהם. אצל דור כרגע רב הנסתר על הגלוי.

ועכשיו הביאו זר בעמדה של לביא נראה כמה דקות הוא ימשיך לקבל.

מסכים עם כל מי שאומר שזה שהוא מקבל פחות דקות פוגע בו, אבל זה לא שבדקות שהוא מקבל הוא נראה מדהים (עמדה טיפה שונה אבל אליאל פרץ לדוגמה נראה הרבה יותר מבטיח בדקות שלו לדעתי).

אם מחר הייתה מתקבלת הצעה של פרץ על קלטינס/שמיר לא היית לוקח? אישית אני חושב שגם לביא/תאמבי נראים יותר טוב כרגע.

מי יש לחיפה חוץ מדמארי?

עטר יותר באגף, רוקאביצה הוא נפילה מוחלטת.

לא הזוי לדעתי שיקחו את שוינפלד כגיבוי לדמארי. בטח כשהוא צריך תקופת הסתגלות מסוימת.

עוואד זה קלאסי שהם ישחקו איתו חודשיים ואז יזרקו בהשאלה.

מסכים עם כל מי שאומר שזה שהוא מקבל פחות דקות פוגע בו, אבל זה לא שבדקות שהוא מקבל הוא נראה מדהים (עמדה טיפה שונה אבל אליאל פרץ לדוגמה נראה הרבה יותר מבטיח בדקות שלו לדעתי).

אם מחר הייתה מתקבלת הצעה של פרץ על קלטינס/שמיר לא היית לוקח? אישית אני חושב שגם לביא/תאמבי נראים יותר טוב כרגע.

האמת שלא מוותר בכזאת קלות על שחקן בית שגדל פה. אני זוכר שראיתי את פרץ לצד קלטינס בצעירה, פרץ לא נפל ממנו אבל זו השוואה מצחיקה כי הם לא שיחקו באותה עמדה. אבל הנגיעה בכדור, הבטחון, היה שם משהו מעבר.

שויינפלד חלוץ טוב (ומהיר. גם אם זה פחות נראה), מה שכן הוא פחות מתאים כרגע לשחק ליד וידאר כי שניהם סוג דומה של חלוץ.
לא יהיה גרוע להביא אותו אבל זה לא מסוג השחקנים שאנחנו חייבים כרגע, לעומת זאת חלוץ סגנון דמארי שיודע לשחק בקו, מהיר שיודע להבקיע זה כן רכש שהוא חובה.

ב"ש רוצים את דור פרץ? אין בעיה, תנו את דן ביטון (שהושאל לאשדוד), אחלה מגן, פוטנציאל ענק והוא משחק בעמדה הרבה יותר בעיתיית למצוא ישראלי טוב ומבטיח מאשר דור פרץ. אבל למכור אותו להם? בחיים לא, למה הם היו מוכרים לנו שחקנים?

ב"ש רוצים את דור פרץ? אין בעיה, תנו את דן ביטון (שהושאל לאשדוד), אחלה מגן, פוטנציאל ענק והוא משחק בעמדה הרבה יותר בעיתיית למצוא ישראלי טוב ומבטיח מאשר דור פרץ. אבל למכור אותו להם? בחיים לא, למה הם היו מוכרים לנו שחקנים?

דן ביטון לא מגן. ולא הייתי נותן את דור פרץ בעדו.

דן ביטון קשר קדמי (מושאל לאשדוד), בן ביטון מגן ימני.

לב״ש לא צריך לתת אף שחקן.

מכבי מחלקת בחינם מה אתם יודעים.

בן בסט ראדי ורמוט

בעיקר ליריבות ששונאות אותנו ובעיקר שחקנים ״שווים״

בן בסט לא השתלב בכלל למכבי לדעתי אף קבוצה לא הייתה משלמת עליו

ורמוט ראית לפי הריאיון מה הוא אמר, בן אדם שלא יכול לא לפתוח בהרכב

ראדי מסכים

מכבי מחלקת בחינם מה אתם יודעים.

בן בסט ראדי ורמוט

בעיקר ליריבות ששונאות אותנו ובעיקר שחקנים ״שווים״

אנחנו צריכים לשלם לכץ את חשבון המים והחשמל על זה שהם לוקחים את בן בסט.