Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2017 ע"ש רכש, רק תבוא רכש

פנחס שוף

Recommended Posts

אחמד עאבד החלוץ המופלא כבש פחות מאשר נוסא כבש אפילו רק מחוץ לניגריה. ונוסא חלוץ גדול שהקבוצות מתבססות על הכיבושים שלו.

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא

הסיבה היחידה שאני רואה לנכון שמצדיקה הבאה שלו היא שככה לא נאבד נגד בית"ר לפחות שש נקודות בעונה.

לא שזה קשה מול ההתקפה שלנו, אבל הבלם הערבי של אשדוד ששכחתי את שמו נראה ממש טוב. יצא לי לראות אותו כמה פעמים והוא לא אכזב.

אני חושב שהוא היה בנוער שלנו, יש מצב כזה?

לא שזה קשה מול ההתקפה שלנו, אבל הבלם הערבי של אשדוד ששכחתי את שמו נראה ממש טוב. יצא לי לראות אותו כמה פעמים והוא לא אכזב.

כן, חאתם עבד אל חמיד.

שחקן כלבויניק במיוחד, שבנוער שלנו בכלל היה חלוץ.

באשדוד הוזז בין עמדת המגן ימני ובלם ופה ושם גם קשר אחורי.

למרות זאת, הוא לא ברמה למכבי לדעתי.

סליחה על הבורות אבל איך חיפה החתימו בלם כבר? זה כי החלון בסקנדינביה נפתח כבר?

אתה יכול להחתים שחקנים בכל שלב, הם לא יוכלו לעבור עד תחילת החלון.

ראית אותו נגד בש?

כן, חאתם עבד אל חמיד.

שחקן כלבויניק במיוחד, שבנוער שלנו בכלל היה חלוץ.

באשדוד הוזז בין עמדת המגן ימני ובלם ופה ושם גם קשר אחורי.

למרות זאת, הוא לא ברמה למכבי לדעתי.

אחת העסקאות המבישות של מכבי בכל הזמנים. נתנו אותו וכסף תמורת רחמים צ'קול.

מכבי תל אביב סימנה את אלחמיד, סגנית האלופה עוקבת אחרי בלם אשדוד ושוקלת לצרפו בינואר

מכבי תל אביב סימנה את אלחמיד, סגנית האלופה עוקבת אחרי בלם אשדוד ושוקלת לצרפו בינואר

מדמיין את דסה בבאסה שר:

ואם יש רק אלחמיד

אז אנ'לא יודע כמה

באגף אני לבד

לא שלחת לי אף אחד

שיבוא אלי

אחת העסקאות המבישות של מכבי בכל הזמנים. נתנו אותו וכסף תמורת רחמים צ'קול.

כשמכרנו אותו הוא היה בכלל חלוץ פה ולא התאקלם וגם באשדוד לקח לו כמה שנים כולל השאלות מוזרות בבלגיה או אלוהים יודע איפה, עד שהוא התייצב וגם זה בתפקיד חדש. זה לא שהיה לך בקרית שלום את בלם העתיד ונתת אותו חינם. זה היה סתם עוד שחקן נוער שלא הצליח לפרוץ. על כל אחד כזה שכן מצליח יש מאה שלא ואתה בטח לא יכול לדעת את זה שבע שנים לפני

גם לאלחמיד וגם לסירושטיין יש פוטנציאל לא רע בתור בלמים, להוציא את החמישיה בב״ש מאז שניבאלדו יצא מההרכב (וגם שוחרר בהמשך) ההגנה שלהם התייצבה מאוד.

כשמכרנו אותו הוא היה בכלל חלוץ פה ולא התאקלם וגם באשדוד לקח לו כמה שנים כולל השאלות מוזרות בבלגיה או אלוהים יודע איפה, עד שהוא התייצב וגם זה בתפקיד חדש. זה לא שהיה לך בקרית שלום את בלם העתיד ונתת אותו חינם. זה היה סתם עוד שחקן נוער שלא הצליח לפרוץ. על כל אחד כזה שכן מצליח יש מאה שלא ואתה בטח לא יכול לדעת את זה שבע שנים לפני

רחמים פאקינג צ'קול.

גם היום לא בונה על אלחמיד, אבל צ'קול זה שחקן שאין שום זיבה בעולם לשלם עליו, ובטח שגם לא להוסיף איזשהו משהו (עזוב שחקן, בובה של מכביניו לא נותן עליו).

להביא מגן שמאלי בסכום כסף כזה זה טמטום.

תנו לי מגן כמו שרן לשני הצדדים וזה חלון טוב בשבילי.

טמטום?

סוף סוף מכבי מתנהלת כמו קבוצה בדרג בינוני באירופה, משקיעה בפרוספקטים גם אם זה כרוך בעלות גבוהה בחשיבה ברורה שיש פה פוטנציאל מכירה בסכום גדול יותר.

עם ראייקו ניצחת קבוצות בונדסליגה, עכשיו על פי הפרסומים אתה כנראה מנצח קבוצות בלה-ליגה.

אתה מבין את המשמעות של הדברים האלה מעבר ללזרוק ״טמטום״?

זה לא קיארטנסון שההשקעה בו נבעה בעיקר מלחץ, זה מהלך מלא בשיקולים נכונים מכל בחינה, גם אם בסוף יתברר כרכש לא מוצלח. (אם וכאשר)