Jump to content

25 שנה אחורה , חוויה בבלומפילד

החתול הצהוב

Recommended Posts

לפי התקציר רואים שמשחק בשבת בשעה הזאת מבריח צופים

נתנו כרטיסים בחינם העיקר שיבואו ;)

אם אני זוכר נכון, כל הכרטיסים בכלל נגמרו עוד לפני המשחק (אז לא היו הרבה מנויים כמו היום, כמעט הכל היה למכור כרטיסים למשחק ספציפית). יכול להיות שבשישי בבוקר לא היו כרטיסים כבר.

בגול הרביעי בהיתי. זאת לא היתה שמחה. זה היה משהו אחר.

איפה ישבת? (ובדרבי הזה כמו שרואים בתקציר אשכרה ישבנו. היום זה דמיוני בדרבי).

האמת שגם אז זה כבר הזוי. הוא היה שער אדום אז (3-4 שנים לפני לא). אבל העובדה שהיו שם איזה 2 צהובים ביציע זה לא ייאמן כשחושבים על היום, מסכים. גם אפשר לראות שיש אוהדים של שתי הקבוצות בשער 4,3,6,8.

בכלל, לא היה דבר כזה עם כרטיסים לאוהדי היריבה כמו עכשיו בדרבי. הפועל נגיד הדפיסו 15 אלף כרטיסים למשחק הזה (כי היו טיפה מנויים והזמנות והשטויות האלה), שמו אותם במשרדי הכרטיסים (אז לא מכרו רק בלאן אלא גם בהדרן ורוקוקו וקסטל) ויאללה, הולכים לקנות. ידעת שלשער 5 ולשער 7 לא כדאי לקנות אבל זה לא שמישהו ביקש ממך איזו תעודה או בדק קניות של פעם לפני שקנית את הכרטיס. יש כרטיסים למכירה חופשית ופשוט קונים.

האמת שגם אז זה כבר הזוי. הוא היה שער אדום אז (3-4 שנים לפני לא). אבל העובדה שהיו שם איזה 2 צהובים ביציע זה לא ייאמן כשחושבים על היום, מסכים. גם אפשר לראות שיש אוהדים של שתי הקבוצות בשער 4,3,6,8.

בכלל, לא היה דבר כזה עם כרטיסים לאוהדי היריבה כמו עכשיו בדרבי. הפועל נגיד הדפיסו 15 אלף כרטיסים למשחק הזה (כי היו טיפה מנויים והזמנות והשטויות האלה), שמו אותם במשרדי הכרטיסים (אז לא מכרו רק בלאן אלא גם בהדרן ורוקוקו וקסטל) ויאללה, הולכים לקנות. ידעת שלשער 5 ולשער 7 לא כדאי לקנות אבל זה לא שמישהו ביקש ממך איזו תעודה או בדק קניות של פעם לפני שקנית את הכרטיס. יש כרטיסים למכירה חופשית ופשוט קונים.

הייתי באיזה דרבי בתחילת שנות האלפיים אם אני זוכר נכון זה היה שניצחנו 3-1 וישבתי בשער 13 שהיה שער מעורב.

איפה ישבת? (ובדרבי הזה כמו שרואים בתקציר אשכרה ישבנו. היום זה דמיוני בדרבי).

ב11.

אגב, ישבתי לפחות בשלושה דרבים בשנות השמונים בשער חמש.הדרבי הראשון של אלוני(הובלנו משער נגיחה שלו והפסדנו), דרבי 2-2 בגשם(אלוני השווה בדקה ה98) ובדרבי הירידה של הפועל.

אני הייתי ב-10, לא רחוק מהגדר המפרידה בין 10 ל-11.

הדרבי ירידה של הפועל? אחד הפספוסים שלנו. הובלנו 2-1, והצלחנו להפסיד להם 3-2. בלומפילד היה ריק. שער 11 היה בכלל סגור במשחק, מדהים.

אני הייתי ב-10, לא רחוק מהגדר המפרידה בין 10 ל-11.

הדרבי ירידה של הפועל? אחד הפספוסים שלנו. הובלנו 2-1, והצלחנו להפסיד להם 3-2. בלומפילד היה ריק. שער 11 היה בכלל סגור במשחק, מדהים.

הקהל היה בטוח אז שזה מכור. היתה תאוריית קונספירציה אז שאי אפשר לוותר על ההכנסות של הדרבי.

בלומפילד באמת היה ריק.

החתול, המכבייה, או מי מהותיקים, מתי עברנו לשחק עם הסמל המגעיל הנוכחי (כלומר מתי נטשנו את סמל האגודה)?

אמצע התשעים אם אני לא טועה

דרבי בבלומפילד בשבת בצהריים.

סביר להניח שזה לא יקרה שוב לעולם?

לצערי לא

אמצע התשעים אם אני לא טועה

באליפות הראשונה של גרנט (נוסף בעריכה: בעצם זאת העונה שבקליפ :)) כבר היה סמל עם כדור, אבל לא הנוכחי, אלא אחד באמת מכוער. מה הוביל לזה אגב? ההיגיון תמיד אמר שההפרטה, אבל עכשיו כשאני חושב על זה זה לא מסתדר, הרי המחלקה הופרטה רק ב-96, לא? ומתי שינינו סמל בכדורסל?

עריכה: מצאתי תקצירים של משחקים מעונה קודם עם אותו סמל גם כן, אחסוך מכם את הלינקים כי מדובר בתבוסות לחיפה.

החתול, המכבייה, או מי מהותיקים, מתי עברנו לשחק עם הסמל המגעיל הנוכחי (כלומר מתי נטשנו את סמל האגודה)?

לפי החולצות עד 88/89 בכל החולצות היה את הסמל הישן. בעצם מה אני חופר.

חפש נושא שפתחתי לפני כמה שנים "אבולוציה של הסמל" עם תמונות מכל השנים מהאוסף.

באליפות הראשונה של גרנט (נוסף בעריכה: בעצם זאת העונה שבקליפ :)) כבר היה סמל עם כדור, אבל לא הנוכחי, אלא אחד באמת מכוער. מה הוביל לזה אגב? ההיגיון תמיד אמר שההפרטה, אבל עכשיו כשאני חושב על זה זה לא מסתדר, הרי המחלקה הופרטה רק ב-96, לא? ומתי שינינו סמל בכדורסל?

עריכה: מצאתי תקצירים של משחקים מעונה קודם עם אותו סמל גם כן, אחסוך מכם את הלינקים כי מדובר בתבוסות לחיפה.

וואלה, לא הייתי בטוח אם ב-92' כבר היה משהו שונה מהמקורי ולא היה לי כח לבדוק, אז זרמתי עם אמצע ה-90'.

הכדורסל החליפו ב-91/92.

נתנו כרטיסים בחינם העיקר שיבואו ;)

אם אני זוכר נכון, כל הכרטיסים בכלל נגמרו עוד לפני המשחק (אז לא היו הרבה מנויים כמו היום, כמעט הכל היה למכור כרטיסים למשחק ספציפית). יכול להיות שבשישי בבוקר לא היו כרטיסים כבר.

אני אחי ואבא שלי הגענו לקופות של 11 מוקדם בשבת בבוקר, נותרו מעט כרטיסים לשערים הצדדים (6,3,9) ואחי השתחל לתוך התור הארוך. את הקופות פתחו אחרי שעתיים ופתאום אחי יצא החוצה עם 3 כרטיסים ביד. הכרטיסים היו לשער 6.

לא יודע איך אבל זה הקסם של לפני תקופת האינטרנט כנראה ומצאנו אבא עם שני ילדים אוהדי הפועל עם כרטיסים לשער 9...שמחפשים גם להחליף