Jump to content

סיכום הניצחון על ק"ש בחוץ אחריי צפייה בש.ח | וידאר קיארטנסון על תקן ערן זהבי מביא 3 נקודות.

Sawyer

Recommended Posts

מה אתה אומר..."כישורי צילילה מפותחים" עלק.

כי הפרשנים אמרו?

עושים עליו פאולים הוא מעדיף להגיע לכדור ולבעוט אותו. כאן זה לא שכטר.

אתה נובח על העץ הלא נכון. אני האחרון שמקשיב לפרשנים. לא ראיתי ערוץ הספורט כבר שנים, ורוב המשחקים רואה במגרש...

וידאר הוא שחקן שאין לו בעיה להפיל את כצמו ברחבה, תראה סטטיסטית כמה הוא נופל ביחס לשחקנים אחרים. אין לי בעיה עם זה. להפך.

מה שמעצבן אותי במכבי זה שאין אף שחקן קילר, אין שחקנים רעים שעולים עם אש בעיניים ושורפים את הדשא, כולם נאיבים ואדישים עם אופי של ילדות קטנות.

עד שיש לנו שחקן אחד רע (טב"ח מוח) לא בא לו לשחק והוא רק חושב על החוזה בסין ואם הוא ימצא דירה ליד זהבי.

ממה שראיתי בהפועל, דווקא יחזקאל פוטנציאל לילד זין ואנחנו צריכים שחקנים כאלה.

כמה שעטר מתאים לקבוצה הזאת.

תגיד סויר, שליש עונה מאחורינו, מה דעתך על שוטא ? מבחינת ההשפעה שלו ולראות קבוצה שיודעת מה היא עושה וגם מבחינת השוואה לקודמיו. ולא רק לגבי ניהול משחק.

מזכיר לי מאוד את אלישע לוי עם החילופים ההתקפיים לפעמים, במיוחד התבנית הקבועה של נשק יום הדין עם הכנסה של בניון על חשבון אחד המגנים אחרי שכבש הכניס שחקן התקפי במקום קשר אחורי

גם אי אפשר להתעלם מכך שכל משחק יש דקות שאנחנו פשוט מפסיקים לשחק, לפעמים סופגים בדקות האלה ולפעמים לא, תלוי במזל.

גם וידאר סוג של ילד זין. הפרצוף האסקימוסי שלו מסתיר את זה.

העובדה שהוא כל הזמן מחפש רק את השער ולא רואה אף אחד מסביבו, וזה שהוא ניחן בכישורי צלילה מפותחים ברחבת היריב מוכיחים את זה.

הוא חיפש סביבו את עדן ותוך כדי חיפוש הבין שאין טעם...

בניון מרגש מאוד

ראיתי בפייסבוק

15107386_1106610572788442_63062018012785

שחקן שתמיד רץ ישר אל הכובש ושמח בשמחתו ובשביל הקבוצה, הוא באמת אוהב כדורגל ושמח שהקבוצה מבקיעה ומנצחת, וכן, זה מרגש שזה עדיין ככה בגילו.

באמת שאני לא מבין את התלונות על משחק רע. נכון, לא שטפנו את המגרש, אבל רע?? ניצחון, כמות מכובדת מאוד של מצבים שבאו ממהלכי כדורגל, מגרש מנחוס ולחץ מצטבר. אני חושב שהיה בהתאם לנסיבות סביר פלוס. אם ב"ש עושים ניצחון כזה מה הייתה כמות המציצות פה... בעצם רק שנה שעברה אותו דבר בטרנר, גנבו ניצחון מול ק"ש דקה 94 וכולם הללו אותם אז מה אני מצפה.

ב"ש העונה ניצחו את ק"ש בלי למצמץ ועם מעט מאמץ.

הם רמה אחת מעל וזה מכבי בידיה ממש, עשתה אותם לכאלה.

יותר נכון, הסמכות המקצויית הבכירה במכבי עשתה זאת.

עם כל הכבוד לעבודה שהם עושים שם בב"ש, אם מכבי לא היתה מבצעת כמעט כל טעות אפשרית במספר חלונות, לא היינו במצב הזה. זה מה שכל כך מתסכל.

ב"ש העונה ניצחו את ק"ש בלי למצמץ ועם מעט מאמץ.

הם רמה אחת מעל וזה מכבי בידיה ממש, עשתה אותם לכאלה.

יותר נכון, הסמכות המקצויית הבחירה במכבי עשתה זאת.

עם כל הכבוד לעבודה שהם עושים שם בב"ש, טם מכבי לא היתה מבצעת כמעט כל טעות אפשרית במספר חלונות, לא היינו במצב הזה. זה מה שכל כך מתסכל.

אתה נתת להפועל חמישייה וב"ש עשו מולם תיקו 0, so?

לא מבין מה פשר ההשוואה בשורה הראשונה שלך.

אתם מציירים מצב של כאוס והכל שחור, אני דווקא חושב שהקיץ הזה היה מעולה, פשוט יש מלא מחדלים ואי אפשר לתקן הכל בבום, בקיץ הבא נפטרים מהרבה מאוד שומן בסגל (בן בסט ויצחקי תרתי משמע, בראש).

כנסו רגע לפרופורציות, רק לשנייה אחת, תגלו שלא הכל שחור, מכבי עדיין קבוצה מצוינת ותתמודד על האליפות עד הסוף לכל הפחות.

בדומה למשחק מול מכבי פ"ת, היינו נחותים מבחינת יצירת מצבי כיבוש. בדומה למשחק מול מכבי פ"ת, השבלוניות במשחק לצד ההישענות האבסולוטית בהאריס להנעת הכדור כבר הופכת למאוסה.

שחקני החלק הקדמי לא חלק מהמשחק השוטף, נוסא וגל לא מספיק יעילים ומשמעותיים בהנעת הכדור ובהעברת "נטל" הכדור מצמד הבלמים שבמילא לא מצטיין בלשון המעטה בנושא.

היי,

ראיתי את המשחק פעמיים וזעק לי להגיד.

מכבי ת"א הייתה הקבוצה הטובה והמסוכנת על המגרש. ללא ספק. שלטה בכדור ובקצב, תקפה בשיטתיות כשהייתה צריכה את השער, הגיעה להזדמנויות וכבשה שני שערים.

אני לא אומר שנראנו כמו האלופה הנכנסת, כמו מכבי שאני מצפה לראות או שדרסנו אותם.

אבל קצת פרופורציות. זה לא היה משחק רע שגנבנו. זה היה משחק לא מספיק טוב במגרש קשה שידענו להביא בו את שלושת הנקודות.

היי,

מכבי ת"א הייתה הקבוצה הטובה והמסוכנת על המגרש. ללא ספק. שלטה בכדור ובקצב, תקפה בשיטתיות כשהייתה צריכה את השער, הגיעה להזדמנויות וכבשה שני שערים.

אבל קצת פרופורציות. זה לא היה משחק רע שגנבנו. זה היה משחק לא מספיק טוב במגרש קשה שידענו להביא בו את שלושת הנקודות.

תודה

היי,

לא מסכים איתך גל.

ראיתי את המשחק פעמיים בלי רעשי רקע. אני חושב ששיחקנו רע. אני חושב שהתפקוד של סקאריונה במשיכה לאגף מונע ממנו להיות משמעותי יותר בהנעת הכדור. חושב שלצד השבלוניות במרכז השדה, חסר שחקן קצת יותר "פעלתן"-נוסא ואולי בעדיפות גולסה במקום גל.

יש מעין כיס שנוצר בין חוליית הקישור וההתקפה לבין חוליית ההגנה ומדו. מעבר לבעיתיות שזה יוצר במשחק ההתקפה זה יוצר בעיות גדולות יותר בהגנה.

ואם לקטר על שחקנים, אלי דסה פשוט מרגיז. הוא בחור חכם עם שליטה טובה בכדור וזמן משמעותי במועדון. מה לעזאזל עובר עליו?!

אפשר לשחק עם נוסא בתור קשר אחורי,סטופר כזה באמצע מתי כשגולסה לא יכול לשחק ושאלברמן בתקופה לא כל כך טובה(כמו עכשיו)..

היי,

!

קמחי אתנ לא חושב את זה. אתה מכריח את עצמך למצוא את נקודות החולשה ולנתח את המשחק בקריית מקצועית ושמשפיעה על כל העונה.

שאני אמרתי דבר פשוט.

לא היינו רעים ובטח ובטח לא גנבנו משחק. אל תתנו יד למי שאומר את זה. ניצחנו בצדק.

תסתכל על הסיכום שלי, תראה לכמה מצבים הגענו ולכמה הם. תראה כמה שלנו מכדורגל וכמה שלהם מכדורים מקריים (שלא נדבר על הגול שלהם.. ממש כדורגל)

שורה תחתונה אני מעדיף להסתכל על האמת: מכבי ת"א השכילה להוציא 3 נקודות במגרש קשה.

ולא לחפש לדכא את עצמי עם כל מני ניתוחים שמראים על למה סקאריונה פח, שוטא משחק לא נכון דרך האמצע ודסה שיכור. לא בא לי.

האמת היא שניצחתי במגרש קשה. עשיתי את שלי. ובזכות. כרגע אני לוקח את החיובי.

קודם כל אני תמיד מצפה ליותר, זה לא ישתנה.

הנעת כדור מאז ומעולם לא הרשימה אותי. מבחינת יצירת מצבים אין משמעות בכדורגל כמות המסירות אלא היעילות, בדומה לכל מאזן אחר.

אם היינו טובים יותר? לא חושב. השכלנו לנצח. זה חשוב, בשלב כזה של העונה היכולת ושיטת המשחק לא תשתנה בהרבה. אותי זה מדאיג לא פחות מתחברת נקודות.

זה נחמד לקחת את החיובי, הבעיה היחידה שלי היא שבאר שבע לוקחת נקודות עוד במנהרה, ואנחנו יורקים דם כדי לקחת אותם.

משהו לא זורם במכבי, משהו תקוע ורואים את זה.

אני לא יודע אם זה מאמן, בחירת הסגל או פשוט תקופה לא טובה, משער ששילוב של הכל יחד.

אבל בעין מפוקחת, הקבוצה חייבת רענון רציני, בעיקר בספסל, אבל גם בהרכב הראשון, עם דגש עם קשר אחורי, מגן שמאלי וימני, בלם וקיצוני

לא אפשרי שאתה לא חושב שהיינו טובים יותר.

ההגנה שלנו הייתה טובה יותר, הקישור שלנו טוב יותר וההתקפה.

ספגנו פחות, הבקענו יותר. הגענו ליותר מצבים (ויותר מסוכנים), השערים שלנו הגיעו מכדורגל, החזקנו בכדור הרבה יותר.

זה לא ייאמן מה שאתה עושה כאן. לא מבין אותך.

כדורגל זה משחק של מומנטום. אם בש הייתה מנצחת את המשחק הזה בדיוק בדיוק היו אומרים ניצחון גדול של אופי + למרות היתרון המהיר הבונקר של קש לא הספיק מול האלופה והכוכב של וידאר עם צמד.

אבל אתה לא. אתה מתעלם מהעובדות וממה שברור לכל אדם אובייקטיבי. מנסה בכוח לשדר שהמצב רע וגנבנו בפוקס (לא המצב. צא מזה) בשביל מה? בעד מי אתה?

מילא כשאנחנו פחות טובים וגונבים. נגיד אתה נאמן לאמת שלך יותר מאינטרס הקבוצה. אבל עכשיו?