Jump to content

נבחרת ישראל / פגרת ליגת העל

Armagedon

Recommended Posts

מי שהולך לישון עם אלישע ביציע, שלא יתפלא שהוא חולם על הנבחרת וקם עם ר מתגלגלת :|

בוקרררר טוב. זה סביררר לבנות יציעים ברררמתת-גן? כמה זמן זה לוקח?

• 1 year later...

3 יותר מדי..

איתן טיבי, דור פרץ, דור מיכה.

מאמן נבחרת ישראל, אלון חזן, אשר משמש בתפקיד באופן זמני הכריז היום (חמישי) על סגל שחקניו לקראת משחק הידידות מול נבחרת רומניה בסוף החודש הנוכחי (24 במרץ). אחד הזימונים המפתיעים הוא של קשר מכבי נתניה, ערן לוי, שיגיע לסגל יחד עם החלוץ הלוהט ומלך שערי ליגת העל – דיא סבע. שחקן נוסף מהקבוצה במקום החמישי בטבלה שזומן הוא השוער דני עמוס.

לאלופת המדינה, הפועל באר שבע, יהיו שישה נציגים כאשר גיא חיימוב אינו אחד מהם. בן ביטון, אורן ביטון, לואי טאהא, דן איינבינדר, חנן ממן ומאור מליקסון זומנו אל הסגל ויהיו נציגי הקבוצה של ברק בכר בסגל.

ממכבי תל אביב זומן הבלם איתן טיבי, יחד עם הקשרים דור פרץ ודור מיכה. שלושה נציגים בלבד, אייל גולסה ואלי דסה לא זומנו לשמחתו של ג’ורדי קרויף. לבית”ר ירושלים יש נציג אחד בלבד בסגל – טל כחילה. מאור קנדיל מבני יהודה קיבל את הזימון היוקרתי גם הוא.

שאר המוזמנים הם ליגיונרים: אריאל הרוש (אנורתוזיס), אופיר מרציאנו (היברניאן), טאלב טוואטחה (פרנקפורט), ביברס נאתכו (צסק”א מוסקבה), אלמוג כהן (אניגולשטאט), תומר חמד (ברייטון), טל בן חיים (ספרטה פראג) ומונס דאבור (רד בול זלצבורג)

איך דן אייבינדר עולה אפילו בתור קוריוז לסגל הנבחרת זה משהו שהוא נשגב מבינתי. שחקן שאין בו כלום, פשוט כלום. נאדה. גורנישט, איך לעזאזל הוא בנבחרת איךךךךך בא לי לדפוק את הראש בקיר.

אגב לדעתי מוגרבי וקנדיל מסכנין היו צריכים גם לקבל זימון. קנדיל השוער הישראלי הכי טוב נכון להיום לדעתי.

בטח לפני פאקינג אייבינדר או מרציאנו. או אלמוג כהן.

אם פאקינג ערן לוי (שלא לדבר על אייבינדר שכל קשר בינו לכדורגל מקרי לחלוטין) קיבל זימון גם שחקנים מסכנין יכולים לקבל אפילו שזה משחק ידידות. או אולי דווקא רק בגלל שזה משחק ידידות

טוב מאוד שדסה וגולסה לא שם,

לריקן כן מגיע להיות בנבחרת אם ערן לוי (WTF?) שם.

הנבחרת שלנו מנוהלת על ידי התקשורת, בגלל זה ערן לוי שם (למרות שאני חושב שכן מגיע לו זימון במידה וחזן יידע להשתמש בו).

זה כמו מרציאנו, אין שום סיבה שהוא יזכה לזימון בזמן ששוער כמו חיימוב (עם כל השנאה אליו) לא מקבל.

מרציאנו זה אחד הבלופים הגדולים בתולדות הכדורגל הישראלי, מזכיר לי שלפני כמה זמן הייתה כותרת ענקית: "מרציאנו הדף פנדל" ומתחת בקטן: "וספג את הריבאונד".

נבחרת והתאחדות שכולה המיץ של הזבל, גם עוד 200 שנה לא נגיע לכלום עם כל העסקנים שיותר חשוב להם לתפור ג'ובים לחברים מאשר למצוא מאמן.

יש פאקינג ועדת איתור כדי לבחור אח"כ בין רוני לוי, קלינגר, בכר ואבוקסיס.

הנבחרת שלנו מנוהלת על ידי התקשורת, בגלל זה ערן לוי שם (למרות שאני חושב שכן מגיע לו זימון במידה וחזן יידע להשתמש בו).

זה כמו מרציאנו, אין שום סיבה שהוא יזכה לזימון בזמן ששוער כמו חיימוב (עם כל השנאה אליו) לא מקבל.

מרציאנו זה אחד הבלופים הגדולים בתולדות הכדורגל הישראלי, מזכיר לי שלפני כמה זמן הייתה כותרת ענקית: "מרציאנו הדף פנדל" ומתחת בקטן: "וספג את הריבאונד".

נבחרת והתאחדות שכולה המיץ של הזבל, גם עוד 200 שנה לא נגיע לכלום עם כל העסקנים שיותר חשוב להם לתפור ג'ובים לחברים מאשר למצוא מאמן.

יש פאקינג ועדת איתור כדי לבחור אח"כ בין רוני לוי, קלינגר, בכר ואבוקסיס.

ההתאחדות זה בדיחה עלובה, מראה של כל תחלואות הכדורגל הישראלי. רק על זה שרוצים למנות את שטרן חלובה ליו"ר במקום מישהו נקי, נטול אינטרסים זה בושה.