Jump to content

נבחרת ישראל / פגרת ליגת העל

Armagedon

Recommended Posts

אני מבין שמסי ודיבאלה (+הצ'וקר היקר בעולם) הם לא שוינפלד ומנגה אבל בכ"ז...

יש להם בור של איכות באמצע וגם ההגנה לא להיט.

לצרפת יש את פוגבה, מטווידי

לגרמניה יש את טוני קרוס, חדירה, אוזיל

לאיטליה יש את מרקיזיו, דה רוסי

לספרד יש את אינייסטה, סילבה

לארגנטינה אין כלום.

הקישור של ארגנטינה לא פחות טוב על הנייר מזה של ברזיל שכלל את פרננדיניו, פאוליניו ורנאטו אוגוסטו. מתוכם רק פרננדיניו משחק ברמות הגבוהות, השני שחקן טוב אבל אף פעם לא היה מעבר לכך ומשחק בסין והשלישי גם הוא עם קריירה פחות זוהרת וגם הוא משחק בסין.

מסצ'ראנו עדיין שחקן נהדר, ולידו על הנייר פרז וביגיליה לא אמורים ליפול מהמקבילים בברזיל. שים לב שאני כותב לא אמורים, וכאן זה כבר נופל על החיבור של השחקנים בתוך הנבחרת ושיטת המשחק. ברור שהיה אפשר לזמן שחקנים אחרים (פסטורה אגב בדיוק חזר מפציעה) אבל הנקודה שלי היא שגם בברזיל אין קישור נוצץ במיוחד אבל הם נראים נהדר במשחקים האחרונים של המוקדמות.

לגבי החלק הקדמי של ארגנטינה - גם כאן הם לא נופלים מברזיל על הנייר, יש שיגידו שאפילו עולים ברמה אחת או שתיים, ועדיין כבשו 11 שערים ב 11 משחקים.

הגנה? למעט המשחק אתמול זה החלק שבו הם פחות חלשים דווקא. אחרי ה 3-0 הזה הם על 12 שערי חובה ב 11 משחקים. לא מרשים אבל גם לא נורא במיוחד. רק בוליביה מהמקום האחרון כבשה פחות מארגנטינה, רק אורוגוואי וברזיל בפסגה ספגו פחות מארגנטינה.

הקישור של ארגנטינה לא פחות טוב על הנייר מזה של ברזיל שכלל את פרננדיניו, פאוליניו ורנאטו אוגוסטו. מתוכם רק פרננדיניו משחק ברמות הגבוהות, השני שחקן טוב אבל אף פעם לא היה מעבר לכך ומשחק בסין והשלישי גם הוא עם קריירה פחות זוהרת וגם הוא משחק בסין.

מסצ'ראנו עדיין שחקן נהדר, ולידו על הנייר פרז וביגיליה לא אמורים ליפול מהמקבילים בברזיל. שים לב שאני כותב לא אמורים, וכאן זה כבר נופל על החיבור של השחקנים בתוך הנבחרת ושיטת המשחק. ברור שהיה אפשר לזמן שחקנים אחרים (פסטורה אגב בדיוק חזר מפציעה) אבל הנקודה שלי היא שגם בברזיל אין קישור נוצץ במיוחד אבל הם נראים נהדר במשחקים האחרונים של המוקדמות.

לגבי החלק הקדמי של ארגנטינה - גם כאן הם לא נופלים מברזיל על הנייר, יש שיגידו שאפילו עולים ברמה אחת או שתיים, ועדיין כבשו 11 שערים ב 11 משחקים.

הגנה? למעט המשחק אתמול זה החלק שבו הם פחות חלשים דווקא. אחרי ה 3-0 הזה הם על 12 שערי חובה ב 11 משחקים. לא מרשים אבל גם לא נורא במיוחד. רק בוליביה מהמקום האחרון כבשה פחות מארגנטינה, רק אורוגוואי וברזיל בפסגה ספגו פחות מארגנטינה.

זה ההבדל, בברזיל המאמן לא מתבייש להזמין שחקנים שמשחקים בדרום אמריקה ובסין, ובארגנטינה יש להם מקום בטוח בסגל רק בגלל השם שלהם.

היגואין די מריה ואגוארו גמורים בנבחרת ומסריחים תמגרש, הם לא יגיעו איתם לכלום, על הנייר זה טוב.

מסצ'ראנו דועך ברמת אלברמן והוא משחק לרוב כבלם בברצלונה.

גם לברזיל אין אמצע מי יודע מה, אבל הם יודעים לשחק על הדברים החזקים שלהם ובדרך שמתאימה להם

(חוץ מזה שלברזיל יש גם את המגנים התוקפים הכי טובים בעולם)

מה יהיה כל הסטרימים נסגרים

יש ערוץ קיבוץ זר משהו בסגנון?

אנקדוטה לפגרה, סיפור של רז זהבי על מו"מ בליגה ב' (הוא טוען שיש לו את זה מוקלט והכול...):

הקבוצה שלו דרשה עליו 5 כדורי רגל,

הקבוצה שמעוניינת הגישה הצעה נגדית של 7 כדורי טניס,

המו"מ נסגר על 2 כדורי רגל.

:lol: :lol: :lol:

עם דוד לואיז אי אפשר להגיע רחוק. יש להם מגן יורש לדני אלבס? מת עליו אבל בספק שיחזיק עד המונדיאל. בעמדת המגן השמאלי הם הטובים בעולם עם שניים מהטובים בעולם, מרסלו וסנדרו.

עם דוד לואיז אי אפשר להגיע רחוק. יש להם מגן יורש לדני אלבס? מת עליו אבל בספק שיחזיק עד המונדיאל. בעמדת המגן השמאלי הם הטובים בעולם עם שניים מהטובים בעולם, מרסלו וסנדרו.

יש להם את דנילו (מגן ימין) מריאל מדריד. בן 25

דויד לואיז אפילו לא בלם שלישי שם. טיאגו סילבה מתנדנד בין הרכב לספסל, לא ברור למה אבל מרקיונוש עולה לפניו.

דויד לואיז אפילו לא בלם שלישי שם. טיאגו סילבה מתנדנד בין הרכב לספסל, לא ברור למה אבל מרקיונוש עולה לפניו.

אני תמיד רואה אותו בהרכב. אתה בטוח בזה?

טוב שלא גלשתם בכלל מהנושא.

הנבחרת תעלה הערב באלבניה תחת חשש מפיגועים על מגרש שספק אם יכול לארח משחק כדורגל. הראש של החבר'ה בהחלט במשחק, נשמע מאוד מבטיח...

טוב שלא גלשתם בכלל מהנושא.

הנבחרת תעלה הערב באלבניה תחת חשש מפיגועים על מגרש שספק אם יכול לארח משחק כדורגל. הראש של החבר'ה בהחלט במשחק, נשמע מאוד מבטיח...

נו יופי אז כבר יש תירוץ מוכן.

אני תמיד רואה אותו בהרכב. אתה בטוח בזה?

הוא צודק, דויד לואיז לא מוזמן לנבחרת מאז שהגיע המאמן החדש.

הורג אותי שהנבחרת הפכה להפועל ב"ש עם כל הסרטונים המפגרים האלה בפייסבוק (מיכאל אוחנה מסלסל, נטע לביא מקדשת, עומרי גלזר שר סטטיק ובן אל)

מה נסגר איתם?

אייבינדר? איזה בדיחה. הם הולכים לאנוס אותנו בקישור, היה צריך לפתוח עם נטע לביא במקומו

מה אני יגיד לך הבדלים תהומיים, נטע פאקינג לביא, חוץ מזה שאיינבינדר הוא האופנסיבי בשלישיה

מה אני יגיד לך הבדלים תהומיים, נטע פאקינג לביא

אייבינדר פח אשפה שלא יודע לעשות כלום, וראינו את זה במכבי. נטע לביא מסתמן כקשר אחורי טוב מאוד שעוד ימשיך להתפתח, והוא די זיין אותנו בהפסד לחיפה.

איך אתה היית פותח בקישור? לשים את בוזגלו במקום אחד מהקשרים זה התקפי מידי ונקבל ככה בראש