Jump to content

מה הייתם עושים במקום שוטא?

Avogadro

Recommended Posts

מתפטר. הסגנון ההולנדי לא מתאים פה.

בוס נכשל, ארבלדזה בדרך לכישלון.

צריך לחזור לסגנון הספרדי שהביא לנו 3 אליפויות.

אם אני מיץ' אני שם את כל הכסף שבעולם להחזיר לפה את סוזה לעונה אחת.

הבן אדם מסוגל לבנות לנו קבוצה ל3 שנים.

סוזה מאמן אדיר.

לא בטוח שעם הסגל הנוכחי היה לו מה למכור.

אף מאמן מכבי עוד לא התמודד עם קבוצה בלי זהבי.

שוטא הוא הראשון.

אין שחקנים כאלו, אין ווינרים כאלו.

תמיד עלתה בי השאלה מה יהיה במכבי ביום שאחרי. היום אנחנו רואים את התוצאות, ולצערנו הן ברובן מאכזבות.

חחח מביך

לפי התאריך רישום שלך אני מתאר לעצמי שהצטרפת לכוחותנו בתור הזהב

תסתלק מפה ילד

תמיד מפליא למה אנשים חושבים שתאריך הצטרפות לפורום כזה או אחר הוא מדד לגיל או לאהדה....

אתה מטנף ומקלל ומגיב כמו ילד קטן.

גם אם הצטרפת לפני 5 עשורים לאן שבא לך....

מאמן רע. פשוט ככה.

בכל אופן אם הוא היה מאמן נורמלי הוא היה נותן קרדיט לדור, אליאל ובעיקר שגיב. אבל הוא לא. הוא ימשיך עם אותו הרכב ואותו קקמייקה ולא יבין למה זה לא עובד.

סוזה מאמן אדיר.

שוטא הוא הראשון.

תמיד עלתה בי השאלה מה יהיה במכבי ביום שאחרי. היום אנחנו רואים את התוצאות, ולצערנו הן ברובן מאכזבות.

סוזה לוקח אליפות בהליכה עם הסגל הזה.הבן אדם היה עם איינבינדר מיטרוביץ'מאנה ובדש ולקח אליפות.

לא קשור לנושא אבל מישהו יודע מה חומרת הפציעה של מדו? הלוואי ויש לו פציעה בקטנה שתוציא אותו מסגל בוסניה אבל שיחזור בזמן כשתיגמר הפגרה

סוזה לוקח אליפות בהליכה עם הסגל הזה.הבן אדם היה עם איינבינדר מיטרוביץ'מאנה ובדש ולקח אליפות.

האליפות הייתה כל כך בקלות בגלל החולשה של היריבות שלנו לא הייתה יריבה אמתית כמו היום.

סוזה מאמן אדיר.

שוטא הוא הראשון.

מאמין שהיה מפיק מהסגל הזה יותר. מה שבטוח אם הוא יבנה קבוצה מאפס היא תהיה מפחידה.

מקרין את ערן זהבי ביוטיוב בלופ.

ברצינות:

יוסי בניון (אפילו הרכב מדי פעם).

יובל שפונגין (אם כשיר)

אליאל פרץ

שגיב יחזקאל

כל אלה צריכים לקבל דקות משחק. אין סיבה שלא. גם מי שבאנקר בהרכב כמו מדו, חייב לנוח לפחות מחצית באיזה משחק ליגה.

הוא בדיוק הבעיה.

מכבי לא קבוצה מאומנת. זה נראה כמו קבוצה של חיים סירוטקין.

להחזיק בכדור ככה זה משהו שאפשר לגרום גם לקבוצות הרבה פחות טובות לעשות, גם להגיע לכמות מצבים כזו זה לא חוכמה גדולה כאשר רובם לא ממשיים.

אין לנו שום תכנון בהתקפה, אין לנו טקטיקה איכותית והקבוצה לא מספיק מסודרת. אנחנו משחקים שבלוני בלי שבלונה.

וזה עוד בלי לדבר על ניהול הסגל לניהול משחקים. מצטער, זו עבודת אימון פשוט לא טובה.

זה ביזיון בכלל להזכיר את זהבי. הבאנו סקוררים מוכחים בקיץ, זה לא יכול להיראות ככה.

הוא גם היה עם ייני, גרסיה, זהבי, פריצה, ראדי ויצחקי בכושר לא רע.

אנחנו בתקופת מעבר, זה הזמן לבנות את מכבי לעונות הבאות. השנה כנראה שזה לא זה.

דרך אגב, מה הם עובדים באימונים עם הרמות של ילדים בכיתה א'? כמה פעמים אפשר לעשות אותו בלוף? כמה פעמים אפשר להרים קרן לא מדויקת או קרן קצרה סתמית?

זה הזמן? הזמן היה בקיץ.

זה בדיוק העניין. הקיים לא מספיק והאחראי על הבנייה שבע ועייף. כל עוד ג'ורדי כאן זה לא ישתפר. ואני מעריך ואוהב אותו מאד אבל הוא חייב ללכת

שורה תחתונה, ארבלדזה אולי מאמן טוב, אבל קורה שלא מתאימים..גם אדלשטיין ורוני הוחלפו עם אותו סגל והיה קצת דינונים, לא בושה להגיד טעיתי, אבל גקורדי בשלו

בקיץ בנית את מכבי לעונה הנוכחית.

לא הלך לך, תתחיל לחשוב מעכשיו על המחר.

לצערנו ב"ש טובה יותר.

אני לא בניתי. איזה הולנדי מעופף אפס "בנה".

חותם לך שהקבוצה שאני הייתי בונה בטוח לא הייתה יותר גרועה מזאת.

קל לדבר , אבל כבר אמרתי כמה פעמים שחייב לשנות טקטיקה , לשנות שיטה, לשנות מערך. לשנות משו.

ההגנה שלנו חלשה, ההתקפה שלנו תקועה, כל הקבוצות קוראות אותנו בעל פה וככה הכי קל להם לסגור ולעקוץ במתפרצות.

בתור התחלה הייתי מנסה לעבור למערך של 3 בלמים, אם זה יעבוד זה יפתור המון בעיות כמו למשל החולשה של המגנים,זה גם ישחרר יותר את שחקני האגף ובתקווה ירווח את המשחק התקוע בהתקפה.

כמובן שהכל זה דיבורים אבל מה שבטוח שמשהו חייב להשתנות..

יש ביקורת מוצדקת עליו, אבל בסופו של דבר, שבארבעה משחקים השחקנים שלך בועטים 66 פעמים לשער ולא מוצאים את הרשת לפעמים גם נכנס האלמנט של "השפיץ של הנעל", עד כמה שזה נשמע אולי קצת פרימיטיבי לומר את זה.

שני חלוצים מהדקה הראשונה נגד כל קבוצה שבאה להחנות אוטובוס ברחבה, למה זה כזה מסובך?

גם ככה 99 אחוז מהמשחק בחצי של היריב, שלושה בלמים מיכה ובן חיים בהיכון לרדת להגנה שצריך. מתגעגע לסוזה

2 חלוצים במרכז הרחבה לא אומר שתגיע ליותר מצבים מה שזה כן אומר שתהיה חשוף יותר למתפרצות

כועס במקומו. כועס בהחלט.

הבן אדם לא מאמן גדול, לפחות לדעתי. מודה לגמרי שבמשחק נגד אלקמר הוא כבר הספיק להרתיח לי את הצורה, כששוב ביצע חילופים מאוחרים בפעם המאה.

אבל יש פה כמו שכתבתי בנושא ג׳ורדי בעיה שהיא הרבה יותר עמוקה. בעיה שהיא השורש של הסגל, ואיכותו הירודה והכל כך עייפה. אין מי שיעשה את השינוי, אין מי שיסחוף, אין מי שיהיה שם. יש אסופה של חבר׳ה על הדשא ואין מנהיג אחד אפילו. אחד.

אז כן. לשוטה יש חלק בלתי מבוטל גם בבחירת השחקנים וגם בהצבתם על המגרש, אבל אני מאשים רק את מי שמחליט להשאיר את שפונגין, את יצחקי ואת עדן. אני מאשים רק את מי שמחליט שיגור פיליפנקה להגנה יחד עם בן חיים וטיבי זה מספיק, או שחמישה זרים (באמת?הקבוצה היחידה בלי שישה זרים כשאתה עפת על החוק הזה דאז?)אני מאשים את זה שבונה על בן הרוש וחצי קשר מגן לעמדת המגן השמאלי הכל כך מקוללת שלנו. אני מאשים את זה שבנה את כל הקישור שלו על גל אלברמן שאני כל כך מרחם עליו, הוא לא צריך להישחק בצורה כזאת. אז אפילו בעמדות בהן חשבנו שאנחנו סגורים- נוצצו בעיות שהיו צריכות להיות מבעוד מועד בעלות פיתרון ראוי, משהו.

אין פיתרון. יש סגל שזה הסגל, ואין ספסל. מילא היה הרכב שרץ וצעירים שמקבלים הזדמנות, אבל גם זה אין. יש באר שבע שרצה, ויש אותנו שכבר עם הלשון בחוץ. וידאר לא בכושר הבקעה, וזה קורה- אז הוא כבר הופך ל״זה לא זה״ מהסיבה הפשוטה שהוא לא מקבל מנוחה כשהכושר שלו כזה. אותו דבר עם סקאריונה, עם טל, מי שתרצו. אין מי שיחליף, באף מקום במגרש.

אני לא בניתי. איזה הולנדי מעופף אפס "בנה".

חותם לך שהקבוצה שאני הייתי בונה בטוח לא הייתה יותר גרועה מזאת.

איייף איזה אוהדים מסריחים, יא כפוי טובה אפילו את התמונה של קרלוס ביוזר שלך לא היה לך בלי ג'ורדי ה"אפס"..

ג'ורדי לא חף מטעויות,שוטה לא חף מטעויות וגם השחקנים..

אבל אוהדים כמוך הם הבעיה הכי גדולה שלנו..אתם יוצרים סיר לחץ כל נגיעה לא טובה שעגות של קללות..

כל אחד חושב שהוא גאון כדורגל ויכול ללמד את כולם איך צריך לשחק, רבאק שחררו אותנו ולכו תעשו תעודת פרו תתחילו לאמן