Jump to content

קהל היום

Sawyerdroid

Recommended Posts

בנוסף המשטרה המטומטמת הזאת מוסיפה לפקקים ביציאה ולעצבים עם מחסומים הזויים שגורמים יותר לחץ על הכביש.

מתי השוטרים במדינה הזאת יזכו לקצת שכל?

הנה סיפור אישי שתבינו מה עובר על חלק מהקהל: אני הולך לכל משחק בית קרוב ל20 שנה. אני גר בראשל"צ ויצאתי עם המשפחה ברכב בערך בשעה 19:00. הוויז מראה 50 דק, ואללה אגיע לעודד את השחקנים בחימום, אש. 19:55 אני בלה גרדיה! שהוויז מראה שאגיע למשחק בשריקה ובכל כמה דק מוסיף עוד כמה דק עיכוב שזה כבר הגיע למצב שאנחנו לפני הרצליה והוא מראה שנגיע בדקה 10. בלי חניה, בלי הליכה ליציע. וזה ממשיך להתעכב. אבא שלי בן אדם מבוגר שעובד קשה בבקרים, אמר לי שמבחינתו זה לא הנאה, זה סבל. שפעם הוא היה מחכה למשחקים, היום הוא חושש שיגיעו. פרססנו הביתה בתחושה הכי מבאסת בעולם. תודה לך נתניה.

הדרך מראשון לנתניה היא נוראית. נוראית. לפחות אלה שגרים בת"א לא צריכים לסבול גם את כביש 4 ו-1

בנוסף המשטרה המטומטמת הזאת מוסיפה לפקקים ביציאה ולעצבים עם מחסומים הזויים שגורמים יותר לחץ על הכביש.

מתי השוטרים במדינה הזאת יזכו לקצת שכל?

ומה יותר מעצבן?

אתמול בלילה אני כבר על כביש החוף, מבסוט מזה שיצאתי יחסית מהר ופתאום קצת לפני יקום מתחיל לו פקק.

לא הבנתי מה קורה ואז ראיתי שיש עבודות בכביש, איזו מדינה בדיחה.

ומה יותר מעצבן?

אתמול בלילה אני כבר על כביש החוף, מבסוט מזה שיצאתי יחסית מהר ופתאום קצת לפני יקום מתחיל לו פקק.

יש שם כללללל הזמן עבודות.

אין מצב לנסוע שם בלילה מבלי להיתקע בפקק. מעצבן בטירוף.

הנה סיפור אישי שתבינו מה עובר על חלק מהקהל: אני הולך לכל משחק בית קרוב ל20 שנה. אני גר בראשל"צ ויצאתי עם המשפחה ברכב בערך בשעה 19:00. הוויז מראה 50 דק, ואללה אגיע לעודד את השחקנים בחימום, אש. 19:55 אני בלה גרדיה! שהוויז מראה שאגיע למשחק בשריקה ובכל כמה דק מוסיף עוד כמה דק עיכוב שזה כבר הגיע למצב שאנחנו לפני הרצליה והוא מראה שנגיע בדקה 10. בלי חניה, בלי הליכה ליציע. וזה ממשיך להתעכב. אבא שלי בן אדם מבוגר שעובד קשה בבקרים, אמר לי שמבחינתו זה לא הנאה, זה סבל. שפעם הוא היה מחכה למשחקים, היום הוא חושש שיגיעו. פרססנו הביתה בתחושה הכי מבאסת בעולם. תודה לך נתניה.

מאחה אחוז. הדרך הזאת היא סיוט, למה לעשות את זה לעצמכם? תקחו רכבת ותסעו בשאטל. זה הכי נוח שיש.

בדרך כלל אני לא חוסך בביקורת על הקהל, אבל אתמול הייתה אחלה תצוגת עידוד ובאמת היה נראה שכולם נרתמו ועודדו חזק בשביל להוציא את הקבוצה מהמשבר.

ולמי שלא הגיע? מבין לגמרי. פעם משחקים של מכבי היו יום חג בשבילי,

היום? גהנום. כבר אין לי כוח לעונה הזו ואנחנו במחזור 9.

קרה לאחי (לא אתמול, לפני כמה שבועות). יצא מהעבודה שלו ברחובות ובאמצע נשבר והסתובב אחורה

האצטדיון הזה על כל התחלואות שבו יכול להעביר בן אדם על דעתו ולגרום לו לאבד את השפיות ברגע.

כמות העצבים שיש לי בגוף בתור אחד שעובד מ-,7:30-17:00, לוקח לו חצי שעה לפחות להגיע הבייתה

ויודע שב-18:30 הוא צריך כבר לצאת לנתניה (מת"א! - 17 ק"מ)

כדי להספיק להגיע ב-20:30 במקרה הטוב, ולהגיע הביתה ב00:30 בערך, היא בלתי ניתנת לתיאור,

זה פשוט מחרב לך יומיים שלמים, ולוקח לי יומיים להירגע מהעצבים,

אז על אחת כמה וכמה מישהו שמגיע רחוק יותר מתל אביב

(מרחם על האחד שכתב שהוא נאלץ לבצע פרסה מראשון, באמת, מבין לליבך כל כך).

אם אבא שלי שהוא אדם מבוגר כמעט מגיע להתמוטטות עצבים,

אני מתאר לעצמי שאם מישהו לא ייתן על זה את הדין בשנה הקרובה,

הרבה אנשים יתייאשו ולא יהיה מקום לביקורת.

משחקים הפכו לסבל, ברמה שאני שומע מהרבה אנשים קרובים,

שמגיעים לכל משחק בכל חור אפשרי בכל מצב ובכל שעה ויום,

שהם פשוט מתפללים שהיה להם את האומץ לא להגיע למשחק בנתניה, כל משחק "בית" מחדש.

מישהו (בהנהלה של מכבי) יהיה חייב לתת את הדין בסיום העונה,

מה שעושים לנו כאן זה פשוט אונס ברוטאלי כשכל משחק הוא משחק חוץ מסויט.

לא ייתכן שלב"ש לקח לי להגיע כמעט חצי מהזמן שלקח לי לנתניה (106 ק"מ לעומת 17!!).

ומילה לגבי הקהל, אכן הרוב תמך אתמול, אבל מה שרואים (ושומעים) מכאן לא רואים (ושומעים) משם כנראה.

במערבי אתמול, באזור ה-50% מהיושבים פינקו בשריקות בוז רמות וקללות אגרסיביות לשחקנים, בייחוד בשריקה למחצית ובסיום.

ומילה לגבי הקהל, אכן הרוב תמך אתמול, אבל מה שרואים (ושומעים) מכאן לא רואים (ושומעים) משם כנראה.

במערבי אתמול, באזור ה-50% מהיושבים פינקו בשריקות בוז רמות וקללות אגרסיביות לשחקנים, בייחוד בשריקה למחצית ובסיום.

לא רק מערבי, גם מזרחי תחתון, שרק היטב...

בושה מה שהלך בסיום..

כל הכבוד למי שנשאר ומחא כפיים לשחקנים

ומה יותר מעצבן?

הם יודעים שאנשים חוזרים ממשחק בשעות האלה אבל בכל זאת שמים עלינו זין גדול, אפס התחשבות.

מישהו רוצה להסביר מה לעזאזל הקטע של המחסומים האלה בסוף המשחק? זרקו אותי שמאלה לרחוב פקוק שלקח בו מעל רבע שעה של עצבים עד שסוף סוף עלינו על כביש החוף.

מגרש מסריח, ואתם עוד מתלוננים למה אנשים לא מגיעים? אני עוד מגיע מרמת אביב אז מסתדר לי בינתיים, אבל רק על היציאה מהמגרש הארור הזה אני מבין למה אנשים עם ילדים קטנים או כאלה שגרים רחוק יותר לא רוצים להגיע כל פעם מחדש.

מישהו רוצה להסביר מה לעזאזל הקטע של המחסומים האלה בסוף המשחק? זרקו אותי שמאלה לרחוב פקוק שלקח בו מעל רבע שעה של עצבים עד שסוף סוף עלינו על כביש החוף.

אלוהים יודע למה הדפ"רים האלו חסמו את היציאה לכביש החוף ומה ההיגיון בזה. לפעמים נראה שהם מחפשים בכוח איך להציק ולהקשות על אנשים.

מה רק אני חושב שהקהל שלנו סבבה ונהנה במשחקים?

כנראה אתה מאלה שיוצאים דקה 80

איך אפשר להגיד שהקהל שלנו סבבה כשמלא שרקו בוז בסיום??

מזל שיש את הארגון שעודד את השחקנים בסיום, תראה את התקציר בספורט חמש ותבין איזה בוז היה אתמול בסיום

אלוהים יודע למה הדפר"ים האלו חסמו את היציאה לכביש החוף ומה ההיגיון בזה. לפעמים נראה שהם מחפשים בכוח איך להציק ולהקשות על אנשים.

נראה לי שזה בגלל שמאפשרים קודם כל לבעלי תו חניה לצאת ראשונים בלי פקקים.

אני עם תו חניה ואני עובר ייסורים ביציאה. מפנים אותנו לכביש צדדי מקולל שרק לצאת ממנו לוקח בין 15 ל-20 דק'.

הקהל אתמול היה סביר עידוד חלש רוב המשחק יחד עם פיקים קצרים של עידוד טוב.

לפחות ראינו קצת תשוקה למשחק בשונה מהאדישות הקבועה שמאפיינת אותנו.

שירקות בוז ביזיוניות בסוף כצפוי.

הגוש המעודד שלנו בשפל, פשוט נראה ונשמע רע.

לא רק החוסר בצבע ודגלים אלא גם הדלילות בתוך הגוש שגם ככה הוא הגוש הכי קטן בפער משאר הקבוצות הגדולות.

קהל דיכאון.

כנראה אתה מאלה שיוצאים דקה 80

איך אפשר להגיד שהקהל שלנו סבבה כשמלא שרקו בוז בסיום??

מזל שיש את הארגון שעודד את השחקנים בסיום, תראה את התקציר בספורט חמש ותבין איזה בוז היה אתמול בסיום

יוצא דקה 20

מי ישמע בוז... רוב המחצית השנייה הרגשתי שהיינו מאחורי הקבוצה והיה עידוד סבבה לגמרי ++

תו חניה זה השקר הגדול בהיסטוריה, מרחם על מי ששילם על אחד כזה.

מפנים לכבישים צדדים וחשוכים שעוברים ליד מושבים הזויים עד שיוצאים לכביש מהיר.

לא רק החוסר בצבע ודגלים אלא גם הדלילות בתוך הגוש שגם ככה הוא הגוש הכי קטן בפער משאר הקבוצות הגדולות.

קהל דיכאון.

מסכים לגבי הדגלים והצבע, פחות מסכים לגבי שאר הדברים.

אתמול ישבתי בקצה של מערבי עליון ושמעתי מצוין את הגוש.

סך הכל באמת אחלה, מסכים שאנחנו לא ממצים את הפוטנציאל שלנו עד הסוף, במיוחד בעונות טובות של הקבוצה, אבל זה ממש לא קטסטרופה.

קהל דיכאון.

לצערי חלק מהפאנטיקס עזבו ופתחו סוג של פירמה ביציע,מהם דווקא הייתי מצפה לעודד יותר ולהוות חיזוק לפאנטיקס(לא בא בתלונות אלה אנשים שנתנו יותר ממני למכבי זה בטוח)וחבל כי זה הקטין תגוש וגם הפיזור הזה מיותר לדעתי צריך לחזק תעידוד ולא להפך