Jump to content

וידאר קיארטנסון - זה (כנראה) פשוט לא זה...

melody

Recommended Posts

הביקורות עליו ממש מוגזמות וכנראה גם יש יד מכוונת. עד לפני שני משחקים אף אחד כמעט לא מסר לו, רק עכשיו מתחילים באמת לשחק איתו ועכשיו מתפלאים למה אין לו בטחון.

כל החוד של מכבי חלש כרגע ללא יוצא מן הכלל.

אם המדד שלך להצלחה הוא 15 גולים, ששליש מתוכם יגיעו נגד אשקלון ואשדוד, אז מצבנו רע. מספרים כאלה יכולנו לקבל גם משלומי אזולאי ב- 300 אלף דולר.

שמביאים חלוץ בכזה סכום אני מצפה שהוא יעשה את ההבדל נגד ב"ש / באירופה ובמשחקים שהולך קשה. עם כל הכבוד לצמד המצוין נגד הפועל.

לא יודע למה קשה לאנשים לקבל את זה שבסכומים כאלה מצופה משחקן כמו וידאר להרים תקבוצה שקשה ולא ליפול לבינוניות של כולם.

הוא לא האשם הבלעדי אבל מבחינתי מרכזי בנפילה שלנו ב4 משחקים אחרונים וזה כי הוא הגיע לפחות ל6 מצבים בטוחים לגול ולא הרשית אותם מה שהיה עושה את ההבדל,אם יתן לי 15 גולים שיהיה מאוחר מדי מצטער לא עוזר לי כבר

כשהוא חתם, כולנו נפלנו מהמספרים היפים שלו ברוב הקבוצות בקריירה.

עכשיו אחרי שראיתי אותו כבר למעלה מחודשיים, יותר מעניין לדעת על סמך מה הוא הוחתם. האם עקבו אחריו במשך כמה חודשים; האם ערכו דו"ח מפורט של הדברים שבהם הוא טוב לעומת דברים שבהם הוא לא טוב או גרוע ממש; האם עשו איזשהו ניתוח שיבחן מה הצרכים של מכבי לעומת הדברים שהוא טוב בהם; והאם עשו פעולות דומות גם על שחקנים אחרים שהיו מועמדים, ככל שהיו כאלה. או שפשוט אמרו אה אוקיי יש לו 70 גולים בארבע עונות אז הוא טוב.

כי למשל, גם אם נתעלם לרגע מההחמצות, היום כבר אפשר לומר שהיכולת שלו לרוץ עם כדור יותר ממטר היא ירודה. נראה ממש גמלוני וברוב המקרים זה נגמר באיבוד או במקרה הטוב מסירה אחורה (וכן, אני זוכר שהגול בדרבי הגיע אחרי ריצה כזו). עוד אפשר לומר, שאין לו כמעט יכולת לתפוס עמדה כדי להגיע לכדור גובה במרכז המגרש (נניח בעיטת שוער או הרחקה של בלם), ככה שכשלוחצים אותנו, אין כמעט אפשרות למסור לו ולצפות שהוא ישתלט ויעשה עם זה משהו (נניח, יוציא אאוט או יחזיק בכדור כמה שניות עד להצטרפות של שחקנים אחרים); עוד נראה, שהוא לא ממש פיזי, וברוב המאבקים הפיזיים הוא מפסיד, גם נגד בלמים ישראלים. אלה 3 תכונות שעל פניו חסרות לו ומזיקות למכבי. השאלה אם מישהו נתן להן את הדעת, אם מישהו בכלל התייחס לזה בצורה כלשהי.

לצערי יותר הגיוני בעיני שג'ורדי התעורר באוגוסט והבין שסה לא ישתפר, אז הוא פתח טבלאות של מלכות שערים בליגות רמה ג' באירופה, סימן בהן את מלכי השערים והתחיל לבדוק על כל אחד מהם.

די, באמת. הייתי אולי הראשון שהקטין את ההתלהבות ממנו בהתחלה על סמך רקורד ומשחק וחצי סבירים, אבל זה ממש מוגזם. שחקן לא משחק טוב. בתקופה לא טובה. זה קורה כל הזמן. חבל שזה קורה לו, וחבל שזה קורה בשלב די מוקדם של ההחתמה הזו, אבל אוקיי, לא משהו יוצא דופן.

כשאומרים שצריך לתת לו זמן זה לא מס שפתיים - צריך באמת לתת לו זמן. אם תוך חודש חודשיים לא נראה שיפור, אז אוקיי (וגם אז זו לא בהכרח אשמתו שלו או של קרויף או של שוטא, לפעמים דברים לא מסתדרים), אנחנו בבעיה, אבל ההתנהלות פה בפורום הופכת מצב מעצבן אך לגמרי מקובל בעולם הכדורגל למשבר בלתי הפיך.

במשחקים האחרונים הייתי מאוד סקפטי לגביו, איבודי כדור שלא מתאימים לחלוץ 9 והיה נראה שהוא לא מספיק עובד על המגרש.

דווקא אתמול הייתי הרבה יותר מעודד, הוא הגיע להרבה מצבים מעולים ולא הבקיע בגלל חוסר ביטחון.

אם הקבוצה תמשיך לנסות לחפש אותו והוא ירים את הראש הוא יהיה חלוץ של 20 שערים בעונה קל.

הוא חייב לעבוד על היכולת לשמור על הכדור כאשר הוא משחק עם הגב לשער.

חשבתי שהוא חלוץ שלם יותר, אבל מסתבר שהוא יחסית מוגבל אבל כחלוץ רחבה הוא יכול להיות יעיל.

קיארטנסון הופיע שיכור לטיסה, אך הורשה להמריא חלוץ מכבי ת"א הגיע לנתב"ג לפנות בוקר כשנידף ממנו ריח חריף של אלכוהול והתנדנד בהליכתו. בבדיקת "ינשוף" שעבר, נקבע כי הוא במצב שכרות, אך לא מסוכן וכשיר לטוס

:mellow:

קיארטנסון הופיע שיכור לטיסה, אך הורשה להמריא חלוץ מכבי ת"א הגיע לנתב"ג לפנות בוקר כשנידף ממנו ריח חריף של אלכוהול והתנדנד בהליכתו. בבדיקת "ינשוף" שעבר, נקבע כי הוא במצב שכרות, אך לא מסוכן וכשיר לטוס

:mellow:

נשמע כמו סיבה לא רעה למקרה ורוצים להתיר את החוזה

הוא הבעיה שלכם? ההרמות של דור שפיכה שמגיעות לגובה ביצים לא מפריע לכם? זה שברק יצחקי נכנס במקום שגיב יחזקאל לא מפריע לכם? זה שאליאל פרץ נו באמת החליף את מדו?

תנו לוידאר שקט.. תעודדו אותו כמה שצריך!

גם על סקריונה כל היום התקשורת יורדת רק שקשה לה להתווכח עם כמות השערים שלו...

יש מאמן חלש על הקווים כזה שהעיפו אותו מהקבוצה שסקריונה בא ממנה... וכנראה שאחרי שהוא הלך סקריונה פרח...

איזה מקרה יש פה? בנאדם בן 28 שתה אלכוהול? שוק!!! הפרת חוזה מייד!

דיי נו, הבן אדם הגיע שיכור לטיסה של הקבוצה...אם זה היה יצחקי היית יוצא עליו...

הקבוצה לא טסה לשום מקום, טיסה פרטית לאיסלנד, אין בכתבה הזו כלום חוץ מרכילות, כמה אלכוהול היה? מה צריך כדי להכשל בבדיקה הזו? בקבוק בירה, 2 בקבוקים, ארגז?

לא נראה לי שזה טיסה של הקבוצה יש פגרה עכשיו

אבל זלזול בקבוצה שאחרי הפסד הוא הולך לשתות

אבל מה אפשר לצפות מאיסלדני

לא נראה לי שזה טיסה של הקבוצה יש פגרה עכשיו

אבל זלזול בקבוצה שאחרי הפסד הוא הולך לשתות

אבל מה אפשר לצפות מאיסלדני

דוגמה קלאסית לנושא שפתחתי.

קודם כל לא הפסדנו. אין לו היום אימון ואין בעיה עם זה שילך לשתות.

מה הקשר "מה אפשר לצפות מאיסלנדי"??? מה?? בעעעעעעעעעע

הוא הבעיה שלכם? ההרמות של דור שפיכה שמגיעות לגובה ביצים לא מפריע לכם? זה שברק יצחקי נכנס במקום שגיב יחזקאל לא מפריע לכם? זה שאליאל פרץ נו באמת החליף את מדו?

תנו לוידאר שקט.. תעודדו אותו כמה שצריך!

גם על סקריונה כל היום התקשורת יורדת רק שקשה לה להתווכח עם כמות השערים שלו...

יש מאמן חלש על הקווים כזה שהעיפו אותו מהקבוצה שסקריונה בא ממנה... וכנראה שאחרי שהוא הלך סקריונה פרח...

או שאתה לא אוהד מכבי ואז יש להרחיק אותך אבל אם אתה אוהד מכבי אז תדע שאתה וכמוך זה מה שרע אצלנו בקהל, הלוואי תכחדו

דוגמה קלאסית לנושא שפתחתי.

קודם כל לא הפסדנו. אין לו היום אימון ואין בעיה עם זה שילך לשתות.

מה הקשר "מה אפשר לצפות מאיסלנדי"??? מה?? בעעעעעעעעעע

זה הפסד לכל דבר, היריבה שלך 5 הפרש ממך תפסיקו לשקר פה

ותפסיק לשחק אותה כל תגובה, כשיש ביקורת לתת זה בדיוק המקום אחרת למה נועד הפורום

זה הפסד לכל דבר, היריבה שלך 5 הפרש ממך תפסיקו לשקר פה

ותפסיק לשחק אותה כל תגובה, כשיש ביקורת לתת זה בדיוק המקום אחרת למה נועד הפורום

אוקיי. עכשיו בוא תסביר לי את המשפט "מה אפשר לצפות מאיסלנדי".

יש איזה קוד התנהגות ששמור רק לאינסלנדים? על איזה סעיף הוא עבר?

הקבוצה לא טסה לשום מקום, טיסה פרטית לאיסלנד, אין בכתבה הזו כלום חוץ מרכילות, כמה אלכוהול היה? מה צריך כדי להכשל בבדיקה הזו? בקבוק בירה, 2 בקבוקים, ארגז?

בכתבות מהסוג הזה התקשורת נוטה להפריז. האוהדים אוכלים את הפיתיון כמו קניבלים.

עד אתמול, כמה משחקים רצופים איברהימוביץ׳ לא הבקיע?

#רקשואל

ועד כמה נראה לך הסיכויים של מנצ'סטר יונייטד לקחת אליפות השנה?

#רקשואל2

אההה לא שמתי לב בכלל שזה לא טיסה של מכבי...אז אם ככה...סתם דביל שבא שיכור לנתב"ג....לא משפיע על מכבי לא אכפת לי כל כך. מבין את הצורך להשתכר אחרי אתמול.

ועד כמה נראה לך הסיכויים של מנצ'סטר יונייטד לקחת אליפות השנה?

#רקשואל2

בדיוק כמו של גואנגז׳ו ר.פ. כשזהבי הגיע אליהם.

#עניתיעכשיותורך

איזה שטויות. לא זוכר טיסה שלא עליתי עליה שיכור, טיסה פרטית לא מבין איך זה כותרת בכלל.

ברור איך זה כותרת. כמה אפשר לכתוב ששיר צדק חטף לאטמה מילד שעוד לא יבש החלב על שפתיו?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.