Jump to content

מי אתם?

Recommended Posts

אתמול ראיתי סביבי במזרחי עליון כל כך הרבה שורקי בוז שלא ידעתי כבר על מי לצעוק. אז צרחתי על כולם שהם חארות ועל מה הם שורקים בוז. אני רואה אדם מבוגר שורק בוז בשיא הכח כל המשחק ובסוף המשחק והילד שלו לידו מסתכל עליו וגם לא מבין מה כבר קרה ואותי צועק על אבא שלו.

באמת אני קורא לכל החבר'ה האמיצים שבארגון בבקשה אני מתחנן תדליקו אבוקות ורימוני עשן כל משחק שנקבל רדיוסים רחוקים כל מחזור אני מוכן לנסוע לחיפה לטדי גם לטרנר וגם שם תדליקו אבוקות לא רוצה יותר קהל בית בתקווה שיתעצלו ולא יבואו בכלל גועל נפש. כי הדרך השניה לגרום להם להפסיק להגיע זה אם הקבוצה תתחיל להפסיד כמה עונות וזה אני מעדיף שלא יקרה.

אני מארגן לך אבוקות, אתה מתנדב לפתוח?

תפסיקו לזיין את השכל בפורום.

מתגעגע לתקופות הבאמת חרא של מכבי. תנו לי חצי בלומפילד מלא אבל עם קהל שבא לעודד 90 דקות. רק לא את החזירים שנדלקו על הטרנד אחרי עונת אוסקר גארסיה ושורקים היום בוז ביציע.

מתגעגע לתקופות הבאמת חרא של מכבי. תנו לי חצי בלומפילד מלא אבל עם קהל שבא לעודד 90 דקות. רק לא את החזירים שנדלקו על הטרנד אחרי עונת אוסקר גארסיה ושורקים היום בוז ביציע.

אני בחיים לא אבין הודעות כאלה. אתה אוהד מכבי או אוהד קהל?

עדיף שניקח אליפות וכולם ישרקו בוז מאשר שנהיה זבל וכולם יעודדו. אין מה להתגעגע לתקופה שלפני ג'ורדי. מעבר לזה שאני בכלל לא בטוח שמי ששרק בוז לא היה מנוי לפני אוסקר.

עודדנו 90 דקות חזרנו עם דמעות הביתה, כיף גדול

עדיף שניקח אליפות וכולם ישרקו בוז מאשר שנהיה זבל וכולם יעודדו. אין מה להתגעגע לתקופה שלפני ג'ורדי. מעבר לזה שאני בכלל לא בטוח שמי ששרק בוז לא היה מנוי לפני אוסקר.

לא כואב לך שיש אנשים ששורקים בוז?

שאנשים שורקים בוז לקבוצה שאני אוהב, אני נעלב, לא יודע מה איתך.

שרקו בוז? הלך כל המשחק, ירד החשק לעודד, פשוט חרא של קהל יש לנו.

בעונות השחורות היו גג 5000-6000 אנשים שבאים לכל משחק בית, רק במשחקים גדולים היה מלא.

לא כואב לך שיש אנשים ששורקים בוז?

שאנשים שורקים בוז לקבוצה שאני אוהב, אני נעלב, לא יודע מה איתך.

שרקו בוז? הלך כל המשחק, ירד החשק לעודד, פשוט חרא של קהל יש לנו.

בעונות השחורות היו גג 5000-6000 אנשים שבאים לכל משחק בית, רק במשחקים גדולים היה מלא.

לא, לא כואב לי. הרבה יותר כואב לי כשאנחנו מפסידים. זה קהל כדורגל, הוא שורק בוז, זה מה יש. השחקנים ילדים גדולים.

ואתה בכלל היית במשחקים האלה? לא להעליב או משהו, אבל אתה לא בן 15? הייתי כשכמעט ירדנו ליגה והפסדנו לשמשון בגביע. קטע, גם אז שרקו בוז. ואפילו זכור לי שהתווכחתי עם אנשים על זה שזה לא ייתן כלום. עדיין, ההפסד הפריע לי, לא הקללות.

+ תוסיף לזה שכמו בכל דבר של "פעם היה יותר טוב" גם פה מגזימים כאילו שלא היו ריבים בין האולטראס לשחקן, לא היה אוולה לקבוצות שמנצחות אותנו והכל ביציע היה דבש ותותים.

+ תוסיף לזה שכמו בכל דבר של "פעם היה יותר טוב" גם פה מגזימים כאילו שלא היו ריבים בין האולטראס לשחקן, לא היה אוולה לקבוצות שמנצחות אותנו והכל ביציע היה דבש ותותים.

עזוב אולה לקבוצות שמנצחות אותנו, זכור לי שאוהדי מכבי עשו אולה לשחקנים שלנו בסרקזם נגד מכבי פ"ת ב-04/05 לקראת סוף המשחק כי לא ניצחנו (בסוף בונפלד נתן כדור אדיר למסיקה ששם גול).

אני עוד לא מדבר על זה שאוהדי מכבי גרמו לפיטורים של בן שמעון במחזור 7 אחרי שהתחילו לשרוק בוז במהלך המשחק.

זה או זיכרון קצר או חבר'ה צעירים שלא באמת היו אז, או לא היו מספיק מבוגרים כדי לזכור מה באמת הלך ביציעים.

עזוב אולה לקבוצות שמנצחות אותנו, זכור לי שאוהדי מכבי עשו אולה לשחקנים שלנו בסרקזם נגד מכבי פ"ת ב-04/05 לקראת סוף המשחק כי לא ניצחנו.

אני עוד לא מדבר על זה שאוהדי מכבי גרמו לפיטורים של בן שמעון במחזור 7 אחרי שהתחילו לשרוק בוז במהלך המשחק.

זה או זיכרון קצר או חבר'ה צעירים שלא באמת היו אז, או לא היו מספיק מבוגרים כדי לזכור מה באמת הלך ביציעים.

עוד זכור, חיתולים, בוז בכל נגיעה של יואב זיו בכדור וזה היה ממש לא מזמן

עברו 6 שנים וחצי, מותר לי כבר להגיד שהיינו עם חצי הרכב בדרבי ההוא? כי בזמן אמת כעסו עליי.

עברו 6 שנים וחצי, מותר לי כבר להגיד שהיינו עם חצי הרכב בדרבי ההוא? כי בזמן אמת כעסו עליי.

ב4:2?

לא זכור לי חצי הרכב

לא, לא כואב לי. הרבה יותר כואב לי כשאנחנו מפסידים. זה קהל כדורגל, הוא שורק בוז, זה מה יש. השחקנים ילדים גדולים.

ואתה בכלל היית במשחקים האלה? לא להעליב או משהו, אבל אתה לא בן 15? הייתי כשכמעט ירדנו ליגה והפסדנו לשמשון בגביע. קטע, גם אז שרקו בוז. ואפילו זכור לי שהתווכחתי עם אנשים על זה שזה לא ייתן כלום. עדיין, ההפסד הפריע לי, לא הקללות.

בן 15? מאיפה הבאת את זה?

תמשיך לשרוק בוז אז ונראה לאן נגיע

אף אחד לא אמר שלא שרקו בוז לרן בן שמעון, אפילו לנמני שרקו בוז כמה זבלים, תמיד יש אנשים כאלה

הכוונה שלי היא שאנחנו בתקופה טובה, אחרת, אז תרגעו קצת ותתמכו בקבוצה כי לא יעזור עם תשרקו בוז

אף אחד לא אמר שלא שרקו בוז לרן בן שמעון, אפילו לנמני שרקו בוז כמה זבלים, תמיד יש אנשים כאלה

הכוונה שלי היא שאנחנו בתקופה טובה, אחרת, אז תרגעו קצת ותתמכו בקבוצה כי לא יעזור עם תשרקו בוז

אבל מי אמר שמצדיקים את שריקות הבוז, מאיפה הסקת את זה?

פשוט ההודעות בסגנון של 'מתגעגע לתקופות הלא טובות כי אז בא רק הקהל האמיתי ולא היו שורקי בוז' כמו שרשמו למעלה די מנותקות מהמציאות זאת הייתה הכוונה.

אני לא אשכח את המשחק שיואב זיו הורחק ואוהדים שלנו ממש צהלו ומחאו כפיים, גם בתקופות הרעות היו דברים מסריחים.

אני לא אשכח את המשחק שיואב זיו הורחק ואוהדים שלנו ממש צהלו ומחאו כפיים, גם בתקופות הרעות היו דברים מסריחים.

בתקופות הרעות היו דברים הרבה יותר מסריחים, פשוט עושים רומנטיזציה לעבר.

ב4:2?

לא זכור לי חצי הרכב

זכור לי שספרתי כמה שחקנים לא שיחקו. בכל מקרה השחקן הכי חשוב שלנו באותה עונה (ייני) היה מורחק, מה שגרם לנמני לעלות בלי קישור. לא שלא היו לו שום אופציות. אני בחיים לא אסלח לו על הדרבי הזה.

אמרתי אחרי המשחק עם חיפה שהם שיחקו כמו קבוצה קטנה שבאה לעקוץ ושאין להם שום סיכוי לאליפות כי הם לא יידעו ליזום נגד 90% מהליגה שלא רוצה לגעת בכדור אלא לתת להם לתקוף, החמצנו כמו משוגעים והכל הלך להם, קורה.

המשחק עם באר שבע היה מטריד, לא נראה שנשים שם גול גם בעוד 100 שנים, והשטויות שהמאמן עשה באותו משחק גמרו אותנו, מילא.

המשחק נגד אלקמאר התחיל טוב, הגענו למצבים, לא כבשנו, אחרי זה השריקות לראיקו, הבוז בסוף, כשהתוצאה די טובה לנו הביכו אותנו כקהל, אבל! אני זוכר גם בשנה שעברה היה בוז ברצף 0:0, אין מה לעשות, חלק מהקהל אצלנו בעל מנת משכל שלילית, גם אני די בטוח שכשאתה נכנס לאצטדיון מנת המשכל שלך יורדת.

אגב, אני לא אגיע היום לנתניה, מצטער אבל העבודה לא משחררת היום וגם גדול עליי הנסיעות האלה בפקקים וההגעה הבייתה המאוחרת, אם מישהו רוצה לקנות את הניקוב במנוי להיום, בפרטי.

אני לא מגיב פה כבר שנים, אבל הנושא הזה בוער בי אחרי שרבתי עם אנשים ביציע באמצע המשחק.

בתור מי שישב במזרחי תחתון, פשוט נגעלתי.

אבל התופעה הזו לא התחילה בחמישי ולא תסתיים שם,

אפילו בדרבי כשבמזרחי הייתה שגעת, ככה שבמשחק כמו זה חלק גדול כאן לא יכול היה לשים לב;

בתור מי שיושב במערבי עליון בעל כורחי עם אבא שלי

שכבר מבוגר מדי לשבת במזרחי, היו קללות ושריקות בוז לשחקנים מסוימים אפילו ב-4-0.

אל תנסו למצוא חתך מסוים של גילאים/סוגי אוהדים,

כי שריקות הבוז והקללות הנוראיות לשחקנים הגיעו מכל גיל ומין.

וכל זה קורה 4 ימים לאחר התמיכה הלא רגילה לקהל שלנו בשנים האחרונות בסיום המשחק בב"ש.

לפעמים אני מתגעגע לאמצע שנות ה-2000 כשהיינו כמה אלפים בודדים בבלומפילד,

וכמה מאות בכל משחק חוץ, סובלים את נשמתנו אבל נותנים את כל מה שנשאר ממנה.

הדרך היחידה להוקיע את "קהל הלקוחות" שהגיע בעקבות ההצלחה של השנים האחרונות,

היא כמה שנים קשות של אובדן תארים וחוסר הצלחה על הדשא.

ברגעים כאלה, אני מתפללל שזה מה שיקרה.

לא מגיע לקבוצה שלנו קהל כזה, לפעמים צריך לסבול כדי לחזור למקורות.

שוב, לא מגיע לא לקבוצה ובטח לא לקהל הנאמן שהולך עם הקבוצה בכל מצב לסבול במשחקים.

פשוט לא בא לי להגיע היום ובכלל לנתניה, כבר בלי קשר לטינופת של אצטדיון שהוא שחלום שלי שייפול בו איזה סקאד.

מכירת הכרטיסים ב"כרטיס צהוב" בפייסבוק להיום שוברת שיאים חדשים.

תמכרו את המנויים סמרטוטים.

*ולא, אני לא אוהד קהל. סך הכל אוהד שנחרד מההפיכה המהירה של האווירה במשחקים לקבוצת הרולקסים מהענף השני.

דרך אגב מזמין אתכם להיכנס לקבוצת מכירת כרטיסים של אחים לסמל בפייסבוק ולראות את הכמות הבלתי נתפסת של אנשים שמוכרים את הכרטיס שלהם למשחק נגד פ"ת היום.