Jump to content

מי אתם?

Recommended Posts

כולנו היינו בזמנים הקשים, אתה חושב שלשרוק בוז לשחקנים יעזור להם לחזור לפורמה?

אתה לא מבין שזה בדיוק הפוך?

בתור אחד שסבל בשנים הקשות אני אפילו פחות יכול להבין איך אתה או כל אחד אחר שהיה אז יכול כבר אחרי פאקינג 3 משחקים פחות טובים לפגוע בשחקנים

אתה מחזיר אותנו לזמנים קשים לא מחריק אותם

פשוט קהל רע

זה מעבר ל2-3 משחקים , זאת עונה שלמה שאנחנו לא משחקים טוב.

לא היינו טובים באף משחק העונה חוץ מהדרבי וגם הוא היה משחק שהכל בו הלך לנו עם אחוז ניצול מצבים מדהים.

אז חלק מהקבוצות בליגה הן לא באמת יריבות ראויות שיכולות להוציא מאיתנו נקודות , אבל לא צריך להסתנוור מזה.

המשחק באשדוד היה יותר גרוע מרוב המשחקים בהם הפסדנו נקודות , ניצחנו שם במזל גדול , אבל המזל לא תמיד יהיה איתנו.

זה מתחיל בכך שאנחנו מגיעים לא מוכנים לאירופה , עולים בנס לליגה האירופית ורק אז מרימים הילוך בנוגע לחיזוק הקבוצה.

וכזה מגיע , לא מספיקים לעשות את החיזוק שרצינו בגלל כל מיני אילוצים כמו לחץ של סגירת חלון העברות.

ברוב העמדות הבעייתיות שהיו לנו לא טיפלו בקיץ . הרכש שהקבוצה עשתה לא שדרג אותנו.

אני אקח לדוגמא את העונה של אוסקר , הפסדנו באשדוד - זה היה ברור לכולם שזאת תקלה חד פעמית והקבוצה תעלה בשיא המוטיבציה

למשחקים הבאים ותשאיר אבק לליגה .העונה אין את התחושה הזאת.

יש פה יותר מדי שחקנים שהם לא ברמה של מכבי שאנחנו רוצים לראות . נראה שהקבוצה לא מחוברת ויש בעיות מנטליות בנוסף לבעיות המקצועיות הידועות.

אני לא בעד שריקות בוז וכנראה שזה לא יעזור , אבל הקהל לא הבעיה של הקבוצה , ולפי הנושא הזה נראה שנטען שכן.

אנחנו לא כובשים כי משהו בקבוצה פשוט לא עובד.

על אותו עקרון שהשריקות בוז לא יעבדו , אפשר לטעון כי גם שירת ה"סוף סוף את כאן" בסיום המשחק בטרנר לא עזרה.

בכללי , אתם מפריזים בחשיבות של הקהל לכאן או לכאן.

לא שרקתי גם כשהיינו פחי אשפה ולא אשרוק בוז למכבי, אבל אני כן חושב שזה משהו שקיים במגרשי כדורגל ויש אנשים שרק ככה מבינים אולי.

תמיד כשקהל שורק בוז ואתה שומע פרשנים ששיחקו ואימנו מדברים על זה, אתה לא שומע אותם מדברים על איבוד ביטחון, אלא על זה שזה מעורר את השחקנים.

ושוב, אני מעדיף ברגעים כאלה לתמוך בקבוצה, אבל יש ויש לא מת העולם, להפך

לא רק שמעולם לא שמעתי פרשנים ששיחקו ואימנו אומרים דבר כזה, שמעתי אותם אומרים לגמרי להפך.

לא רק שמעולם לא שמעתי פרשנים ששיחקו ואימנו אומרים דבר כזה, שמעתי אותם אומרים לגמרי להפך.

אני לא אתחיל עכשיו לחפש קטעים כדי להוכיח את זה, ובכל אופן לא אמרתי שלא נשמעו דברים הפוכים

אני חושב שהיה איזה משחק שסוזה הפסיד כמאמן פיורנטינה ואמר ששריקות הבוז היו לגיטמיות, לא אומר שזה מה שיעשה את המהפך הגדול במכבי, אבל לא חושב ששריקות בוז מהאוהדים זה כזה דבר נורא

האמת אני נגד שריקות בוז, אבל וואלה אם השחקנים לא מכבדים אותנו אז שיילכו להזדיין.

מילא אתם יוצאים אחרי שנראיתם כ"כ חרא, למה אתם חייבים להעלות תמונות לאינסטגרם?

האמת אני נגד שריקות בוז, אבל וואלה אם השחקנים לא מכבדים אותנו אז שיילכו להזדיין.

מילא אתם יוצאים אחרי שנראיתם כ"כ חרא, למה אתם חייבים להעלות תמונות לאינסטגרם?

אף פעם לא יצאת אחרי יום עבודה? אולי אפילו שיתפת סטטוס או תמונה ברשת החברתית?

כמובן שיבואו דמגוגים כמוך ויתנו את התגובה הכ"כ שחוקה הזאת.

הם יודעים שהאוהדים מאוכזבים מהם, הם לא צריכים לחגוג אחרי כאלה משחקים ועוד להעלות את זה לרשת (במיוחד כשזה מגיע בתקופה כ"כ מסריחה).

אני רוצה לראות אם היית מגיב ככה במידה והיו מפסידים 5 בדרבי ועדיין יוצאים ומעלים תמונות.

הלוואי שהיה אכפת להם מהקבוצה אפילו עשירית ממה שאכפת לנו.

החלוצים מחמיצים מצבים של גול, השוער בעט החוצה 2-3 פעמים

בוא נשרוק בוז! זה מה שיעזור לקבוצה כרגע! זה מה שיחזיר לשחקנים את הביטחון!

איזה גישה של אוהד חרא אלוהים

לא אבל שוטא שמע את הבוז הזה והגיב עליו, ועכשיו לפעם הבאה ידע לא לתת הוראה לשוער שלו להעביר זמן.

לא אבל שוטא שמע את הבוז הזה והגיב עליו, ועכשיו לפעם הבאה ידע לא לתת הוראה לשוער שלו להעביר זמן.

שוטא ישנה הוראות מקצועיות בגלל בוז ולחץ של קהל?

ברגע שזה יקרה הוא לא שונה מאף מאמן ישראלי כושל, גמור ושרוף וזה עניין של זמן עד שיפוטר

אם המאמן חושב שזה לא נכון מה שרייקו עשה, הוא יטפל בזה בלי קשר לקהל

תפסיקו להיות מאמנים ומנג'רים ביציע ותתחילו להיות קהל תומך! רבאק!!!

מדהים איך אנשים מפרשים דברים.

ממש לא בזבוז זמן, מכבי נלחצה וראיקו החליט להרגיע את המשחק, כמו שצריך.

• מנהלים ראשיים

ממש לא נכון, עשרים דקות אחרונות מכבי שיחקו על תיקו. פשוט ככה.

על מה אתה מדבר?

וגם אם כן מה כמו שצריך בזה? אתה במשחק בית נגד קבוצה ברמה של הפועל רעננה לפחות ככה הם נראו אז צריך להעביר זמן?

תעביר זמן שאתה מוביל לא ב 0-0.

שוטא ישנה הוראות מקצועיות בגלל בוז ולחץ של קהל?

ברגע שזה יקרה הוא לא שונה מאף מאמן ישראלי כושל, גמור ושרוף וזה עניין של זמן עד שיפוטר

אם המאמן חושב שזה לא נכון מה שרייקו עשה, הוא יטפל בזה בלי קשר לקהל

תפסיקו להיות מאמנים ומנג'רים ביציע ותתחילו להיות קהל תומך! רבאק!!!

במשחק ששרקו בוז לנוסא, היה אחד באיזור שלי (מזרחי עליון) שהצטרף וקילל אותו למוות אז באתי אליו ושאלתי - תכלס, מה זה יעזור?

עכשיו הוא ישחק טוב יותר?

אז הוא ענה "ארבלדזה יבין שלא מרוצים ויחליף אותו". אשכרה.

במשחק ששרקו בוז לנוסא, היה אחד באיזור שלי (מזרחי עליון) שהצטרף וקילל אותו למוות אז באתי אליו ושאלתי - תכלס, מה זה יעזור?

עכשיו הוא ישחק טוב יותר?

אז הוא ענה "ארבלדזה יבין שלא מרוצים ויחליף אותו". אשכרה.

אנשים הזויים.

עכשיו התירוץ זה שמכבי "שיחקו על תיקו" אז נשרוק להם בוז

איזה בדיחה

מוכרח להגיד שעם כמה שאני לא מתחבר לבוז המגוחך אתמול, אני גם לא מתחבר לפאניקה פה, אנשים מגזימים. שחקן כדורגל מקצוען, בטח כזה שמשחק במועדון עם שאיפות, צריך גם לדעת להתמודד עם בוז מהקהל.

אני חושב שמבחינת בטחון עצמי של שחקן יש הבדל גדול בין בוז קולקטיבי לקבוצה לבין בוז או הרחש הזה כשהוא מכוון לשחקן ספציפי

למשל שהשוער הצעיר שלך מחזיק בכדור ?

Amilov- יש הבדל בין לשחק על תיקו לבזבוז זמן, לא זיהיתי שם בזבוז זמן.

אגב גם עם הטענה שמכבי שיחקה על תיקו אני לא מסכים, לדעתי החילופים נועדו כדי להחזיר את השליטה, מכבי ממש לא חזרה לבונקר פשוט שתי הקבוצות היו מאוד מפוזרות וזה זה נראה די מביך.

לטעמי חילוף התקפי יותר לא היה משנה שום דבר, מכבי הגיעה למצבים, המון, לא מובן לי מה הולך בקטע של המהלך האחרון.

על מה אתה מדבר?

וגם אם כן מה כמו שצריך בזה? אתה במשחק בית נגד קבוצה ברמה של הפועל רעננה לפחות ככה הם נראו אז צריך להעביר זמן?

איבדת אותי בקבוצה ברמה של רעננה.

על מה אתה מדבר?

אני מבין בכדורגל, אני הייתי במשחק , אני הייתי מרוכז 90 דקות , אבל אלקאמר ממש לא ברמה של רעננה.

אין לך מושג בכדורגל.

אני מבין בכדורגל, אני הייתי במשחק , אני הייתי מרוכז 90 דקות , אבל אלקאמר ממש לא ברמה של רעננה.

אין לך מושג בכדורגל.

האמת שזו הקבוצה האירופאית הכי לא אירופאית שראיתי. לא הצליחו לעשות קרוס אחד מימין לשמאל. אחד. מתוך לפחות 20 נסיונות. קבוצה אחרת הייתה תופסת אותנו במערומינו כשהייתה מגלה איך מעבר יעיל מצד חזק לצד חלש בקרוס איד משאיר אותם ביתרון מספרי עמוק בשטח המגרש שלנו.

האמת שזו הקבוצה האירופאית הכי לא אירופאית שראיתי. לא הצליחו לעשות קרוס אחד מימין לשמאל. אחד. מתוך לפחות 20 נסיונות. קבוצה אחרת הייתה תופסת אותנו במערומינו כשהייתה מגלה איך מעבר יעיל מצד חזק לצד חלש בקרוס איד משאיר אותם ביתרון מספרי עמוק בשטח המגרש שלנו.

אז אני ראיתי משהו אחר. ראיתי שחקנים חזקים פיזית מאוד , מהירים , היה להם את 2 ההולנדים האלה בצדדים אנסו את דסה בצד כל הזמן. אם אני לא טועה היה להם הרבה החמצות בעיקר בבעיטה חופשית בדקה 70 וגם עם המשקוף בדקה 80 אחר כך. האמת ? ידעתי שלא ננצח אמרתי תיקו זה היה תוצאה הגיונית במשחק הזה.

אז אני ראיתי משהו אחר. ראיתי שחקנים חזקים פיזית מאוד , מהירים , היה להם את 2 ההולנדים האלה בצדדים אנסו את דסה בצד כל הזמן. אם אני לא טועה היה להם הרבה החמצות בעיקר בבעיטה חופשית בדקה 70 וגם עם המשקוף בדקה 80 אחר כך. האמת ? ידעתי שלא ננצח אמרתי תיקו זה היה תוצאה הגיונית במשחק הזה.

אני חושב שלהוציא 4 נק' מאלקמאר זה סבבה, לא יודע למה פתאום אנשים היו בטוחים שניקח מהם 6 נק'.

אני חושב שלהוציא 4 נק' מאלקמאר זה סבבה, לא יודע למה פתאום אנשים היו בטוחים שניקח מהם 6 נק'.

האמת שלפני המפגשים מולם חתמתי על 4 נקודות.

אבל האמת היא שאחרי שניצחנו אותם בחוץ, שם קניתי תיקו, זה היה פספוס לא לנצח אותם בבית במיוחד כשהגענו למצבים במחצית הראשונה שהיו יכולים לסיים את המשחק.

עם חלק התקפי בכושר אישי טוב יותר (בסוף אני בטוח שהשכר יפרץ) אנחנו מנצחים אותם בבית. פאק נתנו לזניט שלישייה בבית, בלי קשר להתרסקות, זה לא עניין של מה בכך יש לנו קבוצה עם פוטנציאל קטלני, במיוחד בהתקפה, שכרגע לא ממומש.

זה בערך כמו לכתוב למה אנשים התבאסו מההפסד נגד זניט הרי הפסד נגדם היה ידוע מראש עוד לפני המשחק.

עם איך שהמשחק התפתח במחצית הראשונה היית יכול לנצח אותם ולקחת מהם שש נקודות, תוסיף לזה את האכזבה מ-2 המשחקים נגד חיפה וב"ש אז יש סיבה טובה למה יצאנו מאוכזבים.

אתמול ראיתי סביבי במזרחי עליון כל כך הרבה שורקי בוז שלא ידעתי כבר על מי לצעוק. אז צרחתי על כולם שהם חארות ועל מה הם שורקים בוז. אני רואה אדם מבוגר שורק בוז בשיא הכח כל המשחק ובסוף המשחק והילד שלו לידו מסתכל עליו וגם לא מבין מה כבר קרה ואותי צועק על אבא שלו.

באמת אני קורא לכל החבר'ה האמיצים שבארגון בבקשה אני מתחנן תדליקו אבוקות ורימוני עשן כל משחק שנקבל רדיוסים רחוקים כל מחזור אני מוכן לנסוע לחיפה לטדי גם לטרנר וגם שם תדליקו אבוקות לא רוצה יותר קהל בית בתקווה שיתעצלו ולא יבואו בכלל גועל נפש. כי הדרך השניה לגרום להם להפסיק להגיע זה אם הקבוצה תתחיל להפסיד כמה עונות וזה אני מעדיף שלא יקרה.

אתם באים לשורקי הבוז בתלונות כאילו אפשר לעשות משהו בעניין כאילו זה מישהו פרטי,היה בוז די המוני אז מה יעזור לבכות על זה? תמשיכו לעודד והבוז מילא יפסק מעצמו אחרי כמה שניות.

אפשר להיות מאוכזבים אני גם פעם הייתי טוען שהתרגלנו לטוב מדי אבל זה לא נכון,התקציב שיש לנו כבסיס פלוס ההכנסות על הצמפיונס פלוס מכירת זהבי היו צריכים לתת לנו יתרון לא גדול אלא עננקקקקק על כל הליגה וזה לא קורה הקפיצת מדרגה הזאת,מותר לאוהדים להתאכזב זה בסדר זה לא שחיכו לשחקנים מחוץ לחדרי הלבשה