Jump to content

מי אתם?

Recommended Posts

מחרפן אותי החוסר סבלנות.

לא רק קשור למכבי, קשור להכל.

הקהל של ביתר מפוצץ אימון ודורש לפטר את המאמן, בנאדו פוטר מחזור 8,איווניר פוטר מחזור 9.

מה הקטע ? כאילו מה עכשיו הוקוס פוקוס והכל ייפתר?

לישראלים אין סבלנות, בחיים לא נגיע לכלום בספורט.

סבלנות היה אם היינו בלי כסף כמו בית"ר.

סבלנות היה אם היינו בלי כסף כמו בני יהודה.

אתה פי 2 תקציב מכל קבוצה בליגה השקעת על שוער וחלוץ יותר מ 7 מליון יורו, אתה מצפה שהחלוץ יבקיע ב 1 על 1 מול שוער ואתה מצפה שהשוער מינימום ישאיר את הכדור במגרש כל פעם שהוא בועט בעיטת 5. אתה לא מקבל את זה? משתינים עליך בקשת.

שער 13 לא קיים הוא פוזר לכל עבר, מעבר לזה אני לא יודע על מה אתם מדברים כל הזמן ב 13 לאורך השנים לא היה אפילו רבע ממה שאנשים אומרים פה.

אין על 13.

היו גם נקודות אור בקהל אתמול.

אמנם היה בוז בסוף, בעיקר ממזרחי תחתון (אם זיהיתי נכון)

אבל אם מתם לב, קם לו גוש עידוד במערבי העליון, גוש קטן אבל דיי ממזר.

היה לא רע דווקא... נראה אם יתמיד ואולי יגדל.

תפרגנו קצת, גם לקבוצה וגם לקהל.

מחרפן אותי החוסר סבלנות.

לא רק קשור למכבי, קשור להכל.

הקהל של ביתר מפוצץ אימון ודורש לפטר את המאמן, בנאדו פוטר מחזור 8,איווניר פוטר מחזור 9.

מה הקטע ? כאילו מה עכשיו הוקוס פוקוס והכל ייפתר?

לישראלים אין סבלנות, בחיים לא נגיע לכלום בספורט.

יש הבדל אחד, מכבי שמה זין על דברים כאלה ואנשים מקצועיים קובעים, ואצל ביתר הקהל קובע.

זה למה אנחנו נגיע רחוק והשאר לכלום

אני לא שמעתי בוז מהתחתון (ואני ישבתי שם),

דווקא בגוש שישבתי יחסית מחאו כפיים בסוף.

אבל בוא נלך צעד אחורה,

מה נסגר עם המכירה ההמונית באחים לסמל לפני משחק קריטי באירופה?

לא מנצחים שני משחקים, אז זהו, לא אוהדים יותר?

אני לא שמעתי בוז מהתחתון (ואני ישבתי שם),

דווקא בגוש שישבתי יחסית מחאו כפיים בסוף.

אבל בוא נלך צעד אחורה,

מה נסגר עם המכירה ההמונית באחים לסמל לפני משחק קריטי באירופה?

לא מנצחים שני משחקים, אז זהו, לא אוהדים יותר?

זה יחסית מובן עוד, בגלל נתניה..לא יכלתי להגיע למשחק נגד חיפה ובקושי הצלחתי למכור את הניקוב, בבלומפילד שלא יכלתי להגיע למשחק נגד רעננה קיבלתי הודעות "רלוונטי עוד?" עד חצי שעה לפני המשחק

• מנהלים ראשיים

וואלה נפלתם על השכל, אז אנשים שיחררו קצת קיטור קורה.

השחקנים שלנו עשו טובה אתמול שהם שיחקו, בן חיים ומיכה רק חיכו שהמשחק יגמר כדי לצאת לשתות עם זהבי אחרי המשחק.

אל תשכחו שאנשים אכלו הרבה חרא להגיע אתמול, לי לדוגמא לקח שעתיים. אז גם אם אני לא מסכים עם זה אני יכול להבין את העצבים על השחקנים

שמע גם אני שחררתי קצת קיטור, במיוחד אחרי השתי החמצות של בן חיים אבל ראבק, ראייקו בא לבעוט כדור שוער ושורקים לו בוז עוד שניה צעקו לו מניאק.

וואלה נפלתם על השכל, אז אנשים שיחררו קצת קיטור קורה.

השחקנים שלנו עשו טובה אתמול שהם שיחקו, בן חיים ומיכה רק חיכו שהמשחק יגמר כדי לצאת לשתות עם זהבי אחרי המשחק.

אל תשכחו שאנשים אכלו הרבה חרא להגיע אתמול, לי לדוגמא לקח שעתיים. אז גם אם אני לא מסכים עם זה אני יכול להבין את העצבים על השחקנים

אתה חושב שיש משהו שמצדיק לשרוק בוז לקבוצה שלך ולקלל שחקנים של הקבוצה שלך?

כל משחק בנתניה הוא סיוט. אזמה? מה בן הרוש אשם?

שישחררו קיטור על מקבלי ההחלטות שבחרו באצטדיון הזה.

הבוז אתמול היה במקום.זו לא התוצאה,זו בעיקר הדרך.

מועדון כמו מכבי לא יכול להרשות לעצמו לא לכבוש 3 משחקים ברצף.מועדון כמו מכבי לא יבזבז זמן,לא יתרפס בפני היריבה,לא ילחם על כדורים וישחק בצורה כזאת אימפוטנטית.לפעמים הקהל צריך לתת כאפה לקבוצה ולא רק לשחק אותה הפועל תל אביב עם סטייל ה"עד המוות גם אם נקבל 8 עכשיו אז נעודד אותך יותר".ביקורת היא דבג לגיטימי וזה הכוח של הקהל.תמיכה ועידוד בלתי מתפשר זה דבר אחד,אבל מהצד השני בלתי מתקבל על הדעת שכל אחד שיתן ביקורת הוא "מפזר רעל/אוהד הצלחות". ולא,רק אל תגידו לי את המשפט "אבל יש דרך להגיד...",שטויות.פה זה לא הפועל ולא תיאטרון.

ועוד משהו,הביקורת היא לא רק על סמך 3 משחקים,אלא לטווח של חודשיים-שלושה.אם אתם לא משלימים על זה שיש לנו מאמן עם גמישות של בטון ושהגנה אצלנו זו המלצה בלבד,אתם בבעיה,שלא נדבר על בזבוזי הזמן ההזויים האלה במקום לטרוף את הדשא.

אל תשכחו,אנחנו מכבי.

תפסיקו לזיין את המוח עם שער 13 וכל השטויות האלה, אני יושב במזרחי עליון, יחסית קרוב לגוש ועדיין מסביבי נשמעו שריקות בוז.

תקשיבו, השריקות בוז האלה אמנם לא במקום אבל בשונה משריקות בוז כשהיכולת לא משהו, אתמול, למרות שאני הכי לא מסכים עם זה, היה אפשר להבין את ההוצאת תיסכול הזאת. השחקנים ביזבזו זמן ושיחקו לאט במכוון, כאילו ירדו להפסקה, שמעו 1-0 זניט, והחליטו שתיקו טוב לנו. וואלה מכבי לא משנה מה לא אמורה להעביר זמן ולחפש לצאת בתיקו 0 בבית, זה מתאים לקבוצות קטנות לא לנו. אז בגדול אפשר להבין את הבוז לביזבוזי זמן.

בקיצור, לא צריך לבכות על הקהל בכל הזדמנות.

הייתי מעדיף משחק חוץ מול מכבי פ״ת, לא רוצה לחשוב איך הם יגיבו אם חלילה המשחק לא יתפתח כמו שאנחנו מקווים.

גם אני, אבל רק בגלל הדרך, מעדיף לשלם כל משחק חוץ מאשר לסבול שעתיים נסיעה לנתניה אחרי יום עבודה.

עכשיו אני קולט שטעיתי בנושא.

מה שהכי עצוב לי זה שאם נפסיד חלילה ביום ראשון ה-11 שלנו על הדשא הולכים לשמוע בוז צורם ומביך בשריקה.

ומי שחושב שהבוז הגיע רק מהמערבי/מהמזרחי תחתון טועה בענק, פשוט תעודת עניות לקהל.

הבוז אתמול היה במקום.זו לא התוצאה,זו בעיקר הדרך.

מועדון כמו מכבי לא יכול להרשות לעצמו לא לכבוש 3 משחקים ברצף.מועדון כמו מכבי לא יבזבז זמן,לא יתרפס בפני היריבה,לא ילחם על כדורים וישחק בצורה כזאת אימפוטנטית.לפעמים הקהל צריך לתת כאפה לקבוצה ולא רק לשחק אותה הפועל תל אביב עם סטייל ה"עד המוות גם אם נקבל 8 עכשיו אז נעודד אותך יותר".ביקורת היא דבג לגיטימי וזה הכוח של הקהל.תמיכה ועידוד בלתי מתפשר זה דבר אחד,אבל מהצד השני בלתי מתקבל על הדעת שכל אחד שיתן ביקורת הוא "מפזר רעל/אוהד הצלחות". ולא,רק אל תגידו לי את המשפט "אבל יש דרך להגיד...",שטויות.פה זה לא הפועל ולא תיאטרון.

ועוד משהו,הביקורת היא לא רק על סמך 3 משחקים,אלא לטווח של חודשיים-שלושה.אם אתם לא משלימים על זה שיש לנו מאמן עם גמישות של בטון ושהגנה אצלנו זו המלצה בלבד,אתם בבעיה,שלא נדבר על בזבוזי הזמן ההזויים האלה במקום לטרוף את הדשא.

אל תשכחו,אנחנו מכבי.

החלוצים מחמיצים מצבים של גול, השוער בעט החוצה 2-3 פעמים

בוא נשרוק בוז! זה מה שיעזור לקבוצה כרגע! זה מה שיחזיר לשחקנים את הביטחון!

איזה גישה של אוהד חרא אלוהים

אשכרה יש פה אנשים שמבינים/מעודדים את השריקות בוז.

מי אתם ? למה כשלא הולך מפקירים? מזה בכלל נותן השריקות בוז? באמת נראה לכם שלא התאמצו? שוידאר לא רצה לשים חתיכה?

בשער עידוד רציני, שריקות כאלה מתוכו היו נגמרות בבלאגן.

הגיע הזמן שהשחקנים יתעוררו.

מקבלים משכורות ענק ונראים כמו קבוצת ליגת בינונית , רק בלי המוטיבציה.

הקהל בכלל לא פקטור פה , להצלחה או לכשלון של הקבוצה.

הקהל הוא הגורם האחרון לכך שהקבוצה נראית כמו שהיא נראית.

מזרחי תחתון, הרבה כרטיסים שם למכירה כי לא כל המושבים נמכרו, במיוחד באירופית, כל שבוע יושבים מסביבי אנשים אחרים וזה אלה שמקללים, בקיצור אין מה להתרגש והעיקר שהמערבי יעשה את העבודה כי במילא בליגה שומעים רק אותו

הגיע הזמן שהשחקנים יתעוררו.

מקבלים משכורות ענק ונראים כמו קבוצת ליגת בינונית , רק בלי המוטיבציה.

הקהל בכלל לא פקטור פה , להצלחה או לכשלון של הקבוצה.

הקהל הוא הגורם האחרון לכך שהקבוצה נראית כמו שהיא נראית.

הקהל צריך לעזור לקבוצה, לא להלחיץ אותה

הנהלה צריכה לנהל

מאמן לאמן

וקהל לעודד ולתמוך, רק במקרי קיצון אפשר לדבר על פעולות אחרות, זה ממש לא המצב

מי ששורק בוז הוא פשוט פוגע במכבי

הקהל צריך לעזור לקבוצה, לא להלחיץ אותה

הנהלה צריכה לנהל

מאמן לאמן

וקהל לעודד ולתמוך, רק במקרי קיצון אפשר לדבר על פעולות אחרות, זה ממש לא המצב

מי ששורק בוז הוא פשוט פוגע במכבי

מי שלא בנוי ללחץ והישגיות שלא יהיה במכבי.אז קיבלו בוז מה קרה? מת העולם? חלאס להיות הפועל.

ואל תדאג,אני לא בקטגוריה של אוהדי הצלחות.אני מנוי מאז שאני זוכר את עצמי לשער 11 ויושב במזרחי בנתניה היום,חוויתי כל הפסד והשפלה בעשור הכי נוראי של המועדון מעולם.אסור לנו לתת לגלגל לחזור לשם.

מי שלא בנוי ללחץ והישגיות שלא יהיה במכבי.אז קיבלו בוז מה קרה? מת העולם? חלאס להיות הפועל.

ואל תדאג,אני לא בקטגוריה של אוהדי הצלחות.אני מנוי מאז שאני זוכר את עצמי לשער 11 ויושב במזרחי בנתניה היום,חוויתי כל הפסד והשפלה בעשור הכי נוראי של המועדון מעולם.אסור לנו לתת לגלגל לחזור לשם.

כולנו היינו בזמנים הקשים, אתה חושב שלשרוק בוז לשחקנים יעזור להם לחזור לפורמה?

אתה לא מבין שזה בדיוק הפוך?

בתור אחד שסבל בשנים הקשות אני אפילו פחות יכול להבין איך אתה או כל אחד אחר שהיה אז יכול כבר אחרי פאקינג 3 משחקים פחות טובים לפגוע בשחקנים

אתה מחזיר אותנו לזמנים קשים לא מחריק אותם

פשוט קהל רע

לא שרקתי גם כשהיינו פחי אשפה ולא אשרוק בוז למכבי, אבל אני כן חושב שזה משהו שקיים במגרשי כדורגל ויש אנשים שרק ככה מבינים אולי.

תמיד כשקהל שורק בוז ואתה שומע פרשנים ששיחקו ואימנו מדברים על זה, אתה לא שומע אותם מדברים על איבוד ביטחון, אלא על זה שזה מעורר את השחקנים.

ושוב, אני מעדיף ברגעים כאלה לתמוך בקבוצה, אבל יש ויש לא מת העולם, להפך