Jump to content

קניית סוני

BMTA

Recommended Posts

הדיל של אמזון כולל מכס ומשלוח עם שליח עד הבית

הוא כולל שלט אחד

סטילבוק זו אריזה מיוחדת למשחק, במקום אריזת הפלסטיק הרגילה הדיסק יגיע באריזת מתכת

אם אתה מדבר על אמזון אז המחיר שאתה משלם להם הקנייה זה המחיר הסופי כולל הכל, גם אם יש טעות ויתווסף משהו זה על אמזון.

בקשר לאחריות שלהם, יצא לי להשתמש בה פעמיים,

קניתי פלאפון והייתה בעיה קטנה מרגע הפתיחה. בלי מיילים ובלי טלפונים שלחתי לעצמי חדש ונתנו לי חודש לשלוח את המכשיר שהיה.

אחרי שימוש של 11 חודשים שקע האוזניות לא עבד וגם כפתור הווליום. מייל אחד והם אמרו שהם שולחים לי חדש ושאשלח להם את שלי על חשבונם. עם המנחוס שלי לפני ששלחתי נפל לי הטלפון והתנפץ המסך, שלחתי להם מייל, ידעתי שלא תהיה בעיה אבל בכל זאת, הצעתי לשלם את עלות תיקון המסך ולוודא שאין בעיה שאני שולח מכשיר שבור, הם פשוט ענו לי לשלוח את התקול ואקבל חדש.

טוב אתם זיינתם אותי עם הנושא הזה, עשיתם לי חשק לסוני ולפני שעה בכלל לא חשבתי על לקנות

לא הבנתי למה אני לא יכול להוסיף אחריות לשנתיים?

Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order. You can also see if this item is available for delivery to your address from another seller.

עלה לי 1300 שקל אמור להגיע תוך שבוע, נקווה לטוב

טוב אתם זיינתם אותי עם הנושא הזה, עשיתם לי חשק לסוני ולפני שעה בכלל לא חשבתי על לקנות

לא הבנתי למה אני לא יכול להוסיף אחריות לשנתיים?

Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order. You can also see if this item is available for delivery to your address from another seller.

עלה לי 1300 שקל אמור להגיע תוך שבוע, נקווה לטוב

חחח קורה לכולם

תעדכן כשיגיע! אם הכל טוב מזמין מהם גם

טוב עכשיו קיבלתי מייל עם תשובות לשאלות ששלחתי להם (תוך 5 שעות תשובה - שירות לקוחות מדהים! )

מצרף כאן את מה ששאלתי והתשובות מתחת לזה:

i have few questions about it:
1. who is the seller of this product?
2. i live in israel. is the product comes with warranty? (if not, is it possible to purchase warranty?)
3. is it european console? PAL?
4. what is the cost of shipping to israel, and how much time will it take (for non prime user)
5. is this product will be cheaper in black friday?

I understand that you are interested in purchasing the item "Sony PlayStation 4 500GB + FIFA 17 Standard Steelbook" and would like to know some details regarding it.

I'll do my best to help you with this.

I've checked and following are the details :

1. The item is Dispatched from and sold by Amazon.

2. Yes, It is comes with a two year warranty.

3. I've checked and it seems that it comes with an European console, However, to be very precise about this, I've contacted our product team and I assure you I'll reply with the correct information regarding the console, Once I hear from them. Please allow me 3-5 business days for the same. Rest assured, I'm personally following this.

4. I've checked and see that there are two delivery methods available in this case,

-AmazonGlobal Standard (6-11 business days)

PC & Video Games - £3.99 per kg + £10.99 per delivery.

-AmazonGlobal Priority (2-4 business days)

Video Games - £3.99 per item + £20.99 per delivery.

5. I would like to inform you that this item may be available at a cheaper price during black Friday week.

If you will need any assistance, please don't hesitate to contact us back any time you need us and surely we'll be more happy to cater to your concerns and help you in every way we can.

we hope to see you again.

Warmest regards,

peter

לכל אלה שחוששים שמא יפספסו את מבצעי בלאק פריידיי באמזון:

ככל הנראה לא יהיו להם יותר מדי מבצעים ברשת בבלאק פריידיי והקדימו הכל, כנראה מתוך חשש ממבצעי ה-11.11 של הסינים.

לכל אלה שחוששים שמא יפספסו את מבצעי בלאק פריידיי באמזון:

ככל הנראה לא יהיו להם יותר מדי מבצעים ברשת בבלאק פריידיי והקדימו הכל, כנראה מתוך חשש ממבצעי ה-11.11 של הסינים.

מכיר מבצע של הnba2k17?

בקיצור,בתור אחד שלא קונה הרבה מחו"ל,אפשר לסמוך על להזמין משם?

יש משהו מיוחד שצריך לסמן בהזמנה? (ראיתי שיש אפשרות ל3 שנים אחריות,למרות שמהתגובות פה זה לא בהכרח תופס)

חוץ מזה ראיתי שכתבו פה איפשהו שהמחיר שאמאזון נותנים הוא כולל מכס עד הבית. יש חיה כזו? איך זה יכול להיות?

הרגתם אותי. אני קונה מאמאזון,בקיצור אז אחריות מאמאזון יש גם בישראל לפי מה שאני מבין נכון? כדי שאדע אם להזמין.

לא יהיו בעיות עם הסוני.

אם תיפול בסטטיסטיקה הנדירה, צריך לשלוח אליהם את המכשיר.

יש משהו מיוחד שצריך לסמן בהזמנה? (ראיתי שיש אפשרות ל3 שנים אחריות,למרות שמהתגובות פה זה לא בהכרח תופס)

כן, אמזון אחלה.

לא.

חוץ מזה ראיתי שכתבו פה איפשהו שהמחיר שאמאזון נותנים הוא כולל מכס עד הבית. יש חיה כזו? איך זה יכול להיות?

תרגיש הכי בטוח להזמין,לעבוד עם אמזון זה חווית שירות שלא רואים בשום מקום.השביעות רצון שלך היא במקום הראשון,לא משנה אם קנית את המוצר אתמול או לפני חצי שנה,הם יעזרו לך למצוא פיתרון.

שאתה מזמין,שים לב שאתה משלם בפאונד ולא בשקל,זה יחסוך לך קצת.

וזהו,תרגיש הכי בטוח בעולם.

לגבי האחריות,כמו שכתבו מעליי,מיותר.

לגבי המכס,לא ייגבה ממך שקל נוסף מעבר למה ששילמת במעמד הקנייה.

אמזון לוקחת ממך סכום מכס מוערך,אם בפועל הסכום ששולם קטן ממה שהם לקחו ממך,הם מחזירים לך באופן אוטומטי את ההפרש.

ואם הסכום בפועל גדול יותר,הם כמובן לוקחים את זה על עצמם,ליגה אחרת כבר אמרנו?

סוני 4 1tb

2 שלטים, פיפא 17, עמדת הטענה

שנתיים אחריות של ישפאר

2100 ש"ח. (אם זה פרו אז 2000) החנות נמצאת ביהוד נקראת הייטק סטור. חבר קנה והכי זול שמצאתי

הבלאק פריידיי לא רלוונטי לנו כי עדיף להביא מאמזון בריטניה.

חוץ מזה שאמזון לא מחכים לבלאק פריידיי ויוצאים עכשיו במבצעים כדי להילחם בסינים.

אני רואה יותר מדי אנשים שממליצים לחכות לבלאק פריידיי, בסוף אתם תראו שהמבצעים של הבלאק פריידיי לא כאלה שווים.

ואם כבר קונים סוני באיזור ה-2000 ש"ח עדיף כבר לקנות את הסוני פרו (1800-1900 ש"ח דרך אמזון גרמניה/בריטניה).

הבלאק פריידיי לא רלוונטי לנו כי עדיף להביא מאמזון בריטניה.

חוץ מזה שאמזון לא מחכים לבלאק פריידיי ויוצאים עכשיו במבצעים כדי להילחם בסינים.

אני רואה יותר מדי אנשים שממליצים לחכות לבלאק פריידיי, בסוף אתם תראו שהמבצעים של הבלאק פריידיי לא כאלה שווים.

ואם כבר קונים סוני באיזור ה-2000 ש"ח עדיף כבר לקנות את הסוני פרו (1800-1900 ש"ח דרך אמזון גרמניה/בריטניה).

אבל כן יש מבצעים באמזון בריטניה. גם אם אין הנחות באותו היקף, שווה להמתין מעט ולבדוק.

ומה יקרה אם אמזון יפסיקו את המבצע הנוכחי (והם עושים את זה המון, גם המבצע של הסוני הופסק וחזר)?

חח איזו חשיבה של ישראלי מצוי, כמו החבר שתמיד יגיד לך שהוא "ראה ביותר זול"

תזמינו, אל תמתינו להנחות כי לא יהיו כאלו ובמידה וכן הן יהיו כל כך שוליות שתתאכזבו מהעובדה שהייתם יכולים לשחק בסוני כבר הרבה מאד זמן. כמו שנאמר כבר, מדיניות המשלוחים של אמזון והספקים שעובדים איתה משתנה לעתים קרובות וקיימת אפשרות שיופסקו המשלוחים לישראל למרות שהסיכוי נמוך מאד.