Jump to content

מכבי ת"א בודקת את מצבו של אצטדיון ר"ג

העטלף

Recommended Posts

מוותר על מנוי אחרי 13 שנה

אני לא מוותר אבל מכבי גמרו אותי עם נתניה, לא מסתדר לי עם העבודה. ( לא תמיד מסכימים לשחרר אותי, הביאו אותי למצב שאני מת שנעבור לרמת גן )

הפיתרון היחיד זה להביא סינים שיסיימו את בלומפילד עד סוף העונה

חחח ולמנוע מהקבלן הישראלי לגזור קופון?

לא יקרה לצערי..

מי שבעד האיצטדיון הארור הזה כנראה לא היה בו מספיק פעמים בחייו.

לחזור למתקן המסריח הזה זה לחזור 20 צעדים אחורה מבחינת הכל.

מעדיף לנסוע 5 שנים לנתניה ולא להיות שנה אחת באיצטדיון הפרמיטיבי המגעיל הזה.

ובדוק יעבירו את המזרחי עליון אל היציע המזרחי המסריח

כל המנויים יכולים בתיאוריה להיכנס למערבי

לתקוע את הקבוצות חוץ מאחורי הלפיד עם מינימום כרטיסים ואת המזרחי למכור במחיר אחיד של 40

חלום

לא יודע איך להסביר אבל בנתניה פשוט אין אווירה של בית אין! האצטדיון פצצה באמת יפה אבל לא אהבתי את כל השאר פשוט לא מרגיש אותו דבר כמו בלומפילד...מצד שני גם רמת גן זה לא הברנבאו אבל יש לי עדיפות לרמת גן בגלל שיהיה לי קל להגיע לשם כל שבוע וגם כי אני יותר רגיל לשם ממשחקים שהייתי בא,מצד שני אין ברמת גן תנאים באמת מתאימים כדי לשחק שם 3 שנים אבל לפחות זה לא אצטדיון נאחס כמו נתניה שם כל שבוע יש הפתעות.

כל מי שבעד ר״ג, אתם יעני בוכים שנתניה לא ביתי ובעד מעבר לאצטדיון הכי נטול אווירה ביקום? גם קהל סרבי אסלי לא ישמעו שמה.

גילוי נאות- מגיע מחיפה אבל עד לפני חודשיים בערך הגעתי בד״כ מב״ש. וגם אז העדפתי את נתניה על הגועל נפש הזה שנקרא ר״ג.

האמת שכל הבכי מתחיל כבר להימאס, הלוואי ומכבי הייתה במושבה זה היה מושלם אבל זה מה יש ונתניה הוא האופציה העדיפה כרגע.

בדיוק שחשבנו שלא יכול להיות גרוע יותר מהאיצטדיון המיושן של ר"ג,הגיעה עיריית נתניה ושלל קבלניה וסיפקו לנו איצטדיון הרבה יותר פח....מלכתחילה היה עדיף פ"ת,אבל בעקבות ההתחייבויות של ראשי מכבי לנתניה,לא רואה תסריט שנעקור למקום אחר עד סיום השיפוצים בבלומפילד בעוד כחמש עשרה שנה...

אם אני מבין נכון, עיריית נתניה הפרה לא מעט סעיפים בחוזה ככה שמכבי לא תתקשה לצאת ממנו.

אמנם אני גר בחו״ל אבל אני באמת חושב שיש לרמת גן יותר יתרונות מנתניה.

שניהם חרא אבל חייבים לבחור.

כשאמרו נתניה רוב התגובות היו אוי ואבוי עדיף רמת גן עדיף רמת גן עכשיו אתם בוכים? נכון שניהם זבל רמת גן מבחינת האצטדיון ונתניה מבחינת הדרך לפחות תחליטו

אחרי שבוע ברמת גן אתם תדברו אחרת

שכחתם מה זה איצטדיון רמת גן

לרמת גן יש יתרונות וחסרונות.

אני לא רואה יתרונות בנתניה.

לרמת גן יש יתרונות וחסרונות.

אני לא רואה יתרונות בנתניה.

מוכן לדבר על יתרונות וחסרונות בהשוואה של איצטדיוני כדורגל

רמת גן לא איצטדיון כדורגל.

מוותר על מנוי אחרי 13 שנה

לא מוותר רק כדי לא לאבד את המנוי בתרחיש הסביר שבו נחזור לבלומפילד ונגלה שבכלל הקטינו אותו.

תשכחו מפתח תקווה, יש שם כבר 3 קבוצות לעונה הבאה

לא 4? לכמה זמן הפועל ובני יהודה סגורות שם?

לא יודע איך להסביר אבל בנתניה פשוט אין אווירה של בית אין! האצטדיון פצצה באמת יפה אבל לא אהבתי את כל השאר פשוט לא מרגיש אותו דבר כמו בלומפילד...מצד שני גם רמת גן זה לא הברנבאו אבל יש לי עדיפות לרמת גן בגלל שיהיה לי קל להגיע לשם כל שבוע וגם כי אני יותר רגיל לשם ממשחקים שהייתי בא,מצד שני אין ברמת גן תנאים באמת מתאימים כדי לשחק שם 3 שנים אבל לפחות זה לא אצטדיון נאחס כמו נתניה שם כל שבוע יש הפתעות.

בדרבי האצטדיון רעד, גם מול זניט היתה אווירה מעולה. אין אווירה של בית מאותה סיבה שבסמי עופר לא היתה אווירה של בית (שמישהו יגיד לי שעם רק חצי אצטדיון צהוב לא היתה אווירה מדהימה ב-6-2 לעומת זאת) - לא כי אלה אצטדיונים רעים, אלא כי מבחינה פסיכולוגית זה לא מרגיש לנו כמו בית, פשוט כי אנחנו יודעים שזה לא. ברמת גן בטח שלא תהיה לך הרגשה של בית.

בדיוק שחשבנו שלא יכול להיות גרוע יותר מהאיצטדיון המיושן של ר"ג,הגיעה עיריית נתניה ושלל קבלניה וסיפקו לנו איצטדיון הרבה יותר פח....מלכתחילה היה עדיף פ"ת,אבל בעקבות ההתחייבויות של ראשי מכבי לנתניה,לא רואה תסריט שנעקור למקום אחר עד סיום השיפוצים בבלומפילד בעוד כחמש עשרה שנה...

לפי מה שאני מכיר, פ"ת כבר היה סגור, אבל אז מישהו שם בעירייה חטף סיבוב והקפיץ את מחירי השכירות וכאלה, ככה שמכבי העדיפו לקחת את נתניה.