Jump to content

מכבי ת"א בודקת את מצבו של אצטדיון ר"ג

העטלף

Recommended Posts

בכל עיר בעולם שמחשיבה את עצמה למשהו יש לפחות אצטדיון ענק אחד רק בגוש דן שהוא המתקדם במדינה אין אף מתקן ראוי לא בכדורסל ולא בכדורגל.

אצטדיון חדש באזור גוןש דן היה צריך להיות הרבה לפני נתניה, פ"ת וב"ש.

דווקא בכדורסל יש אחלה מתקנים, רק בכדורגל כל מה שבגוש דן זה פח אשפה.

מושבה,(בהנחה ובני יהודה תרד נגיד) מנויים חדשים יחסית לא יוכלו לחדש או הגרלה ביניהם ואלה שלא זכו יהנו מחידוש מוזל בבלומפילד או חולצה מתנה של עונת החזרה. גם תמיד יהיה מלא, פחות טרמפיסטים, אה וקרוב…

רמת גן קרוב, הכנסה נאה במשחקים גדולים,אין בעיה להשיג לדרבי, חרא אווירה

נתניה רחוק ופקקים, אין יציעים מאחורי השער,חרא דשא, גג.

בכל מקרה אי אפשר להמשיך במתכונת הנוכחית, עונה אחת אפשר לסבול וגם זה עוד על הקצה אבל עוד אחת כזו זה יריקה בפרצוף האוהדים.

מושבה,(בהנחה ובני יהודה תרד נגיד) מנויים חדשים יחסית לא יוכלו לחדש או הגרלה ביניהם ואלה שלא זכו יהנו מחידוש מוזל בבלומפילד או חולצה מתנה של עונת החזרה. גם תמיד יהיה מלא, פחות טרמפיסטים, אה וקרוב…

רמת גן קרוב, הכנסה נאה במשחקים גדולים,אין בעיה להשיג לדרבי, חרא אווירה

נתניה רחוק ופקקים, אין יציעים מאחורי השער,חרא דשא, גג.

בכל מקרה אי אפשר להמשיך במתכונת הנוכחית, עונה אחת אפשר לסבול וגם זה עוד על הקצה אבל עוד אחת כזו זה יריקה בפרצוף האוהדים.

מושבה לא אפשרי, אף בעל מנוי לא יוותר על הזכות שלו ובצדק.

מושבה לא אפשרי, אף בעל מנוי לא יוותר על הזכות שלו ובצדק.

לגיטימי, אז יציע אורחים זמני, מה שתוכנן לפלייאוף בנתניה, יותר זמן לביצוע.

שוב פעם זה? אין סרט שאנשים יסכימו לוותר על המנוי שלהם במיוחד עם איך שאנחנו מכירים את "ההגרלות" של מכבי.

לא מאמין למי שיגיד שהוא מוכן לוותר על המנוי שלו בשביל טובת הכלל ובצדק.

שוב פעם זה? אין סרט שאנשים יסכימו לוותר על המנוי שלהם במיוחד עם איך שאנחנו מכירים את "ההגרלות" של מכבי.

לא מאמין למי שיגיד שהוא מוכן לוותר על המנוי שלו בשביל טובת הכלל ובצדק.

בראיה לשנה הבאה אני לא חושב שיהיו אוהדים שיצטרכו לוןתר על המנוי. להבנתי רק כ8000 מנויים חידשו בנתניה.

אני יכול להגיע לאצטדיון רמת גן בכמה דקות.

לנתניה לוקח לי המון המון זמן בפקקים.

למרות זאת, מעדיף את נתניה. ....בהרבה.

למרות כל בעיות הנגישות בנתניה, הבעיה המרכזית מבחינתי היא יציע האורחים.

העיכובים בהקמת יציע אורחים הם הבשורה הקשה ביותר.

זה חתיכת פוגם בביתיות....

היתר- אין מה להשוות- רמת גן זה ג'יפה של אצטדיון.

משקפת מישהו?

לגיטימי, אז יציע אורחים זמני, מה שתוכנן לפלייאוף בנתניה, יותר זמן לביצוע.

אין צורך ביציע זמני בנתניה, כרגע יש כרטיסים לאלקמאר ונגד פ"ת ואני לא רואה אנשים שרצים לחטוף את הכרטיסים.

אין צורך ביציע זמני בנתניה, כרגע יש כרטיסים לאלקמאר ונגד פ"ת ואני לא רואה אנשים שרצים לחטוף את הכרטיסים.

יותר זמן לביצוע, הכוונה ליציע אורחים זמני במושבה.

יציע האורחים נועד גם להפריד בין הקהלים.

הכרטיסים שיש לך היום לפ"ת הם באיזה סכום?

גם לדרבי היה ב-450 ש"ח.

יש כמאה כרטיסים בפינות, ועוד כרטיסים ב-405 ש"ח.

בדיוק שחשבנו שלא יכול להיות גרוע יותר מהאיצטדיון המיושן של ר"ג,הגיעה עיריית נתניה ושלל קבלניה וסיפקו לנו איצטדיון הרבה יותר פח....מלכתחילה היה עדיף פ"ת,אבל בעקבות ההתחייבויות של ראשי מכבי לנתניה,לא רואה תסריט שנעקור למקום אחר עד סיום השיפוצים בבלומפילד בעוד כחמש עשרה שנה...

יותר זמן לביצוע, הכוונה ליציע אורחים זמני במושבה.

הלוואי, המושבה זה הפתרון הטוב ביותר לנו. קרוב לרכבת, הלוואי....

יציע האורחים נועד גם להפריד בין הקהלים.

הכרטיסים שיש לך היום לפ"ת הם באיזה סכום?

גם לדרבי היה ב-450 ש"ח.

100 ש"ח למערבי אם אני לא טועה, אני יכול להסכים שהמחירים יקרים אבל זה מה שפנוי, אם נעבור לרמת גן מכבי יוכלו למכור מנויים וכרטיסים בחצי מחיר.

לדרבי בבלומפילד בכלל לא היה כרטיסים

דווקא בכדורסל יש אחלה מתקנים, רק בכדורגל כל מה שבגוש דן זה פח אשפה.

ההיכל יכול לארח פיינל פור של היורו ליג בעידן החדש? גם שנים על גבי שנים שהוא לא מכיל את הביקוש למנויים.

ובאולם של הפועל כמה מקומות יש חמש אלף?

עדיין מתקנים קטנים ביחס לגודל האוכלוסייה שיש באזור

בכל עיר בעולם שמחשיבה את עצמה למשהו יש לפחות אצטדיון ענק אחד רק בגוש דן שהוא המתקדם במדינה אין אף מתקן ראוי לא בכדורסל ולא בכדורגל.

אצטדיון חדש באזור גוןש דן היה צריך להיות הרבה לפני נתניה, פ"ת וב"ש.

אין מתקן ראוי בכדורסל? ומה זה יד אליהו, כלב ים ?

לא מסכים איתך..זה שהקהל של היריבה יושב באותו יציע של הקבוצה שלנו פוגע בביתיות. מי שבמערבי לא שומע את השירים שמתחילים במזרחי ואלה שמשתתפים שם בשירים גם לא יכולים לעשות את זה. כל זה בלי לדבר על האוהדים שיושבים מתחת ליציע של הקבוצת חוץ ואוכלים חרא כל המשחק מהם.

ההיכל יכול לארח פיינל פור של היורו ליג בעידן החדש? גם שנים על גבי שנים שהוא לא מכיל את הביקוש למנויים.

זה שג'ורדי (של הכדורסל) רוצה 12-13 אלף ומעלה בכל אולם שמארח פיינל פור עדיין לא הופך את יד אליהו שיש בו 11 אלף מקומות למתקן לא ראוי. האולם של מילאנו שארח פיינל פור לפני שנתיים וחצי פחות נוח מיד אליהו למשל, אפילו שיש בו בערך 1,500 מקומות יותר.

לצורך העניין, בשביל שיד אליהו היה צריך להיות דומה לבלומפילד מבחינת כמה שהוא גרוע בגודל שלו הוא היה צריך להיות בערך חצי ממה שהוא עכשיו....

לא יודע לגבי יכולת אירוח פיינל פור, הדרייב אין מכיל 3500 ובחולון נכנסים 5500 (לפי ויקיפדיה) ועדיין מדובר באולמות חדישים שכיף להגיע אליהם (כמובן שביחס לפחים ולאוסישקין)

הלוואי, המושבה זה הפתרון הטוב ביותר לנו. קרוב לרכבת, הלוואי....

100 ש"ח למערבי אם אני לא טועה, אני יכול להסכים שהמחירים יקרים אבל זה מה שפנוי, אם נעבור לרמת גן מכבי יוכלו למכור מנויים וכרטיסים בחצי מחיר.

לדרבי בבלומפילד בכלל לא היה כרטיסים

הם נרכשו בימים האחרונים שךפניו.

לא מאמין שאני אומר את זה, אבל מעדיף את רמת גן על נתניה.

ברור שנאבד קצת את יתרון הביתיות אבל אולי אפילו מבחינה מקצועית זה עדיף מגרש גדול יותר ופתוח נגד הבונקרים שעושים לנו בלידה.

לא מאמין שאני אומר את זה, אבל מעדיף את רמת גן על נתניה.

ברור שנאבד קצת את יתרון הביתיות אבל אולי אפילו מבחינה מקצועית זה עדיף מגרש גדול יותר ופתוח נגד הבונקרים שעושים לנו בלידה.

גם זה לא שיש לנו הצלחה מקצועית אדירה בנתניה