Jump to content

מכבי ת"א בודקת את מצבו של אצטדיון ר"ג

העטלף

Recommended Posts

אחרי שבוע ברמת גן אתם תדברו אחרת

שכחתם מה זה איצטדיון רמת גן

אין מגרש בעולם שאני שונא יותר מרמת גן, מעדיף עליו את הי''א.

אני לא יכול להיות בו בלי שבראש שלי מתנגן בדד בביצוע שער 4, ''בדם ואש את אברם נגרש'' ואת השחקן והאולטרס הולכים מכות

בזמן שמרטינוביץ' מוכר אותנו ב2008,

ועדיין, רוב הפורום הזה מורכב מאוהדים בגילאי 20-30, קל לנו טיפה יותר, חשובה לנו האווירה טיפה יותר,

לאוהדים בגילאי 40+ המגרש בנתניה הוא סיוט גדול פי כמה.

במידה ולא ניקח אליפות מרהיבה במיוחד אני לא רואה יותר מ-7000 צופים שיטריחו את עצמם ויגיעו לנתניה בתוך שנה-שנתיים.

רמת גן זה זבל אבל במידה ותוקעים את קהל החוץ במזרחי הוא הופך להיות ''ביתי'' יותר מנתניה (ולא מעט ''קרדיט'' מגיע להנהלה עם ההחלטה לשים את קהל

החוץ על הראש של המנויים למערבי בנתניה).

אם מוסיפים למשוואה דרכי גישה נורמליות+ קירבה לאזור המרכז אז לרמת גן יש יתרון בסוגייה איזה איצטדיון פחות דוחה.

לא שכחתי את הזוועה ששמה איצטדיון רמת גן אבל ''רק לא נתניה'' בקיצור, שיארחו בהדר יוסף מצידי בעונה הבאה.

וואו כמה שאני שונא את רמת גן.

עם זאת, חייב לציין שנתניה הוא הסיוט הגדול ביותר שעברתי מבחינת אצטדיון כדורגל, חברים מהמערבי אומרים לי שהם לא שומעים אותנו שרים ושזורקים להם כוסות קולה מלאות בשתן על הראש.

שעתיים נסיעה, ועוד שעה פקקים.

וואלה לפחות ברמת גן לא יהיה לנו חרא על הראש, ועדיין במערבי לא ישמעו אותנו.

בקיצור, שמכבי תל אביב, תארח בעיר הצמודה אליה רמת גן ולא בכביש החוף הפקוק.

לא מוותר רק כדי לא לאבד את המנוי בתרחיש הסביר שבו נחזור לבלומפילד ונגלה שבכלל הקטינו אותו.

לא 4? לכמה זמן הפועל ובני יהודה סגורות שם?

בדרבי האצטדיון רעד, גם מול זניט היתה אווירה מעולה. אין אווירה של בית מאותה סיבה שבסמי עופר לא היתה אווירה של בית (שמישהו יגיד לי שעם רק חצי אצטדיון צהוב לא היתה אווירה מדהימה ב-6-2 לעומת זאת) - לא כי אלה אצטדיונים רעים, אלא כי מבחינה פסיכולוגית זה לא מרגיש לנו כמו בית, פשוט כי אנחנו יודעים שזה לא. ברמת גן בטח שלא תהיה לך הרגשה של בית.

מה זה האצטדיון רעד?

הכל יחסי, גם שאתה מעודד בנתניה ושורק בוז האפקט של זה הוא ככה ככה. אין מה להשוות בכלל לבלומפילד, מבחינת הקירבה לדשא, זה שהאצטדיון סגור מכל הכיוונים וכו'.

אין לקהל את אותה השפעה על מכבי ועל היריבה/השופטים כמו שיש בבלומפילד, פשוט מרגישים את זה.

וגם מה שאמרת לגבי האפקט הפסיכולוגי, בלומפילד זה הרתעה לכל קבוצה בליגה שמגיעה אליו מול מכבי.

אם היה לי שקל על כל המשחקים בשנים האחרונות שגמרנו כבר דקה 10 בבלומפילד...

בנתניה אין את זה, זה לא זה.

אתה מרגיש שצריך לירוק דם כדי לשים גול. אתה מרגיש שהריבה משחקת הרבה יותר חופשי מאשר בבלומפילד. ככה הרגשתי מול חיפה. לא רואה מצב שאנחנו מפסידים להם בבלומפילד (לא קרה כבר 5 וחצי שנים).

לא רואה מצב שבבלומפילד בשבוע אחד אנחנו חוטפים מבית"ר שיוויון בתוספת זמן ומהפך של 4 שערים ברבע שעה.

לא יעזור איך שלא תסתכלו על זה. השחקנים בעצמם אומרים שנתניה לא ביתי בעליל.

גם כשהקהל היה עייף ושבע וגם שהעידוד לא משהו, עדיין בלומפילד זה בלומפילד.

בעיה גדולה נוספת זה שלבאר שבע יש את טרנר.

אבל הבעיה הכי גדולה שזה 3 שנים.

מתי צפויים לבנות יציעים מאחורי השערים? אם בכלל?

רמת גן זה אסון, יותר מנתניה ויותר מהכל, עדיף לארח בקפריסין ולא לחזור לקללה הזו!

יכול להיות כיף לאללה להפוך את הלפיד או את 5-6-7 ליציע האורחים.

מתי צפויים לבנות יציעים מאחורי השערים? אם בכלל?

זה נדרש בשביל אווירה ולתקוע את האורחים שם, אבל מבחינה תחבורתית הגדלה של נתניה בעוד כמה אלפי מקומות ייעשה עוד יותר בלגן

אתם אשכרה לא זוכרים מה זה אצטדיון רמת גן? זה בית קברות איך אפשר לדבר עליו כאופציה בכלל?! אם באמת חלילה נעבור לשם אנשים יבכו פה אחרי שבועיים. וכן, אני גר בבת ים וגם לי נוח יותר להגיע לרמת גן מאשר נתניה.

בתור אחד שהיו לו 10+ מנויים לאורך הזמן

ולא חידש בגלל ענייני עבודה (וביננו, כבר יותר הגיוני שמישו עם יכולת להגיע למשחקים ירכוש מנוי במקום שהכיסא שלי יהיה ריק)

אני אשמח אם יתחשבו בי, אני יודע נשמע הזוי

"יפגע במנויים"

אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל

גם לקבוצה נראה לי עדיף כי אם ימכרו כרטיסים ב30-40 שקל יגיעו 20 אלף+ לרוב המשחקים

ובעונה הבאה יעשו למנויים שנפגעו העונה הנחה משמעותית על זה שהשנה הם שילמו ביוקר

אין יותר פייר מזה

ממש קשה לי השנה הזאת בלי לראות מכבי והמחשבה שיהיו לי עוד שנתיים כאלה

(אלא אם כן אעתיק את מקום עבודתי לעיר נתניה, דבר שלא נראה לי הולך לקרות)

גורמת לי צער רב

ילה מכבי קבלו תהחלטה הנכונה

מה שתחליטו ת'פדלו

ויחסכו ממני את דעתם החבר'ה היותר צעירים, יענו, הדעה מתקבלת

אבל גם הדעה שלי הגיונית סך הכל

בכל זאת, אוהד, לא טרמפיסט או משו

המושבה לא יקרה.

למה אנשים אוהבים להדחיק?!

יש פסיכולוג בפורום שיסביר את זה?

זה קצת מזכיר את זה שאנשים רושמים פה במלפפונים לגיונרים שנייה אחרי שהם האריכו חוזה בקבוצה שלהם, לך תבין.

אני מודה נתניה הוציאה לי את הכיף מלבוא למשחקים, הדרך, העלויות, הלחץ הכל מתנקז לחוויה שעד שאני מגיע לאיצטדיון אני מותש, כבר בקושי נשאר לי כוח לעודד שזה הדבר שאני הכי אוהב לעשות.

מכבי בבעיה רצינית, להמשיך בנתניה עם כל כך הרבה תלונות זה סיכון גדול מידי. אחרי העונה אנשים פשוט ירימו ידיים ויבינו שעדיף לקנות כרטיס למשחקים מסוימים.

זה קצת מזכיר את זה שאנשים רושמים פה במלפפונים לגיונרים שנייה אחרי שהם האריכו חוזה בקבוצה שלהם, לך תבין.

אני מודה נתניה הוציאה לי את הכיף מלבוא למשחקים, הדרך, העלויות, הלחץ הכל מתנקז לחוויה שעד שאני מגיע לאיצטדיון אני מותש, כבר בקושי נשאר לי כוח לעודד שזה הדבר שאני הכי אוהב לעשות.

מכבי בבעיה רצינית, להמשיך בנתניה עם כל כך הרבה תלונות זה סיכון גדול מידי. אחרי העונה אנשים פשוט ירימו ידיים ויבינו שעדיף לקנות כרטיס למשחקים מסוימים.

לצערי אני שומע את זה מלא מעט אוהדים אחרים, וותיקים שמנויים שנים

אתה מבין תורג'....

מתחיל להזכיר את הקיץ עם ההזיות של "אצילי, בירנבאום, שוינפלד, מגן שמאלי זר ובלם זר וזה חלון טוב בשבילי"

גם ככה אין ביתיות.

לא בנתניה ולא ברמת גן.

לפחות שיהיה נוח.

שכחת את המצב ברמת גן אה, נתניה זה הסיגנל אידונה פארק ליד זה

האמת שהרבה אנשים ואני ביניהם כבר לגמרי עם הלשון בחוץ בכל מה שנוגע לנתניה. כל משחק זה באמת נהיה חתיכת תיק.

אני מגיע עם אבא שלי למשחקים וגם ככה הוא מתקשה עם תורים והליכות ארוכות ונסיעות בפקקים.

אבל...

יכול להיות שלא לכולם כאן יצא לחוות את שנות ה-90 באיצטדיון ר"ג אבל זה לא משהו שהייתי חוזר עליו בחיים.

עכשיו אין אווירה בנתניה? תחשבו על משחקים נגד הבינוניות-קטנות בליגה בר"ג - 6000 ביציע מערבי ומאה חמישים מטר מהם 5000 במזרחי. במקרה הטוב.

אווירה של משחק נוער של רומא באולימפיקו.

לא יודע, אולי נתניה בסוף תשבור גם אותי, אבל באמת שלא נראה לי שר"ג זה הפתרון. וגם לי זה פי אלף יותר נוח.