Jump to content

הקהל בסוף המשחק

תחיית המתים

Recommended Posts

האמת שאת אותן רגע שכולכם לקחתם כקסום אני לקחתי עם צביטה גדולה מאוד בלב.

השניה של השירה במתפרצת לשחקנים שבאו בזמן שברקע אוהדי בש מקפלים את הציוד ומסתכלים עלינו מעודדים הרגישה לי קצת יותר מדי כמו "אנחנו מבינים שנגמרה פה תקופה/אין מה לעשות/השלמה עם המצב הקיים" קצת יותר מדי. קצת דרמטי מדי.

אבל כן.

כל הכבוד לקהל על הרגע החשוב הזה מבחינתנו ויפה שהקבוצה הגיבה ככה.

האמת שאת אותן רגע שכולכם לקחתם כקסום אני לקחתי עם צביטה גדולה מאוד בלב.

השניה של השירה במתפרצת לשחקנים שבאו בזמן שברקע אוהדי בש מקפלים את הציוד ומסתכלים עלינו מעודדים הרגישה לי קצת יותר מדי כמו "אנחנו מבינים שנגמרה פה תקופה/אין מה לעשות/השלמה עם המצב הקיים" קצת יותר מדי. קצת דרמטי מדי.

אבל כן.

כל הכבוד לקהל על הרגע החשוב הזה מבחינתנו ויפה שהקבוצה הגיבה ככה.

ואללה סוייר לא מסכים, אני לא הייתי שם אומנם ולא יודע מה התחושות ומן הסתם שהייתה אכזבה ענקית.

אבל כשברקע כל מה שנשאר לקהל של ב"ש זה לשרוק בוז כדי לנסות להשתיק וגם אז לא מצליחים זה משדר לשחקנים בדיוק הפוך ממה שאמרת, ששום דבר לא נגמר, יש עוד דרך ארוכה וגב חזק.

ברור לי שבנתניה יהיו את האלה שיקללו, אויבים מבית, אבל מספיק הרגע הזה כדי שהשחקנים יבינו למי באמת לחשבן.

עדן יזם את הזריקת חולצות, אחרי שאמר למיכה כולם התחילו להוריד. בסופו של דבר עם כל הירידות עליו אני חושב שעדיין יש בו משהו שרק צריך לפרוץ.

שאפו לקהל שמוכיח שגם בתקופות קשות לא צריך להישבר.

זה הופך להיות יותר מדי מכבי חיפה.

רגע מרגש אחרי הפסד, סלאמתק, עכשיו חלאס עם הגמירה הזאת.

תביאו את האמוציות האלה לנתניה, עם כל הקושי, יום חמישי מלחמת עולם.

בבקשה אולי אתה תפסיק לזיין את המוח כבר ולחלק ציונים לקהל כאילו יש לך דוקטורט לעידוד?

לזכותך יאמר שבעבר באמת דגלת ועודדת 90 דקות היום חוץ מלזיין תמוח על עידוד אתה בעיקר צופה על המשחק כמו רוב הקהל אז חלאס לקשקש על עידוד

אם יש רגעים שמביאים אליפות, אז אתמול היה כזה.

בבקשה אולי אתה תפסיק לזיין את המוח כבר ולחלק ציונים לקהל כאילו יש לך דוקטורט לעידוד?

לזכותך יאמר שבעבר באמת דגלת ועודדת 90 דקות היום חוץ מלזיין תמוח על עידוד אתה בעיקר צופה על המשחק כמו רוב הקהל אז חלאס לקשקש על עידוד

אם יש רגעים שמביאים אליפות, אז אתמול היה כזה.

אני שמח שגם היום אני מצליח לעורר את תגובתך בפורום הזה.

כמו שכתבתי. היה רגע יפה מאוד.

הקהל של בש שר עלינו וחגג. משומקום כשהשחקנים הגיעו הצלחנו להתרומם לשירה באמת אדירה שבאופן מפתיע גרמה לבש להסתכל עלינו להפסיק לשיר ולקפל את עצמם החוצה.

השחקנים הבינו את גודל המחווה והורידו תראש ביקשו סליחה על התוצאה (מטפורית) וזרקו אלינו את החולצות שלהם. רגע באמת יפה.

אבל להתחיל לגמור על זה, להתלהב איך עודדנו כשהפסדנו, הרגע הכי יפה של הקהל בשנים האחרונות, גאה להיות שייך, בלה בלה בלה.

הפסדנו אתמול בצורה כואבת מאוד. משחק קריטי מול היריבה הישירה שלנו לאליפות. יצאנו מזה כקהל יפה - בוא נמשיך קדימה במקום להפוך את הרגע הזה לפולחן אוננות כי זה בדיוק מה שהפועל עשתה בדרך למצב שבו היא היום וזה לעודד הכי חזק ב4-0 ליריבה.

אבל סוייר זה דווקא עידוד של לחימה, שאנחנו מאחוריהם בכל מצב.

מילא היית אומר את זה במידה והיו שרים "הכל בשביל מכבי", אבל בחירת השיר הייתה טובה ומפה רק מסתכלים קדימה.