Jump to content

ג'ורדי

snufkin

Recommended Posts

לא מאשים רק את ארבלדזה אי אפשר לעשות לו לינץ' ולזרוק את כל הבוץ עליו ברור שגם קרויף אשם וזה לא רק על השנה זה טעויות גדולות בינואר שעבר שנתנו וואחד בוסט לב''ש לדהור קדימה,אחרי 4 ו5 שנים צריך שמישה ישבור ת'קרח וינפץ את כל התבניות האלה שנכנסו אליהם ולא רוצים לצאת,מאמן ישראלי כן יכול להצליח פה ולקחת אליפות וצעירים כן יכולים לפרוץ ולהיות פאקטור באליפות (במינון הנכון יחד עם בוגרים וזרים גדולים) אני אומר דבר כזה אם קרויף לא יודע לפגוע בזרים ב100% אז למה לא ללכת על plan B? שיחתים זרים גם בבית''ר ת''א רמלה כל מיני מציאות בגיל הזה שיסכימו לחתום ולשחק שם ואז יהיה אפשר לשלוף אותם...כמו נג'וקו הזה שמגלה כישרון כישרון

נכון, כי ג'ורדי לא רוצה בהצלחת מכבי, או שהוא כן אבל מבין הכי פחות בפורום...

תגיד לי, אתה מודע לתקשורת בין מיטש לג'ורדי?

מודע לאסטרטגיה הכלכלית שמיטש מוביל?

יש לך מושג מה באמת מערכת השיקולים והאילוצים?

לא, גם לי לא.

אבל אני לא מזלזל באנשים שהביאו את המועדון שבמשך יותר מעשור ביאס לי את הלב שנה אחר שנה למקום הכי טוב שאי פעם היינו בו!

אז כן, כל עוד הם במועדון (מיטש וקרוייף), אני מבסוט.

מדהים.

אנחנו חוזרים לדיון הטפל שהיה פה כבר בפורום אז אני כבר לא מתרגש מטיעון כל כך הזוי כמו שהרגע טענת. מה שעשית עכשיו זה מה שאנשים עושים כשאין מה להגיד. אתה לא יודע, אני לא יודע, פועל יוצא הוא שאסור להעביר ביקורת.

אשמח אם תראה לי פעם אחת בה זילזלתי בג׳ורדי, קיללתי או נהגתי בחוסר כבוד. אשמח אם תצביע על איזשהו פרט בביקורת שלי שנוטף חוסר אובייקטיבות, עניין אישי או משהו בסגנון. אשמח אם תציין מה מהעובדות שכתבתי לא נכונות, לא מדוייקות או ״לא ניתנות לפירוש״ כפי שאתה מתאר. כמו שאני רואה את זה? אני מדבר עובדות:

ג׳ורדי לא הביא מגן שמאלי ראוי (כי בן הרוש על הפרצוף וריקן עוד יותר) עובדה

ג׳ורדי לא הביא חלוץ מחליף ראוי (בן בסט ויצחקי הם החלוצים שלך) עובדה

ג׳ורדי לא הביא בלם ראוי (טל נושק לגיל הבלות, טיבי בפזילה לעבר החוזה ופיליפנקה הגיע כדי לסמן וי) עובדה

ג׳ורדי לא הביא מגן ימני נורמלי ובנה על דסה הצעיר שימשוך את כל העונה (שפונגין נפצע בכל בוקר כשהוא קם מהמיטה כבר מלפני שנתיים) עובדה

אני יכול להמשיך אבל באמת שאין לי כוח. שורה תחתונה? גם אם אני לא יודע מותר לי להעביר ביקורת, כי אני מעביר אותה על ידי שימוש באותם משקפיים בהם אתה משתמש. אנחנו רואים את אותו הדבר, ואתה פשוט מנופף בהישגי עבר.

אז אחלה. אם זה זורם לך, בכיף. לא אהיה זה שינפץ את הבועה. אבל עשה לי טובה וחסוך ממני את ה״אתה לא מעריך111!!״ כי זה לא ענייני ובטח ובטח שלא קשור לשום דבר. אני מעריך את ג׳ורדי על שלוש שנים. על השנה הרביעית אני כבר כועס. ומותר לי, גם אם אני לא יודע.

נכון, כי ג'ורדי לא רוצה בהצלחת מכבי, או שהוא כן אבל מבין הכי פחות בפורום...

תגיד לי, אתה מודע לתקשורת בין מיטש לג'ורדי?

מודע לאסטרטגיה הכלכלית שמיטש מוביל?

יש לך מושג מה באמת מערכת השיקולים והאילוצים?

לא, גם לי לא.

אבל אני לא מזלזל באנשים שהביאו את המועדון שבמשך יותר מעשור ביאס לי את הלב שנה אחר שנה למקום הכי טוב שאי פעם היינו בו!

אז כן, כל עוד הם במועדון (מיטש וקרוייף), אני מבסוט.

אף אחד לא שוכח ואף אחד לא מזלזל בדברים שנעשו ובהצלחות שהגיעו אבל אי אפשר להשתחוות בלי סוף ולהגיד תודה רק על העבר בזמן שהעתיד הרבה נהרס וזה פעולות שהוא ביצע,מי לעזאזל היה מוותר על שחקן כמו עטר מי? ושאף אחד לא ימכור לי ת'בולשיט על ה"בעייתי" או הסיכסוך בינו לבין זהבי כי היו מוצאים לזה פיתרון,רוקאביצה,שוינפלד! היה ברשימות של ג'ורדי שיכל לקחת אותו שנתניה בחרו לוותר עליו! וואקמה וקאיודה שהיו על המדף ופשוט לא עשו עם זה כלום...יש לך מושג איזה קבוצה מפלצתית מכבי היתה היום עם רק חלק מהשחקנים האלה? קבוצה שהיתה נשארת חזקה גם אחרי עזיבת זהבי

אני עד עכשיו הגנתי עליו אבל הכל מתפוצץ לי בפרצוף ההרגשה הכי כואבת שיכולה להיות לעולם לא אשכח את מה שעשית פה אבל נראה שהגיע הזמן להיפרד?

אתה מנפנף בעוד שלושה שחקנים שאמורים להגיע כ״זה הכל״ וזה כלל לא המצב. כן. התשובה היא כן. אם היה לך ספסל רחב שיאפשר הורדת עומס וכן שינוי מערכים תוך כדי תנועה, היה לך סיכוי גבוהה יותר לאליפות. חד וחלק. למאמן יש חלק, אבל כפי שכתבתי לעיל והאמת שבהסתייגות די גדולה מהעצבים שהיו לי על שוטה מאז אלקמר- יש פה בעיה שהיא שורשית. הבעיה היא שהחומר כלל לא קיים. אין משהו שאפשר להכניס לתבשיל אם הוא לא מצליח. כלום.

אז שוטה עדיין לוקה בהמון מהבנת המשחק תוך כדי התקיימותו. ותאכלס?הוא המאמן הכי חלש שנחת פה בעידן ג׳ורדי מבחינתי. אבל ג׳ורדי ראוי לקבל ביקורת הרבה יותר נוקבת, וכל מי שטוען אחרת משקר לעצמו, או שאשמח ויסביר גם לי. כי אני באמת לא מבין את הסגל שיש לנו כיום. יותר נכון, את האין ספסל.

איך אפשר לדבר על הורדת עומס ושינוי מערכים תוך כדי תנועה, כשהמאמן שלך לא משתמש בכלל בסגל שיש לו? (גם אם אני הולך לשיטתך שהסגל שלנו בעייתי). עד הנבחרת, גולסה באמת היה כל כך גרוע שהוא לא היה ראוי ליותר הזדמנויות? ומיכה? שגיב יחזקאל באמת לא ראוי לדקה עד עכשיו? אליאל פרץ לא שווה יותר דקות? אין סיכוי בעולם שהסגל שג'ורדי בנה לא שווה שער ב-3 משחקים, או משחק כמו היום עם 72% אחזקת כדור ו-2 איומים למסגרת.

אתה המאמן, קיבלת סגל "בסדר", תוציא ממנו 105% אחוז, לא 70%.

ג'ורדי הביא לפה סטנדרטים חדשים והיה אחראי לשלוש אליפויות ברציפות - אך לדעתי הוא מיצה את עצמו כבר בעונה עם פאקו ולא היה צריך לחתום על חוזה נוסף.

אוהדים של קבוצות אחרות אפילו כבר די היו משוכנעים שמכבי תיקח פה עוד עשר אליפויות ברציפות, הפער היה ענק-אך לצערי ג'ורדי קפא על הביצים, לא הגיב בזמן להתפתחות של באר שבע והיום לצערי כנראה שהפער הצטמצם ואף עבר לטובתם.

יאללה מכבי

איך אפשר לדבר על הורדת עומס ושינוי מערכים תוך כדי תנועה, כשהמאמן שלך לא משתמש בכלל בסגל שיש לו? (גם אם אני הולך לשיטתך שהסגל שלנו בעייתי). עד הנבחרת, גולסה באמת היה כל כך גרוע שהוא לא היה ראוי ליותר הזדמנויות? ומיכה? שגיב יחזקאל באמת לא ראוי לדקה עד עכשיו? אליאל פרץ לא שווה יותר דקות? אין סיכוי בעולם שהסגל שג'ורדי בנה לא שווה שער ב-3 משחקים, או משחק כמו היום עם 72% אחזקת כדור ו-2 איומים למסגרת.

אתה המאמן, קיבלת סגל "בסדר", תוציא ממנו 105% אחוז, לא 70%.

תגיד לי על מה אתה מדבר? איזה סגל יש לו? ממה הוא יוציא 105% בדיוק? מחלוץ דמיוני? מעדן בן בסט שנראה כאילו הוא ישאר ב10% פלוס לחימה כל חייו?

אז בוא תראה איזה יופי. מכל אלה שציינת, כלשונך (לא נגעתי, נשבע) ״הסגל שיש לו״ יש קשר 50-50 (ללא יכולות הבקעה מובהקות במיוחד) קשר כנף (ללא יכולות הבקעה כלל..) ועוד קשר אמצע צעיר (מאוד. מאוד צעיר) ועל כל אלה שמת את הדובדבן, את שגיב יחזקאל. קשר כנף נוסף שהגיע מהפועל למכבי ונחשב בהחלט פרוספקט (האמת שהוא נראה אחלה בגביע הטוטו) אבל לא אמור להיות זה שיציל אותך בשעת משבר. אתה בטח מרגיש שמשהו פה לא בסדר..

אתה צודק. אנחנו חוזרים בכל שחקן על המילה ״קשר, קשר, קשר, קשר״ ללא אף..איזון.

מה משותף?כמו שאמרתי. אין מגן שמאלי. אין ימני. אין חלוץ. אין אמצע מובהק. אין ספסל.

אין לי בעיה שתמשיך להתווכח איתי ולהעלות השערות על ימין ועל שמאל, אבל קח בחשבון שאתה פשוט מחזק את הטענה שלי. רק בכך שציינת את השחקנים שיש למכבי על הספסל, כבר הראת כמה הטיעון שלך מגוחך (צר לי) מראש.

ואתה עוד משווה את זה לספסל של באר שבע. ברדה, שהר לוסיו גאדיר ומליקסון. בוזגלו לעיתים. בלם שהוא פרוספקט מוכח (ויטור) לצד בלם נבחרת, ועוד בלם שעד לפני שנה היה בלם פותח (טאהא) כגיבוי. מגן שמאלי מעולה, ואני יכול להמשיך. צר לי, הסגלים כרגע (מבחינת עומקם) הם לא ברי השוואה. כשתתחיל לעשות פה קצת ניקוי אורוות ותשחרר מפה את המחלקה הגריאטרית שנפתחה על הספסל, אז נדבר.

כמו שאמרתי, כשמאמן צריך שער והוא לא מכניס את אחד מהחלוצים שיש לו על הספסל (בן בסט, יצחקי) אתה יודע שיש בעיה. אם לא ידעת עד עכשיו זה די מוזר, אבל הנה גם המאמן אומר לך ״מה אני אעשה. אין לי כלים״.

אז תמשיך להיות מגן ממלכת ג׳ורדי לדורותיה. היו לפנייך ויהיו גם אחרייך, אני בטוח. הדבר היחיד שאתה באמת לא מבין הוא מאוד פשוט: אני לא זה שתוקף את ממלכת ג׳ורדי. אני זה שאומר מה שהוא רואה, זה הכל. Calling it like i see it ותו לא. אתה עושה אותו הדבר, ההבדל בינינו הוא שאני מוכן גם לבקר כשצריך.

תגיד לי על מה אתה מדבר? איזה סגל יש לו?? אתה מבין שהבאת לי עכשיו את גולסה (שהוא מעולה, אבל פצוע.. מה לעשות?) ומיכה (שמשחק כבר שלושה משחקים ברצף ואנחנו..לא מבקיעים) ואת אליאל פרץ(שחקן נוער שרק העונה באמת התחיל לשחק בבוגרים, גאד פקאינג יודע מה הוא יכול לתת) ואת שגיב יחזקאל? באמת?

אז בוא תראה איזה יופי. מכל אלה שציינת, כלשונך (לא נגעתי, נשבע) ״הסגל שיש לו״ יש שחקן 50-50 (ללא יכולות הבקעה מובהקות במיוחד) שחקן כנף (ללא יכולות הבקעה כלל..) ועוד קשר אמצע צעיר (מאוד. מאוד צעיר) ועל כל אלה שמת את הדובדבן, את שגיב יחזקאל. ילד שהגיע מהפועל למכבי ונחשב בהחלט פרוספקט (האמת שהוא נראה אחלה בגביע הטוטו) אבל לא אמור להיות זה שיציל אותך בשעת משבר.

מה משותף?כמו שאמרתי. אין מגן שמאלי. אין ימני. אין חלוץ. אין אמצע מובהק. אין ספסל.

אין לי בעיה שתמשיך להתווכח איתי ולהעלות השערות על ימין ועל שמאל, אבל קח בחשבון שאתה פשוט מחזק את הטענה שלי. רק בכך שציינת את השחקנים שיש למכבי על הספסל, כבר הראת כמה הטיעון שלך מגוחך (צר לי) מראש.

ואתה עוד משווה את זה לספסל של באר שבע. ברדה, שהר לוסיו גאדיר ומליקסון. בוזגלו לעיתים. בלם שהוא פרוספקט מוכח (ויטור) לצד בלם נבחרת, ועוד בלם שעד לפני שנה היה בלם פותח (טאהא) כגיבוי. מגן שמאלי מעולה, ואני יכול להמשיך. צר לי, הסגלים כרגע (מבחינת עומקם) הם לא ברי השוואה. כשתתחיל לעשות פה קצת ניקוי אורוות ותשחרר מפה את המחלקה הגריאטרית שנפתחה על הספסל, אז נדבר.

כמו שאמרתי, כשמאמן צריך שער והוא לא מכניס את אחד מהחלוצים שיש לו על הספסל (בן בסט, יצחקי) אתה יודע שיש בעיה. אם לא ידעת עד עכשיו זה די מוזר, אבל הנה גם המאמן אומר לך ״מה אני אעשה. אין לי כלים״.

אז תמשיך להיות מגן ממלכת ג׳ורדי לדורותיה. היו לפנייך ויהיו גם אחרייך, אני בטוח. הדבר היחיד שאתה באמת לא מבין הוא מאוד פשוט: אני לא זה שתוקף את ממלכת ג׳ורדי. אני זה שאומר מה שהוא רואה, זה הכל. Calling it like i see it ותו לא. אתה עושה אותו הדבר, ההבדל בינינו הוא שאני מוכן גם לבקר כשצריך.

מדוייק ברמת הפסיק,מסכים כל מילה

המצב מתסכל מאוד אבל לדעתי אנחנו בנקוה שבה אפשר להתחיל לתקן לקראת העונה הבאה כבר מאמצע העונה הזו.

יש תקציב ענק, כפול ויותר מכל המתחרות בליגה. אין שום סיב בעולם שב"ש יחזיקו סגל איכותי ועמוק יותר. צריל כאן דם חדש בעמדה של ג'ורדי. אחד שלא יראה בעיניים ויוריד את הכפפות. כמו שג'ורדי היה בהתחלה.

חטא היוהרה של ג'ורדי, שהימר על ראדוניץ' ולא על ווקאמה. שהעדיף את גילי ורמוט ביוקר ולא את אלירן עטר שחקן חופשי, ששיחרר את ראדי בחינם לב"ש. שנתן לשיר צדק ובן שהר להגיע למתחרה שלנו בלי שום הצעה נגדית.

רק שלא יגמר בדו ספרתי

חטא היוהרה של ג'ורדי, שהימר על ראדוניץ' ולא על ווקאמה. שהעדיף את גילי ורמוט ביוקר ולא את אלירן עטר שחקן חופשי, ששיחרר את ראדי בחינם לב"ש. שנתן לשיר צדק ובן שהר להגיע למתחרה שלנו בלי שום הצעה נגדית.

מסכים, אך תמיד יש זמן לתקן בכדורגל.

נקווה שילמדו מהמהלכים ה(רובם) כושלים הללו.

אני לא אוהב הערצות עיוורות של באש ובמים, כולנו בני אדם(חוץ מזהבי :D...) וכולנו טועים. במיוחד אני שלא הבנתי מה הביאו את הזהבי הזה.

אל תיגררו לוויכוח נמני/ג'ורדי.

הקבוצה נראית לא טוב, אין סגל ברמה מספקת, נעשו רכישות תמוהות ומנגד לא נעשו רכישות מובנות מאליהן, ג'ורדי צריך להתעורר ומהר כי ב"ש בונה קבוצה, ומועדון בכלל, ברמה גבוהה.

אין מקום לשאננות סטייל שחר לפני עשור, שיכל להשאיר לליגה אבק עם כספי ליג"הא ומכירות השחקנים.

מצד שני הבן אדם מנסה והביא לנו מה שרצינו שזה חלוץ של יותר משני שקל וכנראה שטיב החלוץ לא הייתה הבעיה אלא סגנון הפעלתו.

אני באמת לא מבין מה עוזר שאתם רוצים לפטר אותו לפני שהעונה נגמרת? ברגע שהוא יפוטר ויבוא מנהל מקצועי חדש נתחיל לכבוש שלישיות כל משחק?

מסכים שעדיף שניפרד כידידים בסוף העונה, אבל אין שום תועלת לפטר אותו העונה

אני באמת לא מבין מה עוזר שאתם רוצים לפטר אותו לפני שהעונה נגמרת? ברגע שהוא יפוטר ויבוא מנהל מקצועי חדש נתחיל לכבוש שלישיות כל משחק?

לפטר? בחיים לא. שיישאר עד הסוף ויראה את הסגל שבנה.

אבל חייבים להביא מישהו שיכין את העונה הבאה.

ממש לא לפטר עכשיו. אין בזה טעם ואין לזה צורה. שום דבר טוב לא יצא מזה.

צריך להוציא מהעונה הזו את המקסימום שניתן ובמקביל לחפש חלופה לג'ורדי,

מישהו שיתחיל לעבוד כבר מאמצע העונה הזו על העונה הבאה. יש הרבה עבודה.

מה שעוד חשוב זה שהוא לא יקבע את הרכש בינואר כדי לא לקבור אותנו יותר ממה שכבר עשה.

לפטר? בחיים לא. שיישאר עד הסוף ויראה את הסגל שבנה.

אבל חייבים להביא מישהו שיכין את העונה הבאה.

מסכים עם הנאמר - להיפרד ממנו בסוף העונה בצורה מכובדת (מגיע לו) ולהביא מישהו באזור מרץ שיכין את הסגל לעונה הבאה

רוב ההאשמות צריכות להיות כלפיו.

אני זוכר לפני שנה שנתיים כששיר צדק היה בקריית שמונה, היה ברור שהוא בלם חזק והוא חייב להגיע למכבי והוא גם היה מגיע אלינו אם הייתה הצעה.

אבל כמובן שגורדי ישן ונתן אותו לב"ש.

אותו דבר לגבי וואקמה, כיכב בקבוצת תחתית כמו רעננה והוביל אותה לפלייאוף העליון, היה ברור שהוא חייב להגיע לכאן אבל לא, הוא יתן אותו לב"ש במחיר מצחיק.

כבר שנתיים-שלוש ברור לכולם שאין לנו מגן שמאלי, איך זה הגיוני שעדיין אין פה מגן נורמלי ואנחנו כל הזמן תקועים עם בן הרוש?

איך זה הגיוני שדוידזאדה הולך מב"ש ואחרי יומיים מגיע להם מגן שכל אחד מאיתנו היה מת שיהיה אצלנו.

זה באמת מטריף לי תשכל אני לא יודע מה קרה לו אבל הוא פשוט נרדם.

תודה באמת תודה על כל מה שעשית, גורם העיקרי לכל כך הרבה רגעי אושר בשנים האחרונות שלא חשבתי שאני אחווה,

אבל גם גורם העיקרי למה שקורה עכשיו.

למרות הכל אני עדיין מאמין בקבוצה וכן רואה אותנו הולכים חזק עד הסוף ואפילו מניפים, אבל זה לא יקרה סתם ככה.

להרגיע את המערכת, להבין שזה רק מחזור 9 ויש עוד 9 נקודות ישירות נגד ב"ש.

לתקן בינואר את הליקויים בהגנה ולחזק בשחקן אחד בהתקפה (אצילי) ומאמין שנראה שיפור.

לא ממש אוהב חלק מההתבטאויות פה על ג'ורדי, אבל עם דבר אחד אני חייב להסכים - אם לא יהיה שינוי רציני בחלון של ינואר העונה הזו גמורה.

שינוי רציני זה אומר בלם+מגן שמאלי+חלוץ שני, כשכל אלה ברמה גבוהה ובינגואים מהרגע הראשון.

בהתייחס לחלונות האחרונים שלנו הסיכויים קלושים מאוד..

זה קצת נחמד, בעצם זה שכולם מאשימים פה אותו הוא ממלא חלק מהגדרות התפקיד שלו - להיות כליא ברק של כל הרעש והביקורת במקום שאלה יופנו לשחקנים ולמאמן.

בלי קשר, לא חושב שהוא הבעיה.

אני אחד מחסידיו של ג'ורדי.

לא לראות את המחדלים בבניית הסגל שנה שנייה ברציפות זה עיוורון.

עם תקציב כזה אנחנו צריכים לשלוט בליגה בדיוק כמו שיובה שולטת באיטליה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.