Jump to content

ניתוקים מהאינטרנט בפלייסטיישן 4

yellowgunner

Recommended Posts

מה זה הזבל הזה? משחק אחרון לעלייה לוויקנד ליג ובום מתנתק לי מהאינטרנט. היה לי את זה לפני כמה שנים בסוני 3 ואני לא זוכר איך תיקנתי בקיצור יש ניתוקים קצרים לשנייה מהאינטרנט כל איזה חצי שעה. הסוני4 מחובר בכבל רשת להוטבקס וכל איזה חצי שעה יש ניתוק מהאינטרנט לשנייה הנורה בהוטבוקס מהבהבת והאינטרנט מתנתק. למישהו קרה מה עושים?

איזו נורה בהוטבוקס מהבהבת? יש שם איזה 5-6

יש שלוש נורות וזה הכי ימנית נורת שיתוף לדעתי...

ההוטבוקס זה בתוך החדר. יש את הממיר הפייבר בוקס הגדול הזה שהוא בסלון אז אולי הבעיה שם? למרות שכבר כמה שנים זה ככה

גם לי יש את זה עם הוט. זה לא הפלייסטיישן, זה האינטרנט. אצלי זה לא ניתוקים, אלא יותר תקיעות במשחקי אונליין (תקיעות קצרות למשך 1-3 שניות) וזה קורה בתדירות של אחת לכמה דקות.

לא יודע כמה זה יעזור לך, אבל היתה לי בעיה דומה לפני כמה שנים עם הPS3

הייתי צריך להיכנס כל כמה זמן דרך הדפדפן במחשב לכתובת האי פי שלי ושם היה לי כניסה תפריט של הראוטר D LINK
ללכת ל DMZ HOST IP ADDRESS ושם לשנות את הIP שרשום ל IP של ה PS3 שמופיע בסטינגס ואז זה היה מסתדר ולא היה יותר ניתוקים כל חצי שעה

לא יודע אם הבעיה היתה אצלי בראוטר או משהו דפוק ברשת הביתית

בכל מקרה, בהצלחה

אין דבר כזה נורת שיתוף.

בו תסביר איך אתה מחובר, יש לך פייברבוקס ואליו מחוברים ההוטבוקסים שנותנים רשת בכל חדר?

אכן פייבר בוקס ואליו מחוברים ההוטבוקסים בתוך החדרים כמו שאמרת

והנורה הכי ימנית לא יודע אם זה שיתוף, משער שזה נורה שקשורה לאינטרנט או משהו כמו שלוש קוביות מחוברות בקווים זה הסימן ליד.

תודה מאטיס זה גם מה שאני עשיתי בps3 אני אנסה עכשיו

לפתוח DMZ זה בסה"כ לפתוח את כל הפורטים לכתובת אייפי מסויימת, כדי שזה יעבוד בלי להגדיר את זה מחדש כל פעם אתה צריך לקבע כתובת אייפי סטטית לסוני.

את הכתובת הסטטית תגדיר דרך הראוטר שלך (לפי ה-MAC של הסוני) ואז תפתח DMZ.

בעניין הוא שצריך לבדוק איך הראוטרים שלך עובדים, אם הראוטר היחידי הוא הפייברבוקס וההוטבוקסים הם בסה"כ סוויטצ'ים אז זה די פשוט וצריך להגדיר רק בפייברבוקס.

במידה וההוטבוקסים גם מוגדרים כראוטרים אז צריך לפתוח DMZ בפייברבוקס להוטבוקס שלך, ובהוטבוקס לפתוח DMZ לסוני.

אני לא יודע אם אתה מכיר את תצורת החיבור שלך, אז במקרה הכי גרוע תבדוק את זה מול הוט.