Jump to content

החלה ההרשמה להגרלת כרטיסים למשחק נגד ב"ש

העטלף

Recommended Posts

בינתיים אני על זכיה אחת מתוך מיליון בערך שגם באותה זכייה לא זכיתי להיות במשחק שלם תודות לריינשבריבר הבן שרמוטה.

הכמות כרטיסים שמוגרלת היא באמת בושה

בינתיים אני על זכיה אחת מתוך מיליון בערך שגם באותה זכייה לא זכיתי להיות במשחק שלם תודות לריינשבריבר הבן שרמוטה.

לא בצחוק,

לא מבין איך לא נתנו פיצוי כרטיס לדרבי הבא לכל מי שעלה שם בהגרלה.

כאילו לא חינם. את האפשרות לקנות..

הזייה.

גם לי זה הדרבי חוץ היחיד שיצא לי להיות בשנים האחרונות.

מחפש דרך לחגוג את הפעם השניה שלי בטוטו טרנר בלי לעצבן\ לבאס את כל חברי הפורום

(תסתכלו על הצד החיובי אני מהאנשים שמעודדים 90 דקות + חימום )

אז בשיר או במשפט ?

בלב יש רק קבוצה אחת-רק את ולא אחרת אותך מכבי לא ננטוש לעד-נאהב אותך עד מוות

מחפש דרך לחגוג את הפעם השניה שלי בטוטו טרנר בלי לעצבן\ לבאס את כל חברי הפורום

(תסתכלו על הצד החיובי אני מהאנשים שמעודדים 90 דקות + חימום )

אז בשיר או במשפט ?

בלב יש רק קבוצה אחת-רק את ולא אחרת אותך מכבי לא ננטוש לעד-נאהב אותך עד מוות

לא מכיר אותך, אבל מסתמן כאח יקר.

חח מה זה אני לא רוצה?

מבחינתי שתהיה שקיפות מלאה, לא ממש אכפת לי.

מאיפה הסקת שאני בעד השיטה בזמן שאני מבקר אותה כל פעם מחדש בפורום?

רוצה שאני גם אגלה לך סוד קטן?

אני כן נהניתי בזמנו מהעובדה שמקורבים מקבלים כרטיסים, אני עדיין יכול "להתקמבן" על כרטיס, אני לא רוצה לדפוק את החברים שלי וללכת בלעדיהם.

ואני אחד שמגיע לכל משחק: דוחא, ק"ש, שוקו (אם היום אני אסיים לעבוד מוקדם אז אפילו לחרא שיש היום אני אבוא).

החלום שלי הוא באמת שיטת הניקוד (או מנוי חוץ), כי אז לא צריך "לדאוג" לאוהדים שמגיעים לכל המשחקים, מי שמגיע יקבל כרטיס וזהו.

מוריו אתה צודק 6363636363 אחוז אבל משום מה למכבי נוח עם המצב,מנוי חוץ הכי קל הכי פשוט לא מצריך מבחינתם "כאבי ראש" של שיטת ניקוד(גם שיטה מעולה) וזהו כמו שיש בחיפה או בבש

רק אלוקים יודע למה הם לא עושים את זה

מוריו אתה צודק 6363636363 אחוז אבל משום מה למכבי נוח עם המצב,מנוי חוץ הכי קל הכי פשוט לא מצריך מבחינתם "כאבי ראש" של שיטת ניקוד(גם שיטה מעולה) וזהו כמו שיש בחיפה או בבש

רק אלוקים יודע למה הם לא עושים את זה

רק בבקשה ראש הזהב תגיד לי איך אתה מאתר את האוהדים שמגיע להם זכות ראשונית על המנוי חוץ ודואג שזה לא יהפוך למנוי ספסרים ?

נכון שיטת ניקוד וחיפה הם קופים.

רק בבקשה ראש הזהב תגיד לי איך אתה מאתר את האוהדים שמגיע להם זכות ראשונית על המנוי חוץ ודואג שזה לא יהפוך למנוי ספסרים ?

נכון שיטת ניקוד וחיפה הם קופים.

באיטרנט כמו פעם f5 ,עכשיו ברור לך שמכל הדברנים יעשו בערך 450 500 וזהו כן? זה הממוצע גם בחיפה וגם בבש זה לא שאם יוציאו מנוי חוץ אז 5 אלף ירשמו

זה ככה גם עכשיו את המנוי חוץ מקבלים MF והם לא צריכים לרכוש אותו שנה מראש.

הם שם בסכנין בק"ש בשמש ובגשם.

לאנשים הרגילים "הקהל הרחב" עדיף שיטת ניקוד כי אני יכול בחצי שעה עבודה על אקסל להראות לך איך אני מספסר את המנוי הזה בלי ללכת למשחק ויוצא ברווח.

עריכה:

וגם אם יהיו רק 500 מנויים עדיין תיהיה הגרלה.

זה ככה גם עכשיו את המנוי חוץ מקבלים MF והם לא צריכים לרכוש אותו שנה מראש.

הם שם בסכנין בק"ש בשמש ובגשם.

לאנשים הרגילים "הקהל הרחב" עדיף שיטת ניקוד כי אני יכול בחצי שעה עבודה על אקסל להראות לך איך אני מספסר את המנוי הזה בלי ללכת למשחק ויוצא ברווח.

אם מדברים בצורה היפותטית על מנוי חוץ אז אף אחד לא ישבור ת'ראש בלנסות למכור כל משחק את הכרטיס ואתה גם לא תצא ברווח כי מלבד דרבי חוץ וב"ש חוץ אין משחקים עם בעיות כרטיסים.

באיטרנט כמו פעם f5 ,עכשיו ברור לך שמכל הדברנים יעשו בערך 450 500 וזהו כן? זה הממוצע גם בחיפה וגם בבש זה לא שאם יוציאו מנוי חוץ אז 5 אלף ירשמו

הכי טוב הF5 בכל שיטה יהיו קומבינות אבל לפחות ככה אתה יודע שיש לך סיכוי גם אם הוא קלוש

אם מדברים בצורה היפותטית על מנוי חוץ אז אף אחד לא ישבור ת'ראש בלנסות למכור כל משחק את הכרטיס ואתה גם לא תצא ברווח כי מלבד דרבי חוץ וב"ש חוץ אין משחקים עם בעיות כרטיסים.

אז אין בעיות כרטיסים חוץ מלדרבי ולב"ש ?

אני מבטיח לך את הדבר הבא !

אם עד ב"ש חוץ בפלייאוף תאסוף לי את כל כרטיסי החוץ שמכבי משחקת העונה + תמונות סלפי שלך באצטדיון עם הכרטיס.

אני דואג לך לכרטיס בטוטו טרנר בפלייאוף

*דיבור על מנוי חוץ הוא טפשי ועדיף לקהל הרחב להתעסק בשיטת הניקוד ומתי היא כבר תגיע.

מה טיפשי במנוי חוץ?

עובד בחיפה וב"ש ולא שמעתי תלונות.

שיעשו הגרלה כמו שצריך עם פרסום של רשימת המנויים הזוכים. כשהכל באפלה גם אם זה מתנהל כשורה זה פתח עצום לספקות.

אז אין בעיות כרטיסים חוץ מלדרבי ולב"ש ?

אני מבטיח לך את הדבר הבא !

אם עד ב"ש חוץ בפלייאוף תאסוף לי את כל כרטיסי החוץ שמכבי משחקת העונה + תמונות סלפי שלך באצטדיון עם הכרטיס.

אני דואג לך לכרטיס בטוטו טרנר בפלייאוף

*דיבור על מנוי חוץ הוא טפשי ועדיף לקהל הרחב להתעסק בשיטת הניקוד ומתי היא כבר תגיע.

מה קשור? אתה דיברת על זה שאפשר לספסר במנוי חוץ אם אתה רק רוצה להבטיח לך כרטיסים למשחקים שקשה להשיג כרטיסים והכוונה שלי שזה לא שווה את הכאב ראש, אגב גם בשיטת ניקוד אפשר לעשות אוו דבר, זה לא שיהיה מישהו בכניסה וירשום אישית כל אחד שנכנס. ובאמת שאין בעיית כרטיסים מלבד דרבי וב"ש חוץ, נגד חיפה בסמי עופר ובית"ר בטדי אין בעיה של להשיג כרטיס.

הכי טוב זה מנוי חוץ בלי כאבי ראש של חישובי נקודות או ה-F5 בטח שההגרלות האלו זאת השיטה הכי פחות הוגנת (אלא אם היא באמת הייתה מתבצעת כמו הגרלה ועם שקיפות).

מה טיפשי במנוי חוץ?

עובד בחיפה וב"ש ולא שמעתי תלונות.

מכבי מוכרת אלף מנוי חוץ עונה הבאה שזה המקסימום האפשרי, ואז עונה אחרי זה כולם מחדשים, וגם עונה אחר כך... אבל זה לא בלומפילד אי אפשר לשפץ ואתה לא עשית מנוי כי היית בצבא\ לימודים\ עמוס בעבודה אזזזזזזזז הזדיינת.

רק שיטת ניקוד!

שיעשו הגרלה כמו שצריך עם פרסום של רשימת המנויים הזוכים. כשהכל באפלה גם אם זה מתנהל כשורה זה פתח עצום לספקות.

אבל כולל גם מספרי הטלפון של הזוכים כתובת ומספר ת.ז

לא הבנתי מה הבעיה בלפרסם ת.ז או מספר מנוי ללא שמות?

לא הבנתי מה הבעיה בלפרסם ת.ז או מספר מנוי ללא שמות?

מה עוזר לנו מספר מנוי הם יכולים לזייף את זה.

אנחנו רוצים שמות עם קישור לדף הפייסבוק שלהם אנחנו רוצים לדבר איתם לבדוק שהם באמת זכו בהגרלה והם לא מקורבים.

בנוסף אנחנו רוצים לדעת בדיוק כמה כרטיסים קבלה הנהלת מכבי תל אביב בנוסף שיחשפו לנו את המשכרות של השחקנים כולל מענקים.

בחייאת ראבק

מכבי מוכרת אלף מנוי חוץ עונה הבאה שזה המקסימום האפשרי, ואז עונה אחרי זה כולם מחדשים, וגם עונה אחר כך... אבל זה לא בלומפילד אי אפשר לשפץ ואתה לא עשית מנוי כי היית בצבא\ לימודים\ עמוס בעבודה אזזזזזזזז הזדיינת.

רק שיטת ניקוד!

שמע אני מניח שגם אתה חלק מהקומבינה אז יהיה קשה לשכנע אותך

לא יהיה 1000 מנוי חותץ ולא 10,000

מי שעושה מנוי חוץ נותן תאשראי ומתחייב להגיע כל העונה מה הוא עושה עם הכרטיס זה בעיה שלו

לכל שיטה יש פירצה אבל זאת השיטה הטובה ביותר ואני מבין למה אתה נגד זה יפגע בך ישירות

אגב, פרסום מספרי מנויים זוכים זה בייסיק ואם תגיד לי שאתה תזייף מספרי מנוי למי שאתה רוצה שיזכה אז אני ישמור את מספרי המנויים הזוכים ויבדוק כל הגרלה חפיפות

לכל שיטה יש פירצה אבל זאת השיטה הטובה ביותר ואני מבין למה אתה נגד זה יפגע בך ישירות

יפה אז אתה מבין שאני רוצה שלא יעשו מה שיפגע בי ישירות.

ומנוי חוץ לא יפגע בי ישירות כי אני ארכוש 2 כאלה LOL אני חושב מה יותר טוב לארוך זמן ולא מאמין בלתת אקמול לחולה **** זאת לא השיטה הטובה ביותר זאת.

שיטת ניקוד היא מה שאנחנו רוצים.

אגב, פרסום מספרי מנויים זוכים זה בייסיק ואם תגיד לי שאתה תזייף מספרי מנוי למי שאתה רוצה שיזכה אז אני ישמור את מספרי המנויים הזוכים ויבדוק כל הגרלה חפיפות

בייסיק ? לך תישן מחוץ ליד אליהו לקנות כרטיס נגד קינדר מילאנו.

אין לנו דרך להוכיח כמה אנחנו באמת תורמים למועדון (מנוי ? נוסע למשחקי חוץ ? גוש עידוד ? קונה בחנות ? תורם לקהילה ? )

לMF ולאחים לסמל יש.

כרגע אנחנו סתם מקשקשים ברשת ומכבי לא חייבת לפרסם לנו כלום כאן זה לא קטמון.

עכשיו תחשוב על שיטת ניקוד מול מנוי חוץ ותבין מה טוב לך לאורך זמן ותפסיק לבקש אקמול.

יפה אז אתה מבין שאני רוצה שלא יעשו מה שיפגע בי ישירות.

ומנוי חוץ לא יפגע בי ישירות כי אני ארכוש 2 כאלה LOL אני חושב מה יותר טוב לארוך זמן ולא מאמין בלתת אקמול לחולה **** זאת לא השיטה הטובה ביותר זאת.

שיטת ניקוד היא מה שאנחנו רוצים.

בייסיק ? לך תישן מחוץ ליד אליהו לקנות כרטיס נגד קינדר מילאנו.

אין לנו דרך להוכיח כמה אנחנו באמת תורמים למועדון (מנוי ? נוסע למשחקי חוץ ? גוש עידוד ? קונה בחנות ? תורם לקהילה ? )

לMF ולאחים לסמל יש.

כרגע אנחנו סתם מקשקשים ברשת ומכבי לא חייבת לפרסם לנו כלום כאן זה לא קטמון.

עכשיו תחשוב על שיטת ניקוד מול מנוי חוץ ותבין מה טוב לך לאורך זמן ותפסיק לבקש אקמול.

מי מדבר על הארגון הארגון מגיע אבל כמה זה 200 כרטיסים??

למה אתה לא מזכיר את המקורבים והמקומבנםי שמקבלים עשרות כרטיסים

שיטת ניקוד זה טוב ויפה אבל זה מסורבל ולא יקרה, מנוי חוץ זה הכי פשוט מי שמגיע לו יקבל, מי שלא מגיע לו יהיה תלוי בהגרלות

כמו שרשמו לך זה עובד יפה בחיפה ובש אבל פה זה לא יעבוד כי זה יפגע ישירות במקומבנים

באמת עוד לא הבנתי מה ההבדל בין שיטת ניקוד למנוי חוץ מלבד זה שמנוי חוץ זה פחות כאב ראש, הרי אם אתה הולך לכל המשחקים כפי שאתה טוען אז ב-2 השיטות אתה לא תפגע.

ולגבי פרסום מספרי המנויים אם ב"ש עושים את זה אז גם מכבי יכולה. זה הזוי שגם ב"ש וגם חיפה מתנהלים יותר טוב ממכבי בקטע של הכרטיסים למשחקי החוץ וההגרלות.